|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
26.11.2010 7:47:28   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7
Pravkar iz tehnice in boljše od prejšnega tedna user posted image  Pokazalo je 90,8kg user posted image



Dobro jutro!!!
No ni veliko ampak samo, da ni šlo v + user posted image  Ta teden je pokazalo 90,3kg

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
26.11.2010 8:15:05   
ančkica
lep dan!
Ampak zares!
DAnes mije pokazala tehtnica -2kg, torej sem na 100tki!!!!
Pa vceri sem bla na zumbi aerobiki, a kdo hodi na to?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
26.11.2010 8:18:45   
RAKICA1
Jutro tudi od mene tudi no meni je pa pokazala 65,30kguser posted image user posted image  nažalost sem šla malo gor samo je vredu kako se nisem pazila kdaj jem sem zadovoljna zelo da ni več pokazalo
Čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
26.11.2010 18:01:37   
madisol

EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    5.11.10   12.11.10      19.11.10         26.11.2010
KG ŽELJENA TEŽA
 IZGUBLJENE KG DO SEDAJ
RAKICA 79,00  67,30KGuser posted image 65,80KGuser posted image 65,00KGuser posted image             65,30 user posted image
65KG                 -2,70KG      -1,50KG       -0,80KG                     +0,30
 13,70KG

MALA TINKA 79KG  79KG
69KG                       0KG user posted image
MORRAK 71KG   69,6KGuser posted image 69,60KGuser posted image             70,7user posted image
60KG                   -1,4KG        0,00KG               +0,9
0,3KG
RONČI 73KG                         71,50KGuser posted image     
60KG                                      -1,50KG
1,50KG  
        
BUSKA 71,5KG  72,10KGuser posted image 71,10KGuser posted image 70,00KGuser posted image
65KG                  +2,00KG     -1,00KG      -1,10KG
1,50KG   
           
SACHERCA 76KG             
65KG
2,10KG                                         
MALECKA 80KG 74,20KGuser posted image 74,30KGuser posted image   73,80user posted image   
65KG                                      +0,10KG        -0,50KG
6,20KG                                                  
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        
 65KG 
0,40KG   
 
NATY TAJA    86KGuser posted image
75KG

                               
MIŠKA17 87,9KG 86,20KGuser posted image 86,20KGuser posted image 85,90KGuser posted image     85,00user posted image
75KG                     -0,30KG        0,00KG     -0,30KG            -0,90
2,90KG     
ZANICA 110KG    110KGuser posted image 106,00KGuser posted image
70KG                                      -4,00KG
4KG

NATTOULE 81KG                      
71KG                                           
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG 79,00KGuser posted image 78,80KGuser posted image 78,40KGuser posted image                77,50 user posted image        
67KG                                -0,20KG      -0,40KG                         -0,90
5,50KG                                                

KAHLO 68KG                         
60 KG
Neža7 91KG                92,60KGuser posted image                    90,80KG                    90,30user posted image
80KG                           +1,60KG                        -1,80KG                        -0,50
0,70KG
MADISOL 79,00KGuser posted image 76,00KGuser posted image 76,50KGuser posted image 77,00KGuser posted image              77,00 user posted image
70KG                            -3,00KG     +0,50KG      +0,50KG                   0,00

2KG 
ANČKICA 102KGuser posted image                     102,00KGuser posted image                                       100,00user posted image
72KG                                                                                                          -2,00

2KG
TROPICAL84KGuser posted image
64KG
 
PLOHA 71KG                                                        69,70KG
65KG                                                                     -1,40KG
1,4KG

   





(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
26.11.2010 18:03:02   
madisol
tabelca dopisana, zdej grem pa orbitrekat user posted image

pridne bodte, zdravo jejte in veliko migajte user posted image

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
27.11.2010 14:50:32   
malecka
Evo mene, sem včeraj kuhala cel dan...( vročina, boleče grlo.....)skratka prespala-premantrala sem cel dan. Moja teža pa je   73,30kguser posted image    upam, da me ne mine volja....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
27.11.2010 23:38:40   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: ančkica

lep dan!
Ampak zares!
DAnes mije pokazala tehtnica -2kg, torej sem na 100tki!!!!
Pa vceri sem bla na zumbi aerobiki, a kdo hodi na to?



user posted image user posted image
jaz hodim na Zumbo 2x tedensko, in sicer v Skofji Loki ... men je noro dobro, da se zdivjam in nisem nic zmatrana

cetitke  tudi vsem ostalim tiste, ki ste sle malo gor, tiste, ki ste izgubile in tiste, ki smo na istem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moja vaga se je neki pokvarla in kaze 70,00 ... tako, da ne vem, noce in noce pod 70 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jutri uzivajte v nedelji, ob prekrasnem vremenu (upam, da bo snezilo). sama bom ustvarjala novoletne cestitke


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
27.11.2010 23:40:52   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Evo mene, sem včeraj kuhala cel dan...( vročina, boleče grlo.....)skratka prespala-premantrala sem cel dan. Moja teža pa je   73,30kguser posted image    upam, da me ne mine volja....


