|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sokovnik vs blender
12.8.2011 13:30:34   
Tutan
Uporablja katera? Jaz sem postala obsedena s smootiji, pa bi jih rada pripravljala doma ... uporablja katera kakšen blender ali sokovnik? Katere znamke, za kakšno ceno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sokovnik vs blender
13.8.2011 19:44:53   
DragonLady
Jaz sokovnik sicer imam...mislim da Jack Lalane-ov ali nekaj takega...ampak je toliko pacanja s tem, pucanja, kar je pa najhuje.....v stanovanje so nam vsakič, ko sem delala sokove, vdrli roji mušic, da je bilo vse črno...pa imam drugače čisto, hrane se ne pušča po stanovanju...tako da sem hitro upokojila naš sokovnik...jaz sem ga uporabljala, ko sem delala marmelade...
Za sokove pa sedaj uporabljam palični mešalnik....ravno včeraj sem kupila novega...že zaradi našega dojenčka, pa tudi zaradi mojih občasnih čistilnih diet, ko miksam presno sadje in zelenjavo...najcenejša varijanta je bila v Jagru na štarejskem...za 8.99evra...pa je dovolj močen...

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sokovnik vs blender
17.8.2011 13:37:56   
majch
Uporabljam Philipsov blender. Ima tudi cedilo, da kao narediš čist sok, a mi to ne funkcionira najbolje. Za zmiksat sadje, led, župco, je pa dober. Dovolj močen, pa tudi deli se hitro sestavijo in operejo.Res pa je, da se mi ga ne da vedno vlečt izpod pulta.


_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dilema - ime
Janjikaaaa

Kdo bo dojenčku izbral ime?

Oba s fantom (86%)

Vztrajala bom pri svoji izbiri, ker je najboljša (3%)

Fant/mož vztraja pri svoji izbiri in ne popusti (3%)

Vseeno mi je, odločitev prepustim fantu/možu (6%)

Fantu/možu je vseeno, tako da se še odločam (2%)

Mama/prijateljica/sestra/.... (1%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!