|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 13:51:38   
manna
user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 13:52:38   
manna
user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 13:54:56   
manna
A so luštne
a se vam ne zdi da je Manči prou "bajsek" ratalauser posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 14:00:50   
mini86
iiiiiiiii

moj marcel bo meu dve punci-manco in pa zojo

dons ga je zoja tok lupčkala..pa tud on je neki ustka stegvou k njej-to bi mogl vidtuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 14:03:52   
manna
Sej res kako je blo na srečanju
a bo kakšna fotoreportaža, kolk vas je pa blo
Upam da mi rata pridet še na kakšno srečanje

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 14:19:43   
mini86
na srečanju smo ble stalne s tem da je mk8 manjkalauser posted image
se pravi JS, bjondi, mojsonček in smrketa

ni fotoreportaže ker ni slikuser posted image

naslednič pa baje ti prideš ane


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 15:20:59   
Hanuši
o manna kak cuker, pa o kaki podhranjenosti ni ne duha ne sluha. Prav lušne rokice ima.

zobki, mi jih čistimo redno, a s tako sireno, da verjetno sosedje mislijo, da ga vsak večer iz kože dajemo, samo jaz vztrajam

pijača, no Hana je bila in je še vedno samo na vodi, mali gospod pa tako kot pri mini, sicer pije vodo a občutno manj, kot sladkanega čaja. Največkrat mu pomarančo stisnem in še malo vode dodam. Je vseeno manj škodljivo, kot pa sladkan čaj, res mu ga pa s fruktozo sladkam in ne z belim cukrom. Sokov mu pa že zaradi E-jev ne dajem. Ker čaj mu tut samo domači dajem, sušim borovnice, pa maline, pa razna zelišča in mu potem iz tega kuham, ali pa kompot iz jabolk - domačih seveda, nešpricanih in pa rabarbare. No tukaj obvezno malo fruktoze notri.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:01:06   
mini86
hanuši js mu dajem ta pingo sok-so tri vrste ampak prou iz tistim pingvinom ker nekje je pisalo-mislim da je tecka prlepla enkrat da ta nima E-jev notr

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:09:00   
tadejluka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ŠE 38 DNI DO MORJAAAA


pr  nas še 41 dni...lohk bi se kej zmenil za pirčka ko bomo dol?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:10:48   
tadejluka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

pa tadejluka....kr neki jih je zginl madona


evo, evo...tle sem!
Delamo na polno, ful dogaja,...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:11:26   
tadejluka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ej a ve lulate v morje...js jauser posted image



hehehe.....user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijski sončki 2009 1. del
7.7.2010 16:12:30   
tadejluka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a še kera k ne doji več nima menstre..k js je zdj nimam že eno leto in 8 mesecevuser posted image user posted image

no ne da bi se prtožvala da jo pogrešam an


am, a si mogoče noseča?...ne joke jest sem jo mela točno 2x...mam pa vstavljeno mireno ( baje je to zmeri tko pr tem)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:18:18   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

hanuši js mu dajem ta pingo sok-so tri vrste ampak prou iz tistim pingvinom ker nekje je pisalo-mislim da je tecka prlepla enkrat da ta nima E-jev notr


mini nč narobe vzet. Meni tko al tko vsi pravijo, da sem obsedena s temi E-ji. Od kar je ta fama ven prišla, sem črtala 70% izdelkov, ki sem jih včasih kupovala.

Da pa ne bi bilo nobenega pa kar dvomim, ker sedaj ne pišejo več E..., ampak latinska imena, z nameno, da bi nas zavajali. Že v domačem soku je E330 in sicer je to citronska kislina, brez nje se sok skisa v 2 dneh, tko, da ima domača, recimo šebesa tut E notri user posted image . Pa E330 ne boste nikjer več zasledili, povsod piše citronska kislina

Saj pravim, jaz verjetno preveč kompliciram. Moj mi velikokrat reče, da bomo zdravi umrliuser posted image .

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:26:15   
tadejluka
No pa še mal tekočih stvari...jest veselo hodim v službo-ta staro seveda in je presenetljivo fajn...mam kr dost frej ker ni pretiranga dela ( kar je po eni strani fajn ker to pomen da ljudje očitno niso bolni), mojmu je ful zlaufal varstvo mularije kadar sem jest popoldne v službi, da ne govorim, da je taprvo mojo popoldansko mulo shodil doma, in zdej veselo raca po stanovanju...user posted image user posted image user posted image user posted image , tavelka dva sta bla že v koloniji in v toplicah vsak posebej za en teden, čez vikend gremo u Rabac na moreuser posted image user posted image user posted image , pol pa še na Pag z Miniuser posted image user posted image user posted image ! Aja mamo pa 10 zob...za spodnje 3 je blo res hudo je 2 dni kuru do 40 C in tulu non stop, ni pomagal tud moj naročje več, pol pa kot da bi odrezal in so ble š**** zuni!!!
Spimo še zmeri celo noč+ 2x 2urci čez danuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 16:38:19   
tadejluka
Ja sej ko pa jest začnem pisat pa spet nobene nikjer za čvekat!user posted image user posted image

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 20:06:26   
vitae
Javljam na (prijetno) dolžnost user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila v zadnjem času celo nekaj dni v službi...sicer sem uradno na dopustu, tako da je bilo to na prostovoljni bazi oz. si delam že zalogo ur. Jakob je užival pri mami, tako da sem kar srečna, ker vem da bo s septembrom v dobrih rokah.

