|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.9.2005 11:31:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tripp Trapp v BC
5.9.2005 12:26:56   
cicido
Je lep, se strinjam. Stane pa debelih 32 tisoc tolarjev. Zraven pa ti ta mesec podarijo blazinico

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tripp Trapp v BC
5.9.2005 13:19:12   
Annny
http://med.over.net/phorum/read.php?f=55&i=23088&t=23088

tole sem že zadnjič videla- po moje se splača. Škoda, ker smo ta stolček že kupili

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tripp Trapp v BC
6.9.2005 18:31:46   
bskrle
Stolček toplo priporočam, a jaz bi kupila rabljenega, saj za novega, lahko dobiš 3 rabljene (V Medvodah so jih imeli po 8, 9 in 12 tisoč sit).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tripp Trapp v BC
8.9.2005 14:14:56   
dejcka
Tudi jaz priporočam trgovino Šparovček v Medvodah - prej pokliči - tisti, ki stanejo 12000 so praktično novi - jaz sem ga kupila za pri tašči, ker je res nov, brez ene praske in natur barve. Za doma smo kupili po ceni iz BC 32000!!! Mi je še vedno žal, ker nisem vedela za omenjeno trgovino!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
8.9.2005 14:39:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tripp Trapp v BC
9.9.2005 16:58:31   
Annny
v Medvodah jih baje nimajo več- sem poklicala tudi sama pred nakupom

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tripp Trapp v BC
12.9.2005 18:54:26   
Anonimen
Meni pa nekaj ni jasno - v spletni trgovini BC je Tripp Trapp 27.000. Mislite, da ta cena ne drži?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tripp Trapp v BC
12.9.2005 20:07:31   
Annny
someone, možno je, da je to cena brez varovala- varovalo stane dodatno 6000 sit.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tripp Trapp v BC
12.9.2005 20:49:32   
hruškica
Ja, ta cena je brez varovala (stane 6000) in brez blazinice (stane 6000, ampak zdaj imajo v BC eno akcijo in ti jo ob nakupu stolčka podarijo). Res je drag, ampak baje je zelo kvaliteten, saj se ne prevrača, kot se nekatere njegove cenjše različice. O tem je bilo že veliko napisanega na riga raji, kako so se otroci prevrnili s temi lesenimi stolčki-neoriginali trip trapa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tripp Trapp v BC
13.9.2005 7:04:51   
Anonimen
Aha, brez varovala. Svašta. Ja, saj na sliki je res... Kdo pa bo kupil stolček brez varovala?
Je pa ista fora v Kiki v A, varovalo ima svojo ceno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?