ajej, pocajtaj se (cajcek, postelja - kjer se ''prekuhas'', nato pod tus in sveza oblacila in ponovis) ...

ah, kje te bo minila volja - saj imas nas tukaj; mene poglej, od avgusta dalje sem na kilazi od 70 - 73 kg ... pa sem se vedno optimist, da mi mogoce rata; res pa je, da sem zacela s 97 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
28.11.2010 12:00:56   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Evo mene, sem včeraj kuhala cel dan...( vročina, boleče grlo.....)skratka prespala-premantrala sem cel dan. Moja teža pa je   73,30kguser posted image    upam, da me ne mine volja....


ajej, pocajtaj se (cajcek, postelja - kjer se ''prekuhas'', nato pod tus in sveza oblacila in ponovis) ...

ah, kje te bo minila volja - saj imas nas tukaj; mene poglej, od avgusta dalje sem na kilazi od 70 - 73 kg ... pa sem se vedno optimist, da mi mogoce rata; res pa je, da sem zacela s 97 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja če bi bila bolj pridna brez bonbončku bi jih že zdavnej dol spravila pod 70kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zato se ne pritožuj da negre dol pa še skupaj sva tekmovale pa sem te oreng prekosilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj me boš kaj dohitela kaj user posted image user posted image user posted image a me boš ujela kajuser posted image user posted image user posted image  tko da kakšno vrečko manj pojej in bo šlo hitro kam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
28.11.2010 13:49:22   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja če bi bila bolj pridna brez bonbončku bi jih že zdavnej dol spravila pod 70kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zato se ne pritožuj da negre dol pa še skupaj sva tekmovale pa sem te oreng prekosilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj me boš kaj dohitela kaj user posted image user posted image user posted image a me boš ujela kajuser posted image user posted image user posted image  tko da kakšno vrečko manj pojej in bo šlo hitro kam user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te ze lovim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
spet bo hmal user posted image , pa bo kaka pozresna vrecka haribov padla .... kaj cmo, drgac jih pa tko ne maram
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 9:02:56   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja če bi bila bolj pridna brez bonbončku bi jih že zdavnej dol spravila pod 70kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zato se ne pritožuj da negre dol pa še skupaj sva tekmovale pa sem te oreng prekosilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj me boš kaj dohitela kaj user posted image user posted image user posted image a me boš ujela kajuser posted image user posted image user posted image  tko da kakšno vrečko manj pojej in bo šlo hitro kam user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te ze lovim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
spet bo hmal user posted image , pa bo kaka pozresna vrecka haribov padla .... kaj cmo, drgac jih pa tko ne maram
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja veš brez hariboju bo potrebno vešuser posted image user posted image user posted image user posted image pa me boš potem prav hitrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ujela a veš.Tako da sedaj ko bouser posted image bo potrebno kar brez sladkanja user posted image user posted image user posted image user posted image tako bo najbolš bilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 9:40:59   
madisol
vidim, da se nekaj dogaja na temi user posted image

jaz tuhtam, da bi šla spet nazaj na strogo southbeach dieto, za 14 dni. ker vidim, da mi samo s športom ne gre nič dol. postava se sicer lepo oblikuje, ampak jaz bi rada še kak minus na vagi user posted image
če ne grem strogo, potem je zame brezveze, ker skoz neki goiljufam user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 10:03:47   
RAKICA1
medisol saj pa greš za 14dni na dieto pa boš potem zadovoljna z postavo ter z kg ki bodo šle dol saj ti bo uspelo boš videla d abouser posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti zate

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 10:38:49   
madisol
Rakica, ti si pa res motivator user posted image hvala.

od jutri naprej grem spet strogo. pa da vidimo v petek rezultate user posted image

pri nas pa dežuje, namesto, da bi snežilo user posted image na cesti pa taka plundra, da je groza. tamali moram danes kupit nepremočljive snežne čevlje - skubucke. sem ji danes obula kr pohodniške salomonke, upam, da jih ne bojo ven peljali na sneg.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 11:29:01   
RAKICA1
madisol saj morem mal bit poglej kok sem jaz shujšala pa boš vidla jaz sem junija rodila in ko sem prišla iz porodnišnice sem imelauser posted image user posted image 86kg no če sedaj pogledaš jih imam 65kg user posted image user posted image user posted image user posted image tako da vem da lahko vse shujšamo samo če je volja in če imaš v glavi na katero bi rad težo prišel in vem da nam bo vsem uspelo in da bomo na koncu vse zadovoljne bile sem pa pred leti tudi hujšala in sem jih takrat imela user posted image user posted image 90kg in sem prišla na 66kg user posted image user posted image user posted image user posted image tako da vem da bo šlo vsem dol zato punce ne obupajte če sem jaz lahko dvakrat toliko kg dol dala vem da boste ve tudi samo mormo imeti motivacijo in voljo zato veselo naprej z kilami da jih otešemo čimprej dol da bomo za novo lete vse šlangiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 11:36:02   
madisol
imaš prav, se bomo potrudile, da se bomo dobro počutile v svoji koži user posted image

jaz sem štartala z 79kg, na 170cm. ITM: 27,3 user posted image
Želim si 70kg, ITM: 24,2


