|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 11:32:10   
Anjuškaaa
Latka js tudi grejem eno zelo lepo blastocisto in tudi test 30.4. user posted image naj nama uspe z user posted image user posted image in vsem ostalim tudi!!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 11:47:57   
latka
Ja, upajmo nauser posted image user posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas!!!user posted image

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 11:50:23   
pin
Dr. Reša sem obvestila, da nismo bili uspešni. Vidimo se avgusta oziroma septembra (1 teden pred menstruacijo).

Vsem, ki še čakate in trepetate - NAJ SE VAM URESNIČIJO ŽELJE.

Beremo in tipkamo se septembra user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 11:54:44   
ajetam@
veš kaj jaz bi na tvojem mestu samo poklicala na kliniko če zaradi te inekcije lahko nastane pozitiven plus. če ne more potem se lahko oddahneš in zares začeš veselit! user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 14:30:29   
šičko
*zabica* hvala ti upamo na najbolše :)
Me pa že tako napihuje da bi bilo fajn če bi bila punkcija že danes in ne jutri :))))
Komaj čakam da se znebim tega občutka k tud sedet ne morm več. Si sploh ne predstavljam kako zdržite punce, ki imate po 20 foliklov, pri meni jeih je ene 7 pa mi je že muka od vsega.

coala - hvala tudi tebi, vam bom jutri javila kako kaže, prvi postopek je bilo 7 foliklov pa so bile 3 celice, 2 potem oplojeni. Jutri upam na najboljše.


(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 14:33:28   
podokina
pin a mi lahko daš prosim telefonsko od Reša?
sem bila pri ginekologinji mi je že po telefonu rekla da ne more nič še vidit in naj grem raje k Rešu pa sem jo prepričala da bi vseeno prišla in ne bi hodila do reša ker ne bo nič več videl vem da je treba itak počakat da se potolažiš vsaj do polnih 6 tednov ko se vidi plodek in utrip. v glavnem videla eno gestracijsko vrečko večjo kjer se mogoče kažejo obrisi rumenjakovega mehurčka ampak ni prepričana ploda se itak ne vidi,obstaja možnost da je zraven še ena gestracjska vrečka ki je propadla-ful manjša in v najboljšem primeru obstaja možnost da bi nosečnost potekala normalno s prvim plodkom in je drugi propadel zaradi tega krvavitve-je pa vse en velik ČE kar mi je tudi povedala. sestre me poznajo smo v manjšem kraju in sta mwe malo tolažile da naj kar zaupam v prvega da ne smem obupat tako da moram poklicat Reša za pregled čez cca 10-14 dni da vidimo če bo kaj.itak so bli pa vsi k jih poznam v tistem momentu v ZD jest pa cela rdeča v obraz-ah no držte pestke še naprej vsaj upanje še ostaja za enega borca

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 15:01:55   
Martina Ayla
Živjo, tudi jaz čuvam eno zelo lepo blastocisto user posted image  in imam pregled 30.4. - samo ker naju z možem ne bo,  bom pregled prestavila na 3.maj. Imam pa dva vprašanji:
1. Kdaj danes začnem z Utrogestanom - zvečer ali že popoldne?
2. Kam se gre po 14 dneh na pregled - UZ ali kri?
Hvala za odgovore in vse dobro vam želim !

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 15:48:14   
Storžica 81
podokina moji prijateljici so par mesecev nazaj vstavili dva zarodka ( enega zelo dobrega in enega malo slabšega). Po osmih dneh je začela rahlo krvaveti ( tako kot ti sedaj). nihče ni vedel zakaj krvavi. Več ko se je gibala več je krvavela. Sedaj je v sedmem mesecu nosečnosti ( nosi enega otroka, drugizarodek je odmrl). Pogumno naprej!user posted image
Pri nas ni nič novega. Folikli rastejo s polževo hitrostjo user posted image , jutri imam ponovno UZ.

Lep dan

(odgovor članu Martina Ayla)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 17:02:13   
latka
anjuškaaa in martina ayla, kako se počutita?

Jaz imam že od punkcije bolečine po celem trebuhu, celo v ledvenem predelu(levo je huje), pa tudi v desni rami.Veliko počivam, pijem in grem na vodo normalno, vendar mislim, da imam še vedno blago hiperco, saj so me jajčniki po punkciji neznosno boleli. Včeraj na ET mi sicer niso nič omenili, pa sem imela UZ, upam samo, da ne bo kaj hujšega.user posted image

Ima mogoče katera izkušnje s podobno situacijo?

