|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
26.7.2005 11:07:24   
soncek&luna
ojla punce...
hmmm, je sploh se katera na netu :zmeden2: ali ste vse pobegnile na :morje: prazit svoje trebuscke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrčice
26.7.2005 11:12:50   
bebika
Jest sem še zmerej tle. Še vedno sem v službi in sem že prav naveličana? Pa ti še delaš?

lp

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrčice
26.7.2005 11:15:37   
NINA78
Ojla. Jaz sem tukaj. Ma so bile naše oktoberke na zjutraj na klepetu (poglej stran 2).
Jaz nisem nič na morju letos (niti en dan), ampak na bolniški in počitek. Ma me tolaži misel, da imam še dober mesec in par dni do porodniške (kakšne še ne vem, ker sem med nosečnostjo izgubila službo), tako da bom v septembru lahko vsaj do kakšne trgovine skočila in kaj nabavila za naše detece.
Sedaj pa sem samo doma, pred knjigami in TV. Od 28. TN dalje bi morala več hodit (prej pa čisto nič), ker je otroček obrnjen na ritko in naj bi mu hoja pomagala se obrnit. Pa niti ven ne smem zaradi te bolniške. Ah kaj čmo, no? Malo težim, da sem že sebe sita.
Sicer pa po starem - imam težave s spanjem, sicer pa sem načelo OK.
Kako si ti? A že veš ali boš imela fantička ali deklico? Kako je s stanovanjem?
LP, Nina. :););)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktobrčice
26.7.2005 11:49:39   
bambi
Tudi mi imamo še cel kup težav, stanovanje si delava, ker se morava seliti, dopusti so in majstre težko dobiva, za kuhinjo čakava na predračun, ploščice za kopalnico morava kupit in še 100 drugih stvari..... sploh ne vem kje bova dobila toliko denarja, saj sva izračunala, da potrebujeva cca. 2.500.000,00 SIT. Verjetno nama bo morala pomagati kakšna banka ;););););) ali pa Loterija...... Najbolj me skrbi, da vse ne bo gotovo do oktobra, ko pride najina :duda:.
Kako pa je kaj z vami, a imate že vse urejena stanovanja????

Imam pa vprašanje za vas. A je kateri še kaj slabo????
Meni je bilo včeraj zvečer slabo, kot takrat na začetku, danes je pa že bolje. Pa žejna sem nenormalno in samo mrzlo mi paše..... verjetno je to zaradi vročine.


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrčice
26.7.2005 11:50:55   
nana 27
Tudi jaz se javljam. :morje: letos ne bo :( Bo pa drugo leto lepše, a ne.

Trenutno sem zaradi težav na bolniški. Ta teden me čaka še pregled in upam, da bo vse v redu. Ponoči zelo slabo spim, ko se dan prevesi v jutro pa bi spala še in še in ko se zbudim, bi še zmeraj spala.

Lep dan :rozica::rozica:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrčice
26.7.2005 11:52:18   
nana 27
uf..se ponavljam :zmeden2:

Bo najbolje, če grem naprej počivat 9nebesa

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrčice
26.7.2005 12:08:24   
soncek&luna
jaz se vedno delam....
vam pa moram sporocit, da sem koncno prisla do stanovanja :bravo::bravo:.. zdaj grem v akcijo nabavljanja in opremljanja... se moram do 5.8. izselit iz tega kjer sem zdaj :zmeden2:... sej bo slo...
pa tudi na :morje: bom sla... sicer samo za stiri dni 11. avgusta...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrčice
26.7.2005 12:19:10   
Eja_1
Tudi jaz se še mučim v službi. Zadnje 14 dni mi je zjutraj in popoldne spet slabo. Najbrž zaradi vročine.
Pa težko zdržim v službi, ker mi popoldne začnejo noge zatekati (gležnji in narti), v križu me peče, desna stran reber me boli, pa kosti okol' nožnice me bolijo, če sem bolj aktivna (več hodim ali delam)... vse se počasi kopiči... Dobro, da delam samo še 1. in 4. teden v avgustu...
Ja, tudi mi smo v gradnji. možiček je razbil mansardo, ker napeljujeva na novo elektriko in pripravljava prostor za polaganje pliščic, zapiranje sten z mavčnimi ploščami,... in močno upava, da bova septembra že imela zmontirano svojo kuhinjo, da bomo čisto samostojni in neodvisni. Tako nas čaka peklenski avgust (vroč, delaven,...).
Škratek pridno brca, zjutraj se pretegne okoli 6. ure, potem pa čisto zbdi malce pred 9. Včasih tako močno brca, da mi cel trebuh vibrira in prestavlja kot pri popotresnih sunkih:)
Čauči vsem, E (28t2d)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrčice
26.7.2005 12:22:07   
bebika
Sonček, a si prišla v Kranj? Sem vesela zate, samo, da si našla stanovanje :bravo::bravo: .

lp

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
26.7.2005 13:56:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
26.7.2005 13:58:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktobrčice
26.7.2005 14:22:19   
SANJA2
Ojla tudi jaz sem še v službi.:)) Še naslednji teden potem pa bo:)))
Mi smo super ... veselo brcamo in razgrajamo!

Papa

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrčice
26.7.2005 16:47:14   
sminc
Končno spet do neta. Z mojim :love: tud opremljava in te čist razumem bambi kako to zgleda. Zdaj imava namontirano kuhinjo, vendar ni še vse končano- mojstri imajo dopuste.
Mi pa ne :((:((:((
Sem se že sprijaznila, da ne bo šlo do oktobra vse. Še za :duda: je treba nakupovati in še avto bova menjala, tako da vse res ne gre. Me pa to mori, saj bi rada imela vse poštimano, da se lahko posvetim :duda:. Sprijaznit se bo treba. Pa je težko. Tako da sem danes kar malo :((.
Ta vročina pa me utruja še bolj kot sem.
:duda: pa jekljub vročini dejaven da je kaj.
Gremo naprej v boj za "urejene stanovanjske razmere" :)-:)-

Pozdravček!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrčice
26.7.2005 16:48:20   
uma
Že SPET sem pisala pod sminc. Ma se vidi da malokrat pridem do računalnika in potem je tako. Ne pogledam ali je prijavljena ali ne in kar pišem. Me je :ups:


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrčice
26.7.2005 18:14:25   
bambi
No, uma sedaj si me pa res zmedla s to sminc, ker sem že računala, porkaduš, sem si mislila, kako da je tvoj :duda: star 3 mesece, oktobra pa že zopet rodiš :ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups:, to mi ni nikakro šlo skupaj.....

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrčice
26.7.2005 18:24:07   
uma
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Jp, čist razumljiva dilema. Se bom probala "ne več zmotit". :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?