|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 20:20:02   
xoxox
Evo  tako, da poročam. Včeraj sem imela dvojni OH dan. user posted image Sem se pregrešila. Sem 2x jedla pizzo in 2x jedla sladico. user posted image Ampak nič zato. Nič si ne bom slabe volje vzbujala. Sem pač malo več pojedla ampak sem uživala v vsakem grižljaju. Zato mi pa danes ni bilo problema zdržati sadni dan. Sem za zajtrk pojedla 2 nektarini, potem sem se za malico skoraj zadavila s pomarančo (ki je potem itak nisem pojedla) in za kosilo popečeno bučko. Večerja ni prišla na spored. Ni bilo časa in ne da se mi več jest. Bom malo več vode spila pa bo. Jutri pa mesek. user posted image Njami.

Punce nič sekirat zaradi malih pregreh. Glavno je kaj potem narediš, da to popraviš. Itak smo sedaj res ful stroge do sebe, tako, da se res ni treba žreti zaradi enega "slabega" dne. Jutri je nov dan in z njim prihajajo nove zmage. Uspelo nam bo. BO ITAK!!!! user posted image

Lep preostanek večera vam želim! user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 20:23:19   
aprilko
no da se še jaz pofočkam danes:-)
jest sm ta teden malo zgublena glede na to da sem po dopustu in smo začeli sinčka voziti v vrtec in potem me cel dopoldne skrbi kako bo znjim in ful hitim iz službe da bi bil čim manj v vrtecu ker dost joka in potem nimam časa kuhat doma ker se mu hočem potem čimveč posvetit, da se mi je zadnje 2 dni čist zmedlo. nisem veliko grešila privoščla sm si pa rafaelo user posted image aja pa še kos jabolčnega štrudlauser posted image ker sem bla lačna kot volk.

no ja ko se vse malo umiri se bom tud jaz bolj desciplinirala. ampak ne bom obupala !!!! KER BOMO ZMOGLE A NE DA?????user posted image

ENE PREJ DRUGe kasneje obakrat pa bo trud poplačan ...








(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 20:39:07   
poli*
Joj, zadnja dva dni sem malo bolj lačna, ampak to pripisujem predvsem ždenju doma zaradi slabega vremena in bolnega otroka. Ja, potem pa stalno na hrano mislim user posted image  Malo sem se pregrešila in pojedla dva piškota, ker se po dobrih dveh tednih diete enostavno nisem mogla obrnit stran od njih user posted image

(odgovor članu aprilko)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 21:16:57   
TDTP
hvala ti popl za vzpodbudne besede, se z telovadbo za 10 min potegnala, zdaj pa spančkat, jutri pa novim dogodivščinam nasproti!!!! Fajn bodite, ne se sekirat, teža je tako ali tako samo številka, glavno, da se vi dobro počutite!!! lp

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 22:00:29   
Aninchy

nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, 40, 65,5 ločevalna+tek, kolesarjenje 55 kg
user posted image al1*, Montignac, 66kg, 60kg v pol leta
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 60kg do NL
user posted image aprilko, 27,  Montignac, 78kg, 68kg
user posted image baby22, manj-žri+več gibanja, -15kg
user posted image Eva19, manj-žri+večerja pred 18h, 84kg, -10kg (zač.)
user posted image Felicita, manj-žri+miganje, 85kg, 70kg
user posted image julija30, Montignac+miganje, 70kg, 55kg
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image nataš, 26, -10kg
user posted image ninasiki, 27, stroga ločevalna+tek+trebušnjaki, 100kg, 70kg
user posted image pelin, ločevalna?, 80kg, 69kg
user posted image Pigy, ločevalna, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image poli*, manj-žri+veliko zelenjave, 53kg, 51kg
user posted image popl, 29, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg
user posted image RAKICA1, 32, manj-žri, 73,6kg, 65kg
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image sončnica 3, 33, ločevalna+gibanje+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, 35, manj-žri/ločevalna+aerobika, 73kg, 62kg do NL
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja, 98kg, 75kg
user posted image TDTP, 29, ločevalna, 65kg, 58-60kg
user posted image tetka5, ločevalna,fly-box+tek, 70kg, 55kg
user posted image thaiss, ločevalna+tek, -10kg
user posted image tinca35, manj-žri+več gibanja, 70kg, 62kg
user posted image UmpaLumpa, 27, manj-žri, 95kg, 80kg
user posted image urshak, 40, Montignak, 96kg, 65kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image živka, 27, lastna dieta+telovadba, 77kg, 65kg







