|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   inkubator
16.8.2005 13:10:01   
teja21
punce zanima me kakšen kriterij imajo zdravniki, kdaj je dojenček za v inkubator.
ali mora imeti 2kg, ali se mora prebiti do določenega roka????
dojenček težak pod 2kg, ali spada pod nedonošenčke, čeprav je bil rojen po 36t???? ali mora biti v inkubatorju??
in kako je z dojenjem če je dojenček v inku...???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   inkubator
16.8.2005 13:34:10   
Vrtnica1
Po mojem mnenju gre dojenček v inkubator, ko je kaj narobe, ne pa kar tako. Naš je bil 5 tednov prezgodaj rojen, in ker je težko dihal, je šel v inkubator pod dodaten kisik za en dan, pa so mi ga takrat dali ven za podojit. Bo še katera kaj več povedala.
Lp, V. :rozica:

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   inkubator
16.8.2005 14:03:32   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=44067&idk=104

Tukaj sem našla nekaj na to temo.

Sicer pa je moja :duda:bila tako dolgo v inkubatorju dokler ni samostojno dihala in še par dni za rezervo. Nedonošenček se šteje izključno po tednih in kg nimajo veze. Če se pa zahirančki štejejo v isto kategorijo bodo pa druge mamice vedele več povedati.

Moja :duda: nisem dojila, no 1x pa ni šlo, ker je bila preslabotna.

(odgovor članu teja21)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   inkubator
16.8.2005 14:15:19   
SLAMlCA
Jaz sem rodila 32 pa 6/7 pa je v LJ bil v topli pa kasneje v vodni posteljici, potem pa so naju prestavli zaradi prezasedenosti v CE. V CE je šel pa v inkubator. (Koristil je samo ogrevanje)

Dojenje: ko je bil lačen so ga dali ven pa men v naročje. Sprva je spil po 20ml (po eno uro skupaj vlekel) ostalo na flaško. Zdaj pa obvlada v nulo.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?