|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.7.2012 11:10:12   
manna
živjo
mini, mi nismo nabavli nič velikega, samo mi imamo do ikee 30 minut vožnje tko da gremo včasih sam po kozarce, kakšne sklede, škatle pa take reči. Tokrat smo nabavili še en stolček antilop za tamalega, pa ene par malenkosti ki so spotoma padle v voziček...Drugač pa luštno frizurco imaš. Moram povedat da ko sm vas najprej pogledala, sem rabila ene par sekund da so mi možgani sporočili da ste mi nekam znani, takrat ste bli pa že mimo, tko da mi je blo nerodno da bi tekla za vami. Pa mi smo lih odhajali, vi ste imeli pa še prazen voziček kokr sem vidla.
Glede umivanja zobkov moram rečt da smo pr nas tko striktni da še sami sebe presenečamo. Imamo zobno pasto Elmex za otroke, ki sploh nima dobrega okusa, pa vseeno vsak večer z njo drgnemo, če ne pusti, ji rečem da bo šla brez pravljice v posteljo in potem odpre usta... Speremo pa ne, ker je tudi zobarca rekla da lahko ta pasta ostane na zobeh brez izpiranja, da menda dobro učinkuje proti oblogam. Kaj pa če daš samo malo malo paste in umivaš na suho, brez vode, brez izpiranja?

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.7.2012 16:40:44   
mini86
fora je v tem ker on sploh noče probat paste..niti pikico od pikice..
razumela bi če bi jo probal ok mu ni všeč, tko pa tud proba ne..

no bomo nadaljevali kokr do sedaj

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.7.2012 16:41:23   
mini86
pa ene par malenkosti ki so spotoma padle v voziček...


uf šeeeeee preveč znanouser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.7.2012 19:25:18   
manna
mini, mimogrede, a Marcel je bil do zdaj v tamali posteljici? Mu ni bila premajhna da bi se zaletaval v ograjico med spanjem? In ni nikoli probal splezat ven? In pri tem padel???

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.7.2012 8:55:53   
mini86
mi mamo še vedno na najvišji nastavitvi-no smo imeli..ena stran je bila tik ob moji tako da je hodil tm vn pa notr, zaletavu se pa ni nikol..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.7.2012 12:33:43   
smrketa24
uf, pri nas je pa Matej že pri 18 mesecih ven iz postelje pleza, pa smo v posteljo naredili ekstra luknjo spodaj, je je bil jogi praktično na tleh user posted image user posted image no, sej se vidi, da je še vedno en mali plezalec user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.7.2012 13:17:18   
manna
mini, ja vsaka čast da vam je zdržal lepo tam notri v tamali posteljici do zdaj. No, sicer pa verjetno res, če je itak lahko normalno prišel ven čez vajino posteljo, potem najbrž ni imel razloga da bi skakal čez. (sam sem nekako prepričana da bi našadva vseeno to probala)

Imam eno malo, ne preveč pomembno vprašanjce in sicer katero mleko pijete. Kupujete za otroke 3,5 zase pa 1,5? Katero znamko mleka kupite? Kupujete na mlekomatu? Sem slišala, da ima menda alpsko mleko spodaj na dnu cifre od 1 do 5 in tista cifra ki manjka, tolikokrat je bilo mleko že prekuhano - ko se skisa ga spet prekuhajo in tako naprej do cifre 5. A je to res? Pa še to, da mleko 3,5 sploh ni za odrasle ker je premastno? Kaj naj pol kupujem zmeraj dvoje al kaj...sem kar velik potrošnik mleka, ga popijem tudi pol litra na dan...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.7.2012 15:21:25   
mini86
Imam eno malo, ne preveč pomembno vprašanjce in sicer katero mleko pijete. Kupujete za otroke 3,5 zase pa 1,5? Katero znamko mleka kupite? Kupujete na mlekomatu? Sem slišala, da ima menda alpsko mleko spodaj na dnu cifre od 1 do 5 in tista cifra ki manjka, tolikokrat je bilo mleko že prekuhano - ko se skisa ga spet prekuhajo in tako naprej do cifre 5. A je to res? Pa še to, da mleko 3,5 sploh ni za odrasle ker je premastno? Kaj naj pol kupujem zmeraj dvoje al kaj...sem kar velik potrošnik mleka, ga popijem tudi pol litra na dan...