(odgovor članu Storžica 81)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 18:01:43   
*zabica*

IZVIRNO SPOROČILO: šičko

*zabica* hvala ti upamo na najbolše :)
Me pa že tako napihuje da bi bilo fajn če bi bila punkcija že danes in ne jutri :))))
Komaj čakam da se znebim tega občutka k tud sedet ne morm več. Si sploh ne predstavljam kako zdržite punce, ki imate po 20 foliklov, pri meni jeih je ene 7 pa mi je že muka od vsega.

coala - hvala tudi tebi, vam bom jutri javila kako kaže, prvi postopek je bilo 7 foliklov pa so bile 3 celice, 2 potem oplojeni. Jutri upam na najboljše.




Boš videla, ju3 bo takoj bolje.....
Mi2 sva se pa odločila, da greva pred dopusti v nov postopek...prejšni teden so mi odstranili pregrado, dr. T sicer pravi, da ne vidi razloga, da nebi šlo kar po naravni poti in da bomo kr doma otroka nardil in da mi ni treba po eprovetko hodit....naj se njegove besede pozlatijo :)

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 18:17:23   
Anjuškaaa
Latka js sem še kar dobro..samo dosti bolj občutljiva..kr na jok mi gre za brez veze. Danes nimam nobenih bolečin in tudi izcedkov ne razen od utrogestana. Včeraj zvečer me je pa na desni strani zadaj cel hrbet bolel da me je vsak gib zaskelel. Mogoče je od punkcije ampak od punkcije so mi bolečine popolnoma izginile že po 3 dneh. Dans je hvala bogu vse ok. Če ti niso nič omenili na UZ potem nič ne skrbi. Ginekologinja je rekla da zarad teh hormonov od špikanja in punkcije ter transferja se nam non stop neki dogaja..boli tu pa tam in na vsake toliko cajta. Nič ne skrbi glede bolečin dokler so še znosne. Ko bo pa hudo pa takoj nazaj se pokazat. Ubija me dolgčas doma ko ne upam it še nikamor..naj bi po transferju se počivalo vsaj 3 dni in prav tečno mi je vse skup user posted image

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 18:21:56   
Anjuškaaa
martina ayla utrogestan se jemlje 3x2 na dan vaginalno injs sem včerajj na dan transferja vzela že popoldne. zjutraj tak nisem mogla zaradi transferja in če slučajno še nisi vzela si daj takoj zdaj in potem kasneje okoli 12 al 1 ure ponoč. Če greš pa prej spat pa raje samo zvečer. Važn da je vsaj 6-8 ur zamika pri jemanju. Po 14 dneh se gre na pregled krvi da ti fiksno preverijo nosečnost. Če se ti prej pojavi menstruacija seveda na pregled ne greš in za vsak primer doma narediš test. Tako so meni včeraj povedali. Vso srečo

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 19:14:12   
jus79
Tatyancha in šičko jutri držim pesti da bo punkcija čimbolj uspešna!!!user posted image user posted image user posted image

Podoklina, Wannabemommy, Latka, Anjuškaaa, Martina Ayla ( upam da nisem katere izpustila)- držim pesti da se bo vse najlepše izšlo!!!

Jaz imam punkcijo v sredo, tokrat sem veliko slabše odreagirala kot prvič, ampak vseeno upam na najboljše!
A je bila katera v situaciji, ko so ji napovedali folikel ali dva, na punkciji pa se je izkazalo da jih je več?




(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 19:22:37   
jus79
Storžica 81 tudi zate držim pesti da tale tvoja vojska foliklov user posted image čimprej "doraste"!

(odgovor članu Storžica 81)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 19:25:29   
Martina Ayla
Anjuskaa: hvala za informacije - sem si dala Utrogestan že popoldne, ker sem si rekla, da škodit ne more :) A ga ti daješ točno na 8 ur? Jaz sem si ga pred današnjim transferjem dajala ob 9ih zjutraj ob cca 3eh popoldne in okoli 9ih zvečer. Kje pa se odda kri za pregled - sem na GK Lj? Danes nisem dobila natančnih informacij, v prejšnjem postopku sem pa itak dobila že prej menstruacijo, tako da tudi nisem rabila hodit... Tokrat upam, da bo :)
 
Latka: Jaz nimam močnih bolečin, vsake toliko me sicer špikne - po punkciji me je bolelo, a se je dalo zdržat. Je pa res, da sem tokrat skozi cel postopek imela manj težav kot prvič, ko sem imela hiperstimulacijo. Sem pa UTRUJENAAA in skoz spim. So pa zoprni izcedki od Utrogestana.

