|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 9:00:00   
madisol
RR-ju se pa res fuzla - kakšen datum in uro je dal za danes 10.10. ob 14h. ????

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 9:00:00   
RAKICA1
user posted image Ojla no pa je teden ponovno okrog in dan za naše vaganje no najprej čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  punce samo tako naprej in bomo vse prišle do željene teže.
BUŠKA tebe je pa res potrebno v roke vzetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ter oruser posted image eng pokregat kaj je sedaj to a so spet haribo bonboni bili kajuser posted image  drug teden da mi prideš pod 70 kg jaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No meni je pa pokazala 64,60kg tako da sem zelo zadovoljna in vesela še malo do mojega uspeha res še malo komaj čakam res komaj user posted image user posted image user posted image user posted image tole kilažo sem imela 15let nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem prov ponosna na sebe

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   [Brisano sporočilo]
3.12.2010 11:27:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 15:47:00   
malecka



Dooobro jutro vsem, a ni danes raport za naše kilograme..... daj rakica mal to skupinco spravi v red
No moja vaga je bila danes pridna..... 72,50KG sem zadovoljna. Mislimda bom v leto 2011 zakorakala z 69kg.
No volja ostaja.....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 15:47:53   
malecka
zakaj pa mi ni smeškov prikazalo....?user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
3.12.2010 19:36:14   
miška17
Ojla, še jaz se javim. Teža ista 85,0kg.
Lp

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
4.12.2010 11:16:37   
RAKICA1
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

zakaj pa mi ni smeškov prikazalo....?user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja če jih nisi nič dalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  drugič poklikaj pa bodo biliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja sej nas bom res morala malo vred spraviti in tudi sebeuser posted image user posted image  potem pa še vse ostale bo potrebno malo jeze pokazatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da bomo potem bolj pridne bile

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
5.12.2010 16:38:17   
malecka
Jaz se odpravljam na kolo....user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.12.2010 10:24:25   
Buska
kako kaj ... jutri sledi tehtanje ....
komaj cakam, danes mi je pokazalo 70,2; ta teden sem se vzela v roke in se posebej, ko me je RAKICA tako okregala, sem rekla, zdaj jo morem pa res en mal ulovit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
upam, da mi jutri po 4 mesecih koncno pokaze pod 70 user posted image user posted image user posted image
ceprav, ko sem se odlocila, da spravim svoje kilce dol, je bil cilj 78 kg do 1.8. ....
in ce pogledam zastavljen cilj, 1.8. je bilo 73 kg user posted image user posted image user posted image zdej pa se od takrat matram in matram, pa nikamor ne gre .... ampak, tudi sama sem kriva, ker je vmes en mal ''volje zmanjkal'' - kljub neprestani tolazbi na RR user posted image user posted image
sicer sem pa visoka 176,5 tako, da ....
....
jutri javim, ali mi je ratalo spravit kg po 70 ... in ce mi je, sem spravila dol 27 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od sredine maja pa do zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.12.2010 12:22:13   
RAKICA1
user posted image user posted image Buška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz pa vem da neboš danes toliko pridna da jih spraviš pod 70kguser posted image user posted image user posted image ker verjamem da bodo kakšni haribo bonboni padliuser posted image user posted image user posted image .Komaj čakam jutri da vidim kako ti bo kazalo držim pa pesti zate da ti pokaže pod 70kg no men se je tud kar lepo ustavilo in teh par kg mi negre nikakor dol sem kar huda in razočarana oreng ker se ne premakne nikamoruser posted image user posted image rada bi da pridem še do tistega ki bi sama rada upam da mi do konec leta uspe res upam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.12.2010 12:37:16   
RAKICA1
tko sem se matrala pri tabeli pa mi jo ni shranilo ponorela bommmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.12.2010 13:51:52   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image Buška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz pa vem da neboš danes toliko pridna da jih spraviš pod 70kguser posted image user posted image user posted image ker verjamem da bodo kakšni haribo bonboni padliuser posted image user posted image user posted image .Komaj čakam jutri da vidim kako ti bo kazalo držim pa pesti zate da ti pokaže pod 70kg no men se je tud kar lepo ustavilo in teh par kg mi negre nikakor dol sem kar huda in razočarana oreng ker se ne premakne nikamoruser posted image user posted image rada bi da pridem še do tistega ki bi sama rada upam da mi do konec leta uspe res upam user posted image user posted image user posted image


