|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 15:11:46   
suzanica
Oj. Na zalogi se nam je nabralo ogromno otroških oblačil priznanih blagovnih znamk. Za fantka do številke 110, za punčko do številke 80. Zanima me kakšne so vaše izkušnje s prodajo? Jih prodajate npr. hlače posebej, mikica posebej ali v kompletu? Kje jih prodate - preko neta oglas ali jih nesete v komisijsko prodajalno? Ti v komisijski prodajalni računajo kakšne stroške, dobiš denar takoj ali ob prodaji? Dajte mi povedat kako se naj tega lotim, da bo prodaja uspešna, ker omare pokajo po šivih. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 15:14:56   
LuLu
Imam eno idejo, če ti ne diši, jo kar ignoriraj.
Če vsa ta oblačila podariš nekomu, se ne boš rabila več s temi vprašanji ukvarjati. user posted image

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 16:35:34   
suzanica
Prav imaš. Lahko jih tudi podarim, vendar glede na to, da sem za njih odštela kar nekaj denarja bi rada dobila vsaj nekaj za njih. Prodati jih nameravam po simbolični ceni. Konec koncev tudi meni ne pada denar z neba. Žal.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:23:59   
mateyka
s tem (prodaja rabljenih oblačil) je ful dela za mal gnarja. raje si karmo nafilaj in podari, naslednja oblačila pa kupi normalne znamke, ti vsaj denarja ki jih boš zanj odštela ne bo tako žal, če ti ne pada z neba.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:32:07   
mateyka
sicer smrkolin v šiški prodaja rabljene stvari, denar dobiš ko se proda - dajo pa oni še svojo provizijo gor.
http://www.informacija.net/otroska-komisijska-trgovina-smrkolin

jaz sem dosti tam kupovala, ker mi denar ne pada z neba user posted image tud igrače- rabljene lego, ker so ful ceneje npr.

p.s. pa brez zamere user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:36:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

s tem (prodaja rabljenih oblačil) je ful dela za mal gnarja.

Točno tako. Si ne znam zamisliti, kljub brezposelnosti, da bi eno po eno stvar prodajala za euro ali dva. Tu mač dela in živcev. Pa še na kake "Slavice" ali kaj je že bila naletiš, ko ti ne plača ali ne prevzame in si še celo dodatne stroške narediš.
Sama imam otr. oblačil od Kika pa do Gap-a, vse takoj naprej dam, ker sebi prihranim delo, živce in dobim prazne omare, drugim pa itak polepšam sezono.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:41:36   
Toopsy
pozdravljena

lahko si ustvariš album na strani moj album, druga varjanta je na fb podarim oz. prodam- otroška obrema, otroške obleke... ali pa bolha. mislim da je prodaja rabljenih otroških oblačilc zelo pozitivna, saj si tako izmenjujemo stvari, ki jih ne rabimo in lahko kupimo večje.
ne razumem pa ljudi, kaj je tako težko odgovoriti kaj te kdo vpraša brez pametovanja ali drugačnega komantiranja?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:51:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Toopsy
ne razumem pa ljudi, kaj je tako težko odgovoriti kaj te kdo vpraša brez pametovanja ali drugačnega komantiranja?


me predlagamo še druge opcije (smo pač "pametne" user posted image ) in povemo tudi praktične probleme prodaje rabljenih oblačil, ker zgleda avtorica tega še ni počela. na avtorici teme je tudi da "loči seme od plevela" (aka kaj ji ustreza upošteva, ostalo pa pač ne) in na koncu naredi kaj se ji zdi. tvoj problem, če si nefleksibilna in te motijo "komentariji" drugih, je pa enostavno rešljiv; obstaja gumb "blokiraj" ali pa ne beri odgovorov. simpl ko pasulj. user posted image

black scenario - mogoče si pa una "Slavica"? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.10.2012 17:52:53 >

(odgovor članu Toopsy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:55:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

black scenario - mogoče si pa una "Slavica"? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image "Slavica", ki si dela PR lol.

Drugace pa odgovor: ne prodajam, podarim vse kar imam ker tudi sama veliko podarjenega dobim. Tko se mi zdi stvari cist lepo krozijo...sej ves, ni treba da ti tisti, ki mu naredis uslugo to tudi vrne, saj ti jo vrnejo drugi v drugacnih okoliscinah. Z Bolho nimam dobrih izkusenj, komisijskim trgovinam se tud nekako izognem. Ko sem v UK nesem v charity shop-e in tam prodajo, s tem pa potem financirajo Cancer Research projekte.

< Sporočilo je popravil bibasiba -- 28.10.2012 17:58:39 >

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:56:26   
Doll
Poslikaš,pod sliko daš ceno in opis.Lahko na moj -album.bolha,tukaj,mama.si itn.Ni veliko dela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 17:57:55   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

s tem (prodaja rabljenih oblačil) je ful dela za mal gnarja. raje si karmo nafilaj in podari, naslednja oblačila pa kupi normalne znamke, ti vsaj denarja ki jih boš zanj odštela ne bo tako žal, če ti ne pada z neba.


