|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.2.2011 21:04:37   
lenčy
bliža se sinkov 1. rojstni dan in se je naš oči spomnu, da bi mu kupu avto na dalinsko vodenje. ampak ne tak mali avto na dalincauser posted image  mi rabimo takega, da bi sinka notri dali, oči bi ga pa dalinsko vozil okoli. sam je namreč premali, da bi imel kakšno drugo verjanto. a se da to kje dobit pri nas?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.2.2011 21:08:10   
Precious
Itak da se da. priporočam peg perego

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.2.2011 21:11:30   
Sacherca
http://www.otroskiavtomobili.si/ponudba.html

http://www.bolha.com/otroska-vozila-kolesa/prodam-avto-na-akumolator-z-dalincem-s-kater-lahko-stars-otroka-vozi-ce-je-ta-premali-novi-oglas1273229909

Babycenter,pikapolonica,  imajo tudi v ponudbi....

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.2.2011 22:19:33   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

bliža se sinkov 1. rojstni dan in se je naš oči spomnu, da bi mu kupu avto na dalinsko vodenje. ampak ne tak mali avto na dalincauser posted image  mi rabimo takega, da bi sinka notri dali, oči bi ga pa dalinsko vozil okoli. sam je namreč premali, da bi imel kakšno drugo verjanto. a se da to kje dobit pri nas?


Ampak tole darilo bo ati bolj zase kupil kot za sinka se mi zdi...user posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
15.2.2011 9:38:46   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Ampak tole darilo bo ati bolj zase kupil kot za sinka se mi zdi...user posted image

to se tud meni zdiuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
15.2.2011 9:40:41   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

http://www.otroskiavtomobili.si/ponudba.html

http://www.bolha.com/otroska-vozila-kolesa/prodam-avto-na-akumolator-z-dalincem-s-kater-lahko-stars-otroka-vozi-ce-je-ta-premali-novi-oglas1273229909

Babycenter,pikapolonica,  imajo tudi v ponudbi....


ta prvi so res hudi ampak se mi zdi, da je še mal premali za tak velik avto.
drugi je pa lep, ampak bi plo moje bolš, da kasneje dobi ta večjega pa ga ma saj za neki časa. bom mogla očita prepričatuser posted image
peg perego pa mislim, da nima na dalinca, tako so mi rekli v BC.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
15.2.2011 9:54:30   
ksenija12
to bo definitivno bolj darilo za atija:) Pri nas se je namreč zgodilo isto. Moj je kupil za 1.rojstni dan malemu tak motorček. Ta mali je dve minuti sedel noter, potem pa je že šel ven in ga raje sam porival pred seboj:) In potem smo ga seveda prodali naprej...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
15.2.2011 18:23:41   
nananaja
Men se tud zdi, da bo to bolj igračka za atija. Veliko bolj koristno je otroku za prvi rojstni dan kupit poganjalčka, se na njem vsaj malo razmiga.

Tile akumulatorski avti pa itak meni nismo nikoli bili za otroke, pa najsi bom še tako grda mama.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
15.2.2011 18:36:53   
Precious
lenčy peg perego ima daljinca.Nimajo pa vsi modeliuser posted image   Sicer če smo že na tem,za enoletnika kakšen poganjalček ali pa tricikel. Naš je šel v peg peregota pri 2 letih pa sploh ni mogel vozit,je bil še premajhen. So bolj od 3 let naprej

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
16.2.2011 13:59:33   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

lenčy peg perego ima daljinca.Nimajo pa vsi modeliuser posted image   Sicer če smo že na tem,za enoletnika kakšen poganjalček ali pa tricikel. Naš je šel v peg peregota pri 2 letih pa sploh ni mogel vozit,je bil še premajhen. So bolj od 3 let naprej

še en dokaz, da nimajo pojma v BCuser posted image  sj js se strinjam z vami vsemi, ampak naš očka je pač avto frik. čeprav sva včeri gledala ene poganjalčke in so mi res všeč. pa še prikolico lahko dokupišuser posted image  ja kdaj naj pa gre otrok v poganjalčka? si ne predstavljam pri enem letu,. če še hodi ne. se bojim,da se bo prevrnil...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
16.2.2011 14:59:50   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Precious

lenčy peg perego ima daljinca.Nimajo pa vsi modeliuser posted image   Sicer če smo že na tem,za enoletnika kakšen poganjalček ali pa tricikel. Naš je šel v peg peregota pri 2 letih pa sploh ni mogel vozit,je bil še premajhen. So bolj od 3 let naprej

