|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 9:29:42   
pin
oooooooo, super novica, potem pa grem v ponedeljek fehtat za junijski postopek. No, če se nam bo izšlo glede mojih menstruacij.

Sem se glih odločila, da preneham s kavo, tistih 5 cigaretekov na dan tudi gre proč. Sladkarije, bela moka in ostalo že dolgo ni na seznamu dovoljenega.

Aja, pa na akupunturo grem (že konec aprila štartam). Vse za bebico.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 9:38:55   
coala
tudi jaz sem se sedaj zdravo prehranjevala nič sladkega pirina moka pirin kruh do kosila samo sadje veliko sirotke ki baje pomaga pri vgnezditvi edino akupunktura mogoče al pa bioresonanca tud mogoče,sam kaj ko sem brez službe in je to pol res strošek velik,ne vem bomo videli.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 9:49:30   
pin
boš ti šla junija ponovno? Ali boš vzela "malo dopusta" med postopki.

Mene so že zdaj meditacije stale 200 €, samo se je zelo splačalo, ker je bil 1. IVF 3x večji napor. Pa še določene strahove sem odpravla user posted image

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 10:04:58   
*zabica*
Punce, ne hitite s postopki, ker telo še ni pripravljeno....s tem si delate le škodo in zmanjšate možnost uspeha...veliko punc zanosi tudi med postopki, saj je telo še polno hormonov....
Držim pesti za vse trepetalke in tiste, ki boste to še postale....Morda se vam pridružim čez mesec ali 2 :)

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 10:05:06   
pin
Coala! Si ti že klicala dr. Reša in mu povedala rezultat?

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 10:11:16   
pin
Zabica, med prvim in drugim posotpkom je minilo 4 mesece. Zdaj malo hitim zaradi poletja in dopustov. Pa saj nikoli ne veš kaj je prav ali ne. Ta postopek je bil zame neproblematičen (res sem veliko spala), zato si pa upam hitet. Če bi bil naporen, zagotovo ne bi hitela, duša mora počivat.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 11:56:08   
šičko
Ojla!
Evo tudi jaz iz 3 uz-ja. Danes pade stopka,punkcija v torekk.

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 12:19:59   
*zabica*
user posted image super šičko...držim pesti :)

@pin: pa tudi telo si mora odpočit....4 mesci premora je ok, hitet iz postopka v postopke (3 mesci ali manj) pa nima smisla, si narediš več škode kot koristi ;)

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 14:37:38   
coala
ja pin saj dejansko so ble lani pr men tri menstruacije marec,april,maj,junijsko menstruacijo sem pa spet začela,tako da lahk šele julija,takrat ma pa on dopust začne s prvim,ker vem da ga je zame tolk skrbelo ,če bom prišla skoz s transferjem do konc junija.
Jaz ga še nisem klicala,ga bom v jutri zaj sem še čist tak rahla,se mi še kr solze nabirajo,ko sam pomislim.Po eni strani si pa mislim,če bi še sploh šla jaz sem tak zaj mela ful dolg premor vmes med postopki ampak psihično me pa potisne do podna.Sem že tolk enih stresov dala v tem življenju skoz,da ne vem od kod še sploh zbiram pogum.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 14:38:31   
coala
šiško želim ti čim več celic močno držim pesti zate

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 17:41:51   
Felidae
Podokina, joj ko tole preberem, dobra si, resnično upam da še ni konec in da bo še vse ok. Je pa res, da ti je res malo lažje ko imaš dva sončka že doma, ampak še vseeno je to čakanje in ko ne veš ali bo ali ne bo težko za vse enako.
Meni je Reš rekel septembra, in ne bom prehitevala dogodkov, avgusta greva na dopust s septembersko menstruacijo pa k Rešu. Upam da nama v tretje rata.
Coala, junij je pri Rešu problematičen samo zaradi tega ker gre julija na dopust, tko da je opcija samo če dobiš menstro v prvem tednu junija, potem pa vprašanje če te še vzame? Ne vem ... ugibam.
Šičko, držim pesti za čimveč celic!

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 19:17:39   
latka
Grejem zelo lepouser posted image !Test 30.4.!

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 20:50:45   
andreja83
Latka držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 21:05:23   
Wannabemommy
Dober večer punce

Joj jaz sem tak nervozna,....danes zjutraj sem delala test in je bil user posted image , zaj pa nevem če sem ga mogoče prehitro delala. ET sem mela 6.4. kao 5 dan oz. 6 po spontani ovolaciji, včeraj bi mogla dobit svojo user posted image pa je ni bilo na spregled pa sem test nardila in je bil user posted image

Je pa danes 9 dan po ET, je možno da je res????

