|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Južna Primorska 2.del
17.3.2010 9:36:27   
austen
jutro user posted image

dskubin....lepe otroke delate user posted image   Diti je prava lepotička ...
Dane je pa tudi že pravi korenjak....user posted image



(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Južna Primorska 2.del
17.3.2010 9:43:09   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: austen

jutro user posted image

dskubin....lepe otroke delate user posted image   Diti je prava lepotička ...
Dane je pa tudi že pravi korenjak....user posted image





podpisuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Južna Primorska 2.del
17.3.2010 14:11:31   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: austen
jutro user posted image
dskubin....lepe otroke delate user posted image   Diti je prava lepotička ...
Dane je pa tudi že pravi korenjak....user posted image

podpisuser posted image user posted image user posted image

Ma če so starši lepi, kaki čejo bit otroci user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Južna Primorska 2.del
17.3.2010 14:16:33   
austen
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: austen
jutro user posted image
dskubin....lepe otroke delate user posted image   Diti je prava lepotička ...
Dane je pa tudi že pravi korenjak....user posted image

podpisuser posted image user posted image user posted image

Ma če so starši lepi, kaki čejo bit otroci user posted image


še lepši...itak user posted image ...mislim.....kaka vprašanja pa so to user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Južna Primorska 2.del
22.3.2010 8:31:03   
zrak
Vsem lp.. no za mintko se vam še jaz javim..

En dan sem napisala cel roman in me je ven vrglo.. pol pa se mi ni dalo ponovno..

Vmes je bila tudi čestitka za Matio..

Jaz sem še v enem kosu in se približujem cilju.. komaj čakam, ker se ne prenašam več.. po drugi strani pa me je itak strah bolečine haha..

Počasi se pripravljamo na novo prihajajočega člana, kar pomeni pranje in likanje Eneievih cunj.. še dobro da imam pomoč pri likanju.. Eko to je to..

Dskubin Ditti je pa res lešna punčkica.. Danes je pa res že velik..A ni komaj en mesec mimo??

vsem skupaj lep  pozdravček in se javim ko bo kaj konkretnega, če katero zanima sevedauser posted image .. po angažiranosti bi rekla bolj malo user posted image

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Južna Primorska 2.del
22.3.2010 13:11:33   
austen
itak da nas zanima......vse kar je lepega.....
Tako da ti kar javi ko bo kaj novega user posted image


Je pa res malo zatišja tukaj user posted image    oz. malo dosti.......imamo dolgo zimsko spanje letos....

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 8:34:51   
thaiss
pozdravljene,
res je mrtvilo tuki na tej naši temi...pasali cajti maratonskih klepetov...user posted image
Mi smo vredu, zdravi....

zrak - lepo da si se oglasla user posted image , sej veš da nas zanima kaj se pri vas dogaja. Kako sprejema Enei prihod novega člana?? Kdaj pa imaš rok, enkrat konec aprila?
Vmes je bila tudi čestitka za Matio..
HVALA

 
dskubin- ste imeli sistematiko pri 3 letih?? Mi smo bili naročeni za ta petek, pa odpade. Zobarja smo tudi opravli, vse okej, zdej pa zamenjamo zobarco in gremo v Piran.
Še vabilo k psihologu čakamo in potem smo rešeni do šoleuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 10:56:26   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
Še vabilo k psihologu čakamo in potem smo rešeni do šoleuser posted image

Ki bo tik tak!
Aljoša je imel včeraj pregled pri logopedinji v vrtcu, ki paše v sklop sistematskega pri petih letih...

No, še glas po dooolgem času tudi od nas: tudi mi smo OK in trenutno zdravi - konec tedna gremo celo cepit punce (ne vem več kdaj bi se že mogle... definitivno pa davno nazaj).
Končno daljši dnevi ... konec tedna podaljšamo še za eno uro. Zadnjič sem bila po dolgem času na Birbi.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 11:24:14   
asso
Dan....

naj dam še malo od mene glas user posted image

No, nič kaj novega... v tem obdobju sem tudi jaz z Nastio opravila sistematski pred šolo vključno s cepljenjem... vse v redu, kri super (hemoglobin 151 user posted image ) edino kar je pod vprašajem je vid. Je gledala tiste "grabljice" - gor, dol, levo, desno in tiste mičkene je rekla, da ne vidi user posted image Čez en mesec imamo revakcinacijo in bodo takrat še enkrat pogledali. Če ne bo vidla bo pač šla še na pregled okulistu... sicer ona se veseli morebitnih očal user posted image Pa tudi za pleničke (čez noč je še vedno plenička mokra) je rekla, da bi bila ura, da neha... tako, da bomo šli pogledat vodo in UZ ledvic in če je vse OK ji bomo pač dajali tablete ali ne vem kaka oblika je tega "hormona", ki uravnava ledvice ponoči... sicer nič kaj takega.

