|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010
7.8.2010 23:03:06   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Ma ne, popiz*iš user posted image !


evo, sem pravkar skopirala oba odgovora... če nisi dobila, mi pa piši na kitajka2 @ gmail.com (pa presledke pobriši)

zakaj kitajka? A si sinologinja? Jaz sem namreč, zato sprašujem user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 7:35:59   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Drugače ste me pa s temi frutki ful zapalile. Zdaj še jaz tuhtam kje bi kakšno fino domače sadje staknila in jih nekaj nakuhala. A mislite, da se lahko še kake kosmiče not vmeša, da je bolj nasitno? Ma face ste, nisem prej nikoli pomislila, da bi frutke delalauser posted image . Tinca Malinca se je tega spomnila, a neuser posted image


Jaz kosmiče dodam tik pred uporabo - na vseh škatlah od kosmičev piše, da moraš porabit takoj. Če ne porabiš hitro, se tisti kosmiči čisto napijejo in razpackajo ...
V bistvu se je spomnila moja mama user posted image user posted image user posted image , ker ima čisto too much sadja doma user posted image . Moj brat (ki ima 1-mesečnega dojenčka) je pa rekel, da onadva pa že ne bosta kuhala frutekov - da se njemu za tisti 1 evro (kolikor je vrede frutek) pač ne splača toliko delat. No ja...vsak po svoje, splača ali ne splača, meni je super vedet, da je nekaj, kar smo ji mi pripravili in vemo, da je zdravo.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 7:51:56   
Lara73
Domače je pa le domače. Pa sej ni tok packanja. Men se ne zdi.

_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 7:55:18   
Lara73
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

S Kati se v pon verjetno dobiva nekje v lj...a pride še katera?


Žal...ob 9 imamo cepljenje user posted image . Ziher ne bomo v formi za kofetkanje. Pa SPET kdaj drugič ... zdaj bi bil pa res že čas, da se vidimo!!!


Ma bo ziher spala ko ubita po cepljenjuuser posted image . Dej mej pripravljeno vse kar je potrebno pa se kje dobimo, če boste u formi?


povej kje in kdaj. Če bo btc, pol lahko še zimska...če ma cajt.


_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 8:07:21   
vaney
jutrooo

Mi smo imeli včeraj piknik pri nas doma, otroka spala, mi pa zunaj pekli zvečer, zdajle se še najemo, gremo k tašči na kavo, popoldne pa h kolegici na piknik v Grosuplje.....lepo nedeljo vsemuser posted image

ps: zdaj ste pa še mene naluštale za domače frutkeuser posted image


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 8:22:02   
lana08
Mlinčka a si ti iz teme IVF??? Si mi od nekje znana user posted image .

Domači frutki, sliši se dobro, letos ne bom kuhala marmelade ker imam še lanske fuuul, pa jo vsak dan jem, pa mogoče poizkusim s tem.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 8:46:26   
zvesta
jutro...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 8:49:22   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

IZVIRNO SPOROČILO: punsha


IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Pozdravljene februarke!

Sem marčevka2010, ki vas občasno bere, danes pa sem se oglasila, ker sem zgoraj zasledila, da nekatere kuhate frutke... Mi lahko prosim ena razloži predvsem KAKO jih vlagate in koliko časa taki frutki zdržijo v shrambi?


Hvala in LP



No jaz sem tako: jabolka sem narezala na krhlje in odstranila peške, olupila pa ne. Skuhala v MALO vode, spasirala (precedila) in vložila v kozarčke. Prižgala pečico na 110, vstavila kozarčke not (s pokrovom navzdol) in jih pastreizirala 1 uro. Pohladiš, obrneš in to je to. Rok trajanja: kot vsi kompoti in marmelade narejene doma, nekje 2 leti. Porabi prej...





Oo, a tako dolgo naj bi to zdržalo? Tudi če ni sladkorja notri? Super.

Bom poskusila...le da bom še olupila sadje. Otročki menda olupkov ne morejo prebaviti še kar nekaj časa...nekje sem zasledila, da kar do 2. leta.


jaz precedim na pasirniku (nič ne miksam prej) in olupki ostanejo gor. Jih ne bi miksala za frutek. Pa malo sem cukrala. Malo. Niso bila ravno sladka jabolka...



Ahaaa, ok, hvala :)

Torej skuhano sadje prelijem v lončke, jih zaprem, postavim na glavo v pečico, ogreto na 110° in jih notri pustim eno urico. Pohladim, obrnem in spravim v shrambo oz. postrežem. SUPER, HVALA user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 9:28:18   
yaspanka
Hvala vsem za dobrodošlico....

