|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
22.11.2012 21:42:15   
Penny
Anonimnauser posted image čestitke user posted image .

ta*mala, sej veš, da s sekirancijo nč ne profitiraš, kvečjemu ti tak stres škodi. Ja, sej vem, da je lahko govorit, sam dej, probaj malo odmislit, itak ne moreš kaj dost vplivat na izid ... user posted image Misli pozitivno user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 5:59:22   
brioš
AnonimnaČESTITKEuser posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 6:58:05   
brioš
Ta*mala v 1user posted image  se je meni naredilo podobno, samo res se ne spomnem točno v katerem tednu, vem pa da je bilo bolj na začetku. Par dni se mi je pojavljala rjava, bolj svetla sluz. Na koncu je bilo vse ok. Držim pesti, da bo v sredo vse ok s tvojo pikicouser posted image  Misli p ozitivno in bodi mirna ( vem, da je pisati to lažje ), ampak to bo za tvojo pikico najboljše. Držim pesti in mislim nateuser posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 7:35:09   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

jst sem še vedno pri vas, čeprav ne spadam več sem, ampak mi še ni do decembra user posted image bližajo se najini dnevi, kar potrjujejo tudi O testi, čeprav je danes še vedno šibka testna črtica, je pa sigurno bolj močna kot včerajšnja. Po moje bom prišla do ugotovitve, da imam O na 15 dan, kot je blo prvo rečeno v prejšnjem ciklu, ker dvomim da bo tale črtica 5 dni zdej postajala močnejša... user posted image
evo mam slikco, prosim, če mi katera k ma izkušnje z O testi pove kdaj približno ste imele pol pozitiven test?
user posted image



To še ni pozitiven test, se pa bliža O user posted image Jaz sem ponavadi imela najprej nič, naslednji dan rahlo, potem takšno kot imaš ti in na koncu isto močno črtico kot je kontrolna. Vidva se samo imejta rada in nimaš kaj zgrešit. Naj te pa opozorim da sem npr. jaz imela O včasih 11, kdaj pa tudi 17 dan!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 7:37:42   
ta*mala
Punce, hvala, ker mislite name in me tolažite...user posted image

Sej ni tok, da mislim negativno... saj si govorim, vse bo v redu... pa tko... bolj je panika, če me kak dan joški manj bolijo al pa če me ne špika tm spodi... in pol tuhtam če so to slabi znaki, pa si rečem, da so se pač navadli in mal men bolijo, ane... in da pač bojo čez cajt mogoče spet bolj, ampak itak ni fajn če bolijo... je bolš če ne... tko d vsaka malenkost, k je mal drugač kak dan mi je panika... čeprou verjamem, da če ne bi blo ok bi najbrž tud tableti ne pomagal in bi še kr krvavela... sam itak k je prvič si ves posran, ane...

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:07:54   
GregUr

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica


IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

jst sem še vedno pri vas, čeprav ne spadam več sem, ampak mi še ni do decembra user posted image bližajo se najini dnevi, kar potrjujejo tudi O testi, čeprav je danes še vedno šibka testna črtica, je pa sigurno bolj močna kot včerajšnja. Po moje bom prišla do ugotovitve, da imam O na 15 dan, kot je blo prvo rečeno v prejšnjem ciklu, ker dvomim da bo tale črtica 5 dni zdej postajala močnejša... user posted image
evo mam slikco, prosim, če mi katera k ma izkušnje z O testi pove kdaj približno ste imele pol pozitiven test?
user posted image



To še ni pozitiven test, se pa bliža O user posted image Jaz sem ponavadi imela najprej nič, naslednji dan rahlo, potem takšno kot imaš ti in na koncu isto močno črtico kot je kontrolna. Vidva se samo imejta rada in nimaš kaj zgrešit. Naj te pa opozorim da sem npr. jaz imela O včasih 11, kdaj pa tudi 17 dan!


ja sej vem da ni pozitiven user posted image hotla sem sam zvedit kolk je kateri pol še mankal do O če je imela tak rezultat user posted image a res, tut to je možno?! (pač da imaš različne dneve O?!) Meni se graf za BT premika točno tako kot prejšnji cikel. Tko da mam občutek da bo spet tko pozno, RAZEN, če je program prejšnji mesec narobe predvidel O in je dejansko bla prej...
Ja sej rada se že mava, ampak sej veš da poleg tega nardiš še 1001 stvar da se prepričaš če je tko kot more bit, pa da čimbolj no pa sej vem da pretiravam glede na to da je šele 4. krog, ampak medle so me različne zadeve prejšnje cikle (medciklična krvavitev, rjav izcedek 3 dni pred M, pri že tko kratkem ciklu...), da sem si rekla ni hudič da ne zvem kako stvari stojijo... user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:17:08   
tara04
Anonimnauser posted image user posted image user posted image

Pri meni še vse po starem....jutri je dan D, čeprav sem na seznam dala 26.11. (najdaljši cikel)...zaenkrat se še nič ne dogaja, nobenih znakov ne za user posted image , ne za user posted image .
Edino (.)(.) me ne bolijo več že par dni, so me pa začele točno od ovulacije dalje in so me konstantno bolele kakih 10dni , pol pa konec....

Tko, da čakamo...kako ste ostale, ki še čakate?

