|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-6
16.2.2011 11:49:28   
moci
lu, ne morem, najbrž moram biti najprej oboževalka fotografinje. to pa nisemuser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Oktobrčki 2006-6
16.2.2011 12:41:46   
pikapolona2
doooolgčas dolgčasuser posted image  Se nam nič ne dogaja?

P

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Oktobrčki 2006-6
16.2.2011 13:45:22   
moci
če je pa tako bedno vreme. a ni?
jakob je tri ure spaluser posted image
jaz sem pa hladilnik spucala. tud bravouser posted image
zdaj pa varuške iščem, samo internet je bolj slaba pomoč, ker tu pri nas ni uradno registriranih user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 21:45:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Oktobrčki 2006-6
18.2.2011 11:21:23   
piskot
aloha.

bi bilo fino vas spet kaj videti. ampak naslednji teden sem nekaj popoldanska ... mogoce po pocitnicah?


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Oktobrčki 2006-6
21.2.2011 9:46:15   
Lu
Ojla,

mi danes praznujemo Majin 6.roj. dan. user posted image user posted image   in Mašin za 1 mesec user posted image user posted image user posted image

V nedeljo smo praznovali za domače. Smo imeli kar pestro. JAz čist utrujena.

Maša drugač pridna, samo skoz bi nekaj jedla. meni že kar precej zmanjkuje mleka, pa študiram kako naj ga naredim več???? Kakšne ideje dojilje? Ker bi res rada še dojila. Mi je bolj na komot user posted image Sploh za poletje k bomo skoz na okoli.

Drugača pa upam, da nočni ritem ostane tako kot že traja 1 mesec. Da spimo samo z 1x bujenjem. I like it. user posted image

Zdaj pa drugo vprašanje. A vaši že vsi rečejo R? Pri nas Tian še vedno ne. Pa tudi č je c,š -  se je naučil z imenom Maša, ampak samo pri Maši pravilno izgovori, drugače je vse s user posted image Logopeda pa nikje v Lj, ne pri nas v vrtcu. je na porodniški. Ko sem ga želela naročit v LJ je pa po ZD pomanjkanje kadra. Ne morš verjet.

Jah nič... Študiram kako naj zdaj peljeva kina ven k sneguje. Ampak kar gremo. Plenico čez voz in gas. user posted image



_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Oktobrčki 2006-6
21.2.2011 9:54:02   
pikapolona2
Lu pikabu ima veliko izkušenj z logopedi.....in če ne druga ti lahko veliko vaj pove :-)
sem že mislila, da se prijavljaš na srečanje večerjo.....ti s tvojo neverjetno energijo.user posted image user posted image

Pri nas se ne moremo pohvalit s spanjem.....danes je bilo prav obupno...vsako uro pa kaj to...kar naprej je stokala in jokala...pa malo joško pa malo nosit pa grizla me je...ajej. upam da kmalu mine in preidemo na Mašin ritemuser posted image

Sneguje ja......meni pa se danes ne da ven v takem.......mogoče pol k pride B iz vrtca pa bo hotela malo po snegu in dreku se valjat.
Za srečanje...kaj pa vem če sem sposobna it zvečer ven....sem tolk hin na cajte...trenutno...v LJ se mi pa itak ne ljubi vozit zvečer.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Oktobrčki 2006-6
21.2.2011 11:27:53   
psaša
lu za logopeda probaj tukaj http://www.scoms-lj.si/ Baje je ena dobra logopedinja. Jaz sem Miha ravno ta mesec naročila in ga imamo že 10.3. Pa prvič je brez napotnice.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Oktobrčki 2006-6
22.2.2011 9:52:04   
piskot
dan.

danes nimam srece. v prvem sendvicu je bil plesniv sir, zdaj pa gnila paprika. mogoce moram na dieto?

mi smo tudi za naroceni k logopedu, pa so nam ze 2× datum prestavili. zdaj imamo aprila.

psasa kako brez napotnice? za placat?




< Sporočilo je popravil piskot -- 22.2.2011 9:53:55 >


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Oktobrčki 2006-6
22.2.2011 13:54:58   
frrrr
Lu, za več mleka, boš mogla kaj počivat. sej veš kaj pravijo, ko otrok spi, mora mamica spat.

logopeda za Jašo ne rabimo. za Brino bi pa prevajalca potrebovali. mala žlobudra in žlobudra v svojem jeziku. nekaj jo celo razumemo, a besede niso taprave, smo mi tolk pametni user posted image

piskot, a to ješ sendviče iz avtomata?

psaša, kako ste? maš že gužvo v službi?

moci, si že našla varuško?

sivkamivka, a koncert je že bil? smo se menile za valentinov al dan žena? sem pa za druženje, v taki ali drugačni obliki user posted image

