|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 12:02:47   
nikon
Pozdravljene!
vem, da je malo nižje že ena tema o Premium care plenicah, ampak mene vonj ne moti, imam pa problem s puščanjem... namreč, do zdaj sem bila s temi plenicami za ponoči zelo zadovoljna. So tanke in fajn vpojne. Od odprtja novega paketa pa je bila naša bejba praktično vsako noč polulala skozi in skozi. Sem se že spraševala, če sem nenadoma, po 10ih mesecih, pozabila, kako se previja....
Potem sem pa po enih 10ih dneh malo podrobneje pogledala plenico in ugotovila, da ima v zadnji polovici plenice le par centimetrov vpojnega dela, potem pa vse ostalo le ovojna plastika.... (ali karkoli že je tisti material na površini plenice). - ok. 15 cm. Primerjala sem z ostalimi plenicami, ki jih imamo doma in sevveda je vpojni material pri ostalih čez večino zadnjega dela (le par cm na robu ne). Saj ni čudno, da je vse prepuščalo.
No, in potem sem se obrnila na Pampers SLovenije, ker sem domnevala, da gre za škart serijo.... Ampak očitno ne user posted image Saj so bili zelo prijazni, ampak povedali so mi, da so zdaj na tržišču neke "izpopolnjene in najnovejše" Pampers Premium care in da je to to - da na koncu ni več toliko vpojnega materiala. HALO?? (No, da ne omenjam, da so mi poslali še navodila, kako se pravilno povija in kateri so najpogostejši vzroki za puščanje plenic... user posted image ).
Ja če je to res "izpopolnjena" verzija, potem bom pač prešaltala na druge plenice. Zdaj imam SImply Dry iz Mullerja, vpojne so seveda do konca (očitno nemški otroci drugače lulajo haha) - in seveda nam ne premočijo...

Zdaj me pa zanima, ali ima še katera, ki je v zadnjem času kupovala te plenice podobno izkušnjo... ALi pa da vsaj pogleda svoje plenice in mi pove, če tudi pri vas na zadnjem delu plenice manjka FUL VELIKO vpojnega dela...

Pa LP
(joj, sem se razpisala...)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 12:25:00   
eva1
Pa si pogledal kje so bile plenice narejene-eno so iz Poljske ene pa iz nemčije  ali iz UK! Sicer pa tudi jst iščem plenice, ki nam ponoči nebi premočile-kakšne ideje? Bom probala še tele iz Mullerja, teh še nisem...

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 12:38:49   
nikon
So poljske, ampak so bili poljski tudi prejšnji paketi, pa je bilo vse OK.
No, sicer sem pa zdaj s temi iz Mullerja tudi zadovoljna, nam ne premočijo. Dobre izkušnje imam tudi s Hoferjevimi. Čez dan ima stalno Hoferjeve, za ponoči sem uporabljala pa Premium Care, ker so malo tanjše kot Hoferjeve :) A nam niti Hoferjeve niso premočle.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 12:42:48   
karmen83
Sicer je naša punca stara že dve leti in pol, pleničke pa nosi samo še za spanje. Do pred kratkim sva uporabljali lumpijeve pleničke, ampak so jo začele nad nogicami tiščati in so jo čisto obribale (ima močne nogice), tako da sem spet preizkusila pamperske (smo bili pred časom z njimi še kar zadovoljni). Pa se tudi meni zdijo slabše kvalitete kot prej, predvsem pa pogosteje premočijo (sicer ne vsako noč, ker pred spanjem še lula v kahlico, ampak če malo več pije, je pa katastrofa). So pa tudi naše pamperske take kot vaše (zadaj nad ritko velik del ne vpija). Sem pa pred kratkim v Mulerju kupila pamperske simply dry, pa sem zdaj pogleda iste in se mi zdi tudi pri tistih, da so podobno narejene (da ni toliko vpojnega materiala). Res pa sem zdaj gledala neuporabljene plenice, pri polulanih na to še nisem bila pozorna...
Tako da tudi jaz razmišljam o ponovni menjavi plenic, samo na srečo jih mi ne bomo več dolgo rabili... user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 12:44:07   
karmen83
Sem pozabila napisati, da nam lumpijeve niso nikoli prepustile, pamperske pa že tolikokrat, da ne štejem več... Toliko o pampers kvaliteti... user posted image Imamo pa nemške (premium care in simply dry). Tudi hoferjeve smo že imeli, so bile ok, ampak izgleda, da naša pupa res veliko lula, ker so tudi hoferjeve kdaj premočile. Najbolj od vseh sem bila zadovoljna z babylove, lumpi in sparky plenicami (za ponoči), čez dan pa so bile ok tudi hoferjeve, mullerjeve pa ji dolgo časa niso sedle (prepuščale), ko pa je malo zrasla (4+, 5), pa so bile ok.
Se mi zdi, da sem preizkusila skoraj vse možne plenice, ampak mi je do zdaj že polovica šla iz glave... (spomnim se še naslednjih: fixies ok, a drage; lidlove - alergija; leclercove - trde, za silo ok, a mi niso bile preveč všeč; huggies - prepuščale (ne tako kot druge pri nogicah in pasu, ampak direktno skozi plenico, plus gel šel ven pri vsaki plenici, mogoče sem naletela na slabo serijo, ampak je bila katastrofa od katastrofe); poljske pamperske pa tako boljše, da ne pišem (kakec šel ven do vratu, slabo vpojne in še neuporabljene smrdele ko user posted image ; aha, še mullerjeve ekološke smo sprobali, pa so se mi zdele take nevpojne (še posebej pri kakcu, je šel še po celem hrbtu) in plastične, da sem jih kar nekaj paketov raje šenkala naprej kot da bi doživela živčni zlom). Je pa res, da je odvisno od otroka do otroka, pri enem bo vsaka plenica ok, pri drugem pa bo potrebnega kar nekaj preizkušanja, preden se najde prava plenica, problem pa je tudi, ker ko otrok malo zraste, do takrat najboljša plenica naenkrat postane "zanič" in ne zdrži več, pa je spet treba iskati in preizkušati...


