|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dolzina zaves...
20.11.2010 12:43:55   
Freya88
OK... z mojim sva se odlocila, da bova dala po celem stanovanju zavese (prej sva imela rolo stil)... in imam zdaj nekaj vprasanj... in sicer, kako dolge morajo biti zavese pri:
  • kuhinji, kjer sta okno in vrata
  • spalnici in jedilnici, kjer je po eno navadno okno

Opazila sem namrec, da veliko dajejo zavese pri navadnih oknih do tal:S to vsekakor odpade!:S torej dolzina naj bi bila do radiatorja? Cez radiator? Vem da je vse odvisno od okusa... torej, kaksno je vase mnenje?:)

In pa se nekaj, kaksen material?? O zavesih (kot ste verjetno opazili) nimam pojma... imela pa bi v spalnici neke zavese, skozi katere se ne vidi... v kuhinji pac navadne kuhinjske (prosojne)... v jedilnici pa se nevem...:S

Kakorkoli, prosim mnenje... karkoli o zavesah, da se bom lazje odlocila:) heh

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 20.11.2010 12:44:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dolzina zaves...
20.11.2010 12:45:58   
Freya88
Ce so slucajno vazne barve...
  • spalnica je bukev (stene kombinacija svetlo in temno modre)
  • jedilnica je cesnja (stene oranzne)
  • kuhinja je tudi cesnja (stene kremaste)

Hvalaaa...!:)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dolzina zaves...
20.11.2010 14:14:17   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Opazila sem namrec, da veliko dajejo zavese pri navadnih oknih do tal:S to vsekakor odpade!:S torej dolzina naj bi bila do radiatorja? Cez radiator? Vem da je vse odvisno od okusa... torej, kaksno je vase mnenje?:)



Moj user posted image , gradbenik po poklicu, vedno pravi, da morajo biti radiatorji kar se da prosti. Če boš radiator "prekrila" s  težko tkanino, zrak ne bo krožil, kar se bo močno poznalo na temperaturi prostora. Enako velja tudi za okenske police (tiste, ki so tik nad radiatorjem in segajo čez njega), kavče, ki jh postavimo pred radiatorje....

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dolzina zaves...
20.11.2010 16:22:08   
ona
Kot prvo pejdi najprej pogledat nekam kjer delajo zavese po meri,ker tam imajo sigurno veliko vzorcev in ponavadi tudi te vzorce domov posodijo,da si malo pogledaš kaj ti paše.Tam ti bojo tudi zelo lepo znali svetovat,bolj kot me tukaj z besedami...je vsekakor treba it pogledat vzorce zavesuser posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dolzina zaves...
20.11.2010 20:57:20   
enea
Jaz imam v dnevni sobi TAKE, dve ožji, v sredini eno širšo, dolžina je do okenske police, jaz jih imam skozi gor zvezane, nekje do 3/4 okna,( kot kaže slika) na vratih za na balkon pa imam zaveso na vratih, upam da veš kaj mislim, v spalnici pa kjer je okno in balkonska vrata, je na oknu zavesa do radiatorja, na vratih do taluser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 20.11.2010 20:58:35 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dolzina zaves...
21.11.2010 17:51:02   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Kot prvo pejdi najprej pogledat nekam kjer delajo zavese po meri,ker tam imajo sigurno veliko vzorcev in ponavadi tudi te vzorce domov posodijo,da si malo pogledaš kaj ti paše.Tam ti bojo tudi zelo lepo znali svetovat,bolj kot me tukaj z besedami...je vsekakor treba it pogledat vzorce zavesuser posted image


Midve vse zbirava skupaj... tudi zavese... in tukaj nastane problem!:) Midva sva si ze ogledala razlicne vzorce in barve... in ugotovila, da je vsega preprosto prevec!:S Potem zbereva eno zaveso... in najdeva drugo, ki bi jo kombinirala... ampak prejsnja ne pase zraven... ipd!
V glavnem... imela sem nekaj slabih izkusenj, ko so mi prodajalke ponujale najdrazje blago, pod pretvezo da tisto cenejse ni tako kvalitetno... mah:S

