|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:12:16   
*zvezdica*
...prijateljem, staršem.....da ste noseče? A takoj,al ste preventivno rajš mal počakale? Ker jaz mam občutek, da bi takoj ko bi zagledala :modri: hotla povedat celemu svetu
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:16:39   
lex
1 mesec sva to skrivnost imela čisto zase. Je po eni strani tak fajn občutek, ko imaš neki pa ne poveš in te s tvojim poveže na nek drug način.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:19:58   
Anonimen
Staršem po enem tednu, vsem ostalim po dopolnjenem 12. tednu. Sem vraževerna.:)

(odgovor članu *zvezdica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:20:37   
tinkamiška
Hojla zvezdica:rozica:

Jst sem povedala staršem, bratu in res najbližjim prijateljem(teh pa ni veliko) takoj, ker so namreč vedeli za operacijo pred tem in skupaj z nama težko pričakovali.

Ostalim pa sva povedala po 12t, ko je bilo vse skupaj že veliko bolj sigurno in manj nevarnosti, da bi šlo kaj narobe;)

Fajn je komu povedat, da se lahko veseliš na glas, mi pa nebi bilo fajn, če bi ta potem veselo razlagal vsem na okorog, tako, da izberi komu boš povedala, če ti ni vseeno. Lahko pa tudi vsem poveš in se ne obremenjuješ s tem kdo ve in kdo ne:)

Odločitev je vajina:rozica:

Tinka

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:37:53   
babylove
čez 4 mesece.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:40:35   
anajmad
Prvič po treh mescih in pol,drugič nismo(ker je bil ss v 9.tednu),tretjič po 7.tednih(sem bila v bolnici) in sedaj četrtič po 6.tednih(zopet bila v bolnici).
en lp:morje:D.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:43:31   
stuhica
zvezdica jest bi povedala ko bi videla da je vse v najlepšem redu..
Prvič sem bila tiho iz tega razloga pa je šlo vse po gobe IMN!
Drugič 14 dni nazaj pa sem povedala pa je bilo spet isto s tem da se mi zdi zdaj še huje k so vi vedeli da sem bila noseča in vsi veseli pol pa spet IMN!
Ko boš noseča pač sam apresodi kdaj boš komu povedala!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 15:53:30   
dadica
prvič sem povedala takoj,pretežno domačim,potem ko pa sem dobila vodene koze pa so vedeli tudi drugi,no potem sem imela ss in moram ti povedat da mi ni bilo žal da so vedeli ker so mi res stali ob strani!Tudi sedaj drugič sem povedala doma takoj, ostalim ko so vprašali, čeprav še jih velika večina neve!

LP dadica in :duda:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 16:09:26   
Katjusa
Pozdravljene!

jaz se nisem nikomur povedala ker se nimam kej povedat... ko sma zacela nacrtovat sem si vedno rekla da bom pocakala, da nardimo prvi pregled, da zvemo da je vse ok in pol bi povedala da je..... po dobrihj dveh letih truda brez uspeha pa se mi zdej zdi da ko bom vidla dve crtice, da bom na glas zakricala da je in da bodo vsi vedl da je.... Seveda moji starsi vejo da se trudmo tak da drzijo pasti z mano in bojo prvi k bodo zvedl potem so tle se dve res dobri prjateljici k vedo da se trudma ki bodo tud takoj zvedl vsi ostali pa pridejo na vrsto ko bomo 100% da je vse ok....

v upanju da nam vsem cimprej rata lep pozdrav!

Katja

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 16:42:41   
VITA74
Moji mami še tisto minuto ko sva naredila CB test, bila je namreč pri nas na obisku, še isti dan sem povedala sestri in najboljši prijateljici.
Ostalim družinskim članom sva povedala po prvem pregledu, vsem ostalim pa po 12t.
Upam da bom kmalu imela spet kaj za povedat oz skrivat :)-
Lp :rozica:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 16:43:36   
baguSka
povedala bom tistmu k bo vprašu razn opravljivcem ;)

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 17:47:21   
piščanc
takoj vsem, ki so želeli vedeti

sem bila pač vesela

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kako hitro ste povedale...
8.8.2005 18:53:38   
Jančika_
Za vse tri nosečnosti sem takoj povedala vsem, ki so mi prekrižali pot (pa če so hoteli vedeti ali ne8)). Tudi za oba splava sem povedala.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kako hitro ste povedale...
9.8.2005 12:25:26   
Anonimen
staršem po kakih parih dnevih, ostali žlahti pa po prvem pregledu. js sem bla tko srečna da nism mogla držat zase, stala bi na vrh gore in tulila. noseečččaaaaa sseeemmmm!!!!
9nebesa
lp, lara :)

(odgovor članu *zvezdica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?