|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 18:35:14   
coris
Hej Monstera user posted image  pri meni je stanje tako da čez 6 tednov pričakujemo našo prvo punčko user posted image user posted image  sem že kar precej okrogla ampak se zelo dobro počutim user posted image  poročaj še naprej kako poteka nosečnost user posted image

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 18:49:30   
sashy
Monstera: čestitke res iz srce in najlepših user posted image mesecev in na koncu pridnega user posted image

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 18:51:48   
sashy
MEGi20 držim pesti, da je to to
a.afrodita tebi pa čestuser posted image itke


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 19:03:22   
Monstera
Ooooo super. Me smo se takrat menile ko je ze zaljubljena zraven bila a ne? :D

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 19:20:20   
Katte
Monstera, kako sem jaz happy zate user posted image  user posted image  user posted image . Saj sem vesela za vsako, ki ji uspe, ampak, posebej tiste, ki se trudite za user posted image dalj časa, mi privabite solze v oči. Nisva kaj dosti komunicirali na tem forumu, sem si pa prebrala vse za nazaj, ko sem se prijavila na ta forum in sem sledila tudi tvoji zgodbi. No, v tem času sem tudi jaz že malo predolgo tukaj, ampak zgodbe, kot je tvoja, mi dajejo upanje, da bo tudi meni uspelo. Tako, sem pristavila tudi svoj lonček. Ampak dejstvo je, da sem presrečna zate in ti privoščim iz vsega srca. Uživaj v vseh tegobah nosečnosti vse do takrat, ko pride v tvoje naročje dišeča štručka, ki ji boš mama.
a.afrodita, tebi ne privoščim nič manj, kot Monsteri. Čestitam, mamica. Želim ti mirno user posted image in glasnega user posted image .



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 19:27:33   
Agnes27
Monstera, Afrodita bravouser posted image user posted image user posted image  Tale marec je pa čist pomladno eksplodiraluser posted image  Veliiiko pluskov.

Monstera čist poznam filing ko zagledaš plusekuser posted image  Js sm ga tut v marcu zagledala in ravno tisti mesec ko sem sam še user posted image  čakala in se je veselila,
da grem pol na prvo rundo klomifena. Sicer nisva delala tolk cajta kot vidva na user posted image , zato pa je bilo presenečenje še toliko večje. Imam namreč PCO in
sem po pripovedavanju kako je to zopna zadeva res mislna da bova tut midva rabla velik časa preden nama rata. Ampak plusek je tu, po sedmih narejenih
testih lahko že začnem verjeti da se mi to dogaja.user posted image user posted image user posted image user posted image   Kljub temu da še nisem bla na prvem pregledu se ne morem upreti da gledam vozičke in previjalne miziceuser posted image
Danes imam malenkost rjave sledi na papirju ampak menda je to normalno in se ne smem preveč sekirat.

Punce, vsem ki je ratalo šenkrat iskrene čestitke, ostalim ki ste se preselile v april pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo v aprilu za vas sijalo sonce, kljub temu
da velja za deževen mesec. Vas bom spremljala in navijala.

mwaaaaaaa

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 19:28:29   
Katte

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Natka23 (x. krog)user posted image user posted image
 
5.3.
anonimna user posted image  (13.krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog) user posted image  user posted image
srečica17 (x. krog)user posted image
 
9.3.
MEGi20 (1. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)user posted image
evelin (1. krog)user posted image
 
11.3.
andreja_p (x. krog)user posted image

13.3.
pikicaa25 (8.krog)user posted image
vesper (3.krog)user posted image
 
17.3.
kejt2 (x.krog)user posted image
Zojatisa (x. krog) user posted image user posted image

20.3.
xoxox (1.krog)user posted image
Wolfina (24.krog)user posted image
anonimna user posted image  (x. krog) user posted image  user posted image
candi (4. krog) user posted image  user posted image

21.3.
 

a.afrodita (x. krog)

 
25.3.
m a j c i k a (7. krog)
 
28.3.
Monstera (x. krog) user posted image user posted image
 
29.3.
Katte (10. krog)user posted image
 
31.3.
witch (16. krog)
 
x.3.
zebr4 (x. krog)user posted image
Nusyka (x.krog)user posted image
mladika (1. krog po laparo)user posted image
Agnes27 (x. krog) user posted image  user posted image
sashy (4. krog) user posted image  user posted image
cebela2 (x. krog)
latka (x. krog)user posted image
anonimna user posted image (6. krog)user posted image
SamoTi (11. krog)
anonimna user posted image  user posted image (x. krog)
wbm3 (1. krog)user posted image
hribovkati (x. krog) user posted image  user posted image
dini (x. krog) user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 32

user posted image

NOSEČK: 11

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy, Jada82, asdf81,
bubulina, Arual, tedi2,
Poka, pbpika, Natka23,
a.afrodita