Jus 79: Hvala za lepe želje! Naj nas bo čimveč srečnih :) Držimo pesti !!!

(odgovor članu jus79)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
16.4.2012 19:43:36   
Anjuškaaa
Jus79 hvala za pestke..meni so na UZ našli le 10 foliklov in pri punkciji sem pa imela 13 celic tako da nič se ne sekiraj za to. Važna je kvaliteta vsaj ene celice in ne kvantiteta user posted image

Martina ayla mislim da daš kri tam ko si dobilla ketonal v tazadnjo pred punkcijo..nisem sigurna ker mi je ta postopek bil prvič in če nimam prav naj me katera popravi. Sem pa videla da tam jemljejo kri. Js si dam utrogestan ob 10 dopoldne ker dolgo spim in pol ob 17 uri popoldne in opolnoči predn grem spat. Ni treba da je glih na 8 ur pač približno. Js sem tud non stop zaspana in kr spim ker to je verjetno zaradi utrogestana user posted image

Malo prej sem dobila rahlo bolečino v maternici kot pri menstruaciji pa je komaj en dan po transferju user posted image

(odgovor članu Martina Ayla)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 7:14:35   
coala
latka najbrž da imaš hiperstimulacijo,v prejšnjem postopku sem tud jaz mela take težave,pa tud malo z dihanjem ko sem se vlegla.V glavnem ,zabica,anjuškaaa,latka,martina ayla,jus79,storžica81,močne,močne pesti za vas seveda še pridem malo pokukat,da vidim kako napredujete,drgač pa jaz nov postopek avgusta,se javim zopet takrat.Veliko dojeeenčkov vam želimuser posted image

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 10:52:21   
jus79
Hvala Coala za pestke, jutr bi mi na punkciji prov prišle ko bo treba na trebuh pritiskat user posted image !

Punce, a katere po punkciji oz. ET jemlje aspirin 100?Sem nekje zasledila da je včasih to Reš predpisoval, ampak mi pri 1. postopku ni nič omenil?!

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 12:11:04   
šičko
Ojla punce! Punkcija za mano. Imamo 5 celic upam da se jih cim vec oplodi.
Transfer imam v nedeljo.
Lepo bodite,grem pocivat

(odgovor članu jus79)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 13:08:37   
tatyancha
Prav na kratko - punkcija za mano, pravljice je konec, saj so bili folikli prazni.
kako naprekj ne vem, saj sem trenutno brez volje do življenja.Lovijo me leta, odziv na zdravila porazen.
Očitno nekaterim ni dano objeti svojega otroka.
Punce ve pa pogumno naprej...

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 13:39:11   
*zabica*
user posted image tatyanchka....v koliko postopkih si pa bila? ti menjajo zdravila? kaj pravijo zdravniki?
Šičko...super za celice, naj se vse oplodijo :)

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 13:47:02   
jus79
Tatyancha imaš ZS

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 13:51:37   
jus79
Šičko user posted image user posted image user posted image in kot je zabica napisala; naj se vse oplodijo!

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
17.4.2012 20:49:13   
bibk
Pozdravljene punce

Imam eno vprašanje glede ET zamrznjenčkov.... Ste pred ET jemale utrogestan/prometrium ?

(odgovor članu jus79)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 5:24:06   
Martina Ayla
Dobro jutro :)

Danes sem res zgodnja :) Trapaste sanje naredijo svoje, da si človek ne upa več zatisnit oči.... He he he kako je to res neverjetno, da se zbudiš zaradi sanj in ko zapreš oči, imaš občutek, da boš sanjal naprej... očitno moram nehat gledat informativni program, ker res ne bi vstajala tako zgodaj ;-)

Kako ste kaj ve? Jaz sicer po ET (danes šele 3. dan) vsak dan z bolj bolečimi prsmi in tudi trebuh me vsake toliko boli. Upam, da niso znaki M, ampak da se bom čez ene 10 dni že lahko veselila user posted image  ali user posted image  

bibk: žal zamrznjenčkov nisem imela, tako da postopka ne poznam.

Pišite kaj !!!!

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?