No ja, saj bo... za dolzino sva se itak ze odlocila (do radiatorjev).. ampak ostalo je se vedno problem:)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dolzina zaves...
22.11.2010 19:24:09   
carbene
Iz lastnih izkušenj vem, da zavese ne smejo prekrivati radiatorja. Pri meni doma so namreč ravno malo predolge in jih je treba za polno učinkovitost gretja vedno znova zatlačiti za radiator.
Drugače sva pa midva z možem v stanovanju brez zaves, torej samo z žaluzijami. Kar je veliko bolj praktično, ker jih ni treba prati, pa še boljši zrak je, ker se ne nabira prah tako kot na zavesah (kar še posebej ceniš, če si preobčutljiv na prah). Iz istega razloga tudi nočeva tepihov, sedežne garniture s tekstilno prevleko (temveč samo usnjeno) in tapeciranih stolov. user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dolzina zaves...
23.11.2010 9:54:29   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: carbene

Iz lastnih izkušenj vem, da zavese ne smejo prekrivati radiatorja. Pri meni doma so namreč ravno malo predolge in jih je treba za polno učinkovitost gretja vedno znova zatlačiti za radiator.
Drugače sva pa midva z možem v stanovanju brez zaves, torej samo z žaluzijami. Kar je veliko bolj praktično, ker jih ni treba prati, pa še boljši zrak je, ker se ne nabira prah tako kot na zavesah (kar še posebej ceniš, če si preobčutljiv na prah). Iz istega razloga tudi nočeva tepihov, sedežne garniture s tekstilno prevleko (temveč samo usnjeno) in tapeciranih stolov. user posted image


Kaj bi dala, da bi bil takega mnenja moj:D

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dolzina zaves...
28.11.2010 0:14:47   
Marta72
Čao Frey-a...


Tudi sama sem imela problem z zavesami. Z možem sva pred časom opremila celotno stanovanje ampak zataknilo se je pa prav pri zavesah :) Preletela sva polno štacun ampak nisem in nisem se mogla odločiti, niti za vrsto zavese kaj šele za izvedbo šivanja.

Potem mi je pa kolegica predlagala naj se obrnem na Klaro Vilfan (040 612 811), katera naj bi se ukvarjala s svetovanje in izdelavo zaves. Pa sem se res....saj izgubiti nisem kaj imela...in pride na naš dom (BREZPLAČNO-za razliko od drugih!) in to s tremi kufri robe....haha...še 1x več robe kot ima naprimer Velana (btw: v Velani mi resnično nič ni bilo všeč) Res noro...zelo enostavno je tudi izbrati zaveso ko jo 1x vidiš v prostoru in si vsaj približno lahko prestavljaš kako bo na koncu vse skupaj izgledalo za razliko od izbire v trgovini...

Pa še precej ugodneje je bila...če jo primerjam spet z Velano...

Tako, da ti jo resnično svetujem!

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dolzina zaves...
28.11.2010 11:07:57   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Marta72

Čao Frey-a...


Tudi sama sem imela problem z zavesami. Z možem sva pred časom opremila celotno stanovanje ampak zataknilo se je pa prav pri zavesah :) Preletela sva polno štacun ampak nisem in nisem se mogla odločiti, niti za vrsto zavese kaj šele za izvedbo šivanja.

Potem mi je pa kolegica predlagala naj se obrnem na Klaro Vilfan (040 612 811), katera naj bi se ukvarjala s svetovanje in izdelavo zaves. Pa sem se res....saj izgubiti nisem kaj imela...in pride na naš dom (BREZPLAČNO-za razliko od drugih!) in to s tremi kufri robe....haha...še 1x več robe kot ima naprimer Velana (btw: v Velani mi resnično nič ni bilo všeč) Res noro...zelo enostavno je tudi izbrati zaveso ko jo 1x vidiš v prostoru in si vsaj približno lahko prestavljaš kako bo na koncu vse skupaj izgledalo za razliko od izbire v trgovini...

Pa še precej ugodneje je bila...če jo primerjam spet z Velano...

Tako, da ti jo resnično svetujem!



Hvala za info.:) Ko bom tako dalec, da jih bom rabila... jo bom vsekakor kontaktirala...:) Pa pride na dom kamorkoli po sloveniji?

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dolzina zaves...
28.11.2010 23:08:49   
Marta72
IZVIRNO SPOROČILO: Freya8

Hvala za info.:) Ko bom tako dalec, da jih bom rabila... jo bom vsekakor kontaktirala...:) Pa pride na dom kamorkoli po sloveniji?


Hmm...pojma nimam :)

< Sporočilo je popravil Marta72 -- 28.11.2010 23:10:40 >

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?