|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko spanja imajo vaši otroci?
20.9.2011 11:24:49   
RR raziskuje
Sedemletni otrok potrebuje vsaj devet ur spanja. Če je utrujen, ne more biti zbran v šoli, je razdražljiv.

Kdaj gredo zvečer v posteljo vaši otroci? Imajo dovolj spanja?

Preberite si članek o tem, kaj so ugotovili britanski znanstveniki:

http://www.ringaraja.net/clanek/otroci-potrebujejo-najmanj-devet-ur-spanja_4805.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
23.9.2011 13:27:00   
Bojana 29
Moja otroka (starejša - 5 let, mlajši - 2 leti in pol) gresta vsak dan spati ob 20.30 uri in se zbudita zjutraj med 7.00 in 7.30 uro. Redkokdaj ju moram buditi za odhod v vrtec. S tem, da mlajši vsak dan spi še popoldan (največ 2 uri), starejša pa občasno, ko je utrujena (gre pa vsak dan počivat) - ne spita pa v vrtcu.
Mislim, da je 9 ur premalo spanja za otroka (vsaj za moja dva).

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
23.9.2011 14:22:01   
Nika v službi
Za našo je 9 ur prav tako premalo. Med tednom, ko je pouk, hodi spat med 20:00 - 20:30, prebudimo jo okoli 7:30. Torej, polnih 11 ur spanja ji praviloma ne zadostuje, redkokdaj se namreč prebudi sama.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
23.9.2011 14:33:44   
ronja
Spat gresta nekje okoli 21:30, vstajata (sami od sebe) malo pred 7mo. Ronja popoldne ne spi več, Lejla pa navadno še rabi. Bi bilo čisto praktično, če bi spali malo več, ampak taki pač sta in taki mamo radiuser posted image .

Sama sem bila ista - v OŠ nisem nikoli zaspala pred 23to (sem vedno gledala semafor iz okna in je vedno začel utripat, predno sem zaspala - bil je pa nastavljen na 23). Vsi so mi težili, da moram več spat (no, saj mi še, samo zdaj vsaj imajo pointuser posted image ), ampak jaz res nisem rabila. Dokler so me dajali zgodaj spat, sem se zbujala ob 5h. Čez dan baje nisem spala niti kot dojenček, sem pa zato zvečer baje lepo zaspala.

Svojih ne silim, zgledata tako čisto ok:). Niti ne vem, kako naj bi ju prisilila, da bi spali dlje - saj se zbudita - kaj pa potem - ga držiš dol in mu skup držiš oči ali kaj?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
24.9.2011 7:22:46   
ZARA
Med tednom do 10 ur, konec tedna 12 ur.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
24.9.2011 11:01:35   
gita10
9 letnik - že od prvega razreda je nekje od 21.00 - 7.oo zjutraj , nikoli ni prigovarjanja, ker kar sam takrat pade v posteljo. Tudi jaz se strinjam, da mora imeti vsak dan isto uro za spanje. Med vikendom, če smo doma spi pa še popoldne takoj po kosilu ( pravi moški )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
24.9.2011 11:15:05   
Petka09
Naša je stara 2 leti in pol.

Med tednom je šla zdej, ko je blo še ful svetlo zunaj v posteljo ob 20h in je do pol devetih zaspala... Zbujamo jo ob 6h zjutraj za vrtec.
Zdaj, ko bodo dnevi krajši, pa nam bo tudi zneslo, da bo šla spat prej, torej, da bi bila v postelji že ob 19.30.

Čez dan seveda še spi, v vrtcu manj zaradi slabših pogojev, doma pa tudi po 2 uri (ker je mir in je sama v svoji sobi).

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
24.9.2011 21:12:10   
Alfabeta
Skoraj 8 letnik in 4 letnica, ob 19 uri v postelji, vstajata ob 6 zjutraj

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
26.9.2011 9:19:08   
dreamhorse
Moja skoraj 2,5 l ob 19 30 v postelji, ob 6 bujenje. Včasih se zbudi tudi sama. V vrtcu še gre spat, čez vikend gre spat kasneje in tudi kasneje vstaja. V soboto popoldan spi cca 2 uri, v nedeljo načeloma ne gre spat.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
27.9.2011 9:40:47   
Urska09
Naša je stara 2,5 let. Spat hodi med 19 in 19,30, vstaja pa med 7,30 in 8. Povprečno spi 12,5 ur. Med vikendi še kakšno uro dlje. Čez dan pa ne spi več. Že nekaj časa.

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko spanja imajo vaši otroci?
27.9.2011 9:50:31   
Star_a
V posteljo gresta med 19 in 20 uro.Zbudita se ob 6 uri.Popoldan pa spita od 2 do 3,5 ur.

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?