|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 11:29:24   
latka
Lep, romantičen dan žena vam želim!!user posted image user posted image user posted image user posted image

lale, ja počasi že odštevam dneve, z možem še vedno pridno jeva vitaminčke, potem pa s 30.3. gre zares, takrat namreč začnem s Gonalom(spet imam kratek postopek)!Tokrat pa si res želim zagledati tisti magični +, vsi smo že zelo nestrpni, še posebej najin 7 let stari sinček, ki si tako želi dojenčka!!user posted image

Kaj pa ti, kdaj začneš?

Tudi vsem ostalim želim, da čim prej pridete do željenega +!!

(odgovor članu lale)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 17:20:16   
Felidae
Punce, živjo. Imam en manjši problem. Z marčevsko menstruacijo (ki naj bi prišla danes) naj bi šla 2. dan k Rešu za drugi ICSI postopek. Zdej me pa že dva dni zvija v trebuhu, imam občasne rjavkaste izcedke, ki pa jih ne morem opredelit kot menstro. Ponavadi mam čisto običajne menstruacije. Fora je še v tem, da sem bila sedaj dva meseca na KT zaradi ciste ki jo je odkril decembra, in zdej me samo skrbi, da slučanjo izcedki ne pomenijo že menstruacije, in da ne bova česa zamudila če bova šla prepozno k njemu.
Potem me pa še zanima, zakaj je potrebno piti toliko vode po punkciji? Nama lani niso nič rekli.

Hvala za odgovore punce.


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 18:17:24   
miška26
Vesm skupaj en lep 8. Marec! Sicer malo poznouser posted image

Felidae ja to glade menstruacije ti nebi znala povedat,najboljše da pokličeš,
prava menstruacija naj bi bila res nekako "rdeča" kri tko je meni enkrat rekel g.
Kar se tiče pa pitja, tudi meni ni nihče reku naj veliko pijem, pomojem je treba pit
da se vse prej zaceli in da se prej regenerira telo, zato kr pij. Jaz sem še en C vitaminski dodatek
vzela 1. in 2. dan po punkciji, ker tudi pospešuje celjenje.

Veliko sreče v postopku


(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 18:21:30   
coala
Felidae-menstruacija je ko priteče rdeča kri,to pomeni prvi dan tudi jaz sem imela enkrat tako kot ti par dni samo rjav izcedek pa sem na prejšnjih forumih našla da mora bit rdeča kri in sem tako ravnala.Po punkciji je treba veliko pit zaradi hiperstimulacije ki se lahko naredi,zato je treba veliko pit,da se veliko lula user posted image



_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu miška26)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 21:05:18   
Felidae
Hvala punci za odgovor user posted image počakam na pravo m. in potem greva k Rešu user posted image
tokrat sm že kr nestrpna .... upam da bo tale marec dal veliko user posted image user posted image user posted image user posted image
Po punkciji pa velikooo vode pa bo :)

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 22:05:42   
coala
Ja hiperstimulacija je ponavadi dober znak....tudi jaz čakam user posted image ...pa k Rešu

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.3.2012 22:08:37   
gasilka
ŽIVJO!
PONOVNO SE VAM OGLAŠAM PO 3 LETIH PONOVNO GREM V POSTOPEK ICSI TO SE PRAVI DA SEM PONOVNO KANDIDATKA ,POSVET PRI ZORNU SEM IMELA DANES IN TAKO GREVA S PARTNERJEM V BOJ PO OPRAVLJENI KONTROLI SEMENA.
DOMA IMAVA DVA LUŠKANA IN ZDRAVA SRČKA, ŽELIMO PA SI VSAJ ŠE ENEGA SRČKA :) ČE BO POSREČI.
PRVIČ SEM ZANOSILA PO DRUGEM ICSI POSTOPKU BREZ ZAMRZNJENČKOV :)
SREČNO VSEM!!!!

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 11:33:44   
Muri82
IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

Muri82 ti kar tam povej da si že toliko časa na bolniški in da rabiš nadaljno mnenje za komisijo.Mislim da je Zorn v poned.na UZ,nisem pa ziher.Kar vstrajaj pri svojem,in jim daj vedet,da se ne počutiš najbolje.če ti pa ne bodo napisal papirja za komisijo,pa ti naj napiše tvoj ginekolog,pa še odpustnico priloži na komisijo.Sej tisti,ko so tam,prekleto dober vejo,kakšna je ta bolezen al kak se naj izrazim.
Če greš ta poned.,bom jaz pogledala v soboto na razpored,ko imam transfer pa ti javim kdo je na vrsti za UZ.upamda ne pozabim,ker bom imela polno glavo drugih misli.


andreja_p v kolikor boš imela voljo it do seznama bi ti bila zelo hvaležna, če lahko pogledaš kdo dela na UZ v ponedeljek 12.3. A dr. Zorn je ok? Jaz ga še nisem srečala.

