|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 13:19:45   
blaža
piamaria, kje se da pa tvoja kuhinja videt?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.1.2011 16:26:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: olimia

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Si pa čist iz modnih trendov, zdaj je 9 od desetih kuhinj beeeeeeeeeeeeeeeelih z ravnimi frontami in z rjavim pultom, visok sijaj, po možnosti s skritimi ročaji. In potem pride stranka, ki hoče oranžno ali masivno  kuhinjo, rabiš ene 5 sekund, da prideš k sebi zaradi "nenavadnih zahtev"  user posted image . Dve leti nazaj je bil "in" tik in wenge, zdaj se pa vse bolj povprašuje po steklenih kuhinjah in vijolični.


Glede barve kuhinje je tudi meni všeč rjav pult in svetle fronte visok sijaj (konkretno barva vanilije, pult pa v barvi oreha). Me pa zanima nekaj drugega.
Kaj bi mi priporočale za obloge v kuhinji. Sicer lepo izgledajo tudi lesene v isti barvi kot pult. Zanima me boolj za vzdrževanje - kakšne imate izkušnje oz. če katera ima lesene obloge in kako se obnesejo


Če so obloge narejene iz ultrapasa (laminat), potem z vzdrževanjem ni težav, ke rje material debelejši, odporen je na toploto, vlago, udarce. Paziti je potrebno edino, če je kuhališče plinsko, potem mora biti stenska obloga od kuhališča oddaljena minimalno 15cm (da ne pride do požara). Obstajajo tudi stenske obloge, ki so prevlečene s folijo, te so malo bolj občutljive na praske, ne sme se jih drgnit z grobimi krpicami ipd. ker se poznajo raže. Se pa dobijo stenske obloge v zelo veliko različnih odtenkih, ponavadi se vzame isto kot pult.

Ta kombinacija vanilija-rjava je sicer zelo hvaležna, ker je nevtralna, zato tudi večno klasična in se jo da krasno kombinirat z močnejšimi barvami, recimo čokoladno rjavo, vijolično, limetno zeleno, živo rumeno. Ali pa imaš samo tri vijolične vazice na pultu in izpade zelo lepo.
Kot pravim, vsak si mora sebi prilagodit.

(odgovor članu olimia)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: unikatna kuhinja po meri
11.1.2011 21:56:52   
piamaria
no evo, za vsako nekaj, samo da je zadovoljstvo:)user posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: unikatna kuhinja po meri
12.1.2011 7:23:52   
tianliam
hojla punce
jaz sem novinka, pa imam tudi novo kuhnco, sedaj iščem kontakte še za ostalo opremo, privat mizarja???
Piamaria, tvoje z veseljem vzamem, sem prebrala, da nudiš kontakt...na ZS?.
Pošljite še ostale, smo iz Domžal.
LPuser posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: unikatna kuhinja po meri
14.1.2011 10:55:04   
ALWAYS LARA
ojej men pa ful ni všeč :(

(odgovor članu tianliam)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: unikatna kuhinja po meri
16.1.2011 18:19:41   
piamaria
...sem našla povezavo na fb ju...
http://www.facebook.com/pages/CoPiklProject/126877477379087?v=photos#!/pages/CoPiklProject/126877477379087
mislim, da sta to onadva....?
user posted image
odlična sta ni kaj!

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: unikatna kuhinja po meri
16.1.2011 18:31:10   
blaža
meni pa ta dva iz Fb, nimata niti en lep kos pohištva.user posted image user posted image

No vsak ima svoj okus.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: unikatna kuhinja po meri
16.1.2011 18:42:08   
Ira_
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

meni pa ta dva iz Fb, nimata niti en lep kos pohištva.user posted image user posted image

No vsak ima svoj okus.
Tudi meni ni všeč.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: unikatna kuhinja po meri
16.1.2011 18:47:14   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

meni pa ta dva iz Fb, nimata niti en lep kos pohištva.user posted image user posted image

No vsak ima svoj okus.

Se strinjam.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 12:28:12   
piamaria
vsak ima svoj okust, hvala bogu, delata tisto, kar velijo stranke, tukaj je verjetno 1/3 pohištva, ne vem, mojega ni zraven skratka, verjetno je le malo promocije, kot sem prebrala.
Imate kak vir, da vidim, kako perfectno maste pa ve doma?
Hvala pupe!

