|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izleti in zabaviščni parki na poti do Gardsk...
28.7.2010 22:13:32   
pelin
Naslednji teden se odpravljamo na počitnice ob Gardskemu jezeru...Tam nameravamo ostati kakšen teden, s tem, da bi do tja potovali več dni  ker bi se radi vstavili še v  Benetkah, Veroni in drugih zanimivih krajih...Seveda se ne bomo mogli čisto izogniti tudi različnim zabaviščnim parkom, katerih je na tem področju očitno res veliko...Doma imamo katalog 1000 družinskih doživetij kjer je predstavljeno res veliko zabaviščnih parkov po Italiji...eden bolj vabljiv od drugega...Kot je pa opaziti je veliko različnih atrakcij v teh parkih podobnih...hkrati pa so si tudi podobne cene...zasoljeneuser posted image . Ne bi radi brez veze zapravljali časa in seveda denarja, zato prosim vse tiste,  ki ste že obiskali ta del Italije, za kakršne koli informacije v zvezi s tem...Aja , prenočevali bomo v šotoru  ( zato so zelo dobrodošle informacije tudi o kampih, kjer se da fino taboriti), otroke, ki so nam jih nekje podtakniliuser posted image pa imamo stare 8 in 10 let...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 9:16:33   
zvezdan
jaz sem bila prejšnji teden v Aqualandiji...obup. Cene zasoljene, vrsta za topogane pa taka da raje nisem šla, in  na koncu nič posebnega. Zelo odsvetujem. Po moje je najbolje da greste v gardaland. Ob Gardskem jezeru je baje tudi zelo lepo za kampirat.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 11:31:57   
marcela
Tudi v gardalandu so zmeraj vrste za atrakcije, naslednji teden bo zagogotovo še huje, ker začnejo italjani z kolektivnimi dopusti. Moji so bili poleg gardalanda zelo navdušeni nad safarijem, se voziš s svojim avtom, pri obvezno zaprtih oknih med živali, par km od Gardalanda,pa še pol imaš makete dinozavrov, je Pa v movielendu  tudi zelo zanimivo, filmska doživetja in ko čakaš na predstave, si pogledaš na urniku kdaj so lahko greš vmes na tobogane in tropsko plažo.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 11:51:04   
pelin
Ja saj vem, da bodo Italjani drugi teden poplavili pol Evrope, ker imajo dopustuser posted image ...še na Hrvaškem se ponavadi ful pozna, jih je kar naenkrat polno...Smo v bistvu nameravali odrinit že prej, pa se nam je vse skupaj nekaj sfižilo z dopustomuser posted image ...Smo se že kar naprej pripravili, da bomo povsod čakali...pa kaj hočemo...otroke sva nehote razdražila že na začetku počitnic, tako da nama ne preostane drugega kot da obljubo drživauser posted image ...Mislim pa, da si bomo najverjetneje privoščili Gardaland , ostalo pa bomo sproti videli kako nas bo prevzelo...

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 11:53:14   
Anonimen
Pelin, za mulca 8 in 10 let je Gardaland tisto pravo. Mogoče celo dvakrat, enkrat dnevni in enkrat nočni-itak ne boste vsega preskusili, ker bo gneča velika v tem času. Drugače bi jaz iskala kamp ob jezeru, da se lahko še kopate. Lepo je tudi mesto Sirmione...

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 12:11:13   
sonček33
Pelin, v Gradalandu si lahko kupite tiste VIp vstopnice in greste z njimi "mimo" vrste.

Sirmione je super, pa z ladjo na drugo stran do Limone (res luštno mestece) in Rive. Pa z gondolo se lahko peljete in pogledate razgled.

kampi so pa jo zahodni strani superca...in takoj čez cesto plaža.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 12:19:35   
zvezdan
sonček 33 a ti to resno o vip kartah???? Omg

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 12:25:56   
pelin
Verjetno šibamo že jutriuser posted image user posted image ....hvala za vaše komentarje....Sonček lahko kaj več poveš okrog teh VIP kartuser posted image ....

