|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varnostna ograjica za posteljo IKEA
9.8.2012 17:16:31   
malaMravljica
Upam, da mi bo dalo pravi link in sicer ta varnostna ograjica iz IKEA-je
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/30099293/

jo kdo ima? Zanima me, ker je tisti del kjer se pritrdi iz zeleza, ali ni to nevarno, da bi se otrok udaril? Imate to kaj zavarovano ali kar tako gor ograjico.
Ne delam panike, samo prevenitivo, ker vem kaj moj otrok dela v postelji. Smo mu hoteli menjati posteljo in sem slucajno to ograjco videla in mi je simpaticna in fajn resitev za se nekaj casa in ker je ograjica tako nizka je ne bo mogu zmahat tako kot je sedanjo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
9.8.2012 19:19:41   
K_a_t_i
Mi jo imamo. Ni mi padlo na pamet, da bi se mulc udariluser posted image No, izbira je bila ali ograjica, ali pa čop na tla. Je bil pa star 3 leta, ko je dobil novo posteljo s to ograjco.
Aja - saj na drugi strani postelje je pa stena - tja šele se lahko udari!

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 9.8.2012 19:20:17 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
9.8.2012 19:58:38   
žametka
tale ograjica je daleč najboljša od vseh ostalih plastik fantastik zadev...mi jo imamo in smo zelo zadovoljni

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
10.8.2012 7:12:50   
Anonimen
Mi smo jo imeli na posteljici 120x60cm, ko smo ji odstranili tavisoko ograjo in nam je bila super. V železo se ni butala, pa je konkretno aktivna v postelji, itak je pa iz notranje strani vse lepo zaobljeno. Pa je fino, ker je tako nizka, da otrok še vseeno komot spleza preko, pa dovolj visoka, da med spanjem ne zleti dol. Od tretjega leta naprej je pa v taveliki posteljici brez ograjice pa še ni enkrat padla dol.

(odgovor članu žametka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
10.8.2012 9:19:01   
malaMravljica
Hvala. No, vprasala sem, ker moj dela res akrobacije v postelji in je original ograjo, ki je bila na lesenih adapterjih ze tako unicil, da smo tudi z zelezom jo fiksirali in tisto zelezo smo potem s spuzvo oblazinil. Ta ograjca mi drgace zgleda super ja, tako nizka.
Sem pa itak malo v dvomih, mu pustiti 70 x 140 se za kaksno leto ali mu dava ze veliko posteljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
10.8.2012 9:24:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Sem pa itak malo v dvomih, mu pustiti 70 x 140 se za kaksno leto ali mu dava ze veliko posteljo.

Kot sem rekla je šla naša pri treh letih iz posteljice 120_x_60cm ... če bi imeli posteljico 140_x_70cm bi šla najbrž kako leto pozneje ... je pa res, da v večji posteljici otrok (vsaj naša) lepše spi ... v tamali se je skos nekaj butala, premetavala in se okrog obračala, sedaj v veliki pa lepo spi (sem jo z glavo pri nogah dobila samo 1x user posted image ).

< Sporočilo je popravil Otika -- 10.8.2012 9:25:33 >

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
10.8.2012 13:29:45   
Ekaz
Čao. Mi smo uporabljali tole ograjico. Tudi naša punčka je bila zelo živahna, vendar je ograjica odlična. Nikoli se ni udarila ali padla. Namontriali smo jo na otroško posteljico, potem, ko smo dali stran tisto klasično ograjo, ki jo imajo dojenčki. Kupila sem dve, ker smo pač imeli prostor na sredini prostora. Prodam, če te slučajno zanima.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
10.8.2012 15:04:10   
malaMravljica
Ekaz, imas zs.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
22.8.2012 2:06:20   
carbene
A je kdo že uporabil takšno varnostno ograjico direktno na tisti višji ograji na otroški posteljici? Naša je stara 11.5 mesecev in se bojimo, da bi lahko splezala ven iz posteljice (140 x 70 cm), ker je jogi tako debel, da precej zmanjša višino. Tudi drugače dela v posteljici akrobacije in bomo poleg tega morali urediti še boljše oblazinjenje. Se oblačenje palic s peno obnese (naša se namreč zelo rada vzpenja s pomočjo teh palic)?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
22.8.2012 7:39:48   
Anonimen
Naša je bila stara 14 mesecev, ko sem jo dobila v posteljici 120x60cm kako probava nogo dat čez ograjico ... pomoje če bi prišla minutko kasneje v sobo, bi jo dobila že na tleh ... tako da sem ji še isti dan odstranila celo sprednjo ograjico in naročila tole varnostno ograjico iz Ikee in jo montirala gor, da je brez nevarnosti sama lezla ven in noter. Da bi pa samo s to ograjico povišala obstoječo si pa brez raznoraznih dodatkov v obliki tankih ploščic sploh ne predstavljam ... kaj pa če bi dno posteljice nekoliko spustila?

