|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 8:50:04   
andreja83
Dober dan,

bibk jst ti lahk povem, da ja pred prenosom zamrzjenčka sem si vstavlala utrogestan. Prej pa ker sem imela stimuliran postopek, sem jemala še estrofem, potem se mi zdi nekje 10 dan, pa zraven še utrogestan. Upam da sem ti pomagala kaj.

Lep dan vsem

Držim pesti za vse, ki grejete pikice user posted image

(odgovor članu Martina Ayla)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 10:30:34   
Anjuškaaa
Martina ayla veš od kar sem na utrogestanu imam čist vsak dan sanje a ko prej sem jih imela zelo redko. Sanje so pa včasih lepe in včasih grde user posted image zanimivo ane? js nikoli nisem imela bolečih dojk in niti pred menstruacijo a tokrat jih imam ampak to rahle bolečine..to je lahko tudi stranski učinek utrogestana in ne vedno nosečnot user posted image meni je pa dans 4 dan po ET-ju in res gre zelo počasi..še 10 dni ali do menstruacije..

(odgovor članu Martina Ayla)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 10:58:19   
barvo37
andreja83, kako je nate učinkoval Estrofem? Si bila zelo zaspana, depresivna, kot pravijo nekatere, da so bile? koliko casa si ga jemala?

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 11:20:29   
šičko
Ojla punce, nič kaj dobrih novic nimam. Od 5 celic se je samo 1 oplodila tako da moram že jutri nazaj na ET (3 dan), tole zdaj me je pa kar malo potrlo user posted image so me ravnokar klicali s klinike.
Se še kaj oglasim jutri ko bomo videli kako in kaj.
Držte se

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 13:50:13   
jus79
Hej punce,
včeraj sem imela punkcijo, pridelala 4 celice, zdaj pa upam na najboljše.
Glede na to da sva v ICSI, zaradi premajhnega števila oplojenih celic v prvi rundi, greva že jutri na ET.

Šičko držim pesti da se bo jutri vse dobro izšlo.





(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 14:49:36   
andreja83
Barvo 37 pa men se niti ni zdelo, da bi kaj vplivale te tablete na mene. Mogoče res, da se mi je mal več spalo, po vstavitvi utrogestana, takrat sem izkoristla tiste pol ure za poležanje. Tk da drugače pri meni brez sprememb. Jemala pa sem ga od drugega dne cikla naprej, pa vse do krvnega testa. Tak da nekje 30 dni skupaj. 

(odgovor članu jus79)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 14:56:58   
tamala86
punce držim pesti za vas, da ste vse srečke nosečke...drugim pa čimprej čimbolj uspešne postopke...:)
Midva sva zdj naročena pri Reševi 15.5. z vsemi izvidi in vse...zdj mava vse in upam da bo šlo kej hitr pol...ker je rekla, da sam še to čakamo.
Mam pa eno vprašanje...moji izvidi za FSH in AMH me malo skrbijo...3 dan ciklusa je moj FSH 12,65, AMH pa imam 0,56. Stara sem 25 let. a katera ve a so moji izvidi ful slabi al pa karkol...sm gledala mal po netu, pa tko različn piše...da AMH nižji od 0,7 kaže že na zmanjšano ovarijsko rezervo...
Ima katera podobne izkušnje?Hvala za odgovor!

Pa še to...že kar nekaj časa mi ne delajo smeškoti?!

LP ;)

(odgovor članu jus79)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 16:39:21   
HANYBANY
Živjo dekleta, eno banalno vprašanje user posted image

med katere odpadke mečete igle po uporabi, ok brizge grejo med embalažo, kam gredo igle in kam tisti mali robčki za razkuževanje??user posted image  aja, ovitek od igle pa brizge gre tud najbrž med embalažo al? tole ločevanje mi ne gre ravno najbolj od rokuser posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 18:34:59   
Anjuškaaa
igle se dajejo posebej in to imajo samo v zdravstvenih ustanovah..zato pa se igle mečejo v steklen kozarec in se pri transferju vrne tam kjer si jih dobila..jaz sem tako naredla ali pa odneseš v bližnji zdravstveni dom..

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 19:30:41   
Martina Ayla
Anjuskaaa
očitno na naju Utrogestan enako deluje :) Upam tudi, da to pri obema pomeni tudi + :))))

Seveda želim tudi ostalim čim uspešnejše postopke !!!
 


(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
19.4.2012 20:13:04   
HANYBANY
ok, hvala Anjuskaaa user posted image

(odgovor članu Martina Ayla)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 13:18:54   
Storžica 81
Mene pa zanima ali ste vse dobile tablete "ESTROFEM" po punkciji in zakaj so potrebne?

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 13:42:46   
barvo37
A je mogoce katera jemala Estrofem (na 8h) po transferju? Kako je zadeva učinkovala na vas? Ste bile zelo zaspane? Ste imele kakšne probleme s prebavo?

(odgovor članu Storžica 81)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 14:09:05   
S*
Ja pri Rešu sem v postopku z zamrznjenčki jemala estrofem od 2 dneva M pa vse do 3 meseca nosečnosti. jaz nisem imela nobenih znakov, malo sem bila bolj zaspana in taka lena, ampk baje je to posledica jemanja prometriuma, kasneje pa itak posledica nosečnosti.

