|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 11:42:33   
mateja78
Hojla marčevke:miska:

Kje se skrivate? Se mi zdi da ste že vse pobegnile na morje:morje:. Uh kako vam je prav jaz pa bom morala čakati na konec meseca. Pa saj je tako boljše saj bodo kritični tedni takrat že mimo in bom lahko bolj sproščeno uživala:sloncek::sloncek::sloncek:.

Kakšno je kaj vaše počutje danes? Moje je super, slabosti ni , utrujena pa še tudi ne morem biti saj sem si privoščila spanja do desetih. Tako obožujem nedelje ko mi ni potrebno kuhati , saj smo povabljeni na kosilo. Bo pa težko zdržati da nebi povedala da sem srečka nosečka9nebesa.

Zdaj mam pa dost nakladanja dajte še ve kaj napisat.

Pa še to ste se že vse pofočkale na seznam nosečk , bi prev rada vidla kolk nas je vseh.

LP Mateja:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 14:58:50   
soncicaT
Oj:rozica:

Ja, mene je edin vročina fejst mučla. Včeraj ponoči me je matralo, da sem si šla zmoči brisačo. Kriza! Sva v 4. nadstropju, pa je vse popoldne pripekalo sonce..:zmeden:

Drgač slabosti ni, ful bi jedla, celo sladoled mi paše, pa seveda kislo...tu tudi:angel:

Na morje šibam 14. avgusta, komaj čakam, letos pa res:sloncek:

Lepo se imej še naprej!:morje::sloncek::morje::sloncek::morje::sloncek::morje::sloncek::morje::sloncek::morje::sloncek::morje:

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 16:52:26   
PiaM
Pozdravljene, marčevke.
Po dobrem tednu bruhanja, slabosti in ležanja v postelji sem končno prišla toliko k sebi, da lahko sedem za računalnik. Srečke tiste, ki vam ni slabo.Jaz sem skoraj pristala v bolnici in upam, da je najhuje za mano.Dopust smo končali nekaj dni prej in prišli domov.
Drugače pa je prvi pregled za mano,je vse o.k. in sem v 9.tednu.
Uživajte, nosečke, marčevke.
:rozica:

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 19:56:00   
Lara78
Živjo :bravo:

Tudi mene sta vročina in prehlad stisnila v kot... sem komaj preživela:grrr: Ampak, še dobro, da me ne daje kakšna slabost... bi znalo biti še slabše.
Sicer pa se dobro počutim. Za sabo imam že prvi pregled... in je vse ok.

Sedaj pa nazaj na kavč gret moji pikici :angel::angel:

lep pozdrav

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 20:14:34   
majana
lep pozdravček še od mene.
sem se pravkar vrnila iz dopusta v hribih. Kakšna groza je priti nazaj v to savno, ko komaj diham. Prav fino mi je bilo. Nobenih slabosti, samo malo utrujenosti. Pa ponoči se je dalo spati. Super!

no, sedaj pa horuk naprej. V četrtek imam prvi preglet.

lp
majana

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 20:39:17   
katjandraž
Oj!

Tud jst sem tukaj, morje pride na vrsto v petek. Komaj čakam, da grem mal iz LJ. Sicer smo bli danes na obisku pri mojih, kakih par sto metrov višje, sam je blo vseen vmes soparno. Jst pa sem dons tečna k :hudicek:, tko da komaj čakam, da grem spat, da bo dananšnjega dneva konec. Še sama seb sem zoprna. :zmeden: Upam, da so to res hormoni.

Uživite, pa se še kaj beremo.

LP Katja

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 20:46:42   
soncicaT
Katja, jaz tudi ne vem kaj mi je, malo mi kdo kaj reče, kar mi ne paše, jokam.:(( Bedno.

Pa ful intenzivno ponoči sanjam, od mor do lepih stvari..:zmeden:

LP:morje:

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Marčevke kje ste?
31.7.2005 22:18:47   
tasja23
Ja hojla marčice :sloncek:

Me zelo veseli, da je še katera druga začela na temo marčevke, da ne bom vedno jaz tista :bravo::bravo:
Sem pa vseeno mislila danes mal povprašat kako ste kaj?!:zmeden:
Men je bilo od torka do včeraj ful slabo in sem morala na vsako ure nekaj pojest, drugače ne vem kaj bi bilo :(:)-?!
Mi zvije želodec, da joj!! Me pa muči kislina in utrujenost in bi sam :muca:
Danes je bilo sicer že nal bolje in sem lahko zdržala vsej 3 ure brez hrane.... upam, da to pomeni, da bo sedaj šlo na bolje??
Drugače pa me muči tudi zaprtost, ki se na lepem spremeni v "ta-hitro"?! A ima še katera te probleme?

Midva greva na morje v drugi polovic meseca, ko bom nekje v 9t. Sedaj sem v 7t3d.
Kar zavidam marčevkam, ki ste že v 9t, saj sama nestrpno čakam prvi pregled (8.8.) in seveda, da minejo ti 3 meseci!!!

Sem se pa odločila, da bova povedala staršem po prvem pregledu, čeprav sem najprej mislila še malo počakat.

Torej toliko za danes od mojega poznega javljanja, sedaj pa :muca:

Pridno se javljajte še naprej in pazite na svoje :metulj:

P.S.: a ja še to.... ker nisem dolgo na tem forumu, a mi lahko katera pove kje in kako se naj pofočkam, kot sem že večkrat zasledila med vrsticami?!
Hvala!!!











(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Marčevke kje ste?
1.8.2005 14:58:48   
ma24ra
Cao se vam tudi jaz pridružujem!
Komaj čakam 16.08 da bom mela spet pregled in bom vedla da je vse v redu. Zaenkrat sem že malo napinjena in mi ni več vse prav. Kako sploh lahko nekatere tako dolgo počakate in nikomur ne povete da ste noseče?
Jaz sem komaj čakala da sem lahko povedala!
drugače sem pa kar OK.
Cao:sloncek:

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?