Pri Tarin pa smo pri zobozdravnici prebili led in upam, da naslednjič bo tudi pridna in lepo odprla usta. Namreč drugič ko smo bili in je vidla, da Nastii vrta ni hotela sploh odpreti ust, čeprav je nujno petica za malo popravit, ker je črna kot dimnik in včasih joka, da jo boli. Zdej na zadnje ko smo bili, pa je, sicer malo s težavo, odprla usta in pustila tudi, da ji malo "očisti" user posted image user posted image user posted image Upam, da bo tako naprej, ker nima glih lepe zobe, da ne bi potrebovala zobarce.

Končno ja, so daljši dneviuser posted image user posted image user posted image No, še malo toplega naj bo in lepša vremena pa bo super, ker to je da gorje... jaz sem vedno bolj "bolna", no grlo me boli že en teden in po dveh dneh brez bolečega me je spet začelo bolet user posted image Pa da ne govorim o vnetju oči, ki se mi zdej že tretjič počasi ponavlja user posted image Katastrofa...

Lepo se imejte in uživajte v sončnih dneh, kar jih je user posted image

< Sporočilo je popravil asso -- 23.3.2010 11:27:03 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 12:45:16   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

No, še glas po dooolgem času tudi od nas: tudi mi smo OK in trenutno zdravi - konec tedna gremo celo cepit punce (ne vem več kdaj bi se že mogle... definitivno pa davno nazaj).
Končno daljši dnevi ... konec tedna podaljšamo še za eno uro. Zadnjič sem bila po dolgem času na Birbi.


ojla NAVT, kaj Aljoša gre letos v šolo...??user posted image  
Povej mi kako si zadovoljna z zobozdravnico v Piranu??
mi nismo bili na Birbi že doolgo cajta, ne spomnim kdaj na zadnje.... zdej ko bojo lepa vremena pa itak!!!

asso - Matia je bil tudi malo zadržan zdej nazadnje ko smo bili pri zobozdravnici, čeprav je bil že 4x prej...večji ki so bolj štekajo....upam da se do naslednjič ne razvije kak strah.
O teh tabletah za nočno zadrževanje urina sem že slišala, tudi kolegica jih je imela za hčerko, njej žal ni pomagalo, pa so šli potem v neko ˝Šolo lulanja˝, zdej pa je vse ok!! 

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 14:12:36   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

asso - Matia je bil tudi malo zadržan zdej nazadnje ko smo bili pri zobozdravnici, čeprav je bil že 4x prej...večji ki so bolj štekajo....upam da se do naslednjič ne razvije kak strah.


Ma ne vem, če je glih tako, Nastia je od vedno odprla in tudi zdej odpre in pusti, da ji dela... na zadnje ni niti trznila in zobarca se je čudla, da kako nič ne trza, ker jo bi moglo vsaj malo zabolet. Potem ko smo končali mi je rekla: "mama, veš me je malo bolelo" user posted image Res pridna

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

O teh tabletah za nočno zadrževanje urina sem že slišala, tudi kolegica jih je imela za hčerko, njej žal ni pomagalo, pa so šli potem v neko ˝Šolo lulanja˝, zdej pa je vse ok!!


A tudi to obstajauser posted image šola lulanja... in kaj naj bi učili? Ma bomo vidli kako in kaj, upam, da bomo zadevo hitro rešili user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 14:57:20   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: asso

A tudi to obstajauser posted image šola lulanja... in kaj naj bi učili? Ma bomo vidli kako in kaj, upam, da bomo zadevo hitro rešili user posted image


http://bibaleze.si/clanek/dojencek/sola-lulanja.html
http://bibaleze.si/forum/?topic_id=36006

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Južna Primorska 2.del
23.3.2010 15:46:56   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: asso

A tudi to obstajauser posted image šola lulanja... in kaj naj bi učili? Ma bomo vidli kako in kaj, upam, da bomo zadevo hitro rešili user posted image


http://bibaleze.si/clanek/dojencek/sola-lulanja.html
http://bibaleze.si/forum/?topic_id=36006