Da dopolnim podatke  ob rojstvu 4040 in 52 cm
1.mesec 4755 54cm
2.mesec 5.600 56 cm
3.mesec 6000 60,5 cm
4.mesec 6500 64 cm
5.mesec 6990 68 cm

Pred 14 dnevi sem začela z uvajanjem GH, zaenkrat sva nadomestle samo en obrok "kosilo" ,probala je korenček, kolerabo cvetačo in krompir, še vedno se 7 x dojiva, od tega 2x ponoč user posted image  Sadja ji še nisem dala bova ta teden poskusle.
Prejšni teden sta pokukali vn spodnji enkici.... Zdej postavi jezik prov smešno, ker ni navajena, da ima nekaj v ustihuser posted image

Zofy: enkrat si napisala, da ste bili na izletu v Beljaku, a si mogoče kje zasledila, kaj bolj podroben zemljevid, kako se pride do tistih opic?



(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 11:22:06   
Jada82
Oj user posted image To je pa res tu mač no ... nisem nič huda, pa nič. Sam enostavno sem začela ta čas, ki sem ga prej prebila na netu drugače izkoriščat ...
Ker sem že prej o tem razmišljala ... enostavno preveč časa prebijem za računalnikom, medtem, ko bi lahko naredila svega i svašta. Zdej rajš berem ta čas al pa kej relaksiram. Občasno še na hitro preletim, kaj pišete, to je pa to.

Nisem jezna, itak da ne, sej sem rekla, da komentarje, ki mi niso všeč, enostavno ignoriram .... mogoče je le mal spodbudil mojo odločitev, da pa res ne bom 1/4 dneva preživela za računalnikom.
Ampak je pa ful fajn, k me tok pogrešate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem prav vesela. Evo, se bom še kdaj javla tko na hitro. Drugač mi je pa zdej res boljš, k sem manj za rač., se mi zdi, da ful več naredim tko ... sem bla prej kar mal obsedena user posted image

Na hitro: naša Iza je ok, raste, mamo že cunje 68 čist prav, ima okoli 6 kg, gosta hrana nama gre kar fajn. Hranjenje poteka takole: okol 8-9h zjutraj 120-150 ml mleka (občasno z riževimi kosmiči), okoli 11h do 13h kosilo (krompir, korenje, bučka, meso, riž .... polenta, kar koli, poje polovico njene male skledice, je kar dovolj, npr. včer je 120 ml korenčka + en srednje velik krompir), potem malo mleka, okoli 15h do 17h sadna malica (npr. okoli 200 ml ...npr. Hipp ali doma narejeno jabolko, breskev, 2 piškota ...), zvečer okoli 19h do 20h mlečna kašica in pa še ponoč 1 obrok mleka 160-180 ml.

U glavnem, mešano hrano ima veliko raje kot pa mleko user posted image user posted image user posted image user posted image
Je pa tud skoz bolj zabavna, smeje se itd. Skratka fajn se mamo, jutri gremo pa na morje!

Evo, pa še kdaj kej pišem. Pa pa.

(odgovor članu yaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 13:31:09   
Lara73
Jada user posted image . ampak res eni preveč visimo za računalnikom.... samo, ko moja spi ne smem ropotat, ker se kuj zbudi.

_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 17:10:37   
punsha
Jaz pa prosim za kak recept user posted image . Pri nas nikoli nismo delali prosene kaše, sedaj bi jo pa rada naredila Eneju. Kako se jo pripravi - lahko dodam kako sadje? Včeraj je za večerjo jedel gres in mu je kar šlo. Danes bi pa poskusila tole kašo pa bomo videli user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 18:36:47   
ne_ja
Dekleta ve ste takoj zmanjšale za en obrok dojenja, ko ste začele uvajati GH? Jaz nisem, me se podojimo, dam GH(poje kar pol šklečke), potlej pa kmalu bi ona spet zizo.user posted image Jaz ji dam zizo, še dobro, da hoče jesti si mislim. Kako pa ve?

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 19:27:47   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Dekleta ve ste takoj zmanjšale za en obrok dojenja, ko ste začele uvajati GH? Jaz nisem, me se podojimo, dam GH(poje kar pol šklečke), potlej pa kmalu bi ona spet zizo.user posted image Jaz ji dam zizo, še dobro, da hoče jesti si mislim. Kako pa ve?



Ne, traja nekaj cajta. pri nas je kake 14 dni ali še več. Pol pa je naenkrat pojedel toliko, da je bil sit za skoraj 3h.