Vmes smo skočili z bratovo familijo (2,5 letna nečakinja) v Čateške, kjer se je dogajalo na polno. Samo, da je videl vodo, se je že sam slačil. Mi je komaj uspelo ga namazati. V vodi pa...JAO JAO...tunkanje, skakanje, vožnja po toboganu. Upam, da bo tako tudi na morju, čeprav mi bo smešno ga videti, ko bo ugotovil, da je voda slana user posted image

Sva imela pa danes posvetovalnico. Cepiti ga nisem dala, najraje ga ne bi. Sedaj sem le prestavila, ker nočem, da bi imeli na morju kakšno reakcijo.

Bjondi - za seznam 9645g, 77cm.

Je bilo pa hudo. Od kar je revček bil na infuziji, se blazno boji zdravnikov. Danes še na tehtnico ni želel. Bo že bolje...

Drugače pa izkoristimo vsak dan max - za vikend, če smo frej gremo v hribe, čez teden na kolo. Sem pa zadovoljna, ker sem sama začela nazaj teči in 10km že pada user posted image user posted image user posted image

Na kratko toliko o nas...Sedaj se pa hitro spravim komentirati!!!

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 20:08:07   
vitae
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ŠE 38 DNI DO MORJAAAA


še 4 DNEVI do MORJA...Potem pa skoraj cel julij in prvi teden avgusta uživancija. Vmes skočimo domov (za 5 dni) malo oprati in zamenjati lokacijo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 20:10:50   
vitae
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

hanuši js mu dajem ta pingo sok-so tri vrste ampak prou iz tistim pingvinom ker nekje je pisalo-mislim da je tecka prlepla enkrat da ta nima E-jev notr


mini nč narobe vzet. Meni tko al tko vsi pravijo, da sem obsedena s temi E-ji. Od kar je ta fama ven prišla, sem črtala 70% izdelkov, ki sem jih včasih kupovala.

Da pa ne bi bilo nobenega pa kar dvomim, ker sedaj ne pišejo več E..., ampak latinska imena, z nameno, da bi nas zavajali. Že v domačem soku je E330 in sicer je to citronska kislina, brez nje se sok skisa v 2 dneh, tko, da ima domača, recimo šebesa tut E notri user posted image . Pa E330 ne boste nikjer več zasledili, povsod piše citronska kislina

Saj pravim, jaz verjetno preveč kompliciram. Moj mi velikokrat reče, da bomo zdravi umrliuser posted image .


Hanuši - a imaš kje napisano kaj več o teh E-jev. Jaz sem imela super sestavek in opomnik, pa sem ga založila. Nekaj že vem, a bi rada kaj več. A me lahko še malo podučiš? Ker jaz tudi kompliciram, a na koncu padem na simpl testu. Sem rekla, da mali ne bo jedel hrenovk, a jo je azdnjič dobil na pikniku (ne od mene) in so zakon user posted image user posted image

No, polže pa res še ni probal user posted image

Je pa cel dan na vrtu v ribezu in borovnicah. Še nečakinja je, pa ne mara in nikoli ni tega jedla, a ker vidi našega je to njami user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 20:12:21   
vitae
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

pa tadejluka....kr neki jih je zginl madona


Saj že prav user posted image . Mene pa nič ne pogrešaš, pa tako sem se trudila, da bi te posnemala user posted image . No, ampak naša MINI je ena sama in sem ugotovila, da se te ne da. Napisati celo stran bo zgleda le tvoja domena...KAPO DOL!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 20:15:02   
vitae
Marcel in Manca - cukra user posted image  mala...Obema se prav vidi, da sta uživala.

Mini - daj kakšno našemu prepusti?

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 21:34:15   
lenika
Vidm, da je tema spet nekoliko zaživela. Lepo!user posted image

Manna full lušna je tale tvoja Manca.

Pitje: Daša pije samo vodo in to kašne 4-5 stekleničk na dan. Skos se naliva. Tudi Matic pije samo vodo.

Hodi naša Daša tudi že. Začela je malce po 1.rojstnem dnevu in sedaj že dobesedno teče.

Zobka nima še nobenega, tako, da nimamo težav s pranjem le-teh. user posted image

Morje mi gremo čez 10 dni za 12 dni v Umag.

E-ji poskušamo čimbolj zdravo jest, a se ne obremenjujemo preveč s tem.

Dopust pravkar sem po 2 mesecih dela štartala z dopustom in bom na dopustu do 24. avgusta.user posted image

Spanje spi končno celo noč(upam, da tako ostane) in 2-3 uri čez dan.

< Sporočilo je popravil lenika -- 7.7.2010 21:35:03 >

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 21:37:47   
lenika
user posted image

user posted image


Še naša dva frajerčka.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 22:08:21   
mini86
tadejluka-ja itak se loh dobimo..ti na zs pošlem cifro pa me poklič oz sms pošl..prvo rundo ti častišuser posted image kam že grete vi...

lulanje v morje-ja hehehe..vsem je smešn samo skor nobena pa ne odgovori..zihr use lulate notr

hanuši-brez skrbi nism nč slabo uzela tole s tvojimi E-ji..sm ti samo hotla razložit kako je s tem sokom da te nebi preveč skrbel za mojga marcelčijauser posted image

vitae-sm mislna da je logično da te pogrešam..nism vedla da morm extra napisat-ok bom za drugič vedlauser posted image aja psm pa vidla da sem bila za trenutek tvoj idol ampak ti je posnemanje šlo bol slabo od rok..več vaje. več vaje

in ne js mance pa zoje ne dam...marcel hoče met obeeee




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 22:11:47   
lenika
Lulanje v morje nikoli nisem, ker enostavno nisem mogla, ni šlo, se nisem mogla sprostit.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
7.7.2010 22:12:54   
tadejluka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

tadejluka-ja itak se loh dobimo..ti na zs pošlem cifro pa me poklič oz sms pošl..prvo rundo ti častišuser posted image kam že grete vi...




gremo v zuboviće 16.8.-30.8

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?