|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.11.2010 18:09:19   
Buska
evo, tole sm najdla glede user posted image :
Poiščite vitamin B6 v sadju in zelenjavi Iztirjenje hormonskega ravnovesja je mogoče popraviti z načrtnim dovajanjem hranilnih snovi udeleženim žlezam. Pomemben je vitamin B6, ki ga vsebujejo izdelki iz soje, banane, špinača, avokado, semena, zrna in orehi.


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.11.2010 19:51:56   
RAKICA1
Buška lepa kiklca zelo lepa pa hlače tudi user posted image user posted image super si nabavla jaz si morem tud kakšno tako kiklca nabavt no jaz mam tako podobno sam kratko sem nabavla za rd ki bo konec meseca od atija in bo fešta bila user posted image takrat se bom tudi jaz malo redila user posted image user posted image sam upam da jih bom potem kmalu dol spravila
No punce kje ste se pa ostale zguble kaj gremo no mal volje pokažte sej bo šlo user posted image user posted image sej vem d abo šlo vsem kg dol kot same želimo vseuser posted image user posted image nesmemo obupat veselo z dvigneno glavo gremo naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.11.2010 22:54:20   
tropical
No jaz sem 3 dan na ločevalni dieti. Zdravnik mi je rekel da moram shujšati za 10 kg, drugače mojih težav ne bo konec. Zaradi teže me peta in stopala bolijo. Pol sem mu povedala da dojim. Rekel je nič zato, da lahko hujšam samo po pameti.
Tako da sem začela z dieto. Upam da mi bo uspelo se znebit 10 kg v 3 oz. 4,5 mesecih.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.11.2010 8:09:37   
madisol
hej punce!

sem se danes tehtala, sem na 76kg; oz. -3kg user posted image
vesela, vesela, vesela user posted image

včeraj sem bila na aerobiki, je bilo ful luštno. danes imam druge obveznosti, otroke okol za razvozit,... jutri pa spet aerobika.

lepo se imejte

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.11.2010 8:43:58   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: madisol

hej punce!

sem se danes tehtala, sem na 76kg; oz. -3kg user posted image
vesela, vesela, vesela user posted image

včeraj sem bila na aerobiki, je bilo ful luštno. danes imam druge obveznosti, otroke okol za razvozit,... jutri pa spet aerobika.

lepo se imejte


Ja čestitke user posted image user posted image bo samo tako naprej in bo šlo ter boš bila na svoji željeni teži user posted image user posted image user posted image

tropical tudi čestitkeuser posted image user posted image user posted image  bravo lepo to d aste pridne gremo punce da pridemo do idealne teže kot želimouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.11.2010 12:50:18   
Zanica
Imam 4 kg manj!!! Nisem hotla nič sporočat dokler se nekaj boljšega ne pokaže na tehtnici, in tole je TEHTEN razlog da vam to sporočim!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.11.2010 13:22:38   
madisol
Zanica - bravo user posted image user posted image user posted image

a ni to super občutek?? user posted image

ob treh hitro šibam domov, danes bomo jedli popečene piščančje zrezke + zelenjavo zame; ostali imajo riž za prilogo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.11.2010 14:16:42   
Zanica
Ja, je super občutek... Danes imamo tudi mesni dan, piščančja bedra z rdečim zeljem (kuhanim), in solata... Komaj čakam da pridem domov, lačna sm kot volk!!!!!

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.11.2010 9:49:17   
RAKICA1
Jutro najprej d avam postrežemuser posted image  a smo kaj pridne punce jutri je petek dan za vaganjeuser posted image jaz upam da danes zdržim biti še pridnauser posted image user posted image  me danes kar mal vleče na sladkarije preveč nevem kaj je to donsuser posted image user posted image najbolš bo da se bom nekam spravila ko ostane moj majhni sinček in greva malo ven na sprehod da ne podležem sladkarijam
Čestitke za zanica in madisol jutri pa sporočita svoje stanje upam da bosta še naprej tako pridne bile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 6:25:26   
Ronči
ma ja se javljam samo s kilami pa sm spregledana

no sedaj malo daljše


71,5




_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 7:09:24   
Žaka
Jutro!