js sploh neeeee kompliciram..kupujem alpsko od ljubljanskih mlekaren obvezno 3,5..ostali me ne ganejo in jih tud pogledam ne..mau sem prekinla mlečne izdelke z več maščobe zarad žolča ampak mleku sem se odpovedala..ne probam nobenega drugega ker so bljakiuser posted image user posted image
glede tega kokrat je prekuhano..če bi upošteval vsak mail oz za vsako stvar k piše kej "groznega" bi se naša hrana zmanjšala na polovicouser posted image
vsi pijemo tega..moj si včasih kup 1,5 zarad holesterola k ga JE mel..zdj k ga pa nima več pa še to ne..
tud tamaumu sem od zmeri dajala tega..
mleko iz mlekomata-grdo al pa lepo rečeno men se gravža..ne vem zakaj ampak verjetno ma moja izbirčnost kej umesuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.7.2012 15:46:49   
smrketa24
midva kupujeva samo 1,5 mleko, ponavadi v šparu, njihovega, ker tam največkrat kupujeva. tudi matej tega pije. iz mlekomata pa tudi meni niso všeč.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.7.2012 15:55:54   
mini86
no js sm pa pridna.. kuham kosilo, pečem krostato, delam buranjo za v skrinjo..pa študeram al bi nardila palačinke al ne..
ma pomoje bo krostata za dons dost, za jutr bom dala pa skuto iz skrinje in jih nardila iz skuto v pečici..u ja, pa še češnje bom dala not k sm jih vložila..


ej a se je keri dogajalo podobno-no sj ne da se kej sekiram sam vseeno

v začetku nosečnosti sem izgubila 4,5kg..kr tko, brez bruhanja al pa kej podobnega..no in še sedaj se mi kile nikamor ne premaknejo..
glede na to da sem na polovici bi že kej moglo jt gor ane..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.7.2012 16:17:12   
smrketa24
mini - ni nujno, nekatere se nič ne zredijo med nosečnostjo...jaz sem se do 20. tedna tudi samo kakšne 4kg.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.7.2012 20:13:49   
manna

IZVIRNO SPOROČILO: mini86




ej a se je keri dogajalo podobno-no sj ne da se kej sekiram sam vseeno

v začetku nosečnosti sem izgubila 4,5kg..kr tko, brez bruhanja al pa kej podobnega..no in še sedaj se mi kile nikamor ne premaknejo..
glede na to da sem na polovici bi že kej moglo jt gor ane..



Meni se ni, jst sem se obakrat zredila ko pujsek. No, tale daljna kolegica ki sem jo zadnjič omenjala da je rodila otročka 1,5 kg je pa mela tako situacijo, da je prve 3 mesece hujšala, potem se ni zredila nič. Nazadnje so v 35.tednu ugotovili da je plod zelo (pre)majhen in so ga takoj vzeli ven, ker je bil revež že čisto brez plodovnice, torej zahiranček. Krive so bile njene težave s sčitnico ki jih je imela skoz in je tudi jemala zdravila za to, ampak vseeno niso dovolj pogledali da bi prej videli da nekej ne štima. No, zdaj je OK, tamali je sicer miniaturen, ampak je že doma in v redu.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.7.2012 13:15:43   
dreamhorse
Mi kupujemo alpsko mleko in sicer za mojega 1,6 in za Žano 3,5. Jaz ga sploh ne pijem, če pa že, aplskega, ker ostali so bljaksi... In mleko iz mlekomata, bljaksi... fuj fej...

Jaz sem se v celi nosečnosti zredila 20 kg, s tem da do 4 meseca niti kilograma... potem pa kar hitro s kg gor...

Moja Žana se je pa naučila vozit s kolesom brez pomožnih koleščk. Zdaj bi pa ona kar manevrirala in ovinkala.

Sosedova 3 lete stara punčka še zdaj spi v kinderpetu, ima stranice dol pobrane, in ja, tudi ati včasih zaspi z njo v kinderpetu...