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 19:29:13   
Katte
MEGi20, lahko tudi tebe obarvam roza? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 21:53:56   
Monstera
Uvau roza sem! :D Pa če dobim fantka mu kupm roza pajaca ej :D Tolk si vse želimo to roza barvo hehe.
Ja Katte jaz nisem kaj dosti komunicirala tule z vami, saj mi je malo žal, ampak nas je res tolk velik, da pol sploh več nisem vedela kera je kera, sem pa redno srpemljala forum. Tudi meni je vsaka srečna izkušnja vlila ogromno motivacije, zato sem mogla delit to z vami, ker prov dobro vem kako je. Ampak na srečo še ni bilo tako hudo, pari se tudi leta in leta trudijo pa ne uspe. Sem čisto zadovoljna da je bilo tako kot je bilo.
Ampak res prav za nikogar ni rečeno kdaj bo uspelo, ampak če je upanje in če verjamete v nekaj in si to močno želite in za to močno delate, verjemite mi da ni druge možnosti kot da dosežete željeni cilj. Tudi jaz najbolj navijam za vse, ki so nekje 8. krog +. Tam nekje se začne tista panika in nesigurnost. Tako da samo pozitivno naprej, nič razmišljat kako dolgo bo vse skupaj še trajalo in kako dolgo že traja, vezemite si vsak krog za nov izziv in novo možnost za uspeh.
Drugače pa nisem nič manj odmislila želje po nosečnosti. Upala sem do zadnjega in + močno pričakovala vsak mesec, nikoli nisem nehala razmišljat o tem. Tako da, samo pustite se toku, če boste pridno slončkale ni druge opcije kot da enkrat uspe.
Pa še glede PCO, tu je zelo velika loterija. Ni nujno da bo trajalo zelo dolgo časa, da uspe, ravno tako lahko uspe v prvo. Punce s PCO imajo samo manjkrat na leto možnost da zanosijo. Recimo namesto 12x, samo 5x. In je res treba bit vsak mesec priden, ker lahko ravno tisi bogi mesec, ko bi uselo, izpustiš.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 22:13:46   
coris
Tako je Monstera user posted image  sem še iz tistih časov user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.4.2011 22:16:52   
SILVA
Monestra, čestitke, sem ful vesela zateuser posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 9:53:56   
Monstera
Hvala SILVA :D
coris se spomnim ja :D Ve ste bile nosečke in sam jaz sem ostala haha. Veš kaj se spomnim. Z zaljubljeno sva lani lulali na isti dan, 17.4. se mi zdi da je bil. In njej je točno na isti dan, kot še eno leto prej (nažalost je takrat otročka izgubila) spet pokazal + :D No lej, meni pa eno leto kasneje aprila :D Ona pa že ima kepico :D

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 10:00:47   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Dobro jutro!
Dekleta, končno sva zagledala user posted image !!! V uradnem 16. krogu, po neuspelem jemanju klomifena, v 5. mesecu po laparoskopiji (PCO), nama je končno uspelo!
Derem se po stanovanju, noseča sem, noseča sem, moj se pa heca, da samo ve da sem ga zbudila haha. No, ob 7:30 sem se zbudila in s prvim urinom odšla v kopalnico. V lonček sem pomočila BabyCheck, bila sem čisto živčna! Ponavadi nisem nikoli upala gledat na test, ker me je vedno razočarala tista ena črtica, danes pa sem. Najprej se je pojavila prva in rekla sem, no evo, spet nič. A 5 sekund za tem se je začela izrisavat druga in nisem mogla verjet! Močna je kot cel hudič! Letela sem v spalnico s testom in zbudila mojega, dve črtici sta, dve črtici sta!!
Pa malo za spodbudo obnovim najino zgodbo.
Eno lepto sva imela spolne odnose brez tabletk, nehala sem kadit že 2 leti prej, skratka, malo sva se pripravljala na dojenčka. A ker se naključno ni nič zgodilo, sva rekla, zdaj se pa res pridno potrudiva, saj sva si ga že močno želela. Do takrat sem tudi shujšala 30kg, moj pa ravno tako 40, začela sva se zelo zdravo prehranjevati. Ko sva prišla na kliniko za neplodnost, so nama rekli, da imava zdaj zelo dobre možnosti, ker sem izgubila toliko kil in moji diagnozi s PCO naj bi to pomagalo. A ni bilo nič in nič. Imela sva vse možne preiskave, da bi izključili še kakšen drug vzrok za nezmožnost zanositve. Našli niso pri noben nič, potrdili pa so tipični PCO (tudi bolj sem poraščena, nagnjena k debelosti itd). Sledila so razočaranja s klomifenom. Probala sva vse, od hrane, držanja nog v zrak, ležanja še pol ure po odnosu... Nič ni pomagalo.
Novembra sem imela laparoskopijo. Pa še to so mi samo en jajčnik zrihtali, ker je drug bil že po ovulaciji (sicer so rekli, da je to dober znak, ker je ovuliral). Rekli so nama, da če je PCO edini razlog, da ne moreva zanosit, imava kot ostali pari, 70% možnosti, da nama uspe v prvih pol leta po operaciji. No, 5. krog po operaciji je končno uspelo, ravno na robu obupa. Delala pa nisva čisto nič posebnega, po odnosu sem malo poležala v postelji, to je bilo pa vse. Splone odnose sva pa midva imela redno, na 1-2 dni, nisem nikoli ovulacijskih testov uporabljala, ker bi me to še v večji stres spravilo.
Tudi tokrat nisem bila sigurna, da nama je uspelo. Temu je tako zato, ker mi je menstruacija že kdaj izpostala. Ponavadi je kot zakleto bil najprej - na testu, potem se je pa še isti dan prikazala. Znake imam identične kot pred menstruacijo, popolnoma identične. Bolijo me je prsa in krče imam tu pa tam. Niti mi niso bradavice (mogoče še?) potemnile, pa tudi občutljive niso. Res popolnoma isto se počutim kot pred menstruacijo. Samo da to traja zdaj že ne vem, dober teden oz. dva.
Malo sem se razpisala, moj namen je vliti upanje vsem dekletom, ki se že dlje časa trudijo. Imeti otročka je moja največja želja na svetu in ponavadi je tako, da so nam največje želje težko dosegljive. Zato sem bila še v večjem strahu, da nama nikoli ne bi uspelo. Tudi s trebuščkom in s pozitivnim testom sem se težko predstavljala. Pa vseeno nama je ratalo. Punce, ne obupat, pojdite korak za korakom in uspelo vam bo. Če ne danes, pa jutri. Pa veliko sreče vsem!


