|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.11.2010 15:04:13   
miška17
Malo pozno javljam. Pri meni ista teža kot prejšnji petek.
Lp

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.11.2010 18:24:24   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

rakica: si tko mislna? popravlala nism nč ker ne vem kaki so podatki...pa še mene ni gor user posted image

men je nažalost noče shraniti ko vse unesem mi jo pa noče shraniti bom poskusila sedaj še enkrat če nebo šlo potem bom prosila naj poskusi kdo drug  hvala ti

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.11.2010 18:39:23   
RAKICA1

EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    5.11.10 12.11.10
KG ŽELJENA TEŽA
 IZGUBLJENE KG DO SEDAJ
RAKICA 79,00  67,30KGuser posted image 65,80KGuser posted image
65KG                 -2,70KG      -1,50KG
 11,70KG

MALA TINKA 79KG  79KG
69KG                       0KG user posted image
MORRAK 71KG   69,6KGuser posted image 69,60KGuser posted image
60KG                   -1,4KG        0,00KG
1,4KG
RONČI 73KG                         71,50KGuser posted image     
60KG                                      -1,50KG
0,30KG  
        
BUSKA 71,5KG  72,10KGuser posted image 71,10KGuser posted image
65KG                  +2,00KG     -1,00KG
1,20KG              
SACHERCA 76KG             
65KG
2,10KG                                         
MALECKA 80KG 74,20KGuser posted image 74,30KGuser posted image       
65KG                                      +0,10KG
5,80KG                                                  
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        
 65KG 
0,60KG   
                               
MIŠKA17 87,9KG 86,20KGuser posted image 86,20KGuser posted image
75KG                     -0,30KG        0,00KG
1,70KG     
ZANICA 110KG    110KGuser posted image 106,00KGuser posted image
70KG                                      -4,00KG
3KG

NATTOULE 81KG                      
71KG                                           
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG 79,00KGuser posted image 78,80KGuser posted image                            
67KG                                -0,20KG
4,00KG                                                

KAHLO 68KG                         
60 KG

Neža7 91KG                92,60KGuser posted image                                                                             
80KG                           +1,60KG                                                                      
MADISOL 79,00KGuser posted image 76,00KGuser posted image
70KG                            -3,00KG
 
ANČKICA 102KGuser posted image
72KG
 
TROPICAL
 
PLOHA 71KG
65KG


Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO
ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM
 
 
KDOR SE DRUG TEDEN NE OGLASI GA BRIŠEM IZ TABELEuser posted image user posted image  ZATO PUNCE NE OBUPAJTE IN SE NAM OGLASITE KER BOMO ZELO VESELE TUDI ČE NIČ NISTE DALE DOL SAMO VOLJO IMEJTE IN BO ŠLO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GREMO PUNCE ŠE MALO NAS DELI DO CILJA NAŠEGAuser posted image user posted image user posted image user posted image


[/quote]

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 13.11.2010 18:40:32 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.11.2010 16:45:30   
NatyTaja
Hojla - evo sem se odločla vam pridružit... Samo težo jaz nebi kontrolirala vsak teden, ker se ponavadi tehtam na en mesec. Upam, da to ne bo problem. Za tabelco, če me bo ktera dodala. trenutno stanje je 86 kg, željena teža pa vsaj 75 zaenkrat. Drugače pa meni ugaja prehrana po Montignacu pa enkrat tedensko hodim na odbojko, kjer se dobro preznojimo in zdivjamo, potem pa sem zdaj začela še z Zumbo! Upam, da bodo moja kkolena zdržala in mi ne bo treba prenehat, ker mi je ful všeč.
Lep večer in se pišemo...
Aja - sem pa iz okolice Celja, če bo ktera za kako kavo...z veseljem v kaki Vrtnici ali kje v bližini...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.11.2010 21:43:55   
malecka
Oj dobrodošla Naty Tajauser posted image pa ti lahko čakaš en mesec, da stopiš na vago.....jaz da 2x na danuser posted image

Daj povej kaj več o Zumbo--tu kaj je to?


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.11.2010 22:13:33   
NatyTaja
Malecka - mene pa tehtanje vsak dan ne gane, ker ni realno - od zjutri do zvečer se pozna zaradi tekočine, hrane, odvajanja... Jaz se tehtam zjutraj po wc preden jem in pijem... pa so rezultati idealni. Drugače pa sem na po Montiju zgubljala kile po vsaki nosečnosti (sem pač požerušna nosečka in to že tatretjič isto!  Pa ful me nese, ko ne morem na rekreacijo. Glede na to, da sem vse tri dolgo dojila je kr mal zoprno skakat s tistimi polnimi prsmi! ) 
V glavnem zdej je tamali star skor leto in pol - sicer se še carta na zizi ampak ni več take panike. Pa sem spet začela z miganjem. Zumba je pa ena vrsta aerobike, ki vključuje veliko elementov plesa. Zaenkrat mi je fajn. Zelo rada namreč plešem, in dokler smo hodli še po diskotekah in veselicah nisem imela nobenih problemov s težo!
E to je to, če te pa še kej več zanima pa piši...