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:20:23   
brioš
Tara04 kdaj delaš test ? :):) Jaz še kr čakam...najdaljši ciklus je v nedeljo ( takrat sem si dala tukaj gor rok ), za1x vse ok in pa ful veliko energije...no razn prehlad.

(odgovor članu tara04)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:24:28   
Nessika18

user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog) user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog)
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog)


26.11.
tara04
pišanec (1. krog s klomifenom)


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)


30.11.
tara.81 (12. krog)
Klimtovka (11. krog)
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image
*viva* (2. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 38

user posted image NOSEČKE: 6


user posted image USPEŠNOST: 15,79%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1




_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:26:53   
tara04
Moj najdaljši cikel je ponedeljek. Bom pa probala počakat s testom do srede (upam, da mi rata)user posted image
brioš držim pesti, da skupaj ugledava user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:30:16   
brioš
Tara boš zdržala??...jaz ne vem ( ta najdaljši ciklus je bil v temu letu samo 1x ), drugače pa večinoma 28, 30 dni...danes je 32 dan. Bomo videli, nočem biti preveč razočarana, ampak je ta mesec 1 v 1 letu brez rjavih , predhodnih izcedkov in napihnjenosti. Upam tudi jaz, da zagledava skupaj user posted image . Bi bila to zate 1user posted image ?

(odgovor članu tara04)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:31:40   
Nessika18
Anonimna user posted image čestitke user posted image sem rekla da dišiš po user posted image user posted image

tara04 in brioš držim pesti da bo user posted image

Jaz pa ne bom še nič upala, ker sem prejšnji cikel dobila user posted image komaj zvečer, tak da še čakamo, v bistvu znakov pa nobenih niti za user posted image pa niti za user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 9:36:38   
tara04
Brioš ne vem če bom zdržala, se bom pa potrudila user posted image . Pri meni je tudi cikel skoraj vedno na 28 dni, enkrat je bil 30 in enkrat 31.
Za mene bi bila to 3user posted image . Imamo doma že enega 7-letnika. 1x pa se ni končalo srečno user posted image .

No, upajmo, da bo tale november še kaj bolj rozast user posted image .

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 10:08:58   
witch
Anonimna čestitam. Pa srečno do konca.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu waja)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 10:35:03   
Anonimen
hvala vsem.......jz pa držim pesti za vse ki še čakate na pluske user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 11:47:57   
HeLenčica
GregUr, itak da je možna taka razlika, enako dolga ostaja samo lutealna faza (čas med O in M), zato sem pa jaz imela cikluse od 26 do 32 dni. user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 12:01:08   
trezka
Hej,
po dolgem času se še jaz javim . . . sem vas skoz brala in navijala za vse vas. Vse ki ste nalulale user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  in čestitke ter veselo proti cilju sedaj. Vse tiste, ki pa vas je obiskala user posted image  pa user posted image user posted image  in pa v naslednjem mesecu user posted image user posted image user posted image . Ker nisem nikjer napisana, me lahko dodate na seznam za 29.11.2012, ko bo ta veseli dan ali user posted image . user posted image  user posted image

kr preveč modr je tale november. user posted image  
Aja Spirulino, pa tudi jaz jem skoraj vsako jutro (če ne pozabim ali pa sem pozna) in neke poseben razlike ni, morm pa rečt, da prebava pa se mi je malo poštimala.

LP


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 14:23:45   
GregUr

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

GregUr, itak da je možna taka razlika, enako dolga ostaja samo lutealna faza (čas med O in M), zato sem pa jaz imela cikluse od 26 do 32 dni. user posted image


ah čudno sem se izrazla. itak da je možno če maš različno dolge cikle. jst mam skos cikle dolge 25 dni, zato mi je to čudno da bi bla ovulacija prej. oziroma na kak drug dan. lutealno fazo mam pa ful kratko, zato mi je predpisala Dabroston, ker mam pred M še rjav izcedek.
kaj pa to, ko sem zdejle delala spet O test (ob isti uri kot včeraj), pa je črtica še manj vidna kot ona predvčerajšnjim?! user posted image ne morm verjet... user posted image kaj bi lahk to blo? user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 14:30:36   
Penny
Gregur, mogoče preveč razredčen urin, si več pila kot včeraj? user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 14:40:20   
Nikki34
GregUr pri meni je bilo tako..v soboto zjutraj belo, niti obrisa črtice...v nedeljo zjutraj takole kot pri tebi... V nedeljo proti večeru, močnejša kot testna črtica in v ponedeljek ovulacija na 15 dan, sem zelo zihr, ker v torek je bilo vseh znakov konec in tudi menstruacija je prišla 14 dni po ovulaciji...
sem pa na Klomifenu in je možno,da je kaj drugače kot pri ala naravnem ciklusu, vem pa ne.....

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 14:44:32   
GregUr
Penny, ne, nč več, ker ful pazim na to, da so rezultati čim bolj primerljivi...

Nikki ja sej mene zdej to matra če ni bla ovulacija že včeraj... user posted image pa me dejansko BT samo "nateguje"... bom vidla kaj bo jutri. z naslednjim ciklom (če bo, upam da ne), zabrišem vse možne termometre in te palčke za lulat stran, operem si možgane da pozabm kdaj naj bi bla O, pozabm na koledar, kater dan v tednu je, pa bo user posted image user posted image

(odgovor članu Nikki34)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 15:34