|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 11:32:16   
skuštrana
Punce, bravo user posted image user posted image user posted image Svaka čast...



Gaja, vse naj naj za obmesečnico, pa da bi čimprej prišla domov , v topel družinski objem....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 11:34:54   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov. 

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz. 
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com 

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj. 

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali. 

Hvala v mojem imenu! 

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari: 
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - CUKRČEK 
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27 

tista, ki je nakazala z računa Ju. Ba., prosim, javi se mi.... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej....
   



najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila.. 

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134



_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 11:39:58   
itar
prosim za podatke.

kpliko let ima pa sestrica in kako lahko pripravim, pošljem en paket za njo? dekliških oblačil imam kar nekaj, samo številke je treba pogledat...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 11:42:59   
zvesta



IZVIRNO SPOROČILO: itar

prosim za podatke.

kpliko let ima pa sestrica in kako lahko pripravim, pošljem en paket za njo? dekliških oblačil imam kar nekaj, samo številke je treba pogledat...
 

Itar, pošljem podatke... Lara ima 5 let, nosi pa št. 128/134 velika punca je....


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu itar)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 14:37:35   
vesna_b
hm, oblačil nimam. a lahko pošljem kaj drugega? kake ... ne vem, igrače, barvice, risanke... karkoli?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 15:20:27   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

hm, oblačil nimam. a lahko pošljem kaj drugega? kake ... ne vem, igrače, barvice, risanke... karkoli?


seveda... če ti hodi odveč, bo Lara zelo vesela... je zelo ustvarjalna...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 15:48:02   
vesna_b
ok, bom pripravila kak paket-ek še zanjo

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 18:15:25   
jaz_sem_jaz
zvesta, preveri mail.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 20:29:10   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: jaz_sem_jaz

zvesta, preveri mail.


preverila, pa ne vem, če sem kaj tvojega dobila :)

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Gaja potrebuje...
20.9.2010 23:17:23   
Rubin.
Benika pri nas je pomagalo, pri špelini pa mora biti grozno. Vsem prizadetim želim, da se razmere čimmprej normalizirajo, da imajo čimmanj škode in da bodo občine bolj transparentne kot je pri nas.

Kot je zvesta napisala sem z pomočjo uškinemame, Tanje55 in seveda moje Zveste uspela napisati dopis, zakar sem jim neizmreno hvaležna. Saj brez njih bi bila zadeva veliko veliko težja. Hvala vsem trem iz srca.

Hvala vsem, ki mi kakorkoli pomagate v tej težki situaciji. Vem, da se ponavljam, ampak sem iskreno hvaležna za vsakršno pomoč. Prav mi pridejo nasveti, lepe besede, misli, podpora, oblačilca, kot denarna nakazila s katerimi bom lahko Gaji omogočala dodatno fizioterapijo, ki jo bo še kako potrebovala, verjetno kar na dolgi rok, kot tudi potrošni material.

Tasa_m lepo da si se spomnila, jah celih 15 mesecev je bolnica Gajin edini dom. Ampak sva se zmenili, da naslednjo obmesečnico praznujemo doma, ker jo starejša sestrica že nestrpno pričakuje. Pa da ostanem še malo pri njej. Res je čudovita punčka, sem zelo ponosna nanjo. Odkar sem predčasno rodila, je morala na hitro odrasti, ker se nam je življenje takrat obrnilo na glavo, s plazom pa se je situacija še poslabšala. Trudim se po svojih najboljših močeh, da ji omogočam koliko toliko normalno življenje, ampak tudi midva z možem sva samo človeka in posledice težke situacije  čutimo vsi. Kljub temu je ostala zelo prijetna deklica, nesebična in iskrena. Zelo se je razveselila paketkov za Gajo in ko je v enem zagledala barvice, se je začudila, a te so pa zame? Takrat so me oblile solze. Tako ima rada Gajo, da bi je vse dala, doma ima posebej spravljene igrače zanjo. Res ima veliko srce. Zlati deklici imam in komaj čakam, da obe stisnem k sebi. Lara je res skromna deklica. Danes sem jo vprašala, če si česa želi, pa je rekla, kakšno nalepko Hello kitty.

Glede oblačil za Laro, mogoče ima katera odveč zimski kombenzion v št. 128/134, mogoče raje večjega, bi ga bila vesela.