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 13:19:46   
sonček33
sonček 33 a ti to resno o vip kartah???? Omg


in zakaj omg?
pač ostajajo karte, ki so dražje, a ti ni treba ob stati v vrsti tudi po uro ali dve ... pač odvisno...to je le možnost...


Pelin, sam še nisem tega koristila, so mi pa prijatelji povedali. Če sta otroka potrpežljiva, potem tako ni problem.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 13:30:23   
zvezdan
ne vem malo se mi zdi grdo, da tudi v gardalandu ki je konec koncev zabaviščni park za otroke igra tudi tako vlogo denar....mislim ne vem kako morajo otroci na to gledati ko čakajo v vrsti že eno uro pa pride mimo vrste otrok bogatejših staršev pa je pač takoj na vrsti. Sej mogoče narobe gledam na zadevouser posted image  

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 13:34:55   
sonček33
ne vem malo se mi zdi grdo, da tudi v gardalandu ki je konec koncev zabaviščni park za otroke igra tudi tako vlogo denar....mislim ne vem kako morajo otroci na to gledati ko čakajo v vrsti že eno uro pa pride mimo vrste otrok bogatejših staršev pa je pač takoj na vrsti. Sej mogoče narobe gledam na zadevo


Zvezdan, ma ja, sej v bistvu zelo pošteno razmišljaš ...žal je res že povod tako, da denar kupi marsikaj ...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 19:05:01   
Spark
In kako potem speljejo stvar, če je pol vrste z VIP kartami?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 19:05:52   
sonček33
Menda hje kot sistem abc na avtocesti. Še ena vrsta.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
29.7.2010 19:24:11   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

ne vem malo se mi zdi grdo, da tudi v gardalandu ki je konec koncev zabaviščni park za otroke igra tudi tako vlogo denar....mislim ne vem kako morajo otroci na to gledati ko čakajo v vrsti že eno uro pa pride mimo vrste otrok bogatejših staršev pa je pač takoj na vrsti. Sej mogoče narobe gledam na zadevouser posted image  


A je kje morda kaj drugače?
Denar je sveta vladar. Je vedno bil in vedno bo. Še v socializmu in komunizmu.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 8:44:41   
binica
Ma ne bi rekla da imajo v Garladandu te Vip karte. Bila sem že sigurno 10x, pa prvič slišim za to. Tudi sedaj sem šla pogledat na njihovo spletno stran, pa nikjer nič ne piše....Bo, edino če ni to res nekaj novega...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 8:45:45   
zvezdan
ma ja saj vem....sej si ne delam iluzij. Pa tut verjetno bi bla jaz prva ki bi vip karto plačala samo da mi ne bi bilo treba čakat v vrstiuser posted image Pač tako sem pomislila, da je žalostno vse skupaj.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 9:26:38   
Anonimen
Verjetno so mišljene sezonske karte. Sistem bo najbrž potem tak kot drugje za "sezonce".

(odgovor članu zvezdan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 9:28:44   
sonček33
Milijonarka, pa ne  vem, če so sezonske karte...pač karte, ki so dražje in potem greš pač na določenem punktu na ta vstop in tisti, ki imajo to vstopnico gredo najprej, potem pa zapolnijo ostala mesta še ostali.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 9:34:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Milijonarka, pa ne  vem, če so sezonske karte...pač karte, ki so dražje in potem greš pač na določenem punktu na ta vstop in tisti, ki imajo to vstopnico gredo najprej, potem pa zapolnijo ostala mesta še ostali.


Saj to je to, sezonska karta.