Če ne bosta dva user posted image  bom šla potem v ponedeljek 19. delat. 23. imam pa itak spet pregled pri svoji osebni G. pa se bom še z njo pomenla kako in kaj. Pa bom potem magari spet doma ostala in ne bo treba niti s komisijo se ukvarjat pa to... Mah danes sem že bolj pozitivna, ker se za pikico bolje počutim. Samo zeloooo sem utrujena in lačnaaaa ;) Ampak to so bolj lušti, ker itak imam polhen želodec tekočine. Tega me je najbolj strah ko bom šla v službo - da ne bom uspela tolko pit, kot je treba.

Pa seveda naj te pričaka čimveč lepih blastocit v soboto user posted image user posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 11:40:32   
Muri82
Ina81 kako si potem zrihtala? (oprosti RR mi je neki štrajkal in nisem mogla odgovorit). Si klicala sestre? Čene pa itak če narediš test dom in je pozitiven greš kupit. Ker itak ti bo Utrogestana zmanjkalo tudi do prvega UZ. Pušenjak pa ga priporoča vsaj do dopolnjenega 8. tedna. Sicer v manjši količini (3x na dan po 100 mg ali pa 2x na dan po 200 mg).

miška26 jaz sem imela transfer 11.2., test za Bhcg 27.2., UZ imam pa 12.3. Tako je na kliniki. Kako je pa pri Rešu pa ne vem. Najbolj da kr njega vprašaš. Sej si mu itak mogla javit pozitivni test a ne? Kdaj imaš pa potem rok? Novembra? Jaz za rep lovim oktober. Upam da ne bo ratalo ravno 1.november. Mi je tak blesav datum. Ampak sej vem, brezzveze se obremenjevat, po vsem kar sem prestala. Drži se.

(odgovor članu Ina81)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 12:45:48   
EmaS.
user posted image pozdravljene,
danes je moj 13. dan po ET in user posted image  še ni   a test je negativen  user posted image   , pa še kri sem dala v sredo pri osebni zdravnici in sem danes klicala in je žal negativen ( sem vedela da mi ni uspelo, sem vseeno pričakovala po tihem da bo +, tako sem žalostna user posted image ), 12.3. imam test v Lj.
A ste vi nehale s utrogestanom po negativnem testu, zdi mi se brezveze da si ga dajem če ni ratalo  user posted image

< Sporočilo je popravil EmaS. -- 9.3.2012 12:47:16 >

(odgovor članu Muri82)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 12:46:03   
miška26
Muri82 jest imam tud ful apetit, skos pomalo jem, samo me pa ponoči vse tišči, pa slabo spim,
ko je črevesje polno:) Ja okoli 13.11. naj bi imela rok po izračunu. Ja 1. November je res malo čudn
datum, je že pol bolša noč čarovnic:) Ampak važo je da datum bo!:) Bo Pa škorpijončekuser posted image
Drugače imam pa uraden test,kot mi ga je Reš naročil zdej 11.3.,
klicala sem že takoj po pozitivnem testu, ker sem jedla Bromergon,da so mi odobrili da ga čim prej neham
jest,v ponedeljek 12.3. sem pa zmenjena da pokličem da se najavim na UZ. Sj bom v nedeljo še enkrat
lulala za ziheruser posted image

(odgovor članu Muri82)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 14:17:10   
MIHIKA1
ema....kaj naj rečem...žal mi je, da sedaj ni ratalo...bo pa drugič...boš vidla...glavo gor in samo naprej...!!!!!
lale....
hehehe....saj res , da sem taka mala radovednica ja...veš, da te zezam...enkrat bi se res morale zmenit..pa se videt...boš vidla, da nisi nič zamudila...taka nadloga sem...hihi....lubika, pa valjda bom navijala zate kot nora....!!!!! povej mi ...si dobla rožico včeraj..? si dobla še kaj zravn rožice...zvečer mislim...hehehe??? ..glej, spet sem radovedna...!!

Pupike...nič obupat...če se vse takoj ne izide..glavno, da vemo, da se bo...kajti zares se bo...!!!!!
Držim pesti za vse, ki čakate na pluseke....!!!!!!

(odgovor članu miška26)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 16:42:51   
andreja_p
Muri82 ja bom pogledala pa ti sporočim.Zorn je men osebno zelo vredu.Sem imela v ponedeljek punkcijo pa mi jo je on delal,pa še moj osebni ginekolog je tukaj v LJ.Kar se pa tiče tvoje bolniške,ko si rekla da jo boš prekinila,pa potem čez 2 dni šla ponovno v stalež:naj ti povem,da se s tem ne boš izognila komisije,ker boš stalež odprla za isto zadevo in ne bo prekinitve za več kot 14 dni.tak je zakon.jaz sem to izvedela dve leti nazaj,ko sem imela laporo in histeroskopijo,ko sem mislila da bom lahko delala,pa sem prekinila stalež in seveda me je preveč bolelo,pa sem po 5 dneh šla ponovno v bolniško in mi je osebna zdravnica rekla,da me mora dati na komisijo,ker je bilo tudi 30 dni.mislim da bo bolje da si doma,da se ti kaj bolj ne zakomplicira.To je sam moje mnenje,ti pa naredi tak ko čutiš in veš da bo najbolje za oba.Ne pozabi da imaš dragocen zaklad v sebi, za katerega bi se jaz upirala na vse načine.Verjamem da ti bo uspelo.

