|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Južna Primorska 2.del
20.1.2010 21:47:55   
tejčica
Hejla, da se po dooolgem času spet malo javim.
Najprej čestitke novim user posted image . user posted image

Helenav, držim pesti da bo vse ok.user posted image Za vzpodbudo naj ti povem, da sem jaz pri Taji imela tveganje za DS 1:5 in sem tudi imela amniocintezo. Rezultat amniocinteze je bil ok in dejansko imamo zdravo, sedaj že sedem let staro pupo.

Nena, si ne morem predstavljati kako težko ti je. Objemčke.user posted image

Mi rastemo, uživamo... Naš Vid je še vedno pridno dete, ki zadnje čase neustavljivo čveka. Kakor se nekaj časa z njegovim govorom ni nič premaknilo, sedaj hiti da vse nadoknadi. Ma bi blo včasih že prav fino da bi bil malo tiho... Plenice čez dan smo se znebili že lani začetek poletja, čez noč pa še kar vztrajamo. Pa smo bli že skoraj suhi, zadnje čase pa je plenica zjutraj polna na ful... Bo že enkrat. Tudi Taja je ponoči imela plenico ful časa (skoraj do 4. leta). 

Tajica naša pa je še vedno angelček in hudiček v enem. Nas je pa tale 2. razred kar vse malo vrgel. Prvi razred je bilo celo leto enega samega crkljanja in privajanja na šolo, brez nalog, nehih obveznosti... Vse to pa kasirajo sedaj v 2. razredu. Pol je pa naša pupa še mal bl frfrasta in težave so že tu. No, probleme smo na srečo začeli reševati pravi čas in sedaj so stvari ok. So pa otroci obremenjeni ful.

Prejšnji teden je bil Vid na počitnicah pri mojih, da se je naužil snega. Ma kakšen gušt mu je to. Sam da se on driča, al s sankami, z lopato ali pa kar po riti ali v ribo. Še par slikic.

user posted image   user posted image
user posted image

Jaz pa štrajkam z diplomo. Že od junija, ko sem končala z izpiti se jo spravljam pisat pa vedno najden kakšen izgovor. Najprej da si bom čez poletje privoščila počitnice, septembra so bile trgatve, pol so se oljke pobirale, decembra sem pekla piškote in že je tu januar, za katerega izgovor da ne začnem s pisanjem pa še iščem.user posted image  

Pupike, imejte se lepo s svojimi sončki.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Južna Primorska 2.del
21.1.2010 8:44:35   
helenav
Hvala vsem za pikepokoke...

vsak dan mi je bolje in vsak dan bolj trezno razmišljam....
Hvala bogu da obstajajo tej testi...tako pač je..ni še konec..Tejčica hvala..vsaka taka informacija mi da novo upanje...sicer pa....ne moremo nič proti naravi....

bom pa najverjetneje šla na poseg v Postojno, ker imam tam strica v bolnici, ki bo zrihtal vse skupaj.
Bližje je....slišala sem, da od njih dobiš prej rezultate, pa še bolj domače mi bo bilo....

se še javim....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Južna Primorska 2.del
21.1.2010 9:06:26   
n€na
Dobro jutro!

Helena- super je to, da razmišljaš pozitivno, pozitivna energija nam lahko še tako pomaga...Mi smo v mislih s tabo in ti želimo odlične rezultateuser posted image user posted image

tejčica- najprej hvala za objemčke..kaj čmo narava dela svoje...tolažim se s tem, da imam doma zdravo punčko, ki me vsaki dan razveseljuje...Pa še izgovor ti lahko povem user posted image Priprave na Pusta Hrusta, ki bo kmaluuser posted image user posted image
..in fulllllll lepe slikice..

Nisem pa še pred vami pohvalila Zaleuser posted image ...sva bili v ponedeljek pri Zobozdravniku in je takooooooooo lepo odprla usta in je zobarci pustila da ji pogleda in prešteje zobke...naju je pohvalila, da ima lepe, samo čeljust ima malo majhno in je priporočila trde stvari za jest...a kaj naj ji dam če noče nič trdegauser posted image ji ponujam trde jabolke, korenček, oreščke...nič noče..ah tudi to bomo urediliuser posted image user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Južna Primorska 2.del
21.1.2010 10:51:58   
dskubin
a kaj naj ji dam če noče nič trdegauser posted image

čokolado s hladilnika user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Južna Primorska 2.del
21.1.2010 12:23:55   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

a kaj naj ji dam če noče nič trdegauser posted image

čokolado s hladilnika user posted image



gud ideauser posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Južna Primorska 2.del
25.1.2010 7:34:21   
n€na
Dobro jutro...