Mini, kaj je to krostata? Prvič slišim....

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.7.2012 13:54:18   
manna
mini, mene pa zanima (no, poleg krostate) tudi s čim preliješ skutne palačinke ko jih daš pečt?
dh, sama s kolesom brez koleščkov??? Ojoj, čestitamuser posted image pol pa res obvlada!!! Naša ne mara na nobeno kolo, noben poganjalec, nič nič. Niti povoha jih ne.
Glede ležišča, meni je celo malo žal da smo ji že lani pozimi kupili posteljo 90x200, boljš bi bilo da bi kupili kar ta malo posteljo v ikei 140/70 - tiste take lepe ki so za otroke (brez ograj), tako bi imela veliko več prostora v sobi, pa itak je majhna in nikoli ne bo nek dolgin. Sam jaz sem razmišljala da bo potem dvojni nakup ker bo treba čez par let spet novega tavelikega kupovat... ampak zdaj razmišljam da bi ga imel par let še lucjan in bi se vseeno splačalo, skratka....zafrknili smo. Zdej je kar je.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.7.2012 14:15:03   
dreamhorse
Ja, sama brez koleščkov... poganjalca obvlada v nulo, s kolesom se je vozila pri dveh letih brezhibno, tako da smo poskusili dat stran pomožna kolesa in je šlo kar hitro brez težav.... in full je bila zadovoljna sama s sabo... mi v redu gre, ne mami... mi skos govori..

Mi smo jo dali pri 2 v veliko posteljo 90x200 pa mi ni nič žal... spi super, če je kaj narobe, grem jaz k njej.. ona v mojo posteljo sploh ne pride...
Mogoče mi je malo žal, da ji nismo kupili še večje.. ampak potem pa res ne bi imela kaj dosti prostora v sobici...


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.7.2012 21:53:10   
tecka
Ojla, punce.
DH - lepo za kolo, pri nas se kaj takega še dolgo ne bo zgodilo, ker je poganjalček zakon.
Mleko - kupujemo trajno, mastno. Največkrat alpsko, sledi pomursko.

Pri nas pa nič kaj novega... Poračun vrtca smo preživeli, trenutno pa se kratkočasim z gledanjem jesenskih cunjic za tamauga. Zame itak nima smisla, ker se redim, redim...Čisto drugače kot pri tebi, Mini. Ti bodi kar vesela, da kile stojijo.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.7.2012 21:53:40   
tecka
Pa da ne bo katera mislila, da sem nosečauser posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.7.2012 9:45:04   
manna
dobro jutro
Jesenske cunjice...mene čaka še veliko nakupov za tamalega. Ko bo šel v vrtec bo rabil nešteto trenerk, majic, bodijev...do zdej skoraj ni nič rabil, ker je imel od mance oz. sem kupila samo nekaj poletnih romperjev, ampak jeseni bo pa treba. Pa rabil bo čeveljčke, copatke, nahrbtnik. Sploh ne morem verjet da bo šel v vrtec z enim letom. Revše moje malo zlato. Se mi pa dozdeva da bo ponovno uvajanje mance v vrtec morda težje kot njegovo...

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.7.2012 11:19:52   
smrketa24
manna - tudi jaz imam občutek, da bo šel matej težje v vrtec kot maša :) sedaj bo en mesec doma in bo kar problem septembra spet zakorakat tja. maša pa pomoje sploh ne bo imela problemov, ker je ful družabna. njo sploh ne gane, če jo nosi kdo, ki ga ne pozna :) je celo eno reklamo posnela, 2 dni sva bili tam, pa niti enkrat ni zajokala user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.7.2012 12:02:50   
mini86
matr sm besna k mina mail kr na enkrat več ne javlja če kera kej piše in še vsakič se morm na novo prijavljati..


manna-
palačinke prelijem iz sladko smetano, jajc pa vanilij sladkor..če mi pa slučajo kej file še ostane pa tud to notr zmešam in s tem polijem..