Mnogi ljudje ne uspejo zato, ker se ne zavedajo,
kako zelo blizu uspeha so, ko obupajo.
Thomas Edison


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 8.9.2010 22:07:19 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 22:03:01   
ninasiki
ojla evo še 2 sadni dan je za nami jeeeeeeeej pridne smo res smo pridne sm full vesela da se držimo tega pa tko k xoxoxoxo pravi nč hudga če je kak greh važno da se pol popravi bom pa jst točno čez 1 mesec in 2 dni naredila ornk greh ker ma moj sinek prvi rojstni dan in tast ma 50 let tko da ne morm rečt ne sej ne bom neki zdej fuuuull nažirala se ampak sm se pa odločla da bo naslednji dan strogo sadje in dan za tem vodni dan da dam vse vn a mislte da bo full hudo je pa res da pride sadni dan mnenja prosim ker če je to full hudo pol pa raj merkam se itak bo odojk k ga ne maram jst bi mogoče kako salamo pojedla pa kos tortice user posted image
pa vedno pzabm napisat za seznam moja leta ki so 27 tko da lahko sam to še dodate
zdej grem pa nina nana pridne smo in še do konca bomo erm vemo kaj hočemi in pri temu vztrajamo



_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 22:06:37   
Aninchy



p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- 2violina,
65,5 kg + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 52 cm
- al1*, 66 kg + p: 76 cm, b: 104 cm, s: 60 cm

- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- Felicita, 87 kg + p: 96 cm, z: 116 cm, s: 70 cm
- ninasiki, 100 kg + p: 125 cm, z: 123 cm, s: 69 cm
- Pigy, 65,5 kg + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm
- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Sandra_26, 96 kg + p: 108 cm, z: 118 cm, s: 62 cm
- soncnica 3, 78 kg + p: 93 cm, z: 114 cm, s: 71 cm
- Sunny Morning, p: 93 cm, z: 100 cm, s: 59 cm
- TDTP, 65 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 55 cm

- urshak, 95 kg + p: 105 cm, z: 125 cm, s: 74 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm_s(levo): 57 cm
- živka, 77 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 60 cm


6.9.2010:

- 2violina, 65,5 kg
- al1*, 66 kg + p: 76 cm, b: 104 cm, s: 60 cm
- Aninchy, 69 kg + p: 99 cm, z: 99 cm, s: 55 cm
- aprilko, - 0,5 kg
- Felicita, 85,2 kg + p: 95 cm, z: 114 cm, s: 68 cm
- nataš, enaka teža
- ninasiki, 100 kg + p: 125 cm, z: 123 cm, s: 69 cm
- pelin, 79 kg + p: 98 cm, z: 103 cm, s: 58 cm
- Pigy, 67,5 kg
- poli*, -0,2 kg
- popl, 76,6 kg + p: 80 cm, z: 104 cm, s: 65,5 cm
- soncnica 3, 76,5 kg
- Sunny Morning, - 1 kg
- TDTP, 63,20 kg
- urshak, 95 kg + p: 105 cm, z: 125 cm, s: 74 cm
- xoxox, 58 kg + p: 88 cm, z: 97 cm, s: 58 cm




13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:




user posted image user posted image user posted image USPELO NAM BO!! user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Aninchy -- 8.9.2010 22:13:54 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 22:10:23   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Aninchy - ali me, ki bomo javljale obseg samo 1 x mesečno ne pašemo v drugo tabelo? V glavnem mene si ven spustila tudi s kg in prvotnem obsegu, ki sem si ga izmerila? V glevnem kljub grehu grem z vami še naprej.


Oprostiiii user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 6:29:09   
2violina
Jutro punce...
Kavica je za mano, tudi jabolko sem že pofrezala, sedaj pa novim zmagam naproti.