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 9:37:30   
mišk
Vip karte v Gardalandu res obstajajo. Gre pa tako, da na enem takem avtomatu daš noter svojo karto in ti ven vrže en listek, na katerem je ura ( ponavadi je to kmalu), ko greš lahko direktno brez čakanja na atrakcijo. Ni pa blo pri vseh atrakcijah možno it mimo vrste. Zdej ne vem, če nisem slučajno pomešala s sistemom iz Disney-landa v Parizu...user posted image

Mi smo bli par let nazaj (brez otrok) na enem takšnem večdnevnem izletu ob Gardskem jezeru. Bivali smo v kampu tik ob Gardskem jezeru (mislim da je bil San Bennedetto al neki tazga), v takšnih hišicah. Full je blo fajn. En dan smo šli v Gardaland, en dan v Caneva world, potem v Movie studios, Zoo safari. En dan smo imeli za izlet v Verono. Kopali smo se v Gardsekm jezeru, si ogledovali mesteca...
Komaj čakam, da otroc vsaj še mičkeno zrastejo, da to ponovimo, ker je blo res fenomenalno. Šli pa smo čez teden, tak da nismo imeli skor nikjer nobene gužve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
30.7.2010 9:40:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Gre pa tako, da na enem takem avtomatu daš noter svojo karto in ti ven vrže en listek, na katerem je ura ( ponavadi je to kmalu), ko greš lahko direktno brez čakanja na atrakcijo. Ni pa blo pri vseh atrakcijah možno it mimo vrste. Zdej ne vem, če nisem slučajno pomešala s sistemom iz Disney-landa v Parizu...user posted image


Je bolj logično od sezonske user posted image .

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
31.7.2010 22:19:01   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Vip karte v Gardalandu res obstajajo. Gre pa tako, da na enem takem avtomatu daš noter svojo karto in ti ven vrže en listek, na katerem je ura ( ponavadi je to kmalu), ko greš lahko direktno brez čakanja na atrakcijo. Ni pa blo pri vseh atrakcijah možno it mimo vrste. Zdej ne vem, če nisem slučajno pomešala s sistemom iz Disney-landa v Parizu...user posted image


Če si zamenjala ali ne, ne vem, je pa tako res v Parizu.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izleti in zabaviščni parki na poti do Ga...
6.8.2010 22:37:14   
pelin
Smo že nazaaaj user posted image ...na kratko...bilo je suuuuperuser posted image user posted image ...nad pričakovanji...Vožnja do tja in nazaj brez čakalnih vrst in težav...kamp smo našli v četrtem poskusu...blizu plaže in Gardalanda...takega z bazenom (tega so imeli na naše presenečenje skoraj v vseh kampih) in tudi po čisto normalni ceni...Obiskali smo Gardaland (navdušeni vsi od tamalega do največjegauser posted image ), Sea land (prijetno in poučno umirjanje po adrenalinskem zabavišču) , Sirmione (romantično, prelepo...čudovito), se z gondolo povzpeli na Monte Baldo (svež zrak, zvončklanje kravjih zvoncev, veter v laseh...čudovit razgled...), Se potepali po prijetnem mestecu Lasize in zadnji dan skočili še v Verono. Skratka... posebne gneče ni bilo nikjer...celo v Gardalandu smo na najbolj zaželjeni atrakciji (Mamut) čakali največ 20 min, kar se nam ni zdelo tako grozno, kot so nam pravili nekateri. Italjani so me prijetno presenetili z gostoljubnostjo in s tem, da so se zelo trudili govoriti po angleško ali nemško...Ko sem bila nazadnje v Benetkah, so namreč vsi tolkli le italjanjsko...
Odločili smo se , da naslednje leto ponovimo nekaj podobnega še v kakšni drugi deželi, le da vse nekoliko podaaaaaljšamo...
Vsem tistim , ki so mi pomagali z nasveti, iskrena hvala, saj so nam resnično prišli prav in sem se nanje večkrat spomnila...
Pa še to...nekakšne vip karte v Gardalandu so, vendar ne vem kako vse skupaj funkcionira...vem le, da so določene skupine ljudi puščali pri posebnih vhodih preko vrste naprej...teh je bilo sicer res bolj malo, vendar so ljudje kar grdo gledali in godrnjali...Mi smo karte kupili prejšnji dan zvečer in smo drugi dan brez čakanja lepo prišli čez vhod...sveda pa smo pridno čakali v vrsti pred različnimi atrakcijami...



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?