Proseno kašo pa sem jaz skuhala na vodi in not dala AM. Lahko not daš še pol pretlačene banane in malo cimeta. Je njami. Al pa kake suhe slive ali marelice zraven skuhaš.
Na isti način lahko tudi ajdovo kašo narediš, pa kus kus...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 19:29:37   
punsha
a pa tudi če dam notri sadje, dam zraven AM, al samo na vodi?

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 19:43:55   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: yaspanka


Zofy: enkrat si napisala, da ste bili na izletu v Beljaku, a si mogoče kje zasledila, kaj bolj podroben zemljevid, kako se pride do tistih opic?



Greš kot bi šla do razvalin Landskron. Skozi so smerokazi in sploh ne moreš falit.
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=32NDIxY2s0MTI5MzEwY05EWXVNRFV4TlRJPWNNVFF1TlRBMU9EVT0=&strDestLocid=31MzJ2bTE4Y05EWXVOakUxT1RjPWNNVE11T0RRNE56TT0=&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=08%2F08%2F2010&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu yaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 19:45:09   
Zofy
Kaj zdaj za ju3? Se dobimo? kje? kdaj?
predlagam tivoli oz. nekje, kjer je vsem na pol poti. Do BTCja moram 2x avtobus prestopat....

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 21:45:37   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Kaj zdaj za ju3? Se dobimo? kje? kdaj?
predlagam tivoli oz. nekje, kjer je vsem na pol poti. Do BTCja moram 2x avtobus prestopat....


nimam pojma zdele, ker me Kati še nič ni klicala... Samo jest bi pa mogla it do BTC-ja, ker mam neki stvari za kupit v BC in Sparu...hm...kako čmo zdj narest?

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarčki 2010
8.8.2010 22:12:48   
Lara73
jest grem v štepanca, torej mimo btc-ja. Pa časa mam za kufe, kaj več pa ne, ker moram k očetu....

na zs pošljem gsm, pa ko se odločite, povejte. ugašam računalnik.


_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarčki 2010
9.8.2010 10:49:28   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

a pa tudi če dam notri sadje, dam zraven AM, al samo na vodi?


Jaz bi to samo na vodi skuhala - tako ko za nas. Zelooo dobro user posted image in res malo cimeta zraven, da je okus bolj pester. Si mi dala dobro idejo za današnje kosilo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarčki 2010
9.8.2010 11:00:48   
punsha
Ojla,

sem včeraj naredila proseno kašo (samo na vodi) pa dodala suhe slive, pa mu je bilo kar všeč. Sedaj nekaj dni celo malo bolje je user posted image . Sedaj sem začela z uvajanjem mlečnih izdelkov. Včeraj je dobil navadni jogurt + marelice, danes pa skuto + slive iz kompota. Ima kar rad.Ja, mu kar dajem slive, pa nič ne pomagajo pri prebavi. Zadnjič ga je 2 dni tako matralo, da je bil prav bogi. Čez dan je kar tečkal, pa večkrat se napenjal, da je bil ves rdeč in solzen, pa ni mogel kakati user posted image . Potem sem šla pa v lekarno po svečke in sem mu dala eno, da je revež lahko kakal. To je bilo v soboto, pa do sedaj spet še ni kakal. Upam da bo no... ne bi mu rada ravno dajala telih svečk prepogosto.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarčki 2010
9.8.2010 11:32:53   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: punsha
Ojla,
sem včeraj naredila proseno kašo (samo na vodi) pa dodala suhe slive, pa mu je bilo kar všeč. Sedaj nekaj dni celo malo bolje je user posted image . Sedaj sem začela z uvajanjem mlečnih izdelkov. Včeraj je dobil navadni jogurt + marelice, danes pa skuto + slive iz kompota. Ima kar rad.Ja, mu kar dajem slive, pa nič ne pomagajo pri prebavi. Zadnjič ga je 2 dni tako matralo, da je bil prav bogi. Čez dan je kar tečkal, pa večkrat se napenjal, da je bil ves rdeč in solzen, pa ni mogel kakati user posted image . Potem sem šla pa v lekarno po svečke in sem mu dala eno, da je revež lahko kakal. To je bilo v soboto, pa do sedaj spet še ni kakal. Upam da bo no... ne bi mu rada ravno dajala telih svečk prepogosto.

