|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 9:48:50   
tinkamiška
Pozdravljene:rozica::rozica::rozica:

No,kako ste kaj danes na ta vroč, sonči dan? Komaj smo čakali na sonček, zdej je pa tako vroč, da si sploh ne upam ven:zmeden: V stanovanju imam vklopljen ventilator, da imam vsaj malo občutek, da piha:)-

Naj vam, povem, da je včeraj moj:love: prvič začutil brciko preko mojega trebuha in bil tako srečen, da mi je šlokar na jok. Mene sicer:duda: že nekaj časa opozarja na svojo prisotnost in šele sedaj imam občutek, da se res malinekdo skriva pri meni:)

Kje ste vse? Ste vse na off? Tudi prav, sej je tak čas in uživajte kar se da!!!:rozica::rozica::rozica:

Mislim na vas:rozica::rozica::rozica:

Tinka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 9:54:43   
dolenjka
Oj Tinka!

Brca?:bravo::bravo::bravo:
Si kar mislim kako je bil tvoj :love: srečen! Moj je tut včeraj o tem govoril in sem bla kr mal žalostna, k mu tega ne morem privoščit!:((

Vroče!:rozica::rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:00:29   
tinkamiška
Dolenjka sej mu še boš:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:04:48   
Anonimen
Tinkamiska, kako mora biti to bozanski obcutek!9nebesa

Pri meni nic kaj ne dogaja. Gospodinjska opravila, precej dolgcajt. Jutri prideta 2 nepremicninska agenta naokoli za prodajo stanovanja, upam, da bo slo dobro in da cimprej prodava, pa za pravo ceno tudi!:bravo:
Btw a je katera ze videla film War of the Worlds z Tomom Cruisom? Me zanima,ce je vreden ogleda.
Komaj cakam vikenda!

Lep dan vsem!:miska:

Katarina

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:05:26   
dolenjka
O bom, bom! Pa če bom mogla zato po trpalnicah hodit!;)
Do takrat pa bom še bolj optimistična kot sem bila in uživala življenje in čvekala z vami, drage prijateljice!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: za vse nas!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:16:14   
tinkamiška
MucaMaca, a ko prodata stanovanje prideta pa v SLO? Kje bosta pa živela a v Šentjurju? Sem firbec ne?:)-:)-:)-
Nisem še gledala tistega filma, ga verjetno tudi ne bom, ker nisem preveč za take grozljivke, me je potem strah lulat ponoči hodit:)-:)-:)-

Dolenjka:bravo::bravo::bravo::)



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:20:06   
Anonimen
Ja, tak je plan ja, samo obicajno vseeno traja nekak pol leta, da se proda. Res upam, da boma mela sreco z prodajo.
Bova pa zaenkrat potem kar doma pri mojih starsih.
Nic me ne skrbi zaradi selitve, le najini sluzbi mi delata skrbi. Bomo ze nekako uredili.

A ta film je grozljivka, res? Hmm, to pa men ni ravno fajn. Sem ful obcutljivo zensce.:ups:

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:28:45   
tinkamiška
:)-:)-:)-občutljivo ženšče:)- sej ne vem, če je prav žaner grozljivka, sem pa gledala odlomke in tisti hudobni vesoljci, ki pobijejo mase ljudi mi niso bli parv nič všeč. Verjetno je pa marsi komu všeč film, ker ga menda kr hvalijo:zmeden:

Ja službe so res hudič, midva sva oba brez, ampak počneva vse sorte stvari in zaenkrat nama kr gre...

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:30:06   
ameli
Tinka :bravo::bravo::bravo: za brcike tvojega :duda:. To je res božanski občutek. Pri meni so se sedaj brcike spremenile v brce in vjuganje po trebuhu levo in desno ter gor in dol..... :sloncek::sloncek::sloncek: res fin občutek. Ko ležim na hrbtu :duda: vzganja prave vragolije. MOj :love: pa se nenehno z njim pogovarja, ga boža,... res lepo. Upam, da boste vse to kmalu doživele tudi ostale s tega foruma.
MM a živiš v Amsterdamu? Tam mi je bilo res všeč, (najbolj coffe shop- seveda:ups: )

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:31:23   
dolenjka
:bravo::bravo::bravo: za vaju Tinka! Pa ne ker sta brez službe, ampak ker se znajdeta in se ne smilita sama sebi! Danes so pač taki časi, ampak če se človek kljub temu znajde, mu je včasih lahko še lepše, a ne??
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:32:21   
Anonimen
No, men gre drgac Tom Cruise ful na jetra, v Top Gunu mi je bil ful dobr, pol pa nic vec. Sploh pa zdej, ko ma tisto mlado punco pa sta tako osladna skupaj..bljak!

