|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
8.9.2005 10:59:26   
ameli
Mogoče malo glupo, ampak me res zanimajo nekatere stvari:
- kaj se dogaja s potovalko
- kaj imaš lahko zraven v porodno sobo
- ali imaš v porodni sobi svoje copate, ali pa le potem v sobi
- lahko vzameš zraven v porodno svoje olje za masiraje
- kako dolgo si po porodu v porodni in ali je takrat lahko s tabo tudi
Mogoče se še kaj spomnim, pa bom vprašala. Sedaj pa že nestrpno pričakujem odgovovre.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
9.9.2005 8:55:03   
ameli
a ni nobene, ki bi mi pomagala?

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
9.9.2005 12:53:12   
Limona
HAlo!
Bom ti jaz pomagala, če bom lahko
1.V porodni imajo omarico, takšno kot imajo na oddelkih, tja sem jaz zložila stvari
2. Sem imela svoje copate, so lepo poskrbeli za njih so jih odpeljali z menoj na oddelek
3. Za olje pa ne vem, ker je pri meni potekalo zelo hitro
4. poporodu v porodni ostaneš 4 ure, mislim, da je lahko s teboj tudi moj sicer ni bil, ker je šel praznovat no pa niti mi ne bi bilo vredu, če bi ostal, ker sem skušala počivat
Upam, da sem ti kaj pomagala
Naj ti porod čim hitreje in čim lažje mine

Lp Limona&Lin

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
9.9.2005 22:23:34   
Anhelo2

No pa bom še jaz napisala!

1. Svoje stvari, ki jih boš imela oblečene lahko oddaš v porodni takoj na začetku dajo ti en listek s katerim jih potem ko odhajaš dvigneš ali pa jih tvoj odnese domov. Potovalko pa vzameš kar v porodno no ne ti ampak jo prenaša tvoj dragi.
2. Vse ker imaš tako ali tako potovalko tam, saj pri meni je bilo tako sem pa rodila 19.7.2005
3. Po mojem jih lahko imaš, jaz sicer nisem takrat razmišljala o tem - sem pa itak celi čas ležala, vstaneš lahko komaj po 8 urah to pa je že v sobi.
4. Tudi priporočajo , da vzameš svoje.
5. Ostaneš cca 4 ure in cel čas je s tabo

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
9.9.2005 22:24:28   
Anhelo2

Ups sem prehitro poslala; v porodni so cca 4 ure s tabo beba in tvoj dragi.


LP

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
9.9.2005 22:31:14   
Anonimen
Jaz sem bila v porodni natanko še 3 ure po porodu. Potovalko sem imela tudi na tleh v porodni, potem je šla skupaj z mano in otročkom na oddelek.
Olje seveda lahko imaš - jaz ga nisem imela in tudi na pamet mi ni prišlo kakšno masiranje...je šlo vse zelo prehitro, smo rodili v treh urah od prihoda v porodnišnico.
Glede na to, da sem bila ves čas na postelji v porodni sobi, tam nisem potrebovala copat.

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   POTEK - PORODNIŠNICA MB
13.9.2005 21:23:26   
Anja**
Na starsevski soli so povedali da si po porodu se 3 ure v porodni sobi (ce je guzva te ze prej odpeljejo na oddelek v 2. nadstropje).Zakaj bi rabla potovalko v porodni? Saj jo lahko pustis v avtu ali pa ti jo dragi prinese kasneje na oddelek


(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?