Maxico pogrešam... pa našo srečkonosečko tut.

pikapolona, morm ti povedat, da Jaša že pol leta vztraja na tem, da se bo poročil z Brino. zraven pove, da z uno, ki mu je dinozavra posodila za lanskega pusta. tk, da ji povej, da lahk ima prej kakšnega, a poročila se bo menda z našim fantom. razen če ZojKa kaj štrene zmeša user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   [Brisano sporočilo]
23.2.2011 7:02:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Oktobrčki 2006-6
23.2.2011 13:06:22   
moci
hej ho,

sonce sijeeeee danes je zoja v vrtcu, prej je bila doma, pa ni časa za nič potem

lu, se pridružujem mnenju, da ziher premalo počivaš. saj je tretja, boš pa ja vedela

piškot, sendviči so itak zanič, a ne veš? drugače pa je jakob v ponedeljek zaključil z driskanjem, zojo je pa v nedeljo zvečer začelo ful grlo bolet. in mojega brata in punco tudi - oni so skupaj barvali. samo najbrž so jim barvice škodile, je bilo potem naslednji dan ok ta teden še nisem bila v kr, smo šli v domžale v šoping.

varuška - ne, nič ne najdemo. razen te za 400 eur. halo? pojma nimam, kaj bova. evo. sem upala, da se bo kaj našlo, pa nič. vse zasedene.
katera mogoče kaj pozna? rabimo od osme do največ 14h, od aprila do julija, pa še to če kak dan ne bo šlo imamo rezerve. eh.

večerja - dajmo no, da še jaz enkrat dam za pijačo, pismo. sem ravno včeraj sanjarila o rezancih s pršutom.

muki, a prideš kaj v živalski vrt?

zoja se bo poročila z jakom iz vrca. samo mu bo ona dala denar, ker ona ga nima. to o denarju je plod domišlije mojega brata

sivkamivka, vidiš, najbolje, da tebi jakoba pripeljem, se ravno izide

midva z možem sva šla včeraj v savno, po mojem sva šla petič ven odkar smo 4
je bilo pa fajn. pa prideva domov, greva potihem v dnevno, se imava tam fajn in potem grem jaz na hodnik in oodprta vrata spalnice. pravim možu, kako da je odrto, pa on: mogoče pa tvoja mami tu spi. aaaaaaaaaaa. sem že razmišljala, da pobegnem na konec sveta. no, potem pa le pokukava not, pa prazno. hehe, je odnesla jakoba in so vsi 3 spali skupaj carsko.
no, saj potem ga je kmalu prinesla nazaj, ko je jokal.

služba - uf, pri nas je sranje, mene spet hočejo premestit. itak smo zdaj v drugi firmi, pojma nimam, kaj bo z menoj, kam me bodo porinili.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Oktobrčki 2006-6
26.2.2011 1:01:58   
frrrr
se spomnite risank Zakaj? zakaj ribe ne govorijo? zakaj imajo labodi dolg vrat? zakaj so vrane črne? souček pripoveduje.

mau nas morm dvignit :)


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Oktobrčki 2006-6
26.2.2011 19:33:22   
pikapolona2
pa tu ste se celo nekaj pogovarjale jaz pa nisem nič opazilauser posted image user posted image

Sam tolk sem vam pršla povedat da še HB da sem jaz vas spoznala. Danes smo bile same, ker nam je ati pobegnil na roglo in po zaslugi dveh oktobrk smo se najprej malo kulturno družili  nato pa pri tretje celo jedli kosilo in šli na sprehoduser posted image user posted image user posted image . Dobr a ne! Hvala punce.....tamali sta bili tako utrujeni, da Ajda že pol ure spi.....Brina pa je ravnokar padla v posteljo.


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Oktobrčki 2006-6
26.2.2011 20:29:34   
moci
naša zoja je pa najprej ob živce spravila oba starša, zdaj pa tudi spi.
tele večerne laaaaaaačnaaaaaaaaaa in ne morem spat ... so en drek.

najmanj petkrat sem slišala: a bo birna še kdaj k nam prišla user posted image
hvala za obisk, pa še kdaj, ko bo manj norišnice okrog hiše hehe, naši so vsi spraševali, kaj si rekla, ko ste padle v kraval :)

pa še javna zahvala frrrrčkovi, ker se je zelo potrudila in fejst pomagala mojemu bratcu pri pripravi raziskovalne naloge user posted image

jap, res je fajn, da smo se našle.


pa še nekaj je fajn, ko se potepamo po sloveniji razmišljam, s kom se gre kje na kavo user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Oktobrčki 2006-6
26.2.2011 21:19:41   
pikapolona2
moci men se to psloh ni zdel kraval? Mal mi je mogoče blo nerodno k so vsi delali me pa šetkale....mah to mi je vedno tud doma zorno k tastara delata na njivi al pa drva zlagata jst pa poleg s puncama