Ja res je veliko dela s tem. Za mali denar. Sej štekam, meni tudi ne pada denar z neba ampak na srečo imam v svojem krogu prijateljev take, s katerimi si menjujemo in podarjamo. Sem pa na fb straneh prodala kakšne večje stvari, recimo posteljico, voziček, pa ene igrače enkrat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 18:12:08   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Doll
Poslikaš,pod sliko daš ceno in opis.Lahko na moj -album.bolha,tukaj,mama.si itn.Ni veliko dela


men se zdi ful, če maš cot več kot 50 je ful dela. predstavljaj si vsako cotko posebej pofotkat, vsako naložit, dat opis, ceno, pol se ti pa za vsako javi en drug interesent in pošliljaš najmanj 3ox na 30 naslovov - nato pakiraš vse posebej, paziš da ne zamešaš naslove in cote, neseš na pošto, čakaš v vrsti, čakaš denar (nekaj € na paket).. pol ti pa še kak kr ne nakaže, kak ne prevzame.. in to za kok denarja? kok ur te pa vse to pride da sfuraš od začetka do konca?
ma kot da bi mela hobi. pol pa grem raj res en hobi furat za ta čas, ki bi ga porabila za vse to user posted image

drugač je pa pri meni bilo zelo podobno kot pri bibasibi - veliko sem dobila podarjen in sem potem podarila naprej. nekak že kroži in vse se mi je nekak povrnilo user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 18:20:17   
LuLu
suzanica,
čisto resno. Tako prodajo ti priporočam, če res imaš dobre živce in dovolj časa. Ker si sama napisala, da ti denar prav pride... računaj na to, da z nekaterimi "kupci" lahko imaš celo stroške. Je bilo že na RR napisanega o tem nekaj.
Ok, če bi jaz prodajala, jih ne bi po kosih, ampak bi dala vse v paket, si izračunala neko vrednost in iskala ta znesek ali pa nekaj v zameno. Kako drugo stvar, ki jo potrebuješ. Ker ene žabe prodajati in en body... poštne storitve te stanejo, paketi se ti lahko vračajo... resnično dvomim, da boš dobila veliko denarja. Nasploh, ker smo ti mi, ki podarjamo velika konkurenca user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 18:22:58   
LuLu
Pa še eno resno vprašanje.. naj mi že nekdo enkrat napiše... a komu resnično zares pada denar iz neba? Rada bi ga spoznala... user posted image  

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 18:28:45   
jakaracman
Jaz prodam samo v kompletu.Npr. zimsko jesensko roba, nato spomladansko poletna.Zraven še čevlje, eno številko npr. 5-6 let.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 28.10.2012 18:29:50 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 18:49:36   
mateyka
jaz pa nikol nisem nič rabljenega kupila (razen v smrkolinu), ker mene moti, če moram kupit v kompletu. naša tamala nosi specifične stvari in mi je brezveze da mi recimo 30% od tega kompleta ne nosi. zato mi je bil fajn smrkolin - sem izbrala samo kar sem vedela da bo nosila in predvsem - točno in samo kar je rabila.
lažje mi je bilo dat naprej kar nisem rabila od podarjenega ali pa sem kar takoj rekla da ne bom vzela in naj dajo komu ki tudi rabi.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 19:15:54   
Najaa
Jaz pa niti ne kupujem rabljenih stvari, ker sem enkrat kupila in je bilo vse drugače kakor na sliki... Sama sem se pa nasankala ene 2x, ko mi ženska ni plačala in od takrat se ne grem več. Razen kaj večjega kot sem že rekla, pa še to raje dam na Bolho.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 21:29:18   
malaMravljica
Ja, s tem je ogromno dela, ce si zabusaval tako kot jaz in imas za prodat toliko robe. Jaz prodajam na e-bayu in mi kar siba, dajam tudi kompletke po dva tri puloverje recimo ali dve pizami. Sem opazla, da na e-bayu se full dobro prodajajo pizame, men do se ze od H&M, zdej bom imela pa ene zelo dobre znamke in bomo videli kaj bo. No ja, na E-bayu zaracunas tudi postnino in je fajn. Ko si enkrat notri in dobis dobre ocene je tudi fajn, pa se stalne stranke dobis.Podarjam jaz ne, ker tudi meni nihce ni nic podaril in mi je skoda dat tako dobro ohranjene stvari kar tko naprej, sploh ker imam veliko dobrih znamk in bio bombaz, kar vse stane.
Sem pa sedaj tudi jaz zacela rabljeno kupovat in imam res samo dobre izkusnje, stvari kot nove, cene vcasih smesne.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 21:54:57   
lenika83
Jaz tudi prodajam rabljena oblačila, oziroma bolje rečeno poskušam prodajati. Ne vem sicer, ali jaz kaj narobe delam, ali pa enostavno ni interesa za nakup rabljenih oblačil. Nekaj stvari sem sicer prodala, prodajam pa zato ker tudi sama skoraj vse kupim (posojene dobim kakšne stvari, ki so uporabne samo za okoli hiše). Se pa kar fajn prodaja na e-bayu, ampak na žalost ne iz Slovenije, ker pride poštnina previsoka in so cene čisto nekonkurenčne v primerjavi z domačimi prodajalci. V bistvu se mi zdi res škoda, da se tako malo "preprodaja" rabljenih stvari za otroke. Pa ne gledam samo z vidika denarja, ampak tudi ekologije, ker je res grozno, da se na eni strani čisto ok oblačila mečejo stran, na drugi strani pa svinjajo okolje z izdelavo vedno novih in novih oblačil.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 22:04:08   
malaMravljica
Lenika, ku kuc user posted image

