|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 8:53:37   
mala06
mihika jaz sem super, sicer bom do konca nosečnosti na dieti, ker imam malenkost povišan sladkor. Pa bo že! Žal mi je, da vama ni uspelo, berem vas še vedno. Res lepo od tebe, da se spomniš tudi na nas, ki smo v veselem pričakovanju in močno držim pesti, da se nam čim prej pridružiš in tudi vse ostale, da ne bo pomote user posted image

Čestitke vsem, ki ste zagledale user posted image in bil je že skrajni čas, da so se začeli pojavljati pluski. Žal mi je pa za vse, ki vam ni uspelo in kar pozitivno v nov postopek.

(odgovor članu Ina81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 9:07:49   
jona klara
mihika- res si imela težke preizkušnje, želim ti da te končno najde sreča.Držim pesti, da te v novem postopku razveseli trebušček, ki se bo rsztezal.Si pa res pozitivna oseba, res dobro, da si taka, ker tako lažje prenešeš vse to, jaz bi se že zlomla.Sicer pa pravijo kar nas ne ubija nas naredi močne.....vso srečo ti želim , pa se še tako kaj kontaktiramo, jaz bom še kar nekaj časa na upajmo skupaj več ali manj.
Pa upam, da pridem do poletja na vrsto.

miška-user posted image user posted image user posted image za user posted image !

ostale pa srečno do konca in naprej, da se vam čimprej prikažeuser posted image user posted image !

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 9:08:27   
Tian77
En lep pozdrav vsem. Vas pridno spremljam že od vsega začetka, samo prijavila se nisem.
Sama sem s prvim postopkom začela 28.2. pri Rešu in bom načeloma jutri prejela stopko, v soboto pa naj bi sla na punkcijo.
Kako ste kaj preživele punkcijo? Sama imam zelo nizek prag bolečine user posted image  Pri rešu pa se vse dela na živo. Me je malo strah, ker ne vem, kaj naj pričakujem.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 9:12:08   
jona klara
foxylady- kako si kaj ti? že kaj razmišljaš novem boju ali ne več?točno vem kako se počutiš, to  je grozn filinguser posted image user posted image

cukica- kako pa ti?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Tian77)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 10:50:15   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: Tian77

En lep pozdrav vsem. Vas pridno spremljam že od vsega začetka, samo prijavila se nisem.
Sama sem s prvim postopkom začela 28.2. pri Rešu in bom načeloma jutri prejela stopko, v soboto pa naj bi sla na punkcijo.
Kako ste kaj preživele punkcijo? Sama imam zelo nizek prag bolečine user posted image  Pri rešu pa se vse dela na živo. Me je malo strah, ker ne vem, kaj naj pričakujem.

Da te malo pomirim, punkcija ni nič tako bav bav če si sproščena. Ena punca ki je imela punkcijo tik pred mano, so ji pozabili dati ketonal v tazadnjo pa je čisto normalno dala čez, zato kar pogumno. tudi sama sem se malo bala ampak sem se prepričala da bo ok in res je bilo, šele naslednji dan so bile priisotne bolečine, ampak je vse ok. SREČNO

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu Tian77)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 10:52:46   
krisam
No da se javim, včeraj sem imela transfer in se počutim bombastično-to pomeni da sem super ampak napeta kot bomba...heheh
Zanima me če mi katera lahko svetuje kaj naj jem in kaj bi bilo dobro da čimbolj povečam možnosti da bo 21.3. na testu +

Zelo si želim in tudi vsem ostalim trepetalkam privoščim, tiste, ki pa vam ni uspelo, pa vam pošiljam en objem in user posted image


_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 10:54:17   
andreja_p
Dekleta koliko časa moram piti veliko količino tekočine po punkciji?Vsak dan spijem 2 litra,tako da za hrano skoraj ni prostora in sem se danes tehtala zjtraj in ugotovila,da sem izgubila 2kg.Seveda se prisilim,da kaj pojem,vendar kaj tekočega in 2x na dan.Lulam pa tudi na vsake 20 minut in kr v veliki količini. Bom zelo hvaležna,če mi boste posredovale informacijo.Hvala pa lep dan želim

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 10:57:31   
krisam

IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

Dekleta koliko časa moram piti veliko količino tekočine po punkciji?Vsak dan spijem 2 litra,tako da za hrano skoraj ni prostora in sem se danes tehtala zjtraj in ugotovila,da sem izgubila 2kg.Seveda se prisilim,da kaj pojem,vendar kaj tekočega in 2x na dan.Lulam pa tudi na vsake 20 minut in kr v veliki količini. Bom zelo hvaležna,če mi boste posredovale informacijo.Hvala pa lep dan želim

Enako je bilo pri meni, bolečine pa napihnjenost, potem pa niti ne apetita, pijačo sem se prisilila kar 2 litra ali več, wc pa je bil kar rezerviran samo zame. Pa sem včeraj na transferju vprašala če je to ok, pa je rekla da moram veliko iti na vodo in da je to super. ker se jajčniki tako povečajo da tiščijo v mehur in je to čisto normalno. Meni so rekli naj tudi sedaj po transferju veliko pijem...