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 16:47:58   
tatyancha
Punce pozdravljene po krajšem premoru.Sporočam vam da mislim na vas in navijam za vse...
Sporočam vam tudi da imava 26.3. posvet pri Rešu za ponovni postopek.bova šla kar takojnazaj v akcijo.Spet sem polna optimizma in pričakovanj.
Ali ima katera izkušnje da bi dobila pri Rešu že na posvetu zdravila s seboj če bi bila odsotna ko bi bil datum za špikanje.

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 20:44:19   
cukica
Drug teden dela na uz Dr.Ban.
Zoren in Tomaževič pa imata punkcije in ET.
EmaS žal mi je,....


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.3.2012 21:58:11   
miška26
EmaS tudi meni je žal, sem upala da se nam ena več pridružiuser posted image user posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
10.3.2012 8:21:49   
športnica
dobro jutro, la pokukam vsake toliko in pošiljam lepe lepe pozdravčke.
jaz imam v sredo 14.3. pri Tomaževiču pregled in posvet ter dobim napotnico za 6. postiopek. sva se odločila, da bo ta zadnji.

jona, sporoči kako bo na pregledu v ponedeljek user posted image

držte se in bodite poitivne

(odgovor članu Ina81)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
10.3.2012 10:19:24   
Felidae
emasuser posted image user posted image user posted image user posted image :(( soda :( drzi se

Midva sva Danes zjutraj prevzela zdravila pri Resu, lahko me date na seznam za uz,UZ 16.3., dobila sva Dipherelin 1 ampulo in Menopur 2 ampuli.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
10.3.2012 12:17:23   
Felidae
Coala upam da user posted image kmalu pride in da se kdaj srečava pri Rešu

Športnica upam da bo 6. postopek za vaju zmagovalen in da vama posije sonček

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
10.3.2012 13:31:27   
SILVA
športnica jaz imam tudi 14.3 posvet, samo pri Bokalovi, mogoče se še srečavauser posted image
Ob kateri uri imaš ?


(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
10.3.2012 14:42:21   
andreja_p
pozdravljena dekleta!
zelo na hitro in na kratko vam javim da sva danes prejela dva zarodka oba sta blostociste.Test imam 26.3.Bosta pa verjetno še dva zamrznjenčka.Niso mi znali povedat,se bodo še odločli in poslali po pošti informacijo,zato ker je na današnji dan propadlo 5 zarodkov.Upajmo na najboljš.Lepo vas pozdravljam in ko bo kaj novega javim,do takrat me pa ne bo tukaj saj moram malo odklopit.pa brez zamere

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
10.3.2012 19:05:49   
Anonimen
Pozdravček vsem

Ema user posted image user posted image žal mi je da ti ni uspelo...

Andreja_p drži se in držim pesti,d a ostaneta pikici pri tebi vseh 9 mesecev...

Miška in Muri..uživajta in crklajta pikice še naprej, mislim da imaš Muri v ponedeljek UZ user posted image

Jaz napredujem s špikanjem, jajčniki me po malem bolijo, kar pomeni da so delovni in v ponedeljek na UZ izvem kolk pridni...pravijo da potrebujem enga borca ali borko...to je za naju zadnji postopek in resnično upam, da bova zmagala in iz tega boja dobila pikico ali dve user posted image

Punce mislim na vas. držim pesti za vsako posebej, četudi nisem napisala imena in če bi bilo po moje, bi bile na koncu vse zmagovalke user posted image

Razvajajte se in imejte se radi

Vita user posted image

(odgovor članu andreja_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
11.3.2012 8:04:48   
EmaS.
Hvala vam punce za lepe besede,
sem preživela neuspeh, gremo neprej  :) , ko pride user posted image  se naročim pri dr. Zornu za naslednji postopek, pa smo spet tam, č a k a n j e user posted image
andreja_p od srca ti želim srečo, da oba ostaneta pri tebi
tudi ostalim želim srečo
user posted image user posted image user posted image
--------------------------------------------------
------- moj problem nije od mene veći----------

< Sporočilo je popravil EmaS. -- 11.3.2012 8:05:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
11.3.2012 9:40:28   
jona klara
jutro
punce mnene pa zanima, če ste bile po neuspelih ivf še naprej full izčrpane, utrujene? jaz sem še vedno brez energije, se mi kr spi....ni to normaln, da bi še kr hormoni to delali ane?

vsem česstitke za plusek



_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu EmaS.)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
11.3.2012 9:42:18   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: športnica


jaz imam v sredo 14.3. pri Tomaževiču pregled in posvet ter dobim napotnico za 6. postiopek. sva se odločila, da bo ta zadnji.

jona, sporoči kako bo na pregledu v ponedeljek user posted image



dobro opravi, sedaj pa mora biti, to mu kr povej.Jaz imam jutri posvet, javim kako bo, sem pa tako utrujena kr naprej, kot, da se še pikam.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?