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 21:22:10   
ajetam@
jaz sem delala 9 dan test in je bil pozitiven in je bil lažno pozitiven.
upaaaam da pri tebi ne bo tako. samo povem. če bi mei kdo to povedal bi bila potem veliko manj razočarana user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 21:24:52   
Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: ajetam@

jaz sem delala 9 dan test in je bil pozitiven in je bil lažno pozitiven.
upaaaam da pri tebi ne bo tako. samo povem. če bi mei kdo to povedal bi bila potem veliko manj razočarana user posted image



Ok user posted image hvala vseeno sej sem si mislila da je prezgodaj. user posted image A ET si mela tud 5 dan al 3?


_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 21:36:12   
ajetam@
joj ne bit žalostna zarad mene! še vedno drži upanje in veselje v sebi! pa čez dva dni ponovi test.
jaz sem mela mislim da 3 dan po punkciji et. če se ne motim. držim pesti da je vseeno to to. ne izgubit upanja res ni bil to moj namen. samo jaz sem bila nazadnje res 100% da je to to in potem ko ni bilo mi je blo res grozno težko. samo zato sem povedala svojo iskušnjo.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 21:40:31   
ajetam@
aja a si sploh dobila stop inekcijo?

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 21:52:02   
ajetam@
joj da nisem prehitro kej rekla. če nisi imela stop inekcije potem je ziher to to user posted image
če si jo pa mela pa čez dva dni ponovi.
good luck!!!

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
15.4.2012 22:00:36   
podokina
ja 9.dan po transferju ki je bil na 5.dan je zihr pravi plus tako da user posted image user posted image
latka pridno grej in držim pestke prav tako ostalim
vsaj nekaj dobrih novičk da slišimo
jest jutri pokličem ginekologinjo ker se mi že trga ker ne vem na čem sem,vsako jutro delam test,črtica za rezultat je dosti močnejša kot testna krvavim pa vsak dan malo več. vem da se še nič ne vidi bo jutri točno 5 tednov ampak raje zvem da nimam več možnosti če je tako namenjeno kot da upam,se živciram še malih dveh si ne upam v naročje vzet,cela sitna in s strahom hodim po hiši in na wc kaj bo spet ven priteklo-grozno res,nič nimata od mene v zadnjih dneh pa tako na izi sem šla v postopekuser posted image user posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 8:08:35   
Wannabemommy
Jutro punce

Ne nisem imela nobenih injekcij ET zamrzjencka po ET sem dobila eno injekcijo pregnyla to pa je vse sem pa dans ponovila in ostaja user posted image tak da upam da je to to,veselit se se nekak ne upam se nekak nism lih dojela da je ratalo user posted image

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 9:38:22   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: ninon

zdravo :) punce dejte mi neki povedat...stara sem 24.let in me zanima kolk zarodkov mi lahko pri transferju vstavijo?jaz bi dva pa me zanima če lahko...sem namreč na GK LJ...


Jaz sem bila stara toliko kot ti, pa so mi vedno vstavili 2.

(odgovor članu ninon)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 9:42:38   
limonca*
podokina, si že imela UZ? Koliko časa je sedaj minilo od ET? Lahko krvaviš zato, ker se je prijel en otroček, drugi je odmrl in se sedaj čisti. Lahko da krvaviš, ker imaš hematom. Krvavitve po IVFu so precej pogoste, zato bodi mirna. NAdaljuj z jemanjem utrogestana/dabrostona, počivaj in misli na najbolje.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 10:10:23   
podokina
ninon tudi jaz sem bila v prvem postopku stara 24 let in sem dobila na željo 2-sem bila pri rešu ampak pomoje če želiš ti vedno dajo 2
limonca hvala za spodbudne besede
nisem še bila na uz,dela danes ginekologinja šele od 13 dalje tako da takrat pokličem,sem 16. dan po transferju sem ga mela 31.3 na 5 dan,itak se ne bo še nič videlo edino če je že vsega konec mi lahko pove drugega vem da ne,sem pa še danes delala test in je še vedno črtica v istem momentu ful močna,bolj kot potem testna kar me nekako drži pokonci
mela pa v nedeljo prejšnjo rjav in svetlo roza izcedek-ne veliko in potem še malo v ponedeljek potem pa do petka nič in zdej se je v petek začelo spet malo rjavo,v soboto tudi že malo sveže krvi,včeraj pa kar veliko-tudi par koščkov vmes in živo rdeča kri zdej pa spet nič zjutraj malo rjavega izcedka in zdej zatišje.vem da so donosile že tudi punce ki so imele krvavitve sam sem mela že eno nosečnost brez kapljice izcedka tko da sem še bolj živčna zaradi tega,no upanje pa še ostaja ker od prvih izcedkov prejšnji teden je nosečnost še sigurno napredovala je bila črtica vsak dan močnejša

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 11:07:17   
limonca*
Bom držala pesti. user posted image

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




zanositev
awwa

Koliko časa po prenehanju jemanja kontracepcijskih tablet ste "se trudile", da vam je uspelo zanositi?

prvi mesec (37%)

2-3 mesece (23%)

4-6 mesecev (14%)

7-9 mesecev (4%)

več kot 9 mesecev (22%)


Število vseh glasov: 234

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!