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:02:54   
miška26
Hvala vsem skupaj, saj sploh še nisem čisto dojela tega +user posted image

Ina81 jaz jemljem Prometrium in ga morem jemat še naprej do 1. UZ,
tako da pokliči in vprašaj in da ti dajo še zdravila.

Krisam tudi mene je non stop tiščalo lulat, sploh tisti dan, ko sem imela
ET- pol je pa vsaj občutek da me skos lulat izginil. Lepo da veliko piješ, kar se
tiče pa tega da se bo prijelo ali ne, pa vsi pravijo, da ni neke znanosti, kaj in kako.
Jaz sem tri dni po ET res malo več ležala in se sprehajala po stanovanju. Reš mi je pa reku,
ko sem ga vprašala za napotke kaj ne smem, da naj vse normalno delam naprej pa nič drugegauser posted image
no itak da se tega nisem čisto držalauser posted image .
Zdej ne vem, če kaj pomaga, samo sem pila tud sirotko, ki ima veliko proteino, ki naj
bi bili potrebni pri vgnezditvi, pa bolj bazične pijače in hrano jem, kao zakisleno telo ne funkcionira tko ok...
To sem pa že nekaj časa nazaj prebrala eno knjigo o temuser posted image

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:12:18   
MIHIKA1
miška..tako se govori....bravo..jupii...zdaj pa srečno do konca...!!!!!
Včasih tak rada povem svojo zgodbo, ker potem nekako čutim, da boste vse pozitivne, če vas slučajno zanese...saj to pa nas tak vse kdaj pa kdaj,..,.,! Četudi včasih prvič ne rata...bo pa drugič..tretjič..enkrat bo...!
lale...ja sem res mislila, da delaš v sparu....! no te pa povej, kje delaš...hehehe..!!!!kako si mi drugače...?
mala...venomer se spomnim nate in na ninočko...ker smo skupaj trepetale takrat...vedno bolj se bliža dan D...!
Katera sedaj prva lula po miški....nisem pogledala....ker se mi ni dalo...hehehe...zato pa raje vprašam..?
Pridne bodite punce...in veliko sreče vsaki posebej...!
Sem že rekla, da se bom malo umaknila s foruma, če pa ne morem..itak vsak dan gor pogledam...ja to je to...ko je nekaj v tebi.,..pač enostavno morš pogledat..!!!!!!
Še enkrat jupiii za našo miško...muri in anonimo...!!!!!!


(odgovor članu miška26)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:19:40   
EmaS.
Bravo miška26  user posted image user posted image user posted image
jaz sem 11. dan od ET in sem naredila test, pokazal je samo eno  črtico  user posted image ,
kdaj ste dobile user posted image  po dolgem neuspelem postopku ?

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:25:00   
EmaS.
Pa še to, test sem kupila v DM-u, First Sign duo, vam je kaj znano, piše da se test lahko opravi kadarkoli čez dan

(odgovor članu EmaS.)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:37:18   
Anonimen
EmaS, ne vem kateri dan si imela transfer tako da raje štejem od punkcije. Torej FS sem naredila 13 dan po punkciji zvečer in je bila zelo zelo rahla, komaj vidna črtica, naslednje jutro ni bila nič močnejša. V prihodnjih dneh se je  malo okrepila, CB pa je pokazal močan plus. Počakaj še kak dan in poskusi raje s CB.
Držim pesti.

A. user posted image

(odgovor članu EmaS.)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:40:33   
EmaS.
Anonimna, transfer sem imela 25.2.( punkcija 22.2.)
Kje dobim CB? Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 12:45:08   
Anonimen
V vsaki lekarni, jaz sem ga kupila v Tuš drogeriji, dobiš ga tudi v trafiki ELeclerc. V Mullerju vem da ga nimajo, v Dm-ju sem ga pa že videla.
Sicer pa si v bistvu 14 dni po punkciji, kar se šteje kot ovulacija. Možno da je bila vgnezditev kak dan kasneje, tako da ... malo še počakaj preden se predaš, a prav user posted image .