Evo mene spet na delovnem mestuuser posted image user posted image

Zdaj bom imela malo več časa za čevekat, ker doma sem stalno kaj delala in pospravljala...

Še malo pa bo pust, v kaj se bose našemileuser posted image ...a letos bo kakšno pustno rajanje za otroke...js čist nič ne vemuser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Južna Primorska 2.del
25.1.2010 8:11:04   
thaiss
dobro jutro

Tejčica, lepo te je bratuser posted image user posted image  Lepe, lepe fotkeuser posted image

helenav user posted image user posted image user posted image

n€na ..veselo na delouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Južna Primorska 2.del
26.1.2010 8:08:42   
zrak
dobro jutro .. še malo glasu od mene..

Najprej Helena... vso srečouser posted image user posted image

Nena še eno zateuser posted image , pa Bravo Zala za zobarja... Enei niti ust ne bo odprl.. vsaj kot ga poznam...

Danes sem bolj zgodnja.. se moram uredit in imam  pregled.. mogoče pa končno dokončno zvem za spoluser posted image ,kar pa dvomim.. mislim da bo UZ bolj bežen...

Ta teden končno dobi Enei sobico, tako da lahko pol uredimo še za user posted image ...

Naše uvajanje spanje v vrtcu, poteka brez spanja... hahaha... se uleže in čaka , da pridem ponj..se neki trudi zaspat pa ne more... sej verjamem... celo življenje spi sam v sobi..sej se bo navadu.. ko ga grem iskat je v vrtcu tak mir in tema, da bi človek res kar zaspal...

Tejčica lepe slikice i uživajte naprej...

Thaiss kako hiška, kmalu se bo začelo??

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Južna Primorska 2.del
29.1.2010 9:18:00   
zrak
Ma kaj ste šle na drugi forum in nič ne vemuser posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Južna Primorska 2.del
29.1.2010 10:10:18   
thaiss
evo mene, se nikamor ne selimuser posted image

danes sem fraj, zjutraj sem kafetkala v Luciji, zdej grem kupit blago, da sešijem Matii kej za pusta....magari še ne vem kajuser posted image

Matio bom pobrala po kosilu, in potem greva skupaj user posted image počivat.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Južna Primorska 2.del
3.2.2010 15:13:28   
Sibil_
Dan!!!

Madonca, pa je res nek mrk tukaj, nič napisanega že 3 dni??user posted image

No, mi smo ok (tok, tok), stanovanje napreduje-zdaj smo naredili tlake, trenutno rihta mojster zidove, kuhinja je naročena, pa otroški sobi tudi in omare za spalnico tudi.user posted image

Ne vem še točno kakšne barve bom dala na stene, verjetno bo kaj pisanega, beli bodo samo stropovi.Imate kakšno idejo mogoče, kakšno dobro rešitev?

Srečno vsem nosečkam, pa seveda čakamo na naslednjo - katera bo prva?user posted image user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Južna Primorska 2.del
3.2.2010 16:33:38   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR


No, mi smo ok (tok, tok), stanovanje napreduje-zdaj smo naredili tlake, trenutno rihta mojster zidove, kuhinja je naročena, pa otroški sobi tudi in omare za spalnico tudi.user posted image

Ne vem še točno kakšne barve bom dala na stene, verjetno bo kaj pisanega, beli bodo samo stropovi.Imate kakšno idejo mogoče, kakšno dobro rešitev?

Sibil RR

bravo sibil!!! kje si naročila pohištvo??
tudi jaz bi kakšno idejo za stene

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Južna Primorska 2.del
3.2.2010 20:09:12   
Sibil_
Za pohištvo definitivno Darsen, ima sicer kuhinje samo od Svee, pa Alples ima.
Za primerjavo-v lesnini so mi kao super ugodno naračunali kuhinjo 6700 € z ne vem kolk popusti-enako kuhinjo, isto vrsto in celo z mal več elementi sem plačla 4200, s tem da sem tu naročila še stensko oblogo. Skratka-ne hodit v Lesnino, razen če je res nujno!user posted image

Ja, za dnevno razmišljam dat dve steni na sivo (ena nasproti druge) in dve na rdečo, po tleh bodo ploščice-imitacija parketa, kavč pa ali rdeč ali siv in tepih tudi neko tako kombinacijo.