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 13:10:25   
tianliam
user posted image user posted image mi smo modernega dizajna vajeni, pa nam je všečno!
Drugače imamo sedaj doma pohištvo od Lip radomlje....drago in naveličaš se s časom.
lep dan
piamaria, hvala za kontakt!

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 13:27:58   
ALWAYS LARA
ja seveda, sak ima svoj okus, hvala bogu. kako bi bilo grozno če bi imeli vsi isto :)
ja mi smo bolj začiste linije, belo, svetlo, odrto...moja kuhinja je taka
user posted image
user posted image

(odgovor članu tianliam)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 16:00:07   
piamaria
user posted image A.Lara...meni je všeč, ker je svetla in prostorna:) pa tudi moja je mal bela, čeprav jo je treba čistit!

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 16:54:45   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

vsak ima svoj okust, hvala bogu, delata tisto, kar velijo stranke, tukaj je verjetno 1/3 pohištva, ne vem, mojega ni zraven skratka, verjetno je le malo promocije, kot sem prebrala.
Imate kak vir, da vidim, kako perfectno maste pa ve doma?
Hvala pupe!


Mi imamo za nas perfektno ja user posted image . Čisto možno, da pa nekomu ni všeč, kar me pa ne moti. Kot sem že napisala,... vsak ima svoje mnenje in okus.user posted image

Moja kuhinja je pa na blogu ( link spodaj). Nekje bolj spodaj med starejšimi objavami.

Še eno vprašanje. Shrani si ne deluje več, kaj je še kaka taka podobna stran, da se da pol na forum slikice prilepit.
Hvala za odgovor.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 16:56:40   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

ja seveda, sak ima svoj okus, hvala bogu. kako bi bilo grozno če bi imeli vsi isto :)
ja mi smo bolj začiste linije, belo, svetlo, odrto...moja kuhinja je taka
user posted image
user posted image


Lušno mate! user posted image . je bolj moderno kar nam ne paše v hišo, ker je zelo stara, ampak mi je všeč.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 17:06:52   
podjetnica
Blaža, imaš slikomat.

TUKAJ

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: unikatna kuhinja po meri
17.1.2011 17:10:59   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: podjetnica

Blaža, imaš slikomat.

TUKAJ

user posted image , hvalaaauser posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu podjetnica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: unikatna kuhinja po meri
18.1.2011 9:43:06   
sunprincess
@ za LARO

Najprej pohvale tvoji kuhinji-nakaj podobnega  imam tudi jaz v mislih. Še posebej mi je v oči padel pult. Mi je zelo všeč :) Iz katerega materiala pa je? Inox? Kako se obnese čiščenje, ipd?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: unikatna kuhinja po meri
18.1.2011 9:59:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

user posted image
user posted image  

Zelo lušna kuhinja ... edino tista omarica z mikrovalovko mi ne potegne zraven ... kuhinjo naredi nakako nedokončano. Vem da si govorila, da imaš hladilnik v shrambi poleg kuhinje ... no tja bi jaz tudi mikrovalovko postavila, na to omarico pa vratca namontirala user posted image  ... no sam to sem pač jaz ... pri meni ni neke srednje poti ... al mora bit vse odprto ali vse zaprto user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: unikatna kuhinja po meri
19.1.2011 17:12:55   
Poka
Otika, saj vsak ima svoj okus. Če imaš rada tak stil, zakaj pa ne. Po eni strani je praktično, ker imaš vse na očesu in dosegu roke.

Moj stil sicer ni, tudi zato, ker sva imela v stanovanju ful probleme s čiščenjem sicer nove kuhinje, ki ni bila visoki sijaj in bila je majhna zato mi je šlo vse na živce in vedno je bilo razmetano. Iz tega razloga sem se odločila za malo večjo in visoki sijaj, ker upam, da bo potem vse pospravljeno... videt...