Hvala


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 7:57:31   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

No, še glas po dooolgem času tudi od nas: tudi mi smo OK in trenutno zdravi - konec tedna gremo celo cepit punce (ne vem več kdaj bi se že mogle... definitivno pa davno nazaj).
Končno daljši dnevi ... konec tedna podaljšamo še za eno uro. Zadnjič sem bila po dolgem času na Birbi.


ojla NAVT, kaj Aljoša gre letos v šolo...??user posted image  
Povej mi kako si zadovoljna z zobozdravnico v Piranu??
mi nismo bili na Birbi že doolgo cajta, ne spomnim kdaj na zadnje.... zdej ko bojo lepa vremena pa itak!!!


Ne, kje pa. Aljoša gre septembra 2011 v šolo. Ampak je imel logopeda, ki je bil v sklopu sistematskega petletnikov... al neki takega je pisalo. Sej ne vem več.
S piransko zobozdravnico smo mi super zadovoljni. Je pa res, da imam menda izjemne otroke. Vsi trije se z veseljem usedejo na stol, odprejo usta in držijo odprta dokler ima kaj za delat v njih. Sicer je Neža nekaj časa trmarila in ni htela odpret, a smo po navodilih zobarce doma preigravali sceno. Sem vzela žličko, ji malo praskala po zbokih.... Pol je blo pa super.Zdej imajo pa itak maijo, da se igrajo zdravnike. To pomeni, da začne en "jokat" ojoj, me boli zob, pokliči zdravnika ... ZDRAAAAVNIIIIK. Pol se ta pacient uleže na Aljoševo posteljo, ugasnejo luč, eden vzame lučko in žličko in popravi zobek, pa za povrh še enega. Najprej sem bila jaz zdravnik, pol je to vlogo stoično prevzel Aljoša. to je sicer na začetku zgledalo tako, da se je s svojo težo naslonil na Nežo (ker je bila prvi bolnik), in ji šaril z žličko po ustih, na njo kričal naj umakne jezik in ji vmes po nerodnosti malo preveč šaril po grlu, da je revci pošteno obračalo. A glej mulo, niti pisknila ni, kaj pisknila, niti ust ni zaprla. Vse je prenesla!!!


< Sporočilo je popravil NAVT -- 24.3.2010 8:02:31 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 8:05:27   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

No, še glas po dooolgem času tudi od nas: tudi mi smo OK in trenutno zdravi - konec tedna gremo celo cepit punce (ne vem več kdaj bi se že mogle... definitivno pa davno nazaj).
Končno daljši dnevi ... konec tedna podaljšamo še za eno uro. Zadnjič sem bila po dolgem času na Birbi.


ojla NAVT, kaj Aljoša gre letos v šolo...??user posted image  
Povej mi kako si zadovoljna z zobozdravnico v Piranu??
mi nismo bili na Birbi že doolgo cajta, ne spomnim kdaj na zadnje.... zdej ko bojo lepa vremena pa itak!!!


Ne, kje pa. Aljoša gre septembra 2011 v šolo. Ampak je imel logopeda, ki je bil v sklopu sistematskega petletnikov... al neki takega je pisalo. Sej ne vem več.
S piransko zobozdravnico smo mi super zadovoljni. Je pa res, da imam menda izjemne otroke. Vsi trije se z veseljem usedejo na stol, odprejo usta in držijo odprta dokler ima kaj za delat v njih. Sicer je Neža nekaj časa trmarila in ni htela odpret, a smo po navodilih zobarce doma preigravali sceno. Sem vzela žličko, ji malo praskala po zbokih.... Pol je blo pa super.Zdej imajo pa itak maijo, da se igrajo zdravnike. To pomeni, da začne en "jokat" ojoj, me boli zob, pokliči zdravnika ... ZDRAAAAVNIIIIK. Pol se ta pacient uleže na Aljoševo posteljo, ugasnejo luč, eden vzame lučko in žličko in popravi zobek, pa za povrh še enega. Najprej sem bila jaz zdravnik, pol je to vlogo stoično prevzel Aljoša. to je sicer na začetku zgledalo tako, da se je s svojo težo naslonil na Nežo (ker je bila prvi bolnik), in ji šaril z žličko po ustih, na njo kričal naj umakne jezik in ji vmes po nerodnosti malo preveč šaril po grlu, da je revci pošteno obračalo. A glej mulo, niti pisknila ni, kaj pisknila, niti ust ni zaprla. Vse je prenesla!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja moji se tudi igrajo zobozdravnika s tem, da vzamejo tudi tisto pištolco za vrtat (ki je pri kakšnih avtomobilčkih za vrtat vijake) in s tem šari po ustih user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 8:20:35   
thaiss
jutro

IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Ne, kje pa. Aljoša gre septembra 2011 v šolo.
ja sem se potem spomnila da on je februarček, tako da septembra letos bi bilo še malo prehitrouser posted image

se pravi imate doma kar zobno ordinacijo in oacijente ki že kar vrsto čakajouser posted image user posted image

mi smo včeraj dobili vabilo še za psihologa, kako pa zgleda obisk tam??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 8:41:15   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

mi smo včeraj dobili vabilo še za psihologa, kako pa zgleda obisk tam??


Nič posebnega... najprej ti izpolneš obrazec potem pa greš not z njim in npr. sestavlja kocke po barvah... neke kockice-like mora vstavit na pravo mesto lika in podobne...
Jaz sem pri Nastii mislila, da ne bo teka rešla in me je tako presenetla... vse je "znala" pa čeprav prvič vidla stvari... znajo več kot si mi mislimo user posted image Sicer pa so tudi otroci, ki sploh nočejo sodelovati... tako smo začeli s Tarin pa je na koncu vseeno šlo...
Pa sprašuje npr. kdo leti, kdo plava v morju (moja Tarin reče pes... ona ne... jaz pa sem si mislila kaj ne, smo bili na dopusti in jih vidli ogromno, ki so plavali user posted image ) kaj dela muca... in podobno...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 8:49:12   
dskubin
mi smo včeraj dobili vabilo še za psihologa, kako pa zgleda obisk tam??

Ja thaiss, mi smo dali ža vse čez, ker sem sama klicala, ker verjetno vabila ne bi dočakali :)
Ma nič takega, najprej dobiš ti za izpolnit eno ogromno polo (ene 3 liste na obeh straneh), za obkrožat o tvojemu otroku, varianta ali je suh, ali trmari,... pol se pri njej malo "igrajo", nas je blo ful tam pa je šlo vse tako hitro, kot po tekočem traku. Ima tam neke like za vstavljat, pa vpraša ga nekaj vprašanj, ena so ista, kot pri P (varianta kaj leti...) Ma nič takega no, edino eni otroci nočejo sodelovat, ker ne poznajo ljudi tam, ma nič hudega, te pa pol naročijo še enkrat, če se ti to slučajno zgodi - pri nas ni variante, sta oba taki klepetulji, da bi še mene prodala user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 10:01:32   
thaiss
asso in dskubin- hvala. allora ni tak bau bauuser posted image  
dskubin- se že počasi pripravljate na odhod, kdaj imate partenzo??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Južna Primorska 2.del
24.3.2010 14:22:42   
dskubin
Ne, ni noben bavbav, razen unih likov vse isto kot pri P. Ima celo puzzle konja za sestavit, iz 2 delov user posted image user posted image user posted image

dskubin- se že počasi pripravljate na odhod, kdaj imate partenzo??

Ja, že vse spakirano v avtu. M gre jutri, mi pa na velikonočno nedeljo. Komaj čakam, sem se že prjavla na tečaj angleščine user posted image user posted image









_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Južna Primorska 2.del
25.3.2010 8:50:46   
zrak
ooo končno malce debat....

Dskubin.. uživajte... A greste gor z avtom... tunel pod morjem....al letalo..
super ste..jaz s tremi otroci si ne bi upala niti v trgovino..

Thaiss uradno imam rok 10.04.2010... sprva je bil 03.4.2010.. tako da še dva tedna in sem tam... Včeraj sem imela ctg, nič mirno ko led na vodi..

Bravo Tarin in Nastia za zobarco.. Enei  noče niti ust odpreti.. ma itak je pežante ko se ga hoče tikat.. samo mamica lahko haha

Pa tudi kar se tiče testov se prav bojim kaj bo, ker je tolko sramežljiv , da mogoče ne bo hotu sploh sodelovati ali pa se bo začel pačit..