Aja-za ploščice priporočam trgovino Gracia v Logatcu-dobra izbira, dajo visok popust in so v redu.

No, itak vem da zaenkrat to zanima samo Thaiss, ma vseeno...user posted image

Alo punce, javite se kaj, pa soon-to-be-mothers tudi....user posted image

Nočko,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Južna Primorska 2.del
3.2.2010 21:10:32   
NAVT
Tudi mene zanimajo take reči, Sibil. V tem letu bo treba opremiti hišo s keramiko (tla in kopalnico) in se odločit za kuhinjo (to definitivno), kaj bo z ostalim pohištvom ... bomo videli kako bodo finance odtekale.
Kaj pa je ta darsen? Kje so?

Glede barve sten... enkrat sem pri eni kolegici videla črtaste stene. Meni so bile fulll všeč in nikoli jih še nisem videla nikjer, niti v kakšni reviji ne. Na hodniku so imeli navpične črte različnih širin, vse pa v enaki barvi, a v več odtenkih (zeleno). Ful dobra zadeva. Če bo nam kje možno, bom tudi jaz to delala, čeprav se moram še pozanimat kako in kaj. Mi namreč planiramo ilovnate omete.

Thaiss, a vi tudi rihtate stanovanje/hišo?

< Sporočilo je popravil NAVT -- 3.2.2010 21:11:19 >

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Južna Primorska 2.del
3.2.2010 21:51:54   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Za pohištvo definitivno Darsen, ima sicer kuhinje samo od Svee, pa Alples ima. Kje je ta Darsen??
Za primerjavo-v lesnini so mi kao super ugodno naračunali kuhinjo 6700 € z ne vem kolk popusti-enako kuhinjo, isto vrsto in celo z mal več elementi sem plačla 4200, s tem da sem tu naročila še stensko oblogo. Skratka-ne hodit v Lesnino, razen če je res nujno!user posted image kakšno oblogo?? kaljeno steklo al kej drugega??

Ja, za dnevno razmišljam dat dve steni na sivo (ena nasproti druge) in dve na rdečo, po tleh bodo ploščice-imitacija parketa, kavč pa ali rdeč ali siv in tepih tudi neko tako kombinacijo.

Aja-za ploščice priporočam trgovino Gracia v Logatcu-dobra izbira, dajo visok popust in so v redu. thx




_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Južna Primorska 2.del
3.2.2010 22:25:34   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Tudi mene zanimajo take reči, Sibil. V tem letu bo treba opremiti hišo s keramiko (tla in kopalnico) in se odločit za kuhinjo (to definitivno), kaj bo z ostalim pohištvom ... bomo videli kako bodo finance odtekale.
Kaj pa je ta darsen? Kje so?

Glede barve sten... enkrat sem pri eni kolegici videla črtaste stene. Meni so bile fulll všeč in nikoli jih še nisem videla nikjer, niti v kakšni reviji ne. Na hodniku so imeli navpične črte različnih širin, vse pa v enaki barvi, a v več odtenkih (zeleno). Ful dobra zadeva. Če bo nam kje možno, bom tudi jaz to delala, čeprav se moram še pozanimat kako in kaj. Mi namreč planiramo ilovnate omete.

Thaiss, a vi tudi rihtate stanovanje/hišo? ja

user posted image

http://www.zurnal24.si/dom/stena-crte-pleskanje-barve-113245


btw- kaj Neža je bolna??... al sem jo kje zgrešila danes v igralnici?

< Sporočilo je popravil thaiss -- 3.2.2010 22:26:41 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Južna Primorska 2.del
4.2.2010 10:01:50   
Sibil_
Alora.

Darsen je za Kanavo, ima majhen razstavni prostor ampak so zanesljivi, pripeljejo na dom, montaža super in točna-vglavnem z njimi imam same dobre izkušnje, res.user posted image

Thaiss-za kuhinjo sem naročila oblogo tako kot pult, za ploščo pa kaljeno steklo, do nape.