Grem zdej na zaslužen nočni počitek... lahko nočko in se pišemo!

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.11.2010 22:20:11   
tropical
evo mene za seznam
tropical  84 kg user posted image
64 kg user posted image
do zdaj izgubila  - 3 kg user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
15.11.2010 6:05:24   
ančkica
lp

Men eže počas mineva!!!
Že tri tedne sem na istem: še vedno nič minusa, sam nikamor se ne premakne.
ta teden začnem še s sobnm kolesom zraven.
torej moje kg so nespremenjene

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
15.11.2010 9:14:56   
Buska
pozresni vikend je za nami ... moj je namrec praznoval 31. rd in sem od cetrtka samo jedla user posted image , tako, da sem spet na 73,3 user posted image user posted image user posted image , bom do petka spravila dol

seznamcek vidim, da je ratal ... sam RR je pa se vedno v rituser posted image user posted image

kako kaj? danes uzivajte na soncku, saj bo potem spet samo dez user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
15.11.2010 11:31:15   
RAKICA1
user posted image user posted image Buška v petek želim da bo minus pa vseeno koliko si grešilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da v roke se hitro vzemi da nebom huda bila preveč tako da nič več grešenja tako da v petek bo ------- kazalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
15.11.2010 12:17:26   
Buska
v roke se hitro vzemi da nebom huda bila preveč tako da nič več grešenja tako da v petek bo ------- kazalo user posted image user posted image user posted image


obljubim, da bom pridna, in bo kazal veelik --- user posted image
danes grem na Zumbo in TNZ+step, tako, da bom 2 uri migala


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.11.2010 9:59:09   
RAKICA1
Buška lepo to da boš pridna in da se vzameš v roke user posted image user posted image user posted image user posted image dej mi povej kdaj je zumba kateri dnevi in katera ura da poskusim si vštimat da začnem tudi jaz upam da mi uspeuser posted image user posted image user posted image
No ostale punce kje ste kaj dejmo ka oglasite se da bo večja volja za hujšanje user posted image a smo kaj pridne ali nič upam da smo vse pridne jaz sem od včeraj ponovno zelo pridna in upam da zdržim da bom pridna tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.11.2010 11:05:27   
madisol
Rakica si me spodbudila, da se javim.

po požrešnem vikendu sem sicer 0,5 kg v plusu (total lost -2,5kg), ampak do petka bo upam šlo še kaj dol.

včeraj sem gonila orbitrek 30 min. sem pokurila 247cal. user posted image si kar polar naštimam, da se kontroliram user posted image
danes grem na aerobiko, jutri spet orbitrek, v čet. aerobika, petek orbitrek. sobota in nedelja - počitek user posted image

hranim se načeloma po montignacu, zdaj k sem končala s 14 dnevno southbeach dieto. mislim, da mi gre kar dobro. no, sej bojo rezultati v petek pokazali kolk sem pridna user posted image

tolk si želim pridet na 70kil, da vam ne znam povedat. noro!! se pravi še 6 kilc....

punce gremo gremo gremo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.11.2010 11:39:35   
RAKICA1
madisol samo voljo moraš imeti in potrpljenje in bo šlo boš videla da bo šlouser posted image user posted image user posted image user posted image verjamem da boš prav kmalu prišla na to težo kot želiš zato ne obupaj ampak veselo naprej gremo sej vsi kdaj malo pregrešimo samo potem smo ponovno pridni če imamo cilj do kje hočemo prilezti zato punce nesmete obupat ampak z dvigneno glavo naprej do željene teže gremo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.11.2010 13:02:05   
Buska
no, sem bila pridna in danes je ze kazala 71,6 user posted image user posted image , se malo, pa bom v na istem, kot v petek

Zumba je:
pon 17.30-18.30
cet 19.30-20.30

baje bo se dodatni termin, samo se nic ne vejo povedat


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 7:14:01   
madisol
jutro!

kje ste zaspanke?? dejmo se no malo javljat...

jaz sem včeraj spet na orbitreku trenirala, celih 30 min. user posted image danes imam aerobiko, jutri pa tehtanje. mislim, da bo bolj malo razlike. pa nič ne de, glavno da se mi postava preoblikuje od športa. to pa vidim, da se mi user posted image

kaj boste danes jedle?

jaz sem zjutraj pojedla kos presne torte. dobro, ampak nasitno pa tolk, da do 12h nisem nič lačna. potem imam jogurt in jabolko.
ob 16h kosilo - najbrž kar piščanec popečen, zelenjava za prilogo.
za večerjo pa še ne vem. najbrž kar standard zadnjih dni - šobsko solato, jami, jami user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 7:57:13   
Žaka
dobro jutro!
Kg vam jutri povem :-) Sem pa zelo zadovoljna.user posted image Za zajterk sem pojedla polnozrnat kruh malo namazan z marmelado za diabetike.Pojedla malo amsten jogurt z žitaricami. Za kosilo bodo polnozrnati špageti,sladica košček grenke čokolade.Večerja pa kot vedno polnozrnati kosmiči.:-)

