|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvič v kamp-nasveti?!
17.7.2011 13:47:05   
glen
Pozdravljeni.
V življenju nisem še nikoli prespala v šotoro.Letos me pa vleče, da bi poskusili.
Smo 4 članska družina(otroci 2,5 in 7).
Za začetek bi si sposodli šotor od prijateljev in bi šli samo za vikend,da vidimo kako to sploh zgleda in če nam je všeč.
Imamo v mislih Šobec ali kaj podobnega.
Prosila bi vas,da mi mal svetujete kaj je potrebno oz. dobro imeti s seboj.
Hvala,lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
17.7.2011 14:00:56   
sonček33
Super izbira kampa.
Kaj potrebujete? Za vikend - šotor, primerno velik, spalke, blazine, an katerih boste spali, morda kak zložljiv stol in miza (sicer pa se vse počnete na tleh - prehranjevanje). Pa kak gorilnik in posoda + pribor. Pa cel kup malih stavri (vžigalbik, svetilka, vrv ...), ki pa se vedno dobijo tudi na licu mesta, v primeru, da pozabite nanje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
17.7.2011 15:42:45   
glen
sonček33 hvala user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
17.7.2011 19:42:44   
Anonimen
Pa poleti, če nimate mini hladilnika je fino, če imate vsaj hladilno torbo, ki se priklopi tudi na navadno elektriko. Pa naredite si uslugo in namesto armafleksov raje kupite turbomaksimuse. V JYSKu jih imajo od INTEXa po precej nizki ceni. Mi smo dali za 200x180cm veliko 25€.
Mi smo bili lani na vašem mestu in smo šli 2x za podaljšan vikend kampirat na morje in nam je bilo tako všeč, da smo šli letos kampirat za 14 dni. Itak pa potem sproti vidiš kaj bi ti prav prišlo in pač za naslednji dopust nabaviš. Naš projekt od lani na letos je bil nakup omarice za kuhinjo, za drugo leto pa nakup omarice za obleko ... pa seveda trugo čez celo streho, da bomo vse to sploh pripeljali do morja user posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
17.7.2011 20:17:13   
glen
otika hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
18.7.2011 10:30:13   
ksenija12
pa en pozabit enega malo večjega vedra/posode, v katerem nosiš prat posodo-mogoče se sliši nepomembno, ampak brez tega ne gre:) Za otroke je luštna kakšna baterija (za nočno raziskovanje:) Že sam večerni sprehod po kampu je nekaj posebnega..mi gremo zmeraj še ponoči na obalo z baterijami..sicer pa ne se obremenjevat, za tako kratek čas ni nič hudega, če kaj pozabiš, vse se da kupiti. Mogoče samo vprašaj v kamp, če je treba rezervirat, ali imajo dovolj prostora.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
18.7.2011 13:42:36   
roladica
Meni se zdi fino če imaš še kakšen "kanister" za vodo, da ne hodiš vsako žličko pomivat v kopalnico, sploh fino če imaš otroke. Poleg vrvi za perilo imam jaz tudi ščipalčke, ker sicer zjutraj vedno kopalke iščem kje po kampu (na morju ponoči rado piha). Pa senčnik (marelo), če nimaš šotora z baldahinom, zdaj v sezoni je gužva po kampih in lahko da ne dobiš sence.

Sicer imava pa midva vedno stole in mizo, ter manjši kuhalnik. Nama je v veliko veselje kuhati, ni mi pa všeč če moram imeti krožnik v naročju. Miza pride prav tudi če je manjša nevihta in jo potegneš v predprostor šotora in nanjo zložiš stvari, ki jih hočeš ohranit suhe. Nekateri imajo pred šotorom stegnjeno ponjavo po tleh da si ne nosijo smeti v šotor (sicer imaš potem v spalki sve i svašta).

Aja, pa vedno pozabiva kladivo in potem s kamni zabijava kline, v kakšna izsušena kamnita tla. To je šele veselo user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
19.7.2011 23:12:51   
glen
Punce se že veselim,ste me še bolj navdušile.
Če gre vse po sreči,gremo naslednji vikend.Hvala za vse nasvete.
lp

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
20.7.2011 7:16:07   
Korina*
zdravo,
 
kako pa se vam zdi kaj takšnega?
 
www.sunlife.si
 
lp

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
20.7.2011 8:06:55   
laurine
Mi smo večinoma hodili v Straško (nudistični del, ki ni strogo nudistični), ker je imel lepo plažico, obilo naravne senčke in ni bilo parcel. Zdaj so ga popolnoma uničili. Postal je pravi kamnolom. Veliko dreves so posekali, tako da me ta kamp ne vidi več.

Potem smo našli kamp v Rovinju - Polarij. Proti nudističnem delu tudi ni parcel . Senčke dovolj in tudi plažica je OK, za sprehode je super, imajo bazenček, tako, da zaenkrat se mi zdi Polarij dobra izbira.
Je pa res, da smo v avgustu lani zelo težko našli prostor za naš šotorček.

(odgovor članu Korina*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvič v kamp-nasveti?!
18.8.2011 16:46:19   
ksenija12
Še zmeraj kampirate:)? Boš kaj delila z nami, kako je bilo:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu laurine)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




IME NA M...
Melia

Katero izmed naštetih imen za punčko vam je najbolj všeč?

Mila (25%)

Mina (13%)

Minja (5%)

Maša (37%)

Meli (5%)

Melani (14%)


Število vseh glasov: 354

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!