še en dokaz, da nimajo pojma v BCuser posted image  sj js se strinjam z vami vsemi, ampak naš očka je pač avto frik. čeprav sva včeri gledala ene poganjalčke in so mi res všeč. pa še prikolico lahko dokupišuser posted image  ja kdaj naj pa gre otrok v poganjalčka? si ne predstavljam pri enem letu,. če še hodi ne. se bojim,da se bo prevrnil...

Naš je šel v poganjalčka pri 8 mesecih, sicer je ob opori že hodil redno, pa kak 1-3 samostojne korake je naredil. Imaš take poganjlačke- avte, ki imajo ograjico, se ne more zvrnit (kot da bi ga dal v gugalnico oz voziček), zadaj ima tudi ročko, da mu starši pomagajo, ga peljejo. Ko zraste oz je dovolj močan, pa snameš ograjico, snameš ročko in ima pravi avto poganjalec. Pa saj če zdaj še ne hodi, bo pa lahk čez 1-3 mesece.
Men so tile avti na akomulatorje, baterije, daljinca čist mim. Otroka lahk naložiš v voziček, pa ga furaš- pri 1 letu pa mu j eitak vseeno kje se vozi. Sicer pa se naš zelo bal, vse do 18 meseca se je bal teh daljinskih in akomulatorskih zadev in škoda denarja za nekaj kar ne bo uporabno.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.2.2011 15:00:48 >

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
16.2.2011 16:28:09   
Hope2
takega je imel naš oz ga še zdaj pri 2 letih občasno zajaha in dirka po stanovanjuuser posted image
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188780

Mislim, da je tudi od chiccota en na to foro


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
11.3.2011 10:37:25   
dreamhorse
Na teh malilh poganjalčih se ne morejo prevrečt. Saj so na 4 koleščka In če je ati avto frik, naj kupi Bobby Car. Jaz tudi mislim, da akumulatroske zadeve niso primerne, so pa fajn in frajerske za videt. Otrok pa se ja more malo prematrat in naučit motoričnih sposobnosti tudi na poganjalcu. Naša se je vozila z bibo tudi prej, še preden se je sploh postavila na noge.

http://www.ceneje.si/za-otroke/igrace-igrala-in-igre/otroska-vozila/big-poganjalec-bobby-car-winnie-the-pooh_-_CX00117527

napimer tale... barve in motive maš kakršnekoli želiš.. malo pobrskaj...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.3.2011 10:37:54   
ksenjaka
Naš je bil ful štor in je shodil šele pri 18ih... ampak poganjalček avto je pa oboževal... mi smo ga kupili v pikapolonici za 15 eur in nam je žal, ker nam je 100x razpadel... sedaj bi dali več denarja za našo najbolj popularno igračo do prihoda 2 kolesnega poganjalca... po moje kupi kako priznano firmo... na mimovrste jih imaš ful, pa na igrariji, pa v kakadu-ju

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.3.2011 10:41:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

bliža se sinkov 1. rojstni dan in se je naš oči spomnu, da bi mu kupu avto na dalinsko vodenje. ampak ne tak mali avto na dalincauser posted image  mi rabimo takega, da bi sinka notri dali, oči bi ga pa dalinsko vozil okoli. sam je namreč premali, da bi imel kakšno drugo verjanto. a se da to kje dobit pri nas?


Ampak tole darilo bo ati bolj zase kupil kot za sinka se mi zdi...user posted image
pri nas je 1/3 igrač na željo atijauser posted image ....hči pri dveh letih fullll rabi avijonček na daljinskouser posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avto za enoletnika na dalinjsko vodenje
14.3.2011 10:44:48   
Čebel@
za 1. RD smo mi ji dali poganjalca(nič posebnega) in pa duplote....poganjalca še sedaj vozi oz. dobesedno divja z njimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?