|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 10:15:43   
žabica
Ali katera ve, kdo je zmagal na slovenski popevki. Ker sem čisto pred koncem zaspala sem ravno to zamudila, sedaj pa nikjer ne najdem..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 10:21:16   
muki1
JUHUBANDA
Strokovna žirija pa je najbolje ocenila tisto bjondo košavo.

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 10:22:45   
CUKRČEK
ja, juhubanda je zmagala.
jaz sem pa za Aniko navijala

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 10:26:00   
muki1
Košava bjonda = Ylenia. Sorry, nisem se spomnila, nočem je žalit.

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 11:16:46   
janapan
....tko za trač, jaz poznam Ylenio, zgleda ful samozavestna, power p**** v resnici je pa tko zlata nežna in sramežljiva najstnica....zanimivo kako lahko videz vara ali prevedeno kako so ljudje ki jih vidimo na odru le slika realnega človeka....

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 15:36:38   
jana30
Meni je bla tudi Anika všeč, grozna mi je bila Diona dim in pa Regina pa oni srotej ko je zadnji pel...marija marija...

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 15:51:03   
Annny
Meni ni bil vsec tisti *ata Gargamel*, kot sem ga poimenovala..nobenega pametnega glasu ni dal iz sebe..
Sem ga videla cisto po nakljucju, ostalih zal nisem videla....

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SLOVENSKA POPEVKA
6.9.2005 16:16:55   
smrka
joj skoda k nisem gledala!!!

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!