Ima pa moja kolegica podobno kot ti. Kar se tiče financ je praktično, važno, da nisi lačn na koncu :)

Če koga zanima - ravnokar zbiram predračune. Rutar za kuhinjo z otokom 360 dolgo otok 160 in omarica 120 višine 140 - 6700 EUR. Visoki sijaj, vsi izvlečni predali, razen v visoki omarici. To je samo leseni del. Potem Alno v eni trgovini, kjer je možno samo kredit na 36 obrokov, ne na obroke brez obresti 4600 do 5200, odvisno ali je gotovina ali ne. Mizar - eden boljših, ki ga sicer slučajno poznam in dela tudi za precej znanih osebnosti, okrog 4000 do 6000, nisem čisto ziher...Vem, da je nekomu, ki se pa ne poznata za precej večjo kuhinjo zaračunal 6000 s top of the top vodili, ni pa visoki sijaj. Po mojem bi drugje to prišlo vsaj 15k eur.  Nama je zračunal precej manj, zato jo bova dala delat. Skoraj  100%.

Narejeno je pa u nulo... Ko bo aprila, maja kuhinja notri, pokažem.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: unikatna kuhinja po meri
20.1.2011 7:11:37   
piamaria
Poka bravo! resnično se splača najti odličnega mizarja!user posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: unikatna kuhinja po meri
26.1.2011 19:22:43   
Poka
Aja... sem našla še enega odličnega mizarja. Znancu naredil celo predsobo, garderobno omaro in kuhinjo - podobno veliko kot moja, samo da je bilo res veliko visokih omar, za 5000 EUR leseni del... Ampak pa dela veliko dlje časa. Notri pa da res najboljša vodila in pante, vključeno v to ceno. Jaz sem o videla in se zdaj ne morem odločit, samo ta prvi bi bil hitreje... Ker se s tem prvim poznamo, bo tudi sigurno, da se bo potrudil.

Če pa katera rabi stekleno emajlirano oblogo za kuhinjo, lahko tudi s fototapeto, pa po želji z alu profili okrog ali pa ne, naj piše na ZS...

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: unikatna kuhinja po meri
26.1.2011 20:02:25   
Anonimen
Poka, o katerih vodilih pa je govora? Blum je ok, grass pa sploh.

Vodila so zelo obremenjen del del kuhinje, enako panti, tu firma res igra vlogo, poleg tega pa tudi, kakšno imajo nosilnost in meni osebno je to ena izmed najbolj pomembnih stvari pri kuhinji.
Potem pa še, kakšni materiali so uporabljeni, kako so obdelane fronte, kako so obdelani detajli,....


(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: unikatna kuhinja po meri
27.1.2011 8:21:46   
olimia
Tudi jaz sem se rešila tekanja po salonih s kuhinjami in našla eno po svojih željah, mislim da kar ugodno. Za 8 metrov kuhinje, dve visoki omari in ena malo nižja (vgradni pomivalni stroj); blumovi panti in vodila - vse na mehko zapisanje, predali v coklu, po steni pol steklo pol les, in pa 2,4 m visečih dvojnih omaric (pol steklo). Barva kuhinje je maron in magnolia- visoki sijaj, obdelane fronte... Cena mi je prišla 7300€. Sem zadovoljna; predvsem pa hvala Ankici. za nasvete preden sem se končno odločila.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: unikatna kuhinja po meri
27.1.2011 19:46:40   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: olimia

Tudi jaz sem se rešila tekanja po salonih s kuhinjami in našla eno po svojih željah, mislim da kar ugodno. Za 8 metrov kuhinje, dve visoki omari in ena malo nižja (vgradni pomivalni stroj); blumovi panti in vodila - vse na mehko zapisanje, predali v coklu, po steni pol steklo pol les, in pa 2,4 m visečih dvojnih omaric (pol steklo). Barva kuhinje je maron in magnolia- visoki sijaj, obdelane fronte... Cena mi je prišla 7300€. Sem zadovoljna; predvsem pa hvala Ankici. za nasvete preden sem se končno odločila.

Čaki, ti to z aparati? To je potem po mojem ful ugodno.

Jaz ne vem, Blum ali Grass, nama je dal mizar to dvoje na izbiro, Grass s 100 eur doplačila na celotno kuhinjo. Vse pa visok sijaj lakirano, mehko zapiranje in vse to kar si zdaj lahko izmisliš, edino predalov na elektriko to mi pa ni všeč.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?