haribo jem sam kadar mam user posted image , drugace pa ne, ker mi ne disijo user posted image user posted image user posted image
tudi jaz komaj cakam, ce se bo premaknilo pod 70, ce ne bo jutr, pa naslednji teden ... zaenkrat sem se pridna, sem ravno s kosila, jedla cicerikin golaz, svaljke, peso in za sladico rulado user posted image

ah, za tabelco se nc matrat, bos jutr novo naredila, ker je RR tuk u ****i, da mores vsak post skopirat za vsak slucaj user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
9.12.2010 15:11:13   
RAKICA1
A veš kako sem se pomatrala pa jo lepo vse naredila potem pa nisem mogla jo ven vršt tko sem bila besna da ni res user posted image user posted image , ko se matraš pa potem negre.Ja upam da res nebo nič haribo bonbonuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj boš jutri pod 70padla vem d aboš saj je že čas tudi zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.12.2010 13:06:18   
Buska
javljam, da nisem pod 70 .... 70,2 user posted image mogoce naslednji teden ... bodite v cvetu, pa vas berem v ponedeljek 

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.12.2010 13:15:26   
RAKICA1
A dej no buška sedaj si me pa razočarala čistuser posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa tko čakala kdaj boš napisala da si pot 70kg
No men je pa pokazalčo 64,50kg tko da mi kar stoji upam da bo drug teden kaj bolš in da bo kaj več sreče bilo user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.12.2010 13:44:30   
miška17
Ojla, da se še jaz javim. Moja teža 84,8kg.
Lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
11.12.2010 11:07:02   
malecka
zgleda, da je ta debata čist umrla..... moja kilaža je 71,0user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.12.2010 11:38:57   
RAKICA1
Malecka kje pa smo me še tiste ki smo vdane da bomo skujšale in prišle do idealne teže tko da upanje ne zgubiti uspelo nam bo vsem katere bomo vstrajneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
12.12.2010 21:45:51   
Buska
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Buska -- 12.12.2010 21:47:04 >


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
13.12.2010 10:39:06   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

user posted image user posted image user posted image

Buška kaj je tko smešnega jaz bi se tudi malo smejalauser posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.12.2010 19:19:13   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Buska

user posted image user posted image user posted image

Buška kaj je tko smešnega jaz bi se tudi malo smejalauser posted image user posted image


smesno je to, da sem za vikend spet en mal dobila user posted image user posted image user posted image user posted image , jao jao ... ampak sem se vedno optimist, da bo v petek pod 70kg ....
...
sem pa tudi zbolela in kuham z 38 ... tako, da .... se bo mogla kej poznat


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.12.2010 7:59:40   
Buska
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ratal mi je .... trenutno kaze 69,6 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo tudi jutri tako ali pa se manj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.12.2010 14:56:06   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ratal mi je .... trenutno kaze 69,6 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo tudi jutri tako ali pa se manj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke čestitke samo jutri je petek draga mojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no sem prov vesela zate d ati je uspelo jaz pa sem spet prehlajena tega sem že oreng sita veš user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.12.2010 15:10:32   
malecka
 RAKIIIcaaa, a si tle....čakam na odguser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
16.12.2010 17:13:49   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Buska

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ratal mi je .... trenutno kaze 69,6 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo tudi jutri tako ali pa se manj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke čestitke samo jutri je petek draga mojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no sem prov vesela zate d ati je uspelo jaz pa sem spet prehlajena tega sem že oreng sita veš user posted image user posted image


itaq, da mi bo tut do jutri uspelo, mam ta teden trdno voljo user posted image user posted image user posted image user posted image
joj, daj se pocajti, jaz ze od nedelje zvecer lezim, pa tut cakam, kdaj bom 'normalna' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?