krostata=crostata
tecka je dala enkrat recept, men je boooožanska in jo večkrat nardim
listnato testo, gor položim narezane na kolobarje jabuka kokr strešnike, prelijem iz sladko smetano, vanilij sladkorjem in jajcem..dam pečt v pečico, ko se vse skp malo zgosti z žlico dam iz roba pekača kar je steklo dol in premažem z marmelado vse skp..dam nazaj v pečico in to je to

manna mene pa zanima kaj je pri vas romper


mi marcela že kar nekaj časa pripraljamo na nov vrtec in ga komaj čaka..bo tudi 1 mesec doma ampak mislim da ne bo večjega problema..

jesenske cunce-ja tud mene čaka ta nakup, tecka malo računi na nextuser posted image
sam me je kr groza k mamo spet umesno številko in to soooovražim..
86 dolgi rokavi so mu če stegne prekratki, 86/92 glih za glih, 98/104 pa ooogromno..zdj pa vedi kaj kupt pa da ne boš rabu čez 1,5 mesca spet kupovatuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.7.2012 12:15:25   
manna
mini, torej romper je iz angl. in pomeni bodi s kratkimi rokavi in kratkimi hlačnicami - torej kombinezonček (bombaž) namest bodija za poletje. V bistvu bodi sam so še mal nogice v hlačkah da ni glih kot da ne bi bil oblečen...sej veš kjero mislim ne?
Za številko oblačil pr manci itak nikol nimam pojma dokler ne proba, pa zmeraj ji je vse v pasu preširoko - vse hlače, krila..vse preširoko. Trenutno ji kupim 92, če že sploh kaj kupim. Vse poletne cunje je imela še od lani...kr itak oblekce na naramnice ni važno če so kak cm krajši, majčke tudi..tko da sploh nismo nič kupovali nobenmu..
Tamalemu bo treba pa 86 - torej tok kot je mela manca do zdej user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.7.2012 15:50:05   
mini86
sej veš kjero mislim ne?



af korsuser posted image



dh-bravo za žano..tudi pri nas je aktualen kolo poganjalec..moj je clo ugotovu da je že kr nevaren s tem kolesom k nima bremz k tok šiba in neki sanja da bi mu naštelu bremzeuser posted image
ampak mislim da mu nau ratalo k ma tok dela, da tud ograjce nima časa zmonterat na pojstlouser posted image

kaj ste kuhale danes?
js sm nardila kr brokolijevo-cvetačno smetanovo juho, pa te skutine palačinke..
učeti mi ni ratalo narest palačink ker sem pekla rebrauser posted image

jutr mamo tko al tko piknik k je mel dedi učeri roj.dan, v nedeljo pa gremo spet na piknik na dolenskouser posted image uf težko nam jeuser posted image

ej kok časa že traja čišča-3 al 6 tednov..matr se ne morm spomnt, ne da se mi pa brskat, čeprav se bolj nagibam k 6..morm zračunat gdaj bomo ko pridemo z morja rezervirali čatežke v januarjuuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.7.2012 21:21:29   
smrketa24
čišča traja cca. 6 tednov, plus minus en teden user posted image

uf, naš matej pa vse nosi 104 številko. mu je ravno prav...maša je pa trenutno na 74 user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.7.2012 9:48:16   
manna
dobro jutro
mini, v toplice ne hodit pred pregledom pri ginekologinji, ne smeš se kopat tam če ni še počekirano če je MV lepo zaprt. Pa tud - a ni mal zgodi kar takoj za it tja po porodu.... no meni bi bilo. Kdaj imaš pa morfologijo...a že brca kej gospodič(na)? user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.7.2012 10:13:43   
mini86
ja sj nebi šla pred pregledom pri G..

zakaj pa se ti zdi kmalu..kopal se itak ne bo ampak bo spal v vozičku, marcel pa bo lahko užival v bazenu..kaj češ lepšega?
drgač so pa zdravniki vsepovsoduser posted image


brca pa res že ene tri dni jauser posted image user posted image
morfologijo pa imam 6.8-kmal ampak dolgouser posted image

morm pa rečt da nimam nobenga filinga kaj bo


smo pa pri imenih-predvsem jaz ampak seveda je izbor skrajšan ker more bit če smo že vse na m tudi tale na m

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?