|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 10:15:59   
asso
Čestieke vsem štirim tudi z naše strani user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 10:20:07   
thaiss
.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 10:25:58   
austen
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

.



?????????????????????user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 13:18:52   
NAVT
Bravo dskubin in bravo mali veliki Dane!

Ja, RR poskrbi, da se ne polenimo! Ko se bomo navadile, bo pa spet sprememba.

Thaiss, kako je bilo na govorilnih? Mi moramo malo spodbujat k samoobuvanju, ker sta obe nezainteresirani, da bi to počeli sami. Pa malo jih bomo začeli ločevati, se namreč sploh ne vklapljata v družbo.

Zadnjič, ko je bila samo Brina v vrtcu, je Taja (sošolka) vprašala Kje je pa druga taka?  user posted image

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 13:23:53   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: austen

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

.


?????????????????????user posted image


ah nič...sem se premislila

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 13:30:40   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Thaiss, kako je bilo na govorilnih? Mi moramo malo spodbujat k samoobuvanju, ker sta obe nezainteresirani, da bi to počeli sami. Pa malo jih bomo začeli ločevati, se namreč sploh ne vklapljata v družbo.

Zadnjič, ko je bila samo Brina v vrtcu, je Taja (sošolka) vprašala Kje je pa druga taka?  user posted image



vse uredu, zelo samostojen....vse kar doma ne zna, v vrtcu znauser posted image user posted image
ni kej dosti zainteresiran za igro z otroki, ga morajo malo spodbujat, ker on bi z N&P&J pospravljal, šel kuhat kavo in se z njimi igraluser posted image

Kje je pa druga takauser posted image  Faca Taja!!!
Matia pa reče: Ne naša Neža ampak una od dvojčic...ali pridejo dvojčice??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 15:10:56   
melaverde
Živijo!

sem že mislila da so me odklopili ker nikakor nisem našla vhoda :-(
najprej lep pozdrav vsem....

dskubin, iskrene čestitke in najlepše želje z našega hriba !!!!!! user posted image

< Sporočilo je popravil melaverde -- 12.2.2010 15:11:11 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 15:13:25   
melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: helenav

26. 1 sem prestala horionsko biopsijo..prav nič prijetna izkušnja...user posted image in sedaj čakam na rezultate. V torek bo 14 dni od posega in praVijo, da če te v tem času nič ne pokličejo so rezultati  ok....user posted image ŠPERJAMO...
izrazla sem tudi željo, naj mi ne povejo spola in upam, da me bodo upoštevali...


sklepam da te niso klicali??? super user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 17:08:55   
zrak
dskubin.... wow  56 cm... pravi velik možek... čestitke tudi z naše strani...

Počasi me že panika daje.. še slaba dva meseca pa smo tudi mi na vrsti..

Helena..kot zgleda smo dobro džali pesti...

Pris nas je za zdaj vse ok.. Enei je v vrtcu super, doma pa imamo počasi borbe odraščanja, uveljavljanja....

vsem lepe pozdravčke..

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Južna Primorska 2.del
13.2.2010 20:15:29   
n€na
ojla!!!!
Najprej Dskubin ČESTITKE ZA NOVEGA ČLANA V DRUŽINI...user posted image user posted image Želim ti veliko cartanja in veliko prespanih nočiuser posted image
 
 
Moram vam pa povedat, da midve z Zalo res, ampak res uživava v Savinjski pri babici in dediju...danes se nama je pridružil ša tatauser posted image user posted image ...jaz sem po dveh letih končno spet stopila na smučke in kar nisem mogla verjet, da nisem pozabla, kako se smučauser posted image user posted image ..Zala je pa bila tačas pri svakinji in njenih otrocih in me ni niti malo pogrešala....

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Južna Primorska 2.del
13.2.2010 20:16:53   
majrim
...
dskubin....... še tukaj iskrene čestitke ob rojstvu Danetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ne joči Peter je bil vajin navdih??'user posted image
---ma da vidite punce,kako je to lepo bitjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....človek bi ga kar stiskal in lupčkal....verjetno sem taka,ker ga ne morem imet....pol bi kar vsakega samo lupčkala in stiskala..komaj čakam,da se vidimo dskubinuser posted image user posted image user posted image
....user posted image je pa ratala prava tišina tuki....nekam lene ste rataleuser posted image
...drugače pa pri nas vse ok...zdravi ,veseli in zaljubljeniuser posted image ...da ne govorim o tem,da š najbolj najmlajšiuser posted image user posted image user posted image ...pa še užali se,če ne sedi zraven marožotauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Južna Primorska 2.del
14.2.2010 22:35:18   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: majrim
....ne joči Peter je bil vajin navdih??'user posted image


Ne joči Peter torej ni edinim navdih user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 8:14:12   
n€na
Dobro jutro!!!

