|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Me že skrbi - še vedno brez M
20.8.2005 21:47:22   
Anonimen
Po letu dojenja še vedno nimam menstruacije, pa me že skrbi. Pred nosečnostjo sem jo imela celo na dva meseca, pa mi je g. rekla, da mi verjetno en jajčnik ne deluje (takrat sem že bila noseča, pa se še ni videlo na UZ, ker je bilo prehitro).

Kdaj se pojavi menstruacija? Še vedno dojim, včasih po 2-5 krat na dan. Odvisno od dneva. Menstruacije pa še ni. Skrbi me, da nima moja ginekologinja prav.

Aja, nosečnost lahko izključimo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Me že skrbi - še vedno brez M
20.8.2005 22:00:10   
HuAnita
Skutica, sva skoraj na istem (Pina je stara skoraj 11m). Tudi mene M še ni doletela, pa sem kar vesela... Fantova sestra jo je dobila po skoraj 2 letih, pa ni bilo nič narobe, tako da se ne sekiram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Me že skrbi - še vedno brez M
20.8.2005 22:17:34   
Spark
Kar vesela bodi. Jaz sem jo dobila 6m po porodu pa še vedno dojim. Počutim pa se kot najstnica, ker imam probleme z izbiro vložkov. Ne vem ali so vsi vložki tako zanič, ali sem pozabila kako to izgleda. Uporabljam Allwayske. Uživaj še naprej.
Lp:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Me že skrbi - še vedno brez M
20.8.2005 22:26:40   
snorlax
Po moje je nimaš, ker še kar dosti dojiš. Jaz sem jo dobila po 9 mesecih, ko sva se sicer še dojila, ampak samo zjutraj in zvečer, pa tu in tam podnevi.

L.p.:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Me že skrbi - še vedno brez M
22.8.2005 16:00:10   
pinkiponki
Mislm, da dojenje sploh nima take velike vloge, jst sm polno dojila do Tajinga 8. meseca, M sm pa dobila že po 6 tednih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Me že skrbi - še vedno brez M
22.8.2005 16:33:33   
Lana_s
Jaz tudi mislim, da dojenje nima nič s tem. Jaz sem jo tudi dobila po 6 tednih, pa polno dojim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Me že skrbi - še vedno brez M
22.8.2005 16:34:14   
Lana_s
Aja, zdaj me je že spet obiskala:hudicek:, tak da bodi kar vesela, ni nič fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Me že skrbi - še vedno brez M
24.8.2005 22:10:09   
bskrle
Ko boš zmanjšala dozo dojenja, bo prišla, pri meni je to pomeilo, ko sem dojila le 2x na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?