A. user posted image

(odgovor članu EmaS.)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 13:03:43   
tamala86
Clearblue digitalni je po mojem mnenju najboljši...sm enkrat delala first sign duo pa mi ni pokazal, CB pa mi je pokazal da sem noseča in sem bila...ampak se je na žalost končalo s splavomuser posted image ...to je bilo drugič...prvič sem pa delala CB navadni dva dni mi je zamujala.pa je pokazal da sem noseča...rezultat 2 leti stara Manca...moj sonček
Držim pesti za vse vas, ki čakate oz. ne čakate menstruacije in za nas ki čakamo na postopke in tiste ki ste že v postopku...čimveč user posted image  in user posted image .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 13:54:50   
Muri82
Miška čestitke za user posted image

Andreja_p jaz ti priporočam veliko pit kar še nekaj časa. Meni se je namreč hiperca začela v vsej svoji razsežnosti razvijati šele 6 dni po transferju - kao je nastala zaradi vgnezditve. Jaz te čisto razumem da pri 2 litrih na dan ne moreš nič kaj dosti jest. Jaz sem v bolnici spila še več kot 2 litra, pa težili so mi da moram jest...jaz sem misnla da me bo pobralo. Zdej doma se pa kr pozna drugi dan, če kateri dan spijem samo 2 litra, ker sem kaj bolj lačna in jem "malo več" potem pa ne morem pit...zato če se le da jem domačo juhico. Pa full parmezana si notri naribam. Ker treba je jest full beljakovin! Pa probi pit le vodo, ker če piješ čaj z medom ali cedevito, te to še full bolj nasiti...

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 14:00:50   
Muri82
Ina81 meni bi turi Utrogestana zmanjkalo, če ne bi bila ravno v bolnišnici in sem šla dol jim povedat za Bhcg in da če mi dajo naprej Utrogestan. Pa so bile najprej full pametne da ga imam do testa, pa sem jim kazala da mi ga zmanjka 3 dni prej. Zdej so mi ga pa tudi kao do UZ dali pa mi ga je tudi včeraj zmanjkalo in sem šla v nabavo Progesterona. Pušenjak mi je napisal da je dovolj če se jemlje 3x na dan po 100 mg ali pa 2xna dan po 200 mg. Svetuje pa do dopolnjenega 8 tedna...

Veš meni marsikaj ni jasno v tem postopku. Npr. tudi to, da nam po ET pripada 3 dni bolniške, potem pa ko je krvni test pozitivne ti pa dajo list na katerem piše, da da ti do pregleda pri tvojem osebnem ginekologu pripada bolniška?!? WTF?!?! Ko je najbolj kritično za hiperco in vgnezditev te pošljejo v službo, pol si pa lahko doma?!?

(odgovor članu Muri82)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 14:33:11   
miška26
EmaS. ja poskusi šeenkrat,jaz sem imela 21.2 punkcijo, ET 26.2.,
9. dan po ET je CB digital, z jutranjim urinom pokazal + in nosečnost 2-3 tedne.
Poskusi z CB in zjutraj.
Me je pa 6. dan po ET tud malo hiperca napadla, ampak je že boljše,samo je
pa smotano ker sem neomejeno lačna in tud veliko pijem, tko da zvečer komaj diham.
Pa spala nisem skoraj nič do danes ponoči.

Muri81 kdaj imaš prvi ZU oz koliko časa po pozitivnem testu?
Meni je pa Reš že po punkciji, ko sem začela z Prometriumom reku, kupi 5 skatel,
tko da sem zdej ugotovila da je to točno do 1 uz-a,samo ok kupiš sam ti napišejo večuser posted image
Ja ful bi blo fajn da bi lahko bile, kakorkoli doma do testa po ET-ju,
tudi da se malo mentalno odpočiješ od vsega jest mam srečo v nesreči da
nimam službe:)

(odgovor članu Muri82)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 14:35:06   
andreja_p
Muri82,sej to me je begalo,ko nisem vedela kok dolg moram pit.Sej ni panike,sam bi pa zmanjšala za pol litra,ampak ne bom,ker se bojim,da bom ponovno kje v bolnici poslušala kaj moram in mi bodo načenjale živčke.Pijem čaj sladkan z natrenom in limono.Bom pa sedaj pila grenkega,da ne bo povečan sladkor v krvi.Vode pa ne morem pit,ne vem kok to,tud požirka ne spravim dol,že od nekdaj.Juhice so pa itak zakon,jih tud jaz jem,pa včeraj sem si naredila riž na vodi pa krompir,nič zabeljeno.Danes bom pa file osliča pa mal solate,ko moj pride sedaj iz sližbe,pa skupaj jeva.Moram pazit na prebavo,ker grem sam 2x na teden na potrebo,sedaj pa jem res lahko hrano da me ne zabije,ker gibanja pa itak nimam.
Glede bolniške pa pojdi do svoje zdravnice pa naj ti jo da,Men jo je odprla teden pred punkcijo in ji ni problem podaljšat,al ti pa ginekolog naj napiše priporočilo,ki ga neseš k osebni zdravnici.Jaz ne grem do testa nikamor,v službo mislim.sej zato si pa pokasirala hiperco.So pa res eni pametnjakoviči,če se lahko tak izrazim.Ko gre pa kaj narobe si pa sam kriv,oni pa itak nikol.Eh brez veze,o tem debatirat,sam jezna ratam.
Počivaj,čuvaj na pikico in misli da boš to prebrodila,potem bo pa najlepši del nosečnosti,ko bosta nabavljala za bebiko,....