(odgovor članu carbene)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
22.8.2012 17:07:23   
carbene
Dno posteljice je že na najnižji stopnji. user posted image Naslednja stopnja je lahko samo še odstranitev dna in postavitev jogija na tla. user posted image Kakšne ploščice so to, ki jih omenjaš? Razmišljamo tudi o kakšnih penastih kačah, ki bi jih privezali na ograjico. Ma, ne vem, kako ima lahko ta posteljica lahko tako nizke stranice. Ko smo jo kupovali, nismo opazili nič nenavadnega (verjetno tudi zato, ker je naša naš prvi otrok, pa še nismo imeli izkušenj user posted image ), pa še od znanega proizvajalca (Lip Poljčane) je. user posted image Stranice pa še ne bi odstranila, ker bo potem sigurno ves čas ven padala, ker še ni tako spretna, da bi sama ven in nazaj noter plezala, saj še hodi ne. user posted image Vseeno pa ne morem izključiti možnosti, da bi ji zdaj uspelo kdaj ven splezati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
22.8.2012 17:14:07   
Anonimen
A se dodatnih lukenj za nižanje dna ne da zvrtat? Mi je pa malo čudno, ko opisuješ, da ima posteljica od Lip Poljčane 140_x_70cm tako nizke stranice ... mi jo imamo pri dediju in babi pa tamala še zdaj pri 3,5 letih komaj čez prileze.

Evo tole imamo: http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/otroske-postelje/filip-mladinska.php

< Sporočilo je popravil Otika -- 22.8.2012 17:15:25 >

(odgovor članu carbene)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
22.8.2012 20:03:33   
carbene
Mi imamo pa tole: http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/otroske-postelje/140-x-70-cm/kristina-mladinska-otroska-postelja.php.

Mogoče bi se dejansko lahko zvrtale dodatne luknje, ja. user posted image Sicer bo jogi gledal izpod letvic, ampak kaj hočeš. Je pa tudi tukaj omejitev, ker lahko znižaš samo za del debeline jogija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
12.9.2012 10:33:24   
ninque
Ali mi lahko prosim nekdo, ki ima Ikeino ograjico pove, kako visoka je s pritrdilnimi 'nogicami' vred?

Hvala in lep pozdrav

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
12.9.2012 10:38:01   
Anonimen
Jo imamo, samo je v kleti v škatli zapakirana, ker je ne potrebujemo do nadaljnega ... sem pa opazila, da jih ima Lip Poljčane tudi in to čisto iste, le skjoraj 3x dražje http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/dodatki/dodatna-varnostna-ograjica.php ... če neboš tule dobila odgovora, lahko njih kontaktiraš.

(odgovor članu ninque)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
12.9.2012 15:17:52   
ninque
Najlepša hvala, sem poklicala in vprašala, pa so mi rekli da je vse skupaj visoko 7,5 cm. Meni se to zdi zelooo malo - je sploh mogoče da je vse skupaj tako nizko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
12.9.2012 15:34:57   
Anonimen
Kakor se jaz naše spomnim je bil samo ta bel lesen del okrog 7cm visok, tak da je v bistvu dobrih 7cm nad jogi prišla, ker je jogi gledal kak cm ali dva čez stranico posteljice in meni je bilo to super ... med spanjem ni padla čez, pa brez problema je lahko sama s ali na posteljico zlezla čez to ograjico.

(odgovor članu ninque)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
12.9.2012 16:01:59   
malaMravljica
Ne, ni tako nizko. Povedali so ti samo visino tiste deske, skupaj z adapterjem pa je visoko 15,5 cm, sem ti sla izmerit sedaj.
Meni se je tudi zdelo nizko, pa skrbelo me je zaradi zeleznega adapterja, ker moj je imel original lesene in doma ojacane z zelezom, pa je bilo tisto bolj cesko narejeno in smo jih mogli zavarovati. To je pa ena res super ograjica. V glavnem moj mali se ni padel iz postelje, se mu pa zdi sedaj prav kul, da ima ze skor posteljo za velike user posted image

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 12.9.2012 16:03:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
12.9.2012 18:30:57   
ninque
MalaMravljica & Otika najlepša hvala. Meni je Ikeina ograjica zelo všeč, vendar bi pri nas na žalost res prenizko prišla :( imamo namreč strašno debel jogi, in bi bila ograjica le približno dva centimetra višja kot jogi. Sem že v iskanju nove rešitve...
Še enkrat hvala in lep pozdravček, n.


< Sporočilo je popravil ninque -- 12.9.2012 18:31:48 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: varnostna ograjica za posteljo IKEA
30.10.2012 7:57:17   
Luns
Se malo vrinem na temo. Ali ima kdo za prodat ikeino varovalo? Se priporočam user posted image .

(odgovor članu ninque)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?