Moja kilaža 78,8kg. Sem pa pred tardečo,tako da.....user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 7:17:05   
RAKICA1
Dobro jutro no najprej vam postrežem z eno dišečouser posted image  no pa je ponovno petek tukaj in naše vaganje in sporočanje no najprej čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no meni je danes pokazalo 65,8kg user posted image user posted image tako da sem zelo vesela in zelo zadovoljna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bo tako šlo naprej do konc meseca pridem na težo kot želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 7:53:14   
madisol
jaz sem na 76kg user posted image

6 more to go user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 9:35:08   
Buska
71,1 user posted image user posted image , glede na nihanje v tem tednu, je odlicno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 13:15:22   
RAKICA1
punce men tabele ne uspe danes sem jo že 10naredila ampak mi jo ne shrani zato prosim če jo druga naredi hvala
TO MI JE PA TAKOJ POSLALO NAPREJ

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 13:52:35   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

punce men tabele ne uspe danes sem jo že 10naredila ampak mi jo ne shrani zato prosim če jo druga naredi hvala
TO MI JE PA TAKOJ POSLALO NAPREJ


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
en mal je v rit RR ... poskusi kasneje oz. jutri ... tudi meni ne rata  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 14:05:43   
Neža7
Pride ste user posted image user posted image

Jaz sem danes kar šok dobila, ker mi je pokazalo 92,6kg user posted image  da + 2,8kg v enim tednu user posted image  Mogoče ker imam user posted image  in se več pozna....
Se slišimo drug teden in upam, da bom imela boljši rezultat user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 14:13:46   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

punce men tabele ne uspe danes sem jo že 10naredila ampak mi jo ne shrani zato prosim če jo druga naredi hvala
TO MI JE PA TAKOJ POSLALO NAPREJ


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
en mal je v rit RR ... poskusi kasneje oz. jutri ... tudi meni ne rata  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sam čakaj se mene ko te vidim kok te bom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti vrnem tole vse nazaj d avešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem se pa oreng nasmejala tvojmu temuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 14:23:20   
Ploha
čau punce user posted image

dejte mi samo povedat, a to se 1x na teden vagate? Kateri dan pa? Jaz svoje vage nimam, se hodim v lekarno vagat...sam vsak teden bo pa tud mal čudn al ne? user posted image

bi se vam pridružla user posted image

nekaj sem že dol vzela, pa mislim da spet nazaj pridobila...user posted image user posted image

moje kile zdaj naj bi bile 71 kg...željena teža: čim manj user posted image no vsaj 65 kg.user posted image

lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 15:13:28   
malecka
Jutro punce zdaj sem iz vage in mi je pokazalo:


user posted image 74,3 kguser posted image

Sem tako vesela, da častim eno bigaaano user posted image


< Sporočilo je popravil malecka -- 12.11.2010 15:15:19 >


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.11.2010 15:59:30   
RAKICA1
Ploha dobrodošla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image  vagamo se vsak petek tako da takrat sporočamo naše stanje dobra si da zdržiš da se ne vagaš jaz se vsak dan zvečer in potem še zjutraj da vidim razlikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Punce čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no men ne uspe tabelo narediti mi jo noče shraniti zato prosim katero drugo če poskusi še user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   [Brisano sporočilo]
13.11.2010 8:15:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.11.2010 8:53:12   
RAKICA1
Jutro punce prošnjo naj katera poskusi tabelo narediti -popraviti ker meni ne uspe lepo prosim user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.11.2010 13:20:11   
Ploha


EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    5.11.10
KG ŽELJENA TEŽA
 IZGUBLJENE KG DO SEDAJ
RAKICA 79,00  67,30KGuser posted image
65KG                 -2,70KG
 11,70KG

MALA TINKA 79KG  79KG
69KG                       0KG user posted image
MORRAK 71KG   69,6KGuser posted image
60KG                   -1,4KG
1,4KG

RONČI 73KG        
60KG   
0,30KG  
        
BUSKA 71,5KG  72,10KGuser posted image
65KG                  +2,00KG
1,20KG              
SACHERCA 76KG             
65KG
2,10KG                                         
MALECKA 80KG 74,20KGuser posted image      
65KG  
5,80KG                                                  
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        
 65KG 
0,60KG   
                               
MIŠKA17 87,9KG 86,20KGuser posted image
75KG                     -0,30KG
1,70KG     
ZANICA 110KG    110KGuser posted image
70KG

NATTOULE 81KG                      
71KG                                           
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG 79,00KGuser posted image                           
67KG  
4,00KG                                                
80KGuser posted image
-1,50KG

KAHLO 68KG                         
60 KG

Neža7 91KG                                                                            
80KG                                                                          
 
MADISOL 79,00KGuser posted image
70KG
 
ANČKICA 102KGuser posted image
72KG

Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO
ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM
 
 
KDOR SE DRUG TEDEN NE OGLASI GA BRIŠEM IZ TABELEuser posted image user posted image  ZATO PUNCE NE OBUPAJTE IN SE NAM OGLASITE KER BOMO ZELO VESELE TUDI ČE NIČ NISTE DALE DOL SAMO VOLJO IMEJTE IN BO ŠLO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GREMO PUNCE ŠE MALO NAS DELI DO CILJA NAŠEGAuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.11.2010 13:21:06   
Ploha
rakica: si tko mislna? popravlala nism nč ker ne vem kaki so podatki...pa še mene ni gor user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?