Zoji pa povej da se bomo še videli...dobr napredujeta...se je vsaka malo zadržala ...še malo pa bosta ta pravi frendici :-)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Oktobrčki 2006-6
27.2.2011 22:09:20   
frrrr
moci, eno kuverto ti še jutri pošljem, ker so mi jih sosedje danes vrnili.

pikapolona, rep super paše Jaši. je taka lep mačkonar. slikce padejo po pustu user posted image Brina je pa predrobčkena za miško, ima premajhno bučko, bo kr krokodil user posted image

no, punce včeraj je Jaša povedal Brini, da ona verjetno še ne ve, da se bo z njim poročila user posted image luštna sta bla. v gledališču sta mi vsak na eni nogi sedela. ko smo hodili okrog, sta se za roke držala. jao, jao... pa šele nosečke smo bile, kam gre ta čas.
ste gledale Emo? zmagovalka mi je všeč. druga polfinalistka mi je pa mimo... bi na njeno mesto uvrstila vse ostale, nekaj bilo pa res všečnih in je bilo kr težko izbrat samo 2.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Oktobrčki 2006-6
27.2.2011 22:43:57   
pikapolona2
ej frrr...men je pa ta April bla tako odbita...haha...jst mislim, da bi prej z njo užgal k z Majo......Maja poje super ampak ta ladadida bi pa tako nemc kot šved lahko zapel. Čeprav oblečena je bila pa tako k ena pustna šema....Ok štekam da hoče uno lady GAGA posnemat sam ojoj...kr en kos blaga okoli riti pa en klobčič na glavi....ccccc

Danes sem pa naredila tako večerjo za obujanje spomino...skledo motovilca z jajčki in fižolom in pa pohane šnite......a ste kdaj jedli to? Ko star bel kruh namočiš v mleko nato v jajca in ocvreš. Brina je pojedla več k jst tolk ji je bilo všeč.

lep teden....moj zadnji na porodniški...ahm...kam je šlo eno leto????

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Oktobrčki 2006-6
1.3.2011 10:40:55   
pikapolona2
frrr....bogi jaša če bo imel Brino...je pravi mali komandant in hoče, da je vse po njeno. Aja po ko objema res močno stiska zobe, da kar škripa :-)

pokaži brino krokodila....hočem videt to masko :-)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Oktobrčki 2006-6
1.3.2011 11:27:50   
moci
uuu kakšen mraz, skoraj me je odpihnilo, tamali pa ni hotel zaspatuser posted image
zdaj bo pa prepozno za v trgovino.

eme pa nisem gledala, pri nas so bili pirati s karibov za moža in likalnik zameuser posted image
tisto maškaro sem videla mhm



(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Oktobrčki 2006-6
2.3.2011 23:25:55   
frrrr
pikapolona, to ima samo neki na glavi. bil že Jaša to v njenih letih :)

zuni pa spet sneg naletava... ajejejej

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Oktobrčki 2006-6
2.3.2011 23:32:22   
frrrr
gredo vaši malčki palčki tut v vrtec na kmetiji? naši gredo maja za 3 dni, no 2x bodo prespali, 3x jedli kosilo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Oktobrčki 2006-6
3.3.2011 8:13:22   
pikapolona2
frrr...ha ha ha...naši v vrtcu barvajo pobarvanko s svinčnikom in pojejo ringaraja. Včeraj so imeli obešeno kar so po doooolgem času delali. Da vam povem ta višek umetnosti. Fotokopiran klovn na A4 (čist navaden papir) in potem so jih s prstom barvali...kao prstne barve????? Primerno starosti otroka 2 let....oni pa to delajo v skupini 4-5 let? Kakšna kmetija...kaj si nor....to naše v miljon letih ne bodo nagruntale kaj tako naprednega.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Oktobrčki 2006-6
3.3.2011 9:19:19   
moci
naši so delali igrače iz odpadkov. noro, kakšne hude stvari so delali, kapo dol vzgojiteljicama, res.

pikapolona user posted image pa ravno ti dobiš tako vzgojiteljicouser posted image

na kmetijo pa naši ne grejo, se mi zdi da zadnje leto, pa res. joj, saj so se komaj rodili, nouser posted image



(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Oktobrčki 2006-6
3.3.2011 9:40:21   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: moci

pikapolona user posted image pa ravno ti dobiš tako vzgojiteljicouser posted image




aneuser posted image user posted image ...zdej sem si kurikulum za vrtce izposodila, da naštudiram kaj je vsaj minimum kar morajo naredit....pa jo bom malo potipala na govorilnih urah.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?