Hvala vam, da mislite tudi na njo. Ta post se res bolj suče okoli Gaje, ampak jaz se trudim, da se obema posvečam v največji meri, eni dopoldan, drugi popoldan user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

punce moje drage, brez vas te akcije sploh bilo ne bi.... miška je vrgla kamen, jaz sem ga ujela in jih zmetala v vas.... ve ste pa Rubin poslale prave skale in rodila se je gora....   

hvala vam...

po zadnjih podatkih je 159 od vas pripravljenih pomagati.... in 76 od vas jih je že pomagalo tako ali drugače...

in tudi dobre misli pomenijo veliko... so vezivo med temi skalami, da se vse lepo drži skupaj.....

rada vas imam vse....




Se lahko podpišem, kot da bi mi brala misli user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 20.9.2010 23:33:32 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 11:15:09   
blak
Ah, rubin, koliko krat se jaz spomnem na malo Laro. Kaka deklica mora to bit! In potem, ko te berem, kako jo opisuješ, se mi prav zasolzijo oči. Povej tej punci, da mislimo tudi na njo, da je neverjetna. Tebe pa lepo prosim, da s tistimi dinarčki, ki smo ti nakazali (pa magari samo z mojim prispevkom), kupiš tudi njej kaj ali pa jo pelješ v kino, v gledališče, skratka uresniči ji eno malo željico.

Pošiljam vam en velik objem in en roj pikapok, da bi nova zdravila Gaji pomagala in da bo za obmesečnico zares doma!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 11:20:27   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Glede oblačil za Laro, mogoče ima katera odveč zimski kombenzion v št. 128/134, mogoče raje večjega, bi ga bila vesela.




Lara si verjetno želi kakega bolj punčkastega. Moja sestra je imela dva fanta in mislim, da ima njune kombinezone še nekje prišparane. Če ne dobiš nobenega dekliškega, javi. Saj mislim, da ni grozno fantovski, oranžne barve morda.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 19:04:29   
banga
Evo, paket za malo miss je oddan na pošto in je naslovljen direktno nanjo. Ker sem šla v trgovino že včeraj v paketu sicer ni nalepke Hello Kitty, ampak se bo pa našla kakšna druga malenkost od Hello Kitty. Upam, da bo mala miss vesela in Rubin zabičaj ji user posted image  da je to kar je v paketu samo zanjo in ne tudi za Gajouser posted image user posted image  Gaji pa pošiljam veliko veliko dobrih želja, da bo čimprej domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 19:27:45   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: banga

Evo, paket za malo miss je oddan na pošto in je naslovljen direktno nanjo. Ker sem šla v trgovino že včeraj v paketu sicer ni nalepke Hello Kitty, ampak se bo pa našla kakšna druga malenkost od Hello Kitty. Upam, da bo mala miss vesela in Rubin zabičaj ji user posted image  da je to kar je v paketu samo zanjo in ne tudi za Gajouser posted image user posted image  Gaji pa pošiljam veliko veliko dobrih želja, da bo čimprej domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ooo, kako lepo.... iz srca hvala tudi v mojem imenu.....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 19:30:21   
zvesta
punce, tako polne ste dobrote, polne idej.... ne vem kako se vam bom kdaj lahko zahvalila....


163. poslala podatke

do včeraj vas je nakazalo/podarilo/pomagalo 83....


a veste kakšne številke so to?




_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 20:13:01   
Rubin.
Tebe pa lepo prosim, da s tistimi dinarčki, ki smo ti nakazali (pa magari samo z mojim prispevkom), kupiš tudi njej kaj ali pa jo pelješ v kino, v gledališče, skratka uresniči ji eno malo željico.



Blak dogovorjeno. Upam, da nam bo uspelo priti na Pikin festival, se ga veseli že od lani, in ji bom tam privoščila nekja ekstra. Sem ji povedala kaj si napisala pa veš kaj mi je rekla? Da bi rada dve stvari, pa se začudim, dve? Ker ponavadi je z eno zadovoljna. Pa pravi ja dve, ena bo za mene, ena pa za Gajo. A ni prisrčna? Joj kako jo imam rada.


Tjasa27 danes si z dvd-ji izredno razveselila Laro, je kar skakala od veselja. Moram pa te pohvaliti za res dober izbor risank. Prvo smo danes že pogledali user posted image . Hvala ti.