< Sporočilo je popravil karmen83 -- 10.1.2011 13:00:05 >


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 12:55:45   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: nikon

So poljske, ampak so bili poljski tudi prejšnji paketi, pa je bilo vse OK.
No, sicer sem pa zdaj s temi iz Mullerja tudi zadovoljna, nam ne premočijo. Dobre izkušnje imam tudi s Hoferjevimi. Čez dan ima stalno Hoferjeve, za ponoči sem uporabljala pa Premium Care, ker so malo tanjše kot Hoferjeve :) A nam niti Hoferjeve niso premočle.



Ja iz vseh ki sme jih probala(pa jih je kr nekaj) so Hoferjeve najboljše, ampak še vseen mi premočijo, včasih celo "explodirajo" imamo potem tiste gel kroglice vsepovsod user posted image

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 13:43:40   
ninkica
Jaz imam DM-ove plenice pa mi ni do sedaj tud ena spustila.
Sem z njimi res zadovoljna.Pampers ne kupim nikol več,ker smo dobil neke čudne izpuščaje po ritki,ki jih nismo 2 meseca pozdravl..

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 15:00:48   
deveta
Ta tema o plenicah je res zgodba vsakega zaseuser posted image user posted image . Vsaka, ma čisto vsaka prijateljica z otročkom ima drugačne izkušnje in seveda posledično priporočila, katere pleničke so najboljše. Pri nas so se po nekaj različnih poskusih obdržale ravno pampers premium care. Mulerjeve so mi predebele in nič bolj vpojne, DM so pogosto spuščale od straneh, Lumpi so stalno puščale, imela sem pol paketa (podedovano) tuševih plenic, ki so sicer kar držale, samo mi je bil material neprijeten, pa še ful debele so bile. Tako, da smo sedaj že 2 m na pamperskah in niti enkrat niso še prepuščale. Naša pa za enkrat ne pije veliko, tako da neke hude preobremenjenosti plenice ni, če se bo pojavila potreba po čem drugem, pa bom najbrž spet začela na novo poskušati.

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 15:34:34   
nikon
deveta, pa lahko prosim pogledaš, koliko vpojnega dela imajo tvoje Premium Care na zanji polovici? Čez večji del plenice, ali le par centimetrov čez polovico plenice??
Kajti tudi jaz sem do tega paketa s Premium Care bila zelo zadovoljna - in še vedno mislim, da gre za eno napakko v seriji plenic ....

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 15:52:16   
tjasaoasis
Uporabljam premium care št. 3, kupljene v Leclercu, narejene na Poljskem in so sedaj vedno imele vpojno jedro nekje cca 10cm čez sredino plenice oz. do sredine zadnjega dela (ocena je na uč). Zaenkrat nič ne puščajo je pa res da tamalo previjam na 3,5 ure, ponoči pa tudi bolj malo lula ker precej trdno spi. Ma splošno sem s temi plenicami kar zadovoljna.

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "izboljšane" premium care ??
10.1.2011 21:30:45   
Aja1
Active fit iz Mullerja so isto narejene user posted image . Zadaj manjka kar nekaj vpojnega dela (prej so bile ok. Na pogled so iste kot Premium care). Odkar so jih začeli tako delati, jih ne kupujem več, ker premočijo. Zdaj imamo Hoferjeve.

_____________________________




(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 9:28:59   
Jinx
Jaz sem pa že mislila, da ne znam več plenice gor dati !!! Bemtiš sem razkurjena, tole je za pop!"#$% !!! Pa končno najdemo plenice, ki nam odgovarjajo user posted image Sicer so za podnevi OK, ker jo bolj pogosto previjam, pa naučila sem se, da zadnji del potegnem više od sprednjega - zaenkrat to še gre, ker ima moja mala nekje 6,5kg, uporabljava pa pleničke št.3, tako da še ima nekaj "fore". Ah ja, očitno bomo morali za ponoči najti alternativo. Kaj pa te Pampersove Sleep & Play? Ima katera kakšno izkušnjo? Pa DM-ove pravite, da so tudi OK? Mene so motile, ker so full debelejše od Pampersk, ampak za ponoči mi ne bi bilo panike.


