|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magic Life-Turčija
7.3.2012 15:55:14   
amii
A je kdo bil v katerem od teh hotelov:
Kiris Imperial (kjer bi naj bilo prav za otroke, pa se mi zdi po brskanju po netu da imajo najmanj ponudbe prav za njih)
Waterworld Imperial magic life
Belek Imperial

Ne znam se odločiti v katerega bi šli. Če bi mi lahko kdo svetoval ki je šel v katerega od teh koliko je kaj za otroke, da bi se lahko lažje odločila

Hvala

_____________________________

Pa imamo svoj sonček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magic Life-Turčija
7.3.2012 16:32:16   
enkratna
Meni je moj turistični agent, ki je bil v vseh teh hotelih službeno (v Waterwold tudi dopustniško), je za te tri hotele napisal naslednje:

o Magic life Belek se je odprl 2 leti nazaj ( hotel so obnovili, ker je bil to drug hotel! ), ima manjši amfiteater, mood sobe so zadaj in so zelo prostorne in »kičaste« ( beri: barvne, v otomanskem stilu! ) Glavna restavracija je v prvem ali drugem nadstropju, plaža je peščena/mivka.

o Magic life Kiriš je na drugi strani – v predelu Kemra. Tudi to je bil prej drug hotel. Plaže so prodnate, ima pa 3 ločene plaže, manj bazenskih kompleksov in če letos pozimi niso naredili kakega tobogana, jih nima. Je pa možno iti iz hotela ven na kavo, drink itd

o Magic life Waterworld je prav tako kot Belek blizu letališča, je največji in ima od omenjenih najdaljšo tradicijo in je – meni osebno – najboljši: imaš veliko različnih variant za rekreacijo, je zelen, lokalov ful, animacije, toboganov, plaža je dolga, široka, wellnes itd. Že sam sprehod z vozičkom po tekaški progi ti bo vzel po moje vsaj pol ure, pa je vseeno vse blizu :)

Mi dva sva se na koncu odločila za Waterwold zaradi cene, čeprav sem si bolj želela Belek (organizirano varstvo od 12M dalje, če to slučajno komu kaj pomeni; bolj družinsko naravnano, po predhodni najavi dobiš posteljico, previjalno, kahlico...). Je pa kapaciteta Waterwolda dvakrat večja kot v Beleku, posledično torej tudi več folka - a vendar tudi raznolikost animacij, rekvizitov... pa da ne pozabimo megastični tobogan :)

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magic Life-Turčija
7.3.2012 20:09:18   
naja17
Midva sva bila lani v Kiris-u, ni bil še magic life, ampak blue collection, zdej ne vem al so kej dodali itd. Bazen je en ogromen in en mini za otroke pokrit. Ta velik bazen ima dva tobogana, nič spešl. Tri plaže, meni osebno super truper, se lahko odmakneš kamor ti paše, samo naselje pa fenomenalno. Ogromno trave, za otroke igralnica, putke se sprehajajo kar tko prosto, pa mucki, pa kozice pridejo... Ma meni je blo čudovito, če bi blo mal več din din, grem z veseljem tja z mojim malčkom.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Magic Life-Turčija
8.3.2012 9:34:20   
amii
Joj hvala za tako izčrpne informacije. Načeloma sem dobila točno takšno predstavo tudi sama ob "študiranju" njihovih internetnih strani in ocen od ljudi (holidaycheck). Sedaj sem odločena kam na dopust :)

Hvala še 1x

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Magic Life-Turčija
11.3.2012 9:57:24   
tinadvojčica
Kakšne so pa cene? Tudi jaz se odločam da gremo letos nekam v tujino.

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Magic Life-Turčija
15.3.2012 16:49:31   
amii
Iz prve roke: Magic life, Turčija,Belek, 2 odrasla, 2 leti star otrok, 9 dni, začetek septembra, okroglo 3000€
Magic life je sv.... drag, drugače lahko pridete za pol cene skozi.
Ko pridemo nazaj pa bom lahko povedala če se "splača" iti na tako drag dopust.

