|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 10:31:01   
limonca*
Če pogledaš sestavo astasana na hitro ugotoviš, da niti približno ne dosega teh doz, ki so navedene zgoraj, tako, da za moje pojme je škoda denarja. Moj ga je jemal 3 mesece, učinka ni bilo. Sedaj sem preštudirala cel net, vse knjige in prišla do teh ugotovitev, ki sem jih napisala zgoraj.
Jaz sem vse kupila na eni spletni strani v SLO, ampak ne vem če lahko dam link, da ne bo reklame.
L-karnitin in L-arginin so dve različni stvari. In, ja to je dnevna doza, najboljše je, da se razdeli na 3 dele (zjutraj, po kosilu, zvečer).

Aja, drugače je pa najboljše, da vsak vitamin posebej vtipkaš v net in sama poiščeš kje ti je najcenejša varianta. Cene se razlikujejo, v lekarnah je najdražje, če mene vprašaš.

< Sporočilo je popravil limonca* -- 18.7.2012 10:32:40 >

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 10:47:16   
*Aura
Aha, ok, ...hvala, hvala, hvala Limonca!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 11:02:06   
astrid1
Dobro, da si odgovorila limonca, če ne bi morala Aura iskati po raznih lekarnah, pa ne bi vsega dobila. Sama vem, kako je težko, ko se v Sloveniji ne dobijo stvari v določenih razmerjih.
So me velikokrat kar malo čudno gledali.
Potem pa iščeš še po tujih spletnih straneh... Potem pa ni nujno, da ti te drage stvari kaj nucajo in je dovolj že navadna krvomočnica...

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 11:05:18   
limonca*
Bom dala link, če ne bo prav, pa naj ga moderatorji brišejo.
Tule jaz kupujem vse te vitamine. http://sportas.si/

Kolikor občasno gledam, so najcenejši glede na razmerje med miligrami/št.tablet in ceno.

Drugače pa če odtipkate v google npr. "vitamin E male fertility/infertility", boste našle marsikaj zanimivega (pa seveda za vsak vitamin posebej).

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 11:08:17   
astrid1
Tudi pri ženski neplodnosti je E vitamin poleg seveda ostalega zelo zelo pomemben.

Tisti link bo pa prišel prav marsikomu, tako da se ne sekiraj. Si moramo pomagati kolikor se le da.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 11:15:04   
limonca*
Še za žensko:
Vitamin E 600 mg
L-arginin 1600 mg
Vitamin C 1000 mg
Q10 300-600 mg
folna kislina 400-800 mcg
cink 30-60 mg
selen 100-200 mcg

Za urejanje ciklusa: maca 1500 mg

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 11:19:59   
limonca*
Aja, pa še to - če ste šele začele s poskušanjem, potem ne posegajte po teh stvareh ali pa vsaj v manjših količinah.Vse je treba jemati najmanj 3 mesece. Res, prosim upoštevajte to. Jaz vem, da bi vse rade čimprej zanosile, ampak včasih je potreben le čas in malo potrpljenja.

Jaz jemljem to po 4 letih poskušanja, 3 težkih ginekoloških operacijah in 5 neuspelih IVF postopkih.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 11:48:11   
*Aura
Draga Limonca in Astrid, jaz se vama izjemno zahvaljujem za pomoč, res obema!!!!!! Vsaka je napisala, kar je znala in v dobri veri zato hvala, hvala, hvala, hvala....100 x.
Z mojim možem v bistvu že 1 dobro leto načrtujeva otroka, pred tem pa še eno leto nisva pazila na kontracepcijo...tako, da.... Res je, da v tem času sem bila skoraj prepričana, da je težava v temu, ker razmišljam non stop na to in da bo ratalo, ko bom odmislila, ...vendar nisem že nekaj časa več prepričana, da je to edina težava. Sedaj gre moj dragi jutri na analizo sperme, po jemanju Klomifena in bomo videli kaj bo....mogoče, pa z mano nekaj ne štima. Do sedaj moram reči, da sem imela le rutinski pregled pri ginekologu, pa je delovalo vse ok.....(ultrazvok in bris...).
Samo...saj veste, so še ostale skrbi in problemi v vsakdanjem življenju ...in pol si pomisliš: "Ma kaj še tu moram imeti težave in se še tu borit...pa kaj ni bilo že vsega dovolj!!???"...zato sem dol...

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 12:14:42   
limonca*
ni panike. user posted image

Jaz ti predlagam, da greš čimprej na HSG (prehodnost jajcevodov), ker če imaš neprehodne jajcevode, ti ostane samo IVF.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 13:44:07   
*Aura
...dobro, da sem poklicala v laboratorij in vprašala, če sploh delajo....kajti ne delajo cel julij in avgust...tako, da mož ne bo šel in sploh ne bomo vedeli ali je la Klomifen kaj pomagal! Preostane čakat do septembra....

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 14:00:52   
Matkurja
Hm, jaz imam pa nekje v glavi (žal klomifena nimam več, da bi pogledala), da sem prebrala v navodilih, da ga jemljejo tudi moški.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ...ujela vlak......????
18.7.2012 15:43:23   
astrid1
...dobro, da sem poklicala v laboratorij in vprašala, če sploh delajo....kajti ne delajo cel julij in avgust...tako, da mož ne bo šel in sploh ne bomo vedeli ali je la Klomifen kaj pomagal! Preostane čakat do septembra....


Saj, ko se ti zdi, da narediš en korak naprej, si stopil tri nazaj.

Jeseni bosta najbrž nadaljevala s preiskavami. Tako kot je napisala limonca, tudi tebe še marsikaj čaka. Midva sva dala vse preiskave čez, pa niso našli vzroka. Na laparoskopiji so ugotovili, da je možno, da imam en jacevod neprehoden, ko sva šla pa v IVF, pa so videli, da en jajčnik sploh ne odreagira.

Nazadnje pa sem zanosila po dveh letih in pol truda kar spontano. Sicer sem na lastno pest jemala vse sorte dodatke.

Še vedno ohrani upanje, ker te življenje lahko res preseneti.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ...ujela vlak......????
19.7.2012 10:42:45   
*Aura
Uffff...hvala!

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?