|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SKIRO ki ima SPREDAJ 2 IN ZADAJ 1 KOLO???
2.6.2011 10:00:35   
ZARA
Zelo lušten skiro al kar koli že je to. Cena je pa res ubitačna. Da jih ni sram.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Grejpfrut)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SKIRO ki ima SPREDAJ 2 IN ZADAJ 1 KOLO???
2.6.2011 16:39:52   
Grejpfrut
Ja, ZARA, meni se je tud zdel tko na prvi pogled.

Sam smo se že dostikrat osmolili, ker smo mislili, kolk smo neki fajn pocen kupli. Pol smo pa čez pol leta vrgli stran.
Tuki ti dajo garancijo pa še rezervne dele.
Nekak je pol vse skupi pretehtalo. Se mi vseeno zdi skiro stvar, ki mora bit trpežna pa varna.

Smo se mi tud odločal med Kettlerjem in tem, pa smo se po ogledu odločili dat 15 eur več...

Je pa res dobra ideja, Mateyka, da se zbira med kakimi dedki pa babicami :)

Grejp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SKIRO ki ima SPREDAJ 2 IN ZADAJ 1 KOLO???
24.6.2011 13:50:18   
ksenija12
Skiro je fantazija za otroke, res. Če jih želi kdo poskusit-iz LJ, naj se javi, posodimo za več kot en krog:) Bodo pa tudi na Kekčevih dnevi to nedeljo. Se pa strinjam, da je cena kar visoka, ampak nenazadnje so tudi prvi leseni poganjalci štartali (like a  bike recimo) z visokimi cenami, danes pa se ga da dobiti za precej nizko ceno, sicer ne originalnega, ampak kopije. 

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Grejpfrut)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SKIRO ki ima SPREDAJ 2 IN ZADAJ 1 KOLO???
10.7.2011 9:17:07   
sonjababic55
Na http://www.kakadu.si/35-skiroji lahko kupite švicarske skiroje Mini Micro, pa brezplačne teste omogočajo za skiroje Micro in Puky... pa en kup poganjalčkov imajo, sam poklicat jih je treba za testiranje

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SKIRO ki ima SPREDAJ 2 IN ZADAJ 1 KOLO???
16.8.2011 13:35:36   
*goja*
Veliko različnih skirojev za otroke in odrasle imajo tudi na www.skiroji.si , prijateljica pa je tam kupila poganjalčka, s katerim je res zadovoljna.

(odgovor članu sonjababic55)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?