|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
2.8.2005 9:52:49   
ninab
Moja sončica je stara 4,5 meseca in je do sedaj SAMO dojena. Je velika in lepo zalita. Pri pediatrinji(ne boste verjele) mi težijo, da jo preveč dojim!!! Je že res, da ni zelo suhcana, je lep zalit dojenček. Pa tudi debela ni tako zelo. Mi je rekla sestra, da sem ji raztegnila želodec, ker jo preveč dojim. No mene pa še matra, ker ne vem ali naj začnem z gosto hrano zdaj ali pri 6 mesecu. Ampak mala že nekaj časa kaže, da bi jedla "ta pravo" hrano, čeprav se še zmeraj zelo rada doji. Naj počakam še en mesec ali naj upoštevam njeno željo po hrani kar takoj? Aja, ko sem ji poskušala dati kaj za probati je bila tako navdušena. Dajte svetujte malo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
2.8.2005 9:59:00   
Anonimen
Tudi moja ni suhica (6 mesecev, 9 kg in 71 cm). Mislim da mere vse povejo. Samo dojena je bila do 5 meseca, potem pa sem ji začela dodajat po kakšno žličko sadnega obroka. Do 6 meseca sva speljali en sadni obrok. Mala je bila zainteresirana za hrano, poleg tega pa sem lahko tudi jaz kam sama skočila, brez da bi me skrbelo zaradi hrane (po flaši namreč ne zna pit). Do konca 7 meseca nameravam ohranjat ta sadni obrok potem pa bova prešle na še enega (kosilo).
Mislim da če je zainteresirana, zakaj pa ne. Mogoče še počakaj nekaj časa, potem pa ji daj ravno toliko da bo začela okušat nove stvari.
LP
Tash

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
2.8.2005 10:09:01   
ninab
No sem pozabila dodati mere: Pri 4 mesecih je imela na pregledu 8kg in 63cm.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
2.8.2005 15:35:43   
Anonimen
Pa naj je,če ji je ušeč,kaj pa naj bi bilo narobe,če bi:zmeden:
Mnogi pred njo so že zgodaj začeli z pravo hrano,pa nisem slišala,da bi bilo kaj narobe.
Sosedov fant je tudi pri štirih mesecih jedel že vse po vrsti,ob rednem pregledu krvi,je dohrtca pohvalila,da ima močno kri in da je zdrav.

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 11:29:53   
tascha
Moj Timi je star 4 mesece in 2 dni in tudi jaz sem u par dni nazaj začela dajat sadno kašico, ki bi jo verjetno celo pojedel, a mu je tolk še ne upam dat. Zadnje čase se mi zdi, da se noče več tolk dojit (še preden je probal kašico) in tudi bruha dost, tako, da so mi rekli naj probam z pravo hrano. Začuda kašice ni nič zbruhal, mleko pa. Danes je jedel že malo jogurta - sadnega, vem, da je še zgodaj, ampak me je tolk milo gledal, ko sem ga jedla, da sem mu g dala za probat. Mu je ful všeč!:bravo:

jaz sem že kupla ene kašice od Mullerj, ki se delajo z vodo in v naslednjih dneh mislim probat s tem. Bomo vidli, a mu bo všeč.:zmeden:

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 12:20:26   
Blink1
Daj ji:bravo::bravo:

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 14:22:38   
ninab
Saj imate prav. Sem ji danes že dala korenček z breskvijo. Nekaj dni bom za začetek dajala tekoče Frutke, potem pa grem na kašice, nato bom sama začela pripravljat kašice doma. A se strinjate. To je moje prvo dete, pa moram mal povprašat.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 14:30:10   
Blink1
Jaz sem Neji na začetku pripravljala sadne kašice iz jabolk, suhih marelic (je bila zima), banan, vloženih breskev, korenček sem uturila, ker ni bilo šans, da ga dol spravi.

Pri petih mesecih sem počasi začela z zelenjavo, cvetača in brokoli sta bila najbolj aktualna...do krompirja, ta pa je še vedno zakon. Vedno sem vsaj malo solila, po petem mesecu še malo kisle smetane...

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 17:00:20   
Anonimen
... potem pa direkt na en dunajski s pomfrijem. Pa na česen ne pozabite.

Bogpomagaj! :((

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 18:00:05   
Anonimen
Selena naš sosed vsak dan gre tudi imo tebe,je od četrtega meseca dalje jedel hrano kot vsa družina:filane paprike,krompir in ostalo.
Velik močen in zdrav otrok je.

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 20:24:04   
Anonimen
Neva, a zato Kora tako besno nanj laja. :)-

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 20:30:55   
Anonimen
Pa valda ne na petletnega otroka?

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 20:45:43   
Anonimen
Neva, hecam se. :)-

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
3.8.2005 20:47:17   
Anonimen
Saj vem..ampak res je mulc je zgodaj začel jesti pravo hrano..res pa je da so navajeni jesti skoraj neslano in malo začinjeno.

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   moja mala bi rada jedla pravo hrano- na p
4.8.2005 8:35:21   
Blink1
Jaz sem Neji začela dajat sadje pri 4. mesecu...potem pa zelenjavo...pa meso....Počasi...

ne vem kaj bi bilo s tem narobe...Zdaj vsaj vse je, je močna in zdrava (trkam na les).

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?