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Južna Primorska 2.del
25.3.2010 9:03:23   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Pa tudi kar se tiče testov se prav bojim kaj bo, ker je tolko sramežljiv , da mogoče ne bo hotu sploh sodelovati ali pa se bo začel pačit..


Ali pa te bo presenetu in bo lepo sodeloval... user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Južna Primorska 2.del
25.3.2010 9:29:49   
thaiss
Thaiss uradno imam rok 10.04.2010... sprva je bil 03.4.2010.. tako da še dva tedna in sem tam... Včeraj sem imela ctg, nič mirno ko led na vodi..
to bo pa res  kmaluuser posted image user posted image user posted image  



Ja, že vse spakirano v avtu. M gre jutri, mi pa na velikonočno nedeljo. Komaj čakam, sem se že prjavla na tečaj angleščine user posted image user posted image
Ma bravo, si carica!!!! Mogoče nam znese se kej videt naslednji teden popoldan, preden odpotujete!!!
Zrak - če ni kakih sprememb dskubin leti....s 3miuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: asso

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Pa tudi kar se tiče testov se prav bojim kaj bo, ker je tolko sramežljiv , da mogoče ne bo hotu sploh sodelovati ali pa se bo začel pačit..


Ali pa te bo presenetu in bo lepo sodeloval... user posted image

ja ponavadi je takouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Južna Primorska 2.del
27.3.2010 23:04:43   
dskubin
Dskubin.. uživajte... A greste gor z avtom... tunel pod morjem....al letalo..
super ste..jaz s tremi otroci si ne bi upala niti v trgovino..

Bomo bomo, brez skrbi :D Moj je šel z avtom, ma čez prekop s trajektom, ker je šaldo cenejše kot pod tunelom, mi pa gremo naslednjo nedeljo z letalom.

Jaz sem mogla tudi s taprvim na začetku naredit cel načrt, preden sem šla v trgovino, ma boš vidla zdej, lahko boš vse, kar si samo z enim in še več user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Južna Primorska 2.del
31.3.2010 9:16:01   
thaiss
..kje ste vse??...
evo, še sem prilepim poročilo obiska pri psihologinji user posted image


v ponedeljek sva imela z Matio psihologinjo in ta moj sine ki je velika klepetulja ni hotel sodelovat oz. se je norčeval user posted image  Sej nisem vedla da kej tazga sploh zna...pomoje je bila napaka že v štartu, ko sva vstopla v ordinacijo ga dr. sploh ni pozdravila user posted image  pa določena vprašanja katera je postavla meni bi lahko njemu: kako mu je ime, hodi v vrtec, ima še plenice, ima brata/sestro...vsaj da bi en stik z njim vspostavila.
No, in ko je od njega zahtevala da kocke razvrsti po barvi (4x3) v stolpce je on sploh ni poslušal, in iz vseh kock naredil stolp. Dr. mu stolp podre in ponovi: Zloži jih v majhne stolpce po barvah. On pa spet isto, naredi stolp, ona spet podre...in to 3x. Potem sem se pa jaz vtaknila zraven, ga pohvalla kako lep velik stolp zna naredit in naj jih sedaj lepo zloži po barvah, in je naredil to kar je ona hotela.
Meni je šlo na smeh, vmes ji je še jezik pokazal (to nisem vedla da znauser posted image ).
Ko mu je dala svinčnik, naj nariše krog je rekel: Se bom samo podpisaluser posted image , in pisal Mje po cele papirju....neke like je mogu vstavljat, to mu je bilo malo bolj zanimivo in ni imel komentarja.
POtem pa je začela z vprašanji:
Kdo mjavka- mačka
kdo laja- kuža
kdo plava- PLAVALECuser posted image user posted image  in dr. meni, kako to misli plavalec?? Ja plavalec ne.....
kaj sveti- zvezdice.... in ona: Kaj ne sveti sonce? Matia: ne, sonček sijeuser posted image user posted image user posted image
no in z finiš me vpraša: gospa kaj res ne zna narisat kroga???
jaz: matia kaj znaš narisat krog, boš pokazal in potem lahko greva
matia: ja znam, samo prej sem se mogu najprej podpisat in bi imel rdečo barvico...je dobil rdečo barvico in porisal a4 list s krogi..

...uglavnem zaključek, meni je bilo zelo hecno, na momente sem se zadrževala da ne bruhnem v smeh, najbolj pa ko se je delal flegma kot da je ne slišiuser posted image user posted image .

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?