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 11:55:52   
RAKICA1
medisol počasi se daleč pride ter z voljo in svojo trmouser posted image user posted image user posted image user posted image  saj vem da ti bo uspelo saj nam bo vsem uspelo sam voljo ne zgubiti in ti bo šlo
No jaz sem velika 172cm in sedaj jih imam 65kg imam še namen 3kg dol spraviti in potem nekaj časa bom potrebovala da obdržim to težo da bom potem imela mer za vedno da nebo problemu za nazaj da se zredim user posted image user posted image user posted image user posted image  da bom lahko jedla kolikor bom želela user posted image user posted image

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 12:13:32   
malecka
evo jaz vas berem z piškoti v ustih....user posted image in seveda user posted image sva bla z user posted image v soboto na enem predavanju je tako resno zagradu z dieto in zelenjavo pa temi rečmi ......me je kar strah punce. Zdaj mi nebo spasa, smo se odločili da moramo vsi shujšat....mama+ata+decauser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
29.11.2010 13:12:41   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

evo jaz vas berem z piškoti v ustih....user posted image in seveda user posted image sva bla z user posted image v soboto na enem predavanju je tako resno zagradu z dieto in zelenjavo pa temi rečmi ......me je kar strah punce. Zdaj mi nebo spasa, smo se odločili da moramo vsi shujšat....mama+ata+decauser posted image

to bolš če boste vsi potem ti nebo problem kuhat nobedenuser posted image user posted image user posted image user posted image za vse enako in to je to.Sej ti bo uspelo boš videla da ti bo uspelo brez problemu vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam verjami da gre in ti bo šlo lepo počasi dol vse boš videla
No jaz pa sem včeraj kar v vago pobula ker je imela tamajhna hčerkica kar 1,5kg manj user posted image user posted image user posted image user posted image da sploh nisem mogla verjeti res ne še danes nemorem verjeti ker je tudi mal bolj močna proti starejši sestrici tako da sem zelo ponosna na njo in vesela je pa ista kot naša BUŠKA samo da so ji bonboni in je vesela ter zadovoljna zelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
30.11.2010 9:57:16   
madisol
hej bejbe!

danes je dan D zame. sem na strogem režimu user posted image

zdejle grem v trgovino po malico. za kosilo sem že včeraj pripravila piščančji paprikaš. za jutri bom pa najbrž kar chili con carne skuhala - za 2 dni.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
2.12.2010 8:13:09   
madisol
jutro!!!!

vas je vse zasnežilo? user posted image kje ste bejbe??

jaz sem v torek vztrajala, včeraj pač ne, ker je imel mož rduser posted image , danes pa spet pridno naprej. pa da vidimo rezultate v petek


(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
2.12.2010 8:22:31   
RAKICA1
user posted image JUTTO TUDI TEBI ni nas nič zametalo vstrajamo pridno veš še vedno sam men se je počasi zaustavilo tko da nevem kdaj bom prilezla na svoj cilj res nevem kdaj danes mam še da sem pridna da vodom jutri razultat kakšen bo bil user posted image user posted image  me prov zanima

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
2.12.2010 21:04:02   
NatyTaja
Hoj babike! Pa ste res zgovorne! Po moje so se zaključki začeli! user posted image
Jaz sem pridna in nameravam še lep čas vztrajat. Še vedno se nisem vagala, je pa po 4 tednih očitna razlika po cotah sodeč. Pa uživam v odbojki in zumbi, tak da men kr paše. Kar se pa tiče grehov - če hočeš se vse da -pač vzameš od ponujenega to, kar lahko. Pri montiju to ni težko - kak kos mesa al pa sira je vedno na mizi, če greš na kako zabavo al pa kaj podobnega...
Rakica - poskusi kak ddan ful grešit, potem pa naprej - pa spet začne padat, ko telo pretentaš.. ena, ki jo poznam je to prakticirala pri montiju in je ratalo...user posted image
No lepo se imejte in uživajte v snegu (ne se jezit, še posebej na cesti!!)!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 9:00:00   
Buska
spet je sneeeg in spet je petek, dan za porocanje

meni jo spet gode user posted image , tako, da sem na 72,2 kg (napihnjenost in voda), tokrat sem bila pridna in pozrla sem samo 1 vrecko Haribo user posted image user posted image user posted image user posted image
tko, da se skoz sucem nekje +/- 2-3kg. saj bo, vazno, da ni vec v + user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

danes greva z mojim na Stari vrh smucat, grem po 3 letih probat na baby progo; leta 2007 sem imela 5-o operacijo na d. kolenu, pa da vidmo, ce bi jaz lahko slucajno se kdaj smucala (misice tako nimam, ker ne delam nic za to)

upam, da saj vam danes vaga pokaze -kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 9:00:00   
madisol
komaj sem nas najdla, RR spet neki serje user posted image

jaz sem na 76 user posted image user posted image user posted image jupiii

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?