Včerajšnji sadni dan je minil kot bi mignil. Za kosilo sem si privoščila solato s kislega zellja s česnom, poporom in bučnim oljem. Ej punce kaj me je prepucalo. user posted image  user posted image  user posted image .
Za danes pa sem za kosilo skuhala kaj drugega kot segedin golaž. user posted image  user posted image . Torej pri nas bo zelje na kvadrat. Je že tako, me je mami klicala, da je šla po domače zelje in ga prinesla tudi zame. Sama pa obožujem zelje in repo tako da ni blema.
Felicita - držim pesti za uspešno opravljen izpit. Vem, da bo šlo.
TDTP - ne bom rekla  dobrodošla v klubu grešnic. Nič bat za vsakem dežju posije sonce in po vsakem grehu (res pa je, da ne smejo biti dnevno na sporedu) je motivacija toliko večja.
ninasiki - dobra si ti, da veš, da te prej kot čez mesec dni ne bo premamil noben košček čokolade user posted image  torej nobenega greha.....
Ni težko preživeti sadni niti vodni dan. Le zamotit se je potrebno. Biti čimmanj doma, nič pred štedilniku in veliko piti. Sama sem takrat popila veliko toplega čaja z limono. Največ mete, ki pomirja in blagodejno deluje na želodec.

Da se še malo "považim"... Včeraj sem prejela paket s svojo POlarjevo uro RS300x z G1. Tako, da bo sedaj moj tek še bolj prijeten, kajti točno bom vedela koliko km sem naredila in v kako hitra sem bila.

user posted image



Takole pa izgleda moja nova pridobitev. Sem si pa vzela oranžno barvo. Meni osebno je noro dobra, medtem, ko bi si moj najstniški naraščaj raje privoščil črno. Ampak urco bom nosila sama kajne? Torej sem oranžna user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 6:42:33   
Felicita
2violina, a kislo zelje je že? ker kokr mam jest v spominu se tisto res dobro ne začne nekje novembra... pa če ga maš tok rada enkrat poskusi solato - kupi glavo (za sarme), jo nareži na cca 1cm debele rezine (kot zeljno glavo, ampak na bolj debelo), posuj z malo sladke paprike in prelij z oljem... zadeva je za prste polizat user posted image aja, pa krasna ura je, jest bi tut oranžno user posted image

no, jest plana za hrano dans nimam... bom probala zdele kej vase spravit, na kosilo me fant pelje, večerja pa... hm, mogoče kak koktejl... grehi grehi user posted image

tko. zdej se grem pa naprej živcirat... itak gledam v luft ker spet nisem mogla spat user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 8:51:11   
TDTP
Pozdravljene! Kavico sem že spila, začela malo migat v službi, za zajtrk še ne vam kaj bom pohrustala, za kosilo pa bo kar verjetno rižek z zelenjavo in solatka! Vidim, da se vse pridno držite in tako je tudi prav! Zelo dobro se mi zdi, ker letos - če bo vse posreči, ne bo spet moja novoletna zaobljuba da bi rad shujšala, ampak, da bom obdržala želeno težo in z ponosom zakorakala v novo leto! Pridne ste!user posted image in 2violina - ura je zakon!lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 9:42:59   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

2violina, a kislo zelje je že?


Moja dva (starša) hodita po zelje na eno kmetijo in ja tam je že



ker kokr mam jest v spominu se tisto res dobro ne začne nekje novembra...

Morda je tisto  za pikico bolj dobro a to zelje je jabokj  njami njami, ker je prvo. Je pa tako, da se na tej kmetiji ukvarjajo izkjučno z zeljem in repo po stari tradiciji in je resnično dobro.
 

pa če ga maš tok rada enkrat poskusi solato - kupi glavo (za sarme), jo nareži na cca 1cm debele rezine (kot zeljno glavo, ampak na bolj debelo), posuj z malo sladke paprike in prelij z oljem... zadeva je za prste polizat user posted image


Bom probala naslednjič ko bosta šla in bo mami vzela glavo za sarmo bo še meni eno bolj malo za pokušino. In ja glave so malo pozneje, ker rabijo dalj časa, da se skisajo.