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 22:12:56   
cilla
Jaz sem kako oblačilo že probala nabavit rabljeno preko bolhe, ampak moja dozdajšnja ugotovitev je, da večinoma se na bolhi rabljena oblačilca prodajajo za pretirane cene. Nova stvar letošnji model v trgovini 29,9€, rabljena, stara dve ali tri leta pa 20€ (če vzamem primer bundice za dojence iz HM, ki sem jo gledala).

Jaz preko bolhe prodam večje stvari, oblačila pa vsa podarim. Ker se držim "verige" prijaznosti - meni je nekdo podaril, da nisem rabila vsega kupiti in še tisto, kar nisem mislila, da mi bo, mi je prišlo prav, Zato tudi jaz dam naprej.

Mateyka, hvala za info glede Smrkolina. user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 22:23:19   
Urska09
Mene pa zanima, kako za vraga vam uspe ohranit otroške cune tako lepe, da se naprej prodajajo? Naša 4-letnica sicer ni nek pujs ampak cune so pa kar posvinjane. Poleti od kakega čokoladnega sladoleda, ki ne gre dol, pozimi od flomastrov. Pa od nenehnega pranja in sušenja v sušilcu sčasoma obledijo, se razvlečejo, skrčijo,..skratka, po enem letu mi tud slučajno ne zgledajo, da bi jih naprej prodala. Kvečjemu podarila.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 22:41:03   
malaMravljica
Oblacila od mojega sina so po vecini kot nova in tudi ko mi dajajo komentarje na ebayu velikokrat napisejo, da je kot novo, na net dam tudi dosti fotk, da se vidi kaj prodajam.
Kako mi rata? Moj sine je ze tko en mali. Mr. Monk, kar se umaze pa spravim vse dol, imam tud par trikov, recimo sonce nese veliko flekov dol. Susilca nimam, zato se nic ne skrci in flumastre ima take, da ga odstrani navadno pranje v stroju, kemik bi pa recimo nesel dol lak za lase se najvecflekov pa nese dol mrzla voda, ce takoj ukrepas ali pa cet za posodo. Ima tudi veliko oblacil, zato enih jeans hlac recimo ne nosi non stop.

Na ebayu rabljena oblacila niso tako draga, jaz sem mu sedaj kupila puhovko od Gap, moj ni verjel, da nisem novo kupila, res super lepa in noro topla, sem dala 15 eur zanjo, koliko je nova niti ne vem, vem da za ta denar sem dobila super robo.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 23:00:59   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Doll
Poslikaš,pod sliko daš ceno in opis.Lahko na moj -album.bolha,tukaj,mama.si itn.Ni veliko dela


men se zdi ful, če maš cot več kot 50 je ful dela. predstavljaj si vsako cotko posebej pofotkat, vsako naložit, dat opis, ceno, pol se ti pa za vsako javi en drug interesent in pošliljaš najmanj 3ox na 30 naslovov - nato pakiraš vse posebej, paziš da ne zamešaš naslove in cote, neseš na pošto, čakaš v vrsti, čakaš denar (nekaj € na paket).. pol ti pa še kak kr ne nakaže, kak ne prevzame.. in to za kok denarja? kok ur te pa vse to pride da sfuraš od začetka do konca?
ma kot da bi mela hobi. pol pa grem raj res en hobi furat za ta čas, ki bi ga porabila za vse to user posted image

drugač je pa pri meni bilo zelo podobno kot pri bibasibi - veliko sem dobila podarjen in sem potem podarila naprej. nekak že kroži in vse se mi je nekak povrnilo user posted image


če se tebi zdi ful,še ne pomeni da je.
recimo 50 kosov oblačil sem jaz poslikala,dala na net plus opise in cene v roku slabe ure.
kar naročijo zaviješ takoj in naslove tudi takoj napišeš.jaz ne čakam na evre,ko plačajo jim pošljem!
za koliko denarja-lahko ti rečem, da sem v 24 dneh zaslužila skoraj 200 e user posted image
Cote nesem na pošto,ko pač lahko ( grem samo 2 x na teden na pošto)
Ni nekega dela,čeprav se tebi zdi kao ful

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izkušnje s prodao rabljenih otroških oblačil
28.10.2012 23:22:44   
mateyka
ej Doll, good for you. zgleda ti je to posel.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...
Kaj v praksi pomenijo spremembe za osnovno...
Jeseni začnejo veljati nekatere spremembe v osnovnih šolah. Na 144 se vpeljuje prenovljen koncept razširjenega programa,...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?