Monstera, iskrene čestitke!!! Resnično sem vesela zate, take zgodbe res dajejo upanje!!! user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa uživaj teh 8 mesecev, skrbi zase in za svojo pikico, potem te pa itak čaka čisto veselje ... hehe, pa neprespane noči user posted image  
Skratka, mirno in lepo in neproblematično nosečnost ti želim in pa porod brez hujših muk!!!!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 10:07:05   
Monstera
Hvala Jada82 :D Sem ravno prebrala tvoj post, kolko je dela s tvojo pikico hehe, sem rekla, uh kaj me še čaka, sploh ne vem :D Zdej pravim, da jo bom z veseljem crkljala, ko bo jokcala ponoči, a isto je bilo z mojim na začetku ko je smrčal. Zaljubljeno me ni motilo, zdej pa samo brce še dobiva haha.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 11:30:35   
coris
monstera user posted image user posted image  kaj imaš dober spomin user posted image user posted image  javi sproti dogajanje lahko prideš k nam na prvi poizkus zanositve tam čvekamo tako stare borke ki še niso ugledaleuser posted image  kot me ki smo že ugledaleuser posted image  veliko se bodrimo in dajemo nasvete user posted image user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 11:49:44   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: coris
monstera user posted image user posted image  kaj imaš dober spomin user posted image user posted image  javi sproti dogajanje lahko prideš k nam na prvi poizkus zanositve tam čvekamo tako stare borke ki še niso ugledaleuser posted image  kot me ki smo že ugledaleuser posted image  veliko se bodrimo in dajemo nasvete user posted image user posted image


Tako je, Monstera. Kar oglasi se na temi Prvi poizkus zanositve. Saj si že sodelovala na tej temi. Tam smo vesele vsake stare borke, ki se nam oglasi in nas spodbuja. Pa še na ta roza seznam pričakujočih mamic te lahko damo, je ful lušten seznamček user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 19:54:23   
a.afrodita
Pozdravljene no danes pa sem videla mojo pikico, srček bije, vse bp!!!


Hvala vsem za čestitke,čestitke vsem novonosečkam in ostalim v upanju da se nam čimprej pridružite!!!!!


_____________________________

A če ne prideš ne prvič, ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.4.2011 21:53:49   
witch
Monstera čestitke še tukaj user posted image user posted image user posted image naj bo to najlepših 9 mesecev user posted image user posted image user posted image
mogoče pa tudi nama uspe v 16. krogu..... user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu a.afrodita)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.4.2011 7:03:10   
Katte
Čestitam za srček, a.afrodita user posted image  user posted image  user posted image !

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu a.afrodita)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.4.2011 7:49:47   
Monstera
Ja witch zate tud zlo navijam, se tud že dolgo pojaš po seznamih. Tudi tebi bo uspelo :D

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.4.2011 13:58:09   
a.afrodita
Hvala <katte, želim da ti uspe in to takoj!!!! za vsako posebaj in vse skupaj bom držala pestke in poćiljala pozitivno energijo po celi slo, okužila vas bom vseuser posted image

_____________________________

A če ne prideš ne prvič, ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova


(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.4.2011 14:25:42   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: a.afrodita

Hvala <katte, želim da ti uspe in to takoj!!!! za vsako posebaj in vse skupaj bom držala pestke in poćiljala pozitivno energijo po celi slo, okužila vas bom vseuser posted image


Nimam nič proti user posted image . Hvala.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu a.afrodita)
Neposredna povezava do sporočila: 597
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?