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 9:01:46   
RAKICA1
Jutro tudi od mene punce no lepo to da ste ene že lepo vesele danes z izidom jaz sem tudi kar zadovoljna do sedaj ker kar počasi in bom prišla do željene teže nimam prov več velikouser posted image user posted image user posted image user posted image
No moj zajtrk bo danes kar sadje user posted image za kosilo pa bo krompir in pa piščančji zrezek, večerja pa jogurt njami tako da kar dobro zame njami umse pa malice so sadje seveda

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 10:56:36   
madisol
jaz sem pomalicala:
2 kornšpica s pusto puranjo šunko in lca 1,6 jogurt.
mater je pasalo user posted image

sem bila glih v trgovini, pa se nisem mogla upret. no, pa sej to so same zdrave stvari, ane user posted image

< Sporočilo je popravil madisol -- 18.11.2010 10:57:33 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 10:57:51   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: madisol

jaz sem pomalicala:
2 kornšpica s pusto puranjo šunko in lca 1,6 jogurt.
mater je pasalo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ja dobr to da je pasal sam tko naprej sam merkaj da več ne zapaše user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 13:28:54   
Buska
hehe, mi cedite sline user posted image user posted image mi smo mel katarstoro od kosila in si nisem nic vzela. tako, da komi cakam, da bo ura 15., da odpeketam domov user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 14:58:06   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

hehe, mi cedite sline user posted image user posted image mi smo mel katarstoro od kosila in si nisem nic vzela. tako, da komi cakam, da bo ura 15., da odpeketam domov user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupi da nisi nič jedlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je pa od žlehtobe a veš user posted image user posted image user posted image user posted image če boš tako vstrajala da neboš jedla boš še shujšala ti meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 19:00:24   
RAKICA1


EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    5.11.10 12.11.10
KG ŽELJENA TEŽA
 IZGUBLJENE KG DO SEDAJ
RAKICA 79,00  67,30KGuser posted image 65,80KGuser posted image
65KG                 -2,70KG      -1,50KG
 11,70KG

MALA TINKA 79KG  79KG
69KG                       0KG user posted image
MORRAK 71KG   69,6KGuser posted image 69,60KGuser posted image
60KG                   -1,4KG        0,00KG
1,4KG
RONČI 73KG                         71,50KGuser posted image     
60KG                                      -1,50KG
0,30KG  
        
BUSKA 71,5KG  72,10KGuser posted image 71,10KGuser posted image
65KG                  +2,00KG     -1,00KG
1,20KG              
SACHERCA 76KG             
65KG
2,10KG                                         
MALECKA 80KG 74,20KGuser posted image 74,30KGuser posted image       
65KG                                      +0,10KG
5,80KG                                                  
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        
 65KG 
0,60KG   
 
NATY TAJA86KGuser posted image
75KG

                               
MIŠKA17 87,9KG 86,20KGuser posted image 86,20KGuser posted image
75KG                     -0,30KG        0,00KG
1,70KG     
ZANICA 110KG    110KGuser posted image 106,00KGuser posted image
70KG                                      -4,00KG
3KG

NATTOULE 81KG                      
71KG                                           
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG 79,00KGuser posted image 78,80KGuser posted image                            
67KG                                -0,20KG
4,00KG                                                

KAHLO 68KG                         
60 KG

Neža7 91KG                92,60KGuser posted image                                                                             
80KG                           +1,60KG                                                                      
MADISOL 79,00KGuser posted image 76,00KGuser posted image 76,50KGuser posted image
70KG                            -3,00KG     +0,50KG
 
ANČKICA 102KGuser posted image                     102,00KGuser posted image
72KG
 
TROPICAL84KGuser posted image
64KG
 
PLOHA 71KG
65KG


Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO
ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM
 
 
KDOR SE DRUG TEDEN NE OGLASI GA BRIŠEM IZ TABELEuser posted image user posted image  ZATO PUNCE NE OBUPAJTE IN SE NAM OGLASITE KER BOMO ZELO VESELE TUDI ČE NIČ NISTE DALE DOL SAMO VOLJO IMEJTE IN BO ŠLO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GREMO PUNCE ŠE MALO NAS DELI DO CILJA NAŠEGAuser posted image user posted image user posted image user posted image


[/quote]
[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
18.11.2010 20:21:35   
NatyTaja
Žaka - a ti si tudi na Montiju?
Jaz sem bla včeraj pridna na Zumbi - kok je tale zadeva fajn - od riti mi je teklo...user posted image Komaj pa čakam ponedeljek da grem na odbojko...
Ej Rakica, pa ne me brisat, če se ne oglasim... mam ful gužvo, pa ... no sej bom pridna...user posted image
Imejte se rade in vztrajajte...

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
19.11.2010 7:10:08   
madisol
jutro

poročam stanje: 77kg. mislim, da je to na račun mišic, ker zdej ful telovadim user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?