Oba brez? Hudo. Sta pa frajerja, da vama vseeno vse laufa. Obcudovanja vredno.:bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:33:26   
tinkamiška
Ameli kr tako naprej ti:rozica::rozica::rozica: Še malo pa ga bosta srečala, svojga:duda::)

A tako, a v coffe shopu si bla?!:)-:)-:)-

Lepo bodite:rozica:

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:35:28   
Anonimen
Ameli, midva ziviva dobro urco severno od Amsterdama, blizu mesta Alkmaar.
Coffee Shop faza je ze sicer za mano, mas pa absolutno prav,so fletni, lustne zadevce se tam dobijo!

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:37:32   
tinkamiška
Jah, MucaMaca, sej veš se je treba malo znajt, pa vse sorte poskusit počet, pa ne mislim kakih kriminalnih del:)-:)-:)-, ampak sva oba bolj vsestranska in počneva vse sorte stvari, potem pa nekako gre...

Tinka;)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:38:10   
ameli
Alkmaar? A je to tisto luštno staro pristaniško mestece? Sem že vse malo zbrkala. Drugače pa mi je bilo v NL res lepo, predvsm sproščeni in odšetekani prebivalci. Všeč mi je tudi, da večina hiš nima zaves- kaj boš s to navlako:grrr:, samo prati jo je potrebno!
Za službo pa se ne sekirajet ženskice, bo že kako:rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 10:51:29   
Anonimen
Ja, Tinka, pri meni je ravno problem, ker se ne znajdem.:( Nimam idej.:(

Ameli, Alkmaar je mesto sira! Vsak petek grmijo mnozice turistov na osrednji mestni trg, da si ogledajo tone sirceka in pa kako so v starih casih transportirali sirceka itd.
NL je ze lepa dezelca, samo eno je iti na turisticne oglede, drugo je pa ziveti tu.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 20:42:17   
miska2004
Prav lepo pozdravljene, punce;)
Upam da se me še spomnite (vsaj nekatere, no ;) ), pred časom sem kar aktivno sodelovala, potem pa sem se malo odklopila. Vse skupaj me je preveč obremenjevalo... Občasno vas še berem, pišem pa res zelo poredko. Upam da mi ne zamerite, vendar nočem preveč razmišljat o :nosecka:, sicer me bo kar pobralo.

V glavnem, upam da se imate lepo v teh vročih dneh, da uživate vsaka po svoje.

Tinka, full sem vesela zate, da je vse OK. Verjamem, da uživaš v svoji nosečnosti, in da se veseliš vsakega dneva sproti. Mora biti res božanski občutek čutiti brcanje v sebi, in opazovat trebušček, kako je vsak dan večji. :bravo::bravo::bravo:
Upam, da bomo tudi druge kdaj občutile tako srečo.

Vsem novopečenim nosečkam iskrene čestitke, za vse nas ostale pa držim pesti! :miska::miska:
Naj se čimveč :nosecka: vrne z dopusta.:miska::miska::miska:

Lepo se imejte :sloncek:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 21:10:20   
GoYa
seveda se te spomnimo ;)
a imaš v načrtu kakšen postopek?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Za nas (259.nadaljevanje)...
28.7.2005 23:03:11   
tinkamiška
Sem vas prišla še malo prebrat;)


Miška, tudi jaz se te spomnim in te razumem, da se vsake toliko odklopiš:rozica: in sigurna sem, da vas vse lepo še čaka9nebesa:nosecka::duda::) Nikar ne obupaj:rozica: Javi se kako in kaj se dogaja s tabo, pa čeprav bolj poredko:rozica:

Goya meni se tvoja slikica tako dopade, kadar koli jo vidim me preplavi en tak lep občutek:) Kako si kaj?

Pišite še kaj:rozica:

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Za nas (259.nadaljevanje)...
29.7.2005 8:16:10   
biba77
Ojla, cveke! :rozica::rozica::rozica:

Jaz sem pa danes zeeeelooo dobre volje. Ja, petek je in potem sem "doma" do 16.8. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
V sredo greva z :love: na jug :morje::morje::morje:. In moja M:hudicek::hudicek::hudicek: se je poslovila vceraj in ... no, vse stima.
Za na :morje: sem si izposodila kar nekaj knjigic (ljubezenskih in eroticnih romanov). Je rekel moj, da jih slucajno ne bi zacela pred morjem citat. :)-:)-:)-

V sluzbi se ni prevroce. To se bo, samo danes bom ze se izdrzala.

Zvecer grem na piknik motoristov z dvema prijateljicama, jutri imamo eno vrtno zabavo v nacrtu, vglavnem: vse je tako OK!

No, zdaj pa po :kava: in delat!!!