Ojoj, božček. Jst bi takoj odstopila eno naše kakanje, če bi le lahko. Naš sicer najraje in največ je sadje, drugo nam ne gre tolko v rit. S slivami pa kar šparam, jih dobi max 2x na teden vmes z drugim sadjem. Ker če dam slive, kakamo kar čez cel dan, drugače navadno samo 1x ali 2x zjutraj, s slivami pa sigurno 3x, 4x al pa tudi več, pa še ponoči potem sračka user posted image

Bom mogla pa tudi jaz kar veliko poizkušat z raznorazno hrano s tem tamalim, ker mu običajne stvari, ki jih mi veliko jemo (riž, krompir, banane, zelenjava), ne grejo v rit user posted image . Pa mi je tako hudo, ker imamo poln vrt zelenjave zdej user posted image

Upam, da bo imel rad vsaj mlečne izdelke, kot tudi taprva2, ker čene se bomo matrali s to hrano user posted image

Aja, še neki, naš kekec je pogruntal, da če se fajn dvigne, se lahko prime za varovalni obroč na vozičku, se zanj drži in potem se vozi tko sedečki, pa mi ni nič všeč, ne bi mu rada user posted image še dvignila naklona tolk gor, ampak če ga pa tako na ozko pripasam, da se ne more dvigovat je pa cel hura, bo še pasove ven utrgal user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 9.8.2010 11:43:33 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarčki 2010
9.8.2010 11:34:56   
zvesta
no, naša pa obilno kaka po blitvi.... 3x na dan... drugače smao 1x

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarčki 2010
9.8.2010 11:37:23   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Oj user posted image To je pa res tu mač no ... nisem nič huda, pa nič. Sam enostavno sem začela ta čas, ki sem ga prej prebila na netu drugače izkoriščat ...
Ker sem že prej o tem razmišljala ... enostavno preveč časa prebijem za računalnikom, medtem, ko bi lahko naredila svega i svašta. Zdej rajš berem ta čas al pa kej relaksiram. Občasno še na hitro preletim, kaj pišete, to je pa to.

Nisem jezna, itak da ne, sej sem rekla, da komentarje, ki mi niso všeč, enostavno ignoriram .... mogoče je le mal spodbudil mojo odločitev, da pa res ne bom 1/4 dneva preživela za računalnikom.
Ampak je pa ful fajn, k me tok pogrešate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem prav vesela. Evo, se bom še kdaj javla tko na hitro. Drugač mi je pa zdej res boljš, k sem manj za rač., se mi zdi, da ful več naredim tko ... sem bla prej kar mal obsedena user posted image

Na hitro: naša Iza je ok, raste, mamo že cunje 68 čist prav, ima okoli 6 kg, gosta hrana nama gre kar fajn. Hranjenje poteka takole: okol 8-9h zjutraj 120-150 ml mleka (občasno z riževimi kosmiči), okoli 11h do 13h kosilo (krompir, korenje, bučka, meso, riž .... polenta, kar koli, poje polovico njene male skledice, je kar dovolj, npr. včer je 120 ml korenčka + en srednje velik krompir), potem malo mleka, okoli 15h do 17h sadna malica (npr. okoli 200 ml ...npr. Hipp ali doma narejeno jabolko, breskev, 2 piškota ...), zvečer okoli 19h do 20h mlečna kašica in pa še ponoč 1 obrok mleka 160-180 ml.

U glavnem, mešano hrano ima veliko raje kot pa mleko user posted image user posted image user posted image user posted image
Je pa tud skoz bolj zabavna, smeje se itd. Skratka fajn se mamo, jutri gremo pa na morje!

Evo, pa še kdaj kej pišem. Pa pa.



Jada, popolnoma podpiram tvojo odločitev. Tudi jaz razmišljam, da bi malo omejila svojo navezanost na internet ... ampak me vedno znova premami, sploh ker MORAM sedet pred računalnikom in pisat magisterij.

Je pa res nekaj - nikoli se ne bi odrekla času z otročkom za karkoli drugega. Toliko pa tudi nisem odvisna od računalnika user posted image .

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarčki 2010
9.8.2010 12:34:15   
protina
hej!

No mi smo iz morja.Vreme še lepo,kak dan oblačno drugače pa ok.Imeli smo se super,samo naše spanje je čimbolj katastrofalno.
Ponoči smo se zbujali po 7x,no že doma prej isto.Čez dan mi spi 4 ure,če vse skup seštejem.
Kolikokrat grejo vaši spat? 2x ali 3x?
Zvečer pa zaspi pa se čez pol ure zbudi,jo vzamem v roke takoj zaspi in potem še vajo 2x ponoviuser posted image .

Ma mogoče bodo zobkiuser posted image .
No bomo videli.

Ja se strinjam, ne se kregat saj smo si ljudje različni.

punsha daj mi povej s katerim AM delaš kašice,ker dojim in pravtako nimam za spumpat svojega. AM mi pa glih noče vzet.Pol se pa matram za tistih 20ml.



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?