Evo mene spet na delovnem mestu.....user posted image user posted image

Vikend je ultra super uspel...B in Zala pa še danes uživata skupaj domauser posted image  ...js bi tudi bla doma ampak nekdo mora delat, da drugi lahko uživajouser posted image user posted image user posted image

Sem pa jaz imela ta teden tudi pregled pri G in me je zaradi dveh zaporednih SS-jev poslala v bolnico na neke preiskave....in po preiskavah bova dobila, upam vsaj, zeleno luč, da poskusiva znovauser posted image

helenav...kako je?? jaz še kar stiskam pestiuser posted image user posted image

majrim....maš prav ja, res smo ratale lene....vse smo na šihtu in potem ni časa za čvek...lahko bi se pa spet vse skupaj dobile in šle malo okoli z našimi  škrati ali pa same...zvečer na babji čvekuser posted image user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 8:35:26   
thaiss
dobro jutro

midva z M sva danes doma, ker je njegov prehlad kar močen, nos zabasan, učke se mu solzijo...
danes se bova še nalivala s fiziološko, če bo vredu gre jutri v vrtec, itak sem ostala doma samo zato, da lahko na veliko pucamo nos.

n€na bravo za mini počitniceuser posted image

zdravi ,veseli in zaljubljeni ...da ne govorim o tem,da š najbolj najmlajši ...pa še užali se,če ne sedi zraven marožota

ajej kaj še bo čez 10let, če je že zdej tako opasnauser posted image .....

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 9:30:58   
n€na
Matiauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 13:52:05   
helenav
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj firbec ni vzdržal...sem klicala v ljubljano in IMAM ZDRAVEGA OTROKA!!!!!!!!!!!


ZRAK se vidimo danes..en dva , dva tri....

thaiss čimprej se pozdravite!!

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 14:08:57   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: helenav

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj firbec ni vzdržal...sem klicala v ljubljano in IMAM ZDRAVEGA OTROKA!!!!!!!!!!!

[


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepa novica :)

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 15:08:15   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: helenav

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj firbec ni vzdržal...sem klicala v ljubljano in IMAM ZDRAVEGA OTROKA!!!!!!!!!!!


thaiss čimprej se pozdravite!!



čestitke, sej smo vedle da bo vse OK!!! Uživaj user posted image

Matia je super, sva porabila danes 7dl fiziološke, sej bi je še več, ampak moram do lekarne. Sva šla do P in je vse okej, samo prehlad tako dauser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Južna Primorska 2.del
15.2.2010 20:30:26   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj firbec ni vzdržal...sem klicala v ljubljano in IMAM ZDRAVEGA OTROKA!!!!!!!!!!!





JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Južna Primorska 2.del
16.2.2010 10:48:18   
melaverde
helenav, res zelo lepa novička!! zdaj pa uživaj s polno paro...

si mogoče kje zasledila (če je bilo kje navedeno) koliko stane tak pregled če greš samoplačniško??

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Južna Primorska 2.del
16.2.2010 12:52:00   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

helenav, res zelo lepa novička!! zdaj pa uživaj s polno paro...

si mogoče kje zasledila (če je bilo kje navedeno) koliko stane tak pregled če greš samoplačniško??


http://www.noseca.com/cenik.html

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Južna Primorska 2.del
17.2.2010 11:33:56   
Sibil_
Dan!

Dskubin čestitke, Helenav tudi za vas sem prav vesela, kaj spola ne boste vprašali?

Jaz sem doma, nam je Lukas prinesel neko trebušno virozo in smo obležali, no fantje so ok jaz pa še danes preživljam čas na wc-ju. Sploh ni prijetno, da ne govorim o temu, da nisem v času pusta pojedla niti enega samega samcatega krofa.user posted image

Stanovanje napreduje, drug teden začnejo polagat ploščice in parket, potem še ena roka barve in pohištvo in se selimo...joj komaj čakam.user posted image

Za barve sem se kar odločila po navdihu, otroški bosta pol rumeni pol modri-dve steni taki dve taki, dnevna bo rdeče-siva, hodnik bo moder, spalnica zelenkasta, kuhinja z jedilnico pa mal na oranžno-rumeno.Bom poslikala ko bo končano.

Grem še malo ležat, uživajte pa pišite kaj!user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Južna Primorska 2.del
17.2.2010 20:37:49   
majrim
sibil......kam se pa seliš???user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Južna Primorska 2.del
18.2.2010 8:08:01   
zrak
Helena juuupiiiddduuu... je moglo bit tako nič drugače, toliko ki smo pesti držale , pa kaka molitvica je tudi vmes padla... Tam zgoraj so nas meli poln kufer že....user posted image ...
Kje pa si bila včeraj..?? Je blo prav opasno ... sem skoraj predihavala popadke user posted image



Thaiss  7 dc???? Pa se ti je pustil zlivat toliko fiziološke????


Sibil... lepo da si tako navdušena.. Mi tudi zaključujemo par stvari.. kot je Eneieva sobica, sobica od user posted image , pa barvanje, pa prizidki...itd.. prav štufa sem že tega in rabim malo mira..sej ko bo čas za mir, pa bo končno prišel še user posted image


Majrim user posted image


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Južna Primorska 2.del
18.2.2010 8:56:49   
thaiss
dobro jutro

IZVIRNO SPOROČILO: zrak
Thaiss  7 dc???? Pa se ti je pustil zlivat toliko fiziološke????

zrak -7dc je bilo samo do 15ure, do večera je dobil še tri deci sigurno. Od ponedeljka sem porabla 3 litre fiziološkeuser posted image Matia pa se nič ne buni, ker že od vedno ni pardona pri pucanju nosa, pa se je navadu. Jaz je ne zlivam v nos, ampak z brizgo 20ml špricnem v nosnico in na drugi strani priteče ven.
v torek zjutraj je imel tako zabasan nos, da smo kar z BabyVacom povlekli ven. Danes zjutraj je spet vprašal naj mu nos s sesalcem spucamuser posted image user posted image

sibil
- super, ste že na finishu!!!! user posted image user posted image za zdravje

< Sporočilo je popravil thaiss -- 18.2.2010 8:57:45 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?