Lep dan vam zelim! :miska:

PS: Da se tukaj povem: Anitka mi je pisala sms z morja in maximalno uziva. Vse vas lepo pozdravlja. Nas :angel: se na morju misli na nas...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Za nas (259.nadaljevanje)...
29.7.2005 11:21:46   
Bety
pozdravljene...:rozica::rozica::rozica:

vroče je in kar težko delati na terenu...pa vsaj tolažim se, da bo že čez dva dni mraz...

Danes je moj 6.dan po zadnji tabletki klomifenčka in 14.dan ciklusa...pravijo, da najbolj nevarni dnevi... kar stisne človeka, ko ve, da je vse odvisno od teh par uric, čeprav si cel mesec bil aktiven... 15.8. bom delala test...kar daaaaaaaaleč se zdi...

ehhhhh....ne morem biti vesela, ko te vsak mesec obišče :hudicek:...

Imejte se lepo...razprava o vplivu psihe na zanositev mi je všeč...:sloncek::sloncek::sloncek:...samo hopa cupa je treba in bo enkrat...

LP

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Za nas (259.nadaljevanje)...
29.7.2005 13:00:32   
bambi
No, vidim, da ni samo meni vroooče... živim kot kakšna podgana, vse rolete sem spustila do polovice in se kolikor se le da hladim pod ventilatorjem, ker če stopim ven, sem v trenutku mokra..... To pa dela špehec, ke se mi je nabral :):):):):):)

Ja, glede zanositve sem jaz že 100x napisala, da v psiho in sprostitev ne verjmem, vsaj pri meni ni delovalo, ker se enostavno nisem po tolikem času več mogla sprostit, pa je kljub temu ratalo, takoda, kot je rekla Bety, sam hopa cupa je treba, pa punce ne pozabit svečo potem držat, da pomagate tem "lenivcem" moškim do cilja.....

Jaz pa sem danes zjutraj doživela totalno paniko, ker me je ful šraufalo v trebuhu in nisem vedela ali so prebavne motnje ali popadki in me je skoraj pobralo od strahu..... Sem pojedla pol čokolade in čakala, trkala po bušiju, da vidim če se moja :duda: oglasi in se hvala bogu je, sedaj pa je že bolje....

Astra, ti pa na :morje::morje::morje:, suuuuper, glej da boš čimbolj uživala, pa ne glej samo v erotične knjige, ampak tudi v svojega :love:....... pa vinčeka si privoščita..... joooooj, jaz bi tudi spet šla, pa žal ne morema več, ker naju čaka prenova stanovanja, pa dinarčkov več ni.....

Babike lepo se imejte, samo ne se dat tej vročini....

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Bambi

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Za nas (259.nadaljevanje)...
29.7.2005 14:51:22   
GoYa
a moja slikca ti je všeč, tinkamiška
spomini na mallorco pred dvemi leti ;)

drugače sem pa kar ok. se ne smem pritoževat ;). moja M se poslavlja, spet bo akcijaaaaaaaaaaaaaa

septembra pa čakam :roza:
:)-:)-:)-:)-:)-:)- kr neki mi pada na pamet :ups::zmeden2::zmeden: očitno me meče, ker je petek :sloncek:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Za nas (259.nadaljevanje)...
30.7.2005 17:38:37   
Kalina
:Hej bejbike moje :rozica::rozica::rozica:

Ze kar nekaj casa nisem pisala tukaj, ampak vedno prebrala...pomoje sm cakala da mi se kej pametnega nabere da vam napisem, pa niti nevem a sm kej docakala al ne, hehe :ups:

No takle mamo, M mi se vedno zamuja in sicer 32 dni :zmeden: K Gju grem septembra, nc pred tem, nocem se obremenjevat, sploh pa k grem 6.8. na :morje: . :bravo::sloncek: Sam a veste kaj, me tko mal mori vse skup...zakaj? zatom ker greva v Crno goro, moj tast je drugac iz cg, no in ful ene familije ni blo na poroki, in zdej midva pac greva tja, ker morm se od :love: babico spoznat, pa se neki tetk, pa stricov itd... no in to mene fuuuuul mori, k vem vsi me bodo spraseval zakaj nism :nosecka:, pa kdaj mislim bit bla bla bla...sej jst bom itak z nasmehom rekla da se ni cas za to, v sebi bom pa kricalaaaaa...:(( pa tko k me bojo ocenjeval, pa bojo rekl da sm debela itd :(( sej vem ful smesn s cem se jst ubadam, sam kaj pa cm, ce me drugi skoz s tem morijo, madrfakr...joj najrajs kr nebi sla...sam k moram, moj :love: ma zeljo da spoznam vse njegove in pac bom...


Kako ste ve drugac punce moje? :angel:


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?