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 14:22:02   
coala
Tudi name ni estrofem ne vem koliko vplival razen zjutraj ob šestih ko sem ga praktično vzela na prazen želodec me ja zašravfalo in sem morala it na wc,pa še to samo par dni ,se mi zdi da je skor boljš blo prve dni sem vsaj fajn šla na wc,ker pol me je pa zaprlo to pa spet ni faj se tako silit.Piše pa vse sorte stranskih učinkovuser posted image ,se ni treba kaj bat.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 14:23:49   
barvo37
S*, pa si ga morala ves čas jemati na 8h? In tudi Prometrij?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 14:47:47   
S*
Ja skozi do nuhalne. Jaz se nisem držala točno na 8h, pač pa sem vzela 3x na dan zjutrej,popoldan in zvečer.

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 11:59:08   
lenci
pozdravljene moje sotrpinke!najprej bi vam zastavila vprašanje glede zamrznjenčkov.ko sem bila marca na posvetu sva se z doktorjem odločila da ne bova imela nobenih zdravil ali karkoli drugega,ker imam svoje user posted image in ovulacije.tako da sem sedaj samo počakala na user posted image ,ki je prišla danes.sedaj me zanima kam moram jaz v ponedeljek poklicati da povem da je m prišla in kaj moram rečt ko pokličem?hvala za vaše odgovore!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 12:40:00   
diduska
Hi borke,

no, tale dva tedna po ET moram reči da so minili kot bi švignil - vsaj pri meni! Imam pa vprašanje; kakšne tri dni po ET sem imela zelo napeta prsa in mi je tudi ven malo teklo, če sem pritisnila, bradavice so bile zelo nabrekle, sedaj pa ni več nobenih znakov...user posted image bi morala dobiti včeraj (imam kar točno), ali je možno da so samo stranski učinki Utrogestana ali pa je šlo kaj narobe (tretji dan po ET sem imela kar hude bolečine)?

Ker sem prvič, še ne poznam toliko reakcij in prosim, če mi lahko podaste kakšen nasvet? Ali ima še katera TEST 23.4.2012 v GK LJ?

Lep vikend in čim več pozitivne energije!

papa

_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu lenci)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 16:08:59   
Anjuškaaa
Ja lenci preprosto povej to kar ti je zdravnik povedal in povej kdaj si dobila menstruacijo in to je to..potem te bodo že oni naprej napotili z informacijami.

Diduska stranskih učinkov utrogestana je ogromno in če vpišeš v google ti vse izpiše. Spreminjanje razpoloženja, glavoboli, boleče dojke, izcedki itd. Nč ne skrbi glede znakov in počakaj do testa. Če narediš sama test doma ti mora že pokazati če si noseča.

(odgovor članu diduska)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 20:34:17   
diduska
Anjuškaaa thx....

Ma bolj me skrbi to, da so vsi te znaki pa potem kar minili, čeprav še vedno jemljem U. Sem pa naredila test in je bil žal - user posted image ...Je še vedno možnost, da urinski ni prav pokazal in upam, da do ponedeljka ne bo user posted image in grem še na krvni test na kliniko...

Lepo in mirno nočko vsem, še posebej tistim ki imate zadnje čase slabe sanje!

papa


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 20:40:05   
Anjuškaaa
diduska odvisno kakšen test si kupla..še vedn je možn da maš premal nosečniškega hormona in da ti test ne pokaže. Dokler ni menstruacije pojdi vseeno na krvni test da se prepričaš. Upam da bo pokazalo pozitivno user posted image
Js sem danes 6. dan po ET-ju pa sem opazila rahlo rdeč madež na wc-papirju. Upam da ni prihod user posted image in me je kar strah user posted image
Odkar sem na utrogestanu imam čist vsak dan sanje in tud nocoj so bile grde..prav sanjala sem neko grdo preteklost kot v filmu user posted image

(odgovor članu diduska)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 22:09:50   
diduska
Anjuškaaa sem probala uni First sign duo (neki ful poceni, ki ima dva testka, ki sem ga mimogrede kupila v drogeriji) in bom enega poskusila še v pon. Je pa res, da mogoče še nimam veliko hormončka...V prvi nosečnosti sem imela še dva meseca krvavitve in negativen test, upam da bo tokrat tudi tako.

Sama nimam sanj oz. se jih mogoče niti ne spomnim, spim pa ogromno, čeprav sem po naravi zelo energična in ne potrebujem veliko spanca - bo že res da ima U veliko stranskih učinkov user posted image ...

Tvoja krvavitev je lahko tudi samo stranski učinek in VERJAMI, da ni user posted image ! Upam, da bo čez dober teden tudi tvoj test pokazal user posted image user posted image

Nočko


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
22.4.2012 8:16:25   
barvo37
S*, kdaj si pa dobila obvestilo o zamrznjenih?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
22.4.2012 9:59:49   
S*
barvo37 jaz sem imela ET pri Rešu 5 dan im mi je kar on povedal da imamo 10 pingvinčkov.

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?