_____________________________

I Am One Of God's Mistakes

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 9:41:33   
moni30
Tudi DM-ove imajo zgornji zadnji del plenice manj vpojen, se mi pa zdi da je manjši od pampersk (tako na oko, merila nisem). Mi čez dan uporabljamo DM-ove plenice, ponoči pa Pampers premium care, pa nam še ni nikoli premočilo. Ponoči otroka ne previjam, kar pomeni, da ima plenico na tazadnji tudi 12 do 13 ur. Sem se pa navadila, da tisti nevpojni del potegnem malo višje, tako da pride že na več kot polovico hrbta.

Mi v glavnem do sedaj nimamo slabih izkušenj, pa jih uporabljamo že 5 mesecev.

(odgovor članu Jinx)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 9:47:45   
malaMravljica
Jinx, se mi zdi, da ne ves, da pampers ima tudi nocno plenico pod imenom Baby dry. Pri nas se nikoli ni premocila, za moje pojme super plenica in jaz mu jo dajam gor vecinoma tudi cez dan.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 11.1.2011 9:50:41 >

(odgovor članu moni30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 9:50:30   
nikon
Ja, Simply Dry uporabljam zdaj tudi jaz in tudi zdrži ponoči brez problema... Vsaj vpojni del je do tam, kot mora biti hehe.
Ampak mislim, da se jo dobi samo v Mullerju - mi pa nimamo Mullerja glih na dvorišču ali za ovinkom user posted image Jah no, bom pač kupovala na zalogo, ko bom šla v LJ :)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 9:51:35   
malaMravljica
Nikon, sem popravila, sem se zmotila. Baby dry je prav nocna plenica.

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 10:20:56   
mišk
Meni so pa te ta nove Premium care zakon! Že prejšnje so mi bile, te ta nove so pa res super - tanke in nam nikoli ne premočijo.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 12:14:15   
deveta
nikon: mislim da ni napaka v paketu, ampak zgleda da je ta nova verzija taka (sem opazla, da so nove po reklami na TVuser posted image , pol pa še na paketu vidla da so NEWuser posted image ). Sicer jaz nisem šla za tem, da so nove, ker smo v tem času glih prešaltali iz trojke na 4ko, pa sem mislila, da je tu pač to takouser posted image (trojka je bila še star model, 4ka pa nov). In ja sem pogledala in res se vpojno jedro začne precej nizko, gledano od konca zadnjega dela pleničke. Kako je bilo prej ne vem oz. se ne spomnem, nimam pa nobenega primerka več doma. Ampak tudi te nam do sedaj še niso spuščale, pa je preko noči kar polna plenička. Za enkrat bomo ostali pri njih.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "izboljšane" premium care ??
11.1.2011 12:18:26   
benika
Jinx, mi imamo sleep and play. Jih je M. dobila za Miklavža. Pa so OK, čeprav ne maram Pampersk.Drugače pa tudi mi prisegamo na DM-ove, čeprav so malenkost debelejše. Müllerjeve so pa postale katastrofauser posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "izboljšane" premium care ??
14.1.2011 8:12:15   
Jinx
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jinx, se mi zdi, da ne ves, da pampers ima tudi nocno plenico pod imenom Baby dry. Pri nas se nikoli ni premocila, za moje pojme super plenica in jaz mu jo dajam gor vecinoma tudi cez dan.
 
Včeraj sem kupila poskusni paket teh plenic in vse, kar lahko rečem, je user posted image user posted image user posted image Brina je ostala ponoči suha, od pol osmih zvečer do pol osmih zjutraj, s tem da je plenica zadržala še ves "dvodnevni" kakec user posted image user posted image user posted image Mislim, da bo tole naša stalna nočna varianta!


_____________________________

I Am One Of God's Mistakes

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "izboljšane" premium care ??
14.1.2011 22:30:38   
janjja



IZVIRNO SPOROČILO: tjasaoasis

Uporabljam premium care št. 3, kupljene v Leclercu, narejene na Poljskem in so sedaj vedno imele vpojno jedro nekje cca 10cm čez sredino plenice oz. do sredine zadnjega dela (ocena je na uč). Zaenkrat nič ne puščajo je pa res da tamalo previjam na 3,5 ure, ponoči pa tudi bolj malo lula ker precej trdno spi. Ma splošno sem s temi plenicami kar zadovoljna.
 

Se podpišem, le da jih jaz kupujem v DM-u. So mi res najboljše, najbrž zato ker so mehke, prepustile pa še nam nikoli niso. Da pa bi mi kdaj plenico razneslo, to še pa nisem slišala, kako dolgo pa ne previjate pol otročka da je tako polna?

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?