(odgovor članu Muri82)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 15:08:22   
Muri82
andreja_p sej če piješ juhice se to tudi šteje v tekočino. Jaz v tekočino ne štejem edino kakava/bele kave (proje) ki jo pijem za zajtrk. Me pa mene dobesedno boli želodec od vse te tekočine. Pol se mi pa kej zalušta pa nardim en griz pa ne morem več. Jaz ne morem npr. sploh pojest cele banane, ker mam čisto zafilan želodec od vode, hkrati pa imam itak še vodo po trebušni votlini in je zato želodec še full bolj stisnjen.

Drgač pa po moje si kr obeli malo zadeve. Za lažje odvajanje je potrebno tudi malo maščobe. Samo čokoladi bi se jaz potem malo izogibala. Čaj z limono te pa res ne nasiti preveč ;)))

Drži se.

Glede bolniške pa - jaz sem sedaj odkar sem bila prvič v bolnici na bolniški. Nadaljnja bolniška pa je pomoje odvisna od tega, kar mi bojo v ponedeljek na UZ napisali (kolko je še hiperce). In če spet naletim na prof. bo reku da itak pretiravam (ne vem zakaj me je potem dr. R. držala 14 dni v bolnici?!?) in mi ne bo hotel dati nobenega potrdila, ker pa mi potem poteče bolniška do 30 dni, mi komisija brez kakeršnihkoli novih izvidov sigurno ne bo dala bolniške na državne stroške...že tko šparajo...še dobro, da jim vsak mesec tolko plačam user posted image

< Sporočilo je popravil Muri82 -- 7.3.2012 15:11:50 >

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 15:23:42   
andreja_p
Muri82 ti kar tam povej da si že toliko časa na bolniški in da rabiš nadaljno mnenje za komisijo.Mislim da je Zorn v poned.na UZ,nisem pa ziher.Kar vstrajaj pri svojem,in jim daj vedet,da se ne počutiš najbolje.če ti pa ne bodo napisal papirja za komisijo,pa ti naj napiše tvoj ginekolog,pa še odpustnico priloži na komisijo.Sej tisti,ko so tam,prekleto dober vejo,kakšna je ta bolezen al kak se naj izrazim.
Če greš ta poned.,bom jaz pogledala v soboto na razpored,ko imam transfer pa ti javim kdo je na vrsti za UZ.upamda ne pozabim,ker bom imela polno glavo drugih misli.

(odgovor članu Muri82)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.3.2012 17:07:56   
Ina81
Muri82 , hvala za informacijo glede Utrogestana. Kaj misliš, da naj pokličem in zatežim ali raje grem kupit nove zaloge? Če po pravici povem, grem skoraj rajši kupit kot pa da se spet nekaj pregovarjam s tistimi sestrami gor. Jao, jao....

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 10:46:21   
EmaS.
user posted image user posted image user posted image     Najlepši dan danes vam želim, za 8. marec   user posted image user posted image user posted image  

          ( pa tudi ostale dneve v letu in ta magični +za vsako )

< Sporočilo je popravil EmaS. -- 8.3.2012 10:56:00 >

(odgovor članu Ina81)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 11:18:44   
lale

Punce moje tudi jaz vam želim lep 8.marec user posted image user posted image user posted image

MIHIKA hi hi, naj te muči fiberc user posted image . Moraš prit v naše kraje na obisk me pogledat user posted image Drugače pa hvala, sem vredu, ja dela pa imamo res dosti. Pa ti sončece kako si mi? Upam, da boš navijala kaj zame user posted image

LATKA kako si mi? Kako potekajo priprave?

Mala06 in Špica čeprav nismo bile enako v postopku, se tudi jaz skozi spomnim na vaše stručke, ki pridno rastejo v vašem trebuščku. Upam, da se vam kmalu pridružimuser posted image user posted image

Uživajte danes na sončku maximalno, pa lep dan še naprej user posted image user posted image

(odgovor članu EmaS.)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?