Jaz sem se že odločila da bom imela v dnevni dve steni rdeči in dve sivkasti, spalnco verjeno na modro ali vijola, kuhinja pa verjetno taka bolj močna vanilijeva-rumena. Kopalnici še ne vem, hodnih pa na oranžno-so ploščice take tipo mal na oranžno-bež, zato. Otroške sobice pa verjeno na zeleno, da ne bo glih vse na modro, hehe.

Thaiss-kaj ti nisi dala arhitekti za izrisat, kaj je ona predlagala?Kakšne barve pa to?

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Južna Primorska 2.del
4.2.2010 10:21:05   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Darsen je za Kanavo, ima majhen razstavni prostor ampak so zanesljivi, pripeljejo na dom, montaža super in točna-vglavnem z njimi imam same dobre izkušnje, res.user posted image


aja zdej vem, sem lih prejšnjo nedeljo, ko smo šli v Kanavo pokukala izložbo. Bom šla en dan še do njih. Kaj imajo samo Svea in Alples?


Thaiss-kaj ti nisi dala arhitekti za izrisat, kaj je ona predlagala?Kakšne barve pa to?

arhitekt nam je zrisal vse ja, ampak o barvah sten se nismo menli, ker dokler se ne odločim kakšno bo pohištvo, ploščice itd nima smisla. Mi smo vzeli arhitekta predvsem zato, ker imamo dvoje notranje stopnice, da maximalno izkoristimo prostor.


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Južna Primorska 2.del
5.2.2010 13:49:59   
helenav
Najprej hvala vsem za pikapoke in sms...

26. 1 sem prestala horionsko biopsijo..prav nič prijetna izkušnja...user posted image in sedaj čakam na rezultate. V torek bo 14 dni od posega in praVijo, da če te v tem času nič ne pokličejo so rezultati  ok....user posted image ŠPERJAMO...
izrazla sem tudi željo, naj mi ne povejo spola in upam, da me bodo upoštevali...

sicer smo pa zdravi....Klara je ta teden bila z mano doma zaradi nadležnega kašlja, ki se že poslavja..

lep podajšan vikend....


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Južna Primorska 2.del
5.2.2010 14:38:00   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

26. 1 sem prestala horionsko biopsijo..prav nič prijetna izkušnja...user posted image in sedaj čakam na rezultate. V torek bo 14 dni od posega in praVijo, da če te v tem času nič ne pokličejo so rezultati  ok....user posted image ŠPERJAMO...
izrazla sem tudi željo, naj mi ne povejo spola in upam, da me bodo upoštevali...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Južna Primorska 2.del
10.2.2010 7:01:19   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

Najprej hvala vsem za pikapoke in sms...

26. 1 sem prestala horionsko biopsijo..prav nič prijetna izkušnja...user posted image in sedaj čakam na rezultate. V torek bo 14 dni od posega in praVijo, da če te v tem času nič ne pokličejo so rezultati  ok....user posted image ŠPERJAMO...
izrazla sem tudi željo, naj mi ne povejo spola in upam, da me bodo upoštevali...

sicer smo pa zdravi....Klara je ta teden bila z mano doma zaradi nadležnega kašlja, ki se že poslavja..

lep podajšan vikend....



Seveda bo vse OK..držimo pesti in ti pošiljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 8:09:08   
thaiss
dobro jutro, kje ste vse???

kaj zdej so moderne te spremembe, komaj sem nas našlauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 9:01:57   
thaiss
JUHUHU pa imamo novega bejbija!!!!!!!


dskubin mi je lihkar poslala sms:

danes ob 4:30 je četico okrepil mali (56 cm velik in 3,620 g težek) kričač Dane, ki preko mamice pošilja tovariški pozdrav!!
 
 
čestitke user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 9:14:16   
soncek78
Bravo mami! user posted image user posted image user posted image
Čestitke ob rojstvu malega kričača tatiju, velikemu bratcu Dražu in veliki sestrici Diti!user posted image user posted image user posted image
 
Lepo se cartajte v 5. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa veliko lepega novemu članu družinice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pozdravček...user posted image



_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Južna Primorska 2.del
12.2.2010 9:24:51   
austen
dskubin .....čestitke še iz naše strani user posted image user posted image user posted image

...ma res...kaj so nardili z RR?????....

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?