< Sporočilo je popravil amii -- 15.3.2012 16:51:52 >


_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Magic Life-Turčija
25.8.2012 14:04:04   
Johny2
Ojla,
z ženo se meniva za dopust v Turčiji v začetku oktobra, pa me zanima nekaj stvari
. kakšne so dnevne in nočne temperature v tem letnem času
. kako je s temperaturo morja
. v večini hotelov imajo klimatske naprave centralno vodene ob določenih urah. Kaj to pomeni glede na dejstvo,
da ne prenašam ravno dobro vročine
. kako je kaj s športnimi aktivnostmi glede na to, da je glavna sezona že mimo

Hvala

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Magic Life-Turčija
25.8.2012 14:39:03   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Johny2

Ojla,
z ženo se meniva za dopust v Turčiji v začetku oktobra, pa me zanima nekaj stvari
. kakšne so dnevne in nočne temperature v tem letnem času
. kako je s temperaturo morja
. v večini hotelov imajo klimatske naprave centralno vodene ob določenih urah. Kaj to pomeni glede na dejstvo,
da ne prenašam ravno dobro vročine
. kako je kaj s športnimi aktivnostmi glede na to, da je glavna sezona že mimo

Hvala


- temperature so prijetnejše kot recimo v top sezoni, vendar vseeno še toplo (midva vseeno brez klime nisva mogla)
- mlakuža ni, za kopat je
- verjetno čez dan v najhujši vročini vklopijo user posted image
- hja, nekje zna bit že okrnjeno, vseeno pa se da najdi kaj kar vam bo odgovarjalo

(odgovor članu Johny2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Magic Life-Turčija
25.8.2012 15:55:42   
Johny2
Vau, kako hiter odziv na poizvedovanje user posted image . Hvala za informacije.
Sodeč po vsebini odgovora ste tudi vi bili na dopustu v oktobru in to v hotelu (Magic life Kiriš) z individualno nastavitvijo klime user posted image
Čeprav sem že na hitro preletel opis tega hotela, bi vseeno rad še iz prve roke izvedel kaj več. Glede na to, da z ženo ne misliva preveč raziskovat Turčije me zanima, kako je kaj poskrbljeno
za goste, ki se bolj zadržujejo v samem hotelskem kompleksu. Tukaj mislim predvsem na razne aktivnosti (kolesarjenje, lokostrelstvo, tenis, bowling...), da ne bova samo cel dan poležavala na plaži ali pa ob bazenih. Mogoče še kakšen preverjen nasvet za druge hotele z dobro ponudbo raznih aktivnosti?



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Magic Life-Turčija
26.8.2012 14:02:40   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Johny2

Vau, kako hiter odziv na poizvedovanje user posted image . Hvala za informacije.
Sodeč po vsebini odgovora ste tudi vi bili na dopustu v oktobru in to v hotelu (Magic life Kiriš) z individualno nastavitvijo klime user posted image
Čeprav sem že na hitro preletel opis tega hotela, bi vseeno rad še iz prve roke izvedel kaj več. Glede na to, da z ženo ne misliva preveč raziskovat Turčije me zanima, kako je kaj poskrbljeno
za goste, ki se bolj zadržujejo v samem hotelskem kompleksu. Tukaj mislim predvsem na razne aktivnosti (kolesarjenje, lokostrelstvo, tenis, bowling...), da ne bova samo cel dan poležavala na plaži ali pa ob bazenih. Mogoče še kakšen preverjen nasvet za druge hotele z dobro ponudbo raznih aktivnosti?





Sam kompleks je meni čudovit, ljudje se porazgubijo, je fino. Midva sva bila, ko je bil še poimenovan Blue life, kot Magic life ima pa več poudarka na športu. Ne bi pa znala povedati kaj več, ker midva sva tisti teden preležala (edinkrat, da nisem gonila desca nekam, mu je bilo prizanešeno, k je bil lih novopečeni mož user posted image ). Načeloma je tko, da če bote želeli iti kam, biti aktivni, bi vam vseeno priporočala, da si grete ogledati znamenitosti Turčije, ki jih ponujajo agencije (njihove ali naše vseeno).

(odgovor članu Johny2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Magic Life-Turčija
6.10.2012 10:35:10   
Johny2
Pravkar sva z ženo prišla iz Kirisa, Magic Life in moram reči, da je bilo fenomenalno.
Dnevne temperature visoke, morje toplo, osebje prijazno, sobe (pre)prostorne,
športne aktivnosti neokrnjene, da o hrani in pijači ne izgubljam besed.
Je pa žal to zadnja sezona, v kateri je v Kirisu Magic Life, kajti
odkupila ga je ruska veriga hotelov, ki bo prav gotovo spremenila
ne samo ime, ampak tudi ponudbo. Na srečo ostajata še Waterworld Imperial magic life in
Belek Imperial in mi bomo prav gotovo naslednje leto spet
v Turčiji na eni izmed teh lokacij.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?