|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Voziček Quinny Formula 3 xl 28.2.2004 9:39:17
|
|
|
|
Asja-2
|
Po moje je najbolje, da se zapelješ kar v Baby center in tam probaš. Pa vzemi s sabo meter, da boš videl, če gre v avto
|
|
|
|
|
Voziček Quinny Formula 3 xl 29.2.2004 14:19:37
|
|
|
|
_Arwen_
|
Ja, ampak v baby c. letaku je notri fashion!
|
|
|
|
|
Voziček Quinny Formula 3 xl 29.2.2004 18:35:37
|
|
|
|
stela
|
Voziček je Quinny Fashion 3 XL, cena pa je 70.000,- SIT (znižan iz 170.000,- SIT). Jaz sem ga kupila v soboto v Baby centru v BTC - ju in je bil baje zadnji, lahko pa za vsak slučaj še enkrat preveriš. Voziček je super, dobiš zraven čisto vse kar rabiš. L.p.
|
|
|
|
|
Voziček Quinny Formula 3 xl 29.2.2004 20:38:20
|
|
|
|
Anonimen
|
ja, zraven dobiš košaro dreami, spalno verčo, torbo in dežno prekrilvalo. lp,:fis:
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKaj vzeti s seboj v porodnišnico?Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zadnje s foruma
VečerF*R*Ukaj delate zvečer ko gredo otroci spat?zlekljena na kavču si ogledam dober film (
25%)

berem knjigo (
3%)

sem na internetu (
28%)

ukvarjam se z gospodinjskimi opravili (
14%)

stisnem se k lubiju (
29%)

opravljam službene obveznosti (
1%)
Število vseh glasov: 216Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!