Pa tudi modno revijo smo imeli user posted image . Hvala mala medika za oblačilca, so ji vsa prav. Sva skupaj šli na pošto po paket in ga je sama nesla v avto, saj je njen a ne? user posted image

Hvala vama tudi za priložena pisemca, bodo ostala shranjena.

Dobili smo že tudi stolček user posted image , hvala dskubin, in to direkt iz Anglije user posted image . Prav tako je blazina na poti in nam jo v tem tednu dostavi dadaegon. Hvala ti cukrček.

Hvala vsem, ki mislite na nas, ki nam pomgate tako ali drugače, vse šteje. Tako kot je napisala zvesta, kamni ki predstavljajo goro in dobre misli, ki jih držijo skupaj.

Zaenkrat od poslane pošte na občino, ni bilo nobenega odziva. Prav tako, se ni pričela še nobena sanacija, ne plazu, ne ceste, ki bi po zagotovilih podžupana morala biti končana že 20.9.2010. Več kot očitno je, da so druge stvari odgovornim bolj pomembne. Žalostno user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 21.9.2010 20:17:40 >

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 20:15:31   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: banga

Evo, paket za malo miss je oddan na pošto in je naslovljen direktno nanjo. Ker sem šla v trgovino že včeraj v paketu sicer ni nalepke Hello Kitty, ampak se bo pa našla kakšna druga malenkost od Hello Kitty. Upam, da bo mala miss vesela in Rubin zabičaj ji user posted image  da je to kar je v paketu samo zanjo in ne tudi za Gajouser posted image user posted image  Gaji pa pošiljam veliko veliko dobrih želja, da bo čimprej domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kako naj Lari razložim da je Božiček že v jeseni? user posted image  Ne malce se hecam. Sem ji danes razložila, zakaj ji prijazne tetice pošiljajo pakete. Je imela namreč veliko vprašanj. In je rekla, da ste res zelo prijazne in da bi se vam tako zahvalila, da bi vas povabila na obisk. Torej dobre tetice - dobrodošle user posted image .

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 20:37:34   
malamedika
Rubin  v veselje mi je bilo prispevat vsaj nekaj,da osrečim Laro sicer ni bilo veliko je pa dano iz srca.user posted image user posted image

V mislih sem z vami in držim pesti,da Gaja  kmalu pride domov.




(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 21:18:47   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.

Hvala v mojem imenu!

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - CUKRČEK
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27

tiste, ki ste nakazale z računaov

- Ju. Ba.
- Ka. Br.
- Ni. Pi.

prosim, javite se mi.
... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej....




najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila..

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134

posebej bi rabili kombinezonček v št. 134!!!


< Sporočilo je popravil zvesta -- 21.9.2010 21:19:28 >


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Gaja potrebuje...
21.9.2010 21:28:50   
Tjasa27
rubin - malenkost, sem vesela, da sem vsaj malo prispevala in razveselila Laro.

še naprej pa držim pesti in pošiljam pikapoke k mali Gaji.

držite se,

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 6:32:40   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - CUKRČEK




Blazino sem v ponedeljek predala gospodu, ki naj bi jo dostavil do Rubin. Upam, da jo je/bo čimprej res pripeljal do nje.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 13:20:57   
banga
Rubin, z največjim veseljem sem pripravila paket za malo missuser posted image  Upam, da imate v Mariboru tudi tak lep sonček kot v Ljubljani in da z Gajo uživata na sprehoduuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 13:22:09   
zvesta
če me občutek ne vara, je gaja seda na prvem sprehodu i jo prvič božajo sončni žarki.....


se pa opravičujem vsem, ki morate malo čakati na podatke in odgovore... mi imamo ta teden norišnico doma.... ampak vse bo... vse bo....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 14:46:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

če me občutek ne vara, je gaja seda na prvem sprehodu i jo prvič božajo sončni žarki.....
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Gaja potrebuje...
22.9.2010 16:08:36   
zvesta
punce...

danes ob 18h bo na Svet na Kanalu A prispevek o naši Rubin. ... bo tudi javljanje v živo in upamo da v studiu tudi kdo pristojen z ministrstva

GLEJTE!


< Sporočilo je popravil zvesta -- 22.9.2010 16:12:43 >


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?