aja, pa krasna ura je, jest bi tut oranžno user posted image



Sva že dveuser posted image  user posted image . Meni je pač sedla v koko in posledično na dušo.



no, jest plana za hrano dans nimam... bom probala zdele kej vase spravit, na kosilo me fant pelje, večerja pa... hm, mogoče kak koktejl... grehi grehi user posted image


Torej danes si lahko daš malo duška in uživaš brez misli na kakršno koli dieto ali besedo manj žri.



tko. zdej se grem pa naprej živcirat... itak gledam v luft ker spet nisem mogla spat user posted image


Torej lahko ne - spanje izkoristiš za učenje.
Moja mami ga je, ko sem v najstniških letih letala po diskotekih za likanje perila, ker ni mogla spat od strahu (ali radovednosti) kdaj in v kakem stanju bom prišla domov... user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 9:44:18   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: TDTP
Pridne ste!user posted image in 2violina - ura je zakon!lp


Hvala, meni tudi in še toliko bolj, ker sem si jo kupila z denarjem, ki sem ga dobila za 40 RD.. user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 11:57:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


no, jest plana za hrano dans nimam... bom probala zdele kej vase spravit, na kosilo me fant pelje, večerja pa... hm, mogoče kak koktejl... grehi grehi user posted image


Torej danes si lahko daš malo duška in uživaš brez misli na kakršno koli dieto ali besedo manj žri.



tko. zdej se grem pa naprej živcirat... itak gledam v luft ker spet nisem mogla spat user posted image


Torej lahko ne - spanje izkoristiš za učenje.
Moja mami ga je, ko sem v najstniških letih letala po diskotekih za likanje perila, ker ni mogla spat od strahu (ali radovednosti) kdaj in v kakem stanju bom prišla domov... user posted image user posted image


ah ne, sej če se držim plana, suma sumarum niti ne bo tok preveč... sam za kosilo si bom mal več privošla... koktajl pa, ker gremo s sošolci še zadnjič ven...  mogoče user posted image kakorkoli, izpit je mim, bomo vidl kaj bo... sicer pa grem jest spat ko mam dost učenja. pol pa zrd nervoze ne spim, sam ne morm se pa več učit sploh, ker mam glavo ko lubenico.

kakorkoli, ločevalke dobr tek z meskom (sej je dans, ne?) user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 13:27:37   
Sunny Morning
Dan.

Ta teden sem nekako na zmešani dieti, prava mešanica med ločevalno in manj žri...upam. user posted image Sem mislila, da bom s ponedeljkom začela z aerobiko, pa user posted image tako pozno prihaja domov iz službe, da ni bilo iz tega nič. Zjutraj se pa nekako ne morem skupaj spravit (ob 5.00), da bi šla pred službo na Orbitrek ampak bom morala, ker mi drugo ne preostane.

2violina super lepo uro si si privoščila. Jaz sem tudi malo gledala pa mi ni nobena všeč. Vse so mi prevelike.


user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 21:26:18   
soncnica 3
Ah, da se pofočkam, tudi moj ločevalna zadnje dni ni ravno "prava" ločevalna, ko malo kombiniram z "mahnj žhrrrrri". Pa mislim,da se user posted image pripravlja, mi sladko diši sugar, sugar, sugar...

Mam kar krizo!!!!!!!!!!!user posted image

Bomo zmogle, bomo ja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2violina, občudujem te, uro si si pa res azslužila.
Moj user posted image ima še vedno malo krčev, tako da ga čisto nepredvideno zvije, pa sva kje zunaj pa letiva domov, pa po stopnicah voziček gor, pa čez 2 uri spet dol...pa tavečjega vozim v šolo in ga hodim iskat, pa se 3x obrnem pa je dan okoli, likanje non stop, kuhanje?! in še hujšam, avč...

Pa hrbtenica me boli...

Babe, jaz sem res kar malo obupala, kljub temu, da mi tehtnica kaže na dol in ne na gor.

Tudi "bomo zmogle, bomo zmogle..." mi ne pomaga ravno najbolj, sploh ne vem, kako naj se motiviram. grem z vozičkom na sprehod, pa se privlečem nazaj kot izžeta cunja, ker mojaga tamalega zvije, ali pa je že lačen... in se dere, da me vsak ki me sreča pisano pogleda. Pa hočem vmes malo tečt, pa se mi kar zvrti (moj večni nizek pritisk).
Razmišljam, da bi malo s pilatesom /dvd/-jem si pomagala, da bi vsaj malo zjutraj, ko je še vse v mejah normale potelovadila. No, komaj čakam na jogo, oktobra, kljub temu, da vem, da bom zvečer že čist crknjena...



_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.9.2010 22:52:18   
ninasiki



IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Jutro punce...
Kavica je za mano, tudi jabolko sem že pofrezala, sedaj pa novim zmagam naproti.

Včerajšnji sadni dan je minil kot bi mignil. Za kosilo sem si privoščila solato s kislega zellja s česnom, poporom in bučnim oljem. Ej punce kaj me je prepucalo. user posted image  user posted image  user posted image .

ninasiki - dobra si ti, da veš, da te prej kot čez mesec dni ne bo premamil noben košček čokolade user posted image  torej nobenega
greha.....
Ni težko preživeti sadni niti vodni dan. Le zamotit se je potrebno. Biti čimmanj doma, nič pred štedilniku in veliko piti.

uuuuu sej res segedin je lahko na proteine no še dobr da si napisala ker ga obožujem (zelje) tko da bo to tud pr men duplo pa še zdinstanga pa tko naprej ooo si me kr razveselila user posted image  je pa res da je pr ns tud polet v trgovini kej ga dobijo pa nimam pojma
kar se pa grehou tiče pa ja ne pardoniram je to že tok delč pršlo da zdej pa ni več pardona sicer pa ne bo to trajalo celo življenje in ne me tud zdej narobe razumet tud ko bo konec ne bom zdej navalia na hrano ker če bom neki dosegla ne bom to vse zapustila tko da ja definitivno se strogo držim ločevanja

no daned dm mela
Z: ananas
K+V: piščančji ražnjiči in veliiiika skleda solate

jutri pa nevem
Z: 2 sadja + kava
K: tenstan krompir in buške v omaki
V: malo manj al pa tud nč
se mi je zdej pa že tok želodec skrču da neki ne občutim lakote oz tud ne pojem veliko sej tud prej nism ampak k sm pa šla samo mimo hladilnika je šlo 0,5kg gor bog nedej da sm ga odprla  tko da zdej pa upam da bo še manj


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 7:03:06   
TDTP
dobro jutro babike! Kako? Vidim daste vse full v zagonu, pripravljene na vsak posamezen dan! Ja, te naše premame, ki nas spremljajo vsak dan npr: včeraj sem dala tamali montija in spet ga ni pojedla, pet minut sem ga gledala na mizi in se odločevala, kaj naj z njim in potem sem ga zlila v pomivalno korito in spustila vodo, bože nedaj, da bi me videla tašča! Ampak kaj naj, ga šparam, do jutri, ko vem, da ga ne bo hotela; tako ali tako pa ne maram, da bi te stvari pustila odprte, pa čeprav v hladilniku za en dan! In tudi ni res, da bi vedno mogla biti jaz tista,ki vse pospravi v želodček, da ni strate, meni pa potem kilcec veselo gor gredo! Telovadit sem se tudi komaj včeraj spravla, ampak sem se - pridna jazuser posted image ! Kuhala sem zelenjavni rižek, danes pa mislim, da bom kako telečjo juhco, ki bo ob takšnem vremenu kakršnem se kaže, mislim, da kar pasala! V glavnem, lepo se imejte, pridne bodite in le tako naprej!!!!! Bomo zmogle- SEVEDA BOMO!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 9:21:12   
poli*
Pozdravljene punce!user posted image
Kljub torkovi krizi in prepričanju, da ne bom na vago stopila še več kot teden dni (zaradi možne vode, ki se zbira pred m. v telesu) sem danes zjutraj stopila na vago. No, kar 2x sem morala, ker nisem verjela svojim očem user posted image . Uglavnem, 1kg sem šla dol. Med tem, ko se mi je voda nabirala sem se prav tako držala diete (priznam, in skoraj obupala), tako da so sedaj vidni rezultati.
Svojo dieto sem malo "popravila", ker je bila prej kar malo preveč stroga in kljub temu verjetno ravno toliko učinkovita kot malo "lažja" dieta.
Uglavnem, zadnje 3 dni jem za zajtrk polnozrnato žemljico in sirni namaz Dukatela ali Philadelphia (mislim, da je ena dala na prvih straneh tudi link), tko da res brez težav zdržim do 14:30, ko je kosilo.
Trenutno nama z možem odgovarja kosilo z veliko solate in malo glavne jedi... torej je testenin samo za eno pest, ostalo pa solata.

Do mojega cilja je samo še 1 kilogram user posted image . Vem, da se nikakor ne bo hotel otresti z mene, ampak bom vztrajala. Moram! user posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 9:25:54   
2violina
En pozdravček.
Včerajšnji dan je za nami in pred nami (po ločevalni) škrobni dan.
Za kosilo si bom privoščila krompir z blitvo in paradižnikovo solato.
Večeraj pa bo kak jogurt ali nemastva skuta. Sem se odločila, da večerjam vedno nekaj B (izjema so sadni dnevi).
Včeraj sem sprobala mojo tekaško uro. Tekla sem 6,6 km. Srčni utrip je bil vseskozi višji od priporočljivega in je moja urca neprestano nekaj piskala user posted image user posted image . Moram izklopit zvokuser posted image . Tekla sem malo več kot 30 minut in porabila 501 kalorijo.


ninasiki - zelje, ki ga kupiš v trgovini meni sploh ne sede. Domače je le domače.
soncnica 3 - vzemi svoje življenje s pozitivne strani. Vsako vozičkanje in nošenje otroka po stopnicah v stanovanje kot rekreacijo (kar tudi je). Da pa smo mame "poklicne šoferke", kar se tiče razvoza otrok sem sama že dala skoz. Tako, da lahko te potolažim, da nisi edina. Vse gre verjemi le organizirat se moraš in gledati življenje s pozitivne strani, kot sem ti že napisala.
Imamo srečo, da smo kar smo in, da živimo kot živimo. Iščimo smeh in srečo v majhnih stvareh in počasi korak za korakom korakajmo proti cilju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
TDTP - prav si naredila, ko si montija zlila proč. S tem, kar je hči pustila niso mogla nahranit lačnih us. Sebi pa bi naredila škodo. Torej mame in dekleta.
Me nismo kante za smeti!!!
 ( v obliki konzumiranja). Tudi pri nas, kar ostane roma v smeti (kompost). Vendar delam na tem, da kuhamo v mejah normale, torej pojemo vse ali pa občasno kakšno reč zamrznemo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 10:13:04   
popl
sončnica 3: nič obupat, saj ti gre prav fino in ne bodi tako stroga do sebe. Zastavi si male korake, le da greš naprej. že to da vozičkaš pomeni hojo, kar je rekreacija in še na svežem zraku si. s sabo imej vedno kakšno banano in pa jaz sem si včasih kupovala v DM čokoladico od Isostar Low Carb, ki ima dejansko 100 kcal in te res malo potolaži pa še ni blazno redilna. Kar poglej;)
Je pa tako, nalepi si en body ki bi ga rada imela na hladilnik in potem se vsak dan malo predstavljaj kakšna boš;) verjemi da so naši možgančki res tako naštimani, da kar jim govorimo-zavestno ali ne, to bo potem naše mišljenje:)

glavo gor saj si super mami in še na poti do novega hudo dobrega in zdravega body-jauser posted image .

drugače se tudi jaz lepo držim diete in se mi že kar začenja poznatiuser posted image , tako da moram le še vztrajati. danes je rižek in pa moram še izkoristit sezono solat, tako da veggies here I comeuser posted image

pa pa

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 10:34:50   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Pozdravljene punce!user posted image
Kljub torkovi krizi in prepričanju, da ne bom na vago stopila še več kot teden dni (zaradi možne vode, ki se zbira pred m. v telesu) sem danes zjutraj stopila na vago. No, kar 2x sem morala, ker nisem verjela svojim očem user posted image . Uglavnem, 1kg sem šla dol. Med tem, ko se mi je voda nabirala sem se prav tako držala diete (priznam, in skoraj obupala), tako da so sedaj vidni rezultati.
Svojo dieto sem malo "popravila", ker je bila prej kar malo preveč stroga in kljub temu verjetno ravno toliko učinkovita kot malo "lažja" dieta.
Uglavnem, zadnje 3 dni jem za zajtrk polnozrnato žemljico in sirni namaz Dukatela ali Philadelphia (mislim, da je ena dala na prvih straneh tudi link), tko da res brez težav zdržim do 14:30, ko je kosilo.
Trenutno nama z možem odgovarja kosilo z veliko solate in malo glavne jedi... torej je testenin samo za eno pest, ostalo pa solata.

Do mojega cilja je samo še 1 kilogram user posted image . Vem, da se nikakor ne bo hotel otresti z mene, ampak bom vztrajala. Moram! user posted image


Najprej čestitke za izgubo in do tega, da boš kmalu prišla do svojega željenega cilja.user posted image user posted image .
Sama včasih nisem mogla razumet deklet, žensk, mamic........, ki so tarnale, da imajo preveč kg ali dva. No vse tam do 5 kg mi je bilo groza. Jamrajo osebe, ki so takorekoč popolne. Me pa, ki smo obilo pre -težke (15, 20 30 .. kg ali še več) v bistvo ne naredimo nič. Me smo v bistvu res pre težke, medtek ko..... vse ostale user posted image user posted image .
Sedaj, ko sem jih uspešno pustila nekje na poti do uspeha že precej gledam na vse to popolnoma drugače. In res je. Vsak posameznik se odloči kaj je za njega najboljše in s koliko kg se počuti najbolje. In tudi od vsakega posameznika je odvisno ali bo kaj storil za svoje dobro počutje, za uspeh in za dosego cilja. No groza sem zakomplicirala.....
Skratka, gremo dalje, vsaka do svojega ciljauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 10:49:14   
Felicita
evo punce... ena je napisala da se ji je želodec skrčil... men tut. konkretno user posted image

učer namreč polovice pice nisem mogla pojest. lačna ko volk, o pici sanjam 14 dni... nism mogla, pr najboljši volji. zvečer sem pojedla košček peciva, eno oazo in čaj - ni blo prehudih grehov...

dans za zajtrk sirova štručka in en jogurt, pozno kosilo pa jest kuham pri mojmu in bojo tortilje user posted image komi čakam user posted image sicer pa bo dans tak lenoben dan (hvala bogu), si bom privoščla mal - nič dela, razen kuhanja, ki je pa zame itak sprostitev user posted image

aja, glede prigrizkov pa še tkole - jest sem pri mojem zadnjem (neuspelem) poskusu hujšanja poskusla ''holivudski'' trik za malico - frutek (oz. otroška hrana pač) user posted image zadeva je dobra (sadna of course) in ma >200 kcal... poteši željo po cukru, mene tut lakota za kr precej časa mine...

dejmo punce user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 10.9.2010 10:54:04 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 18:20:05   
soncnica 3
Ah, saj se vam nisem mislila smilit, samo malo sem se morala zjamrat. Ja, vsaj z vozičkom se trudim šibat, da je vsaj nekaj.

Ful zmantrana...user posted image user posted image user posted image , uživajte


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.9.2010 19:41:15   
ninasiki
ojla punce evo prva desetka je za nami user posted image user posted image user posted image  pridne pridne še mal pa bojo kilogramčki šli kot po maslu dol začetk je itak bl tko tko, tko da bejbike ne obupujmo KER ZMOREMO

Z: ananas
K: tenstan, solata pa bučke v omaki
V: ni ni muca vse popapala user posted image
sm si pa dons preščipnla prst na vratih od auta ker sm prepočas umaknla roko tko da me boli prst k 100 user posted image  čutk vsak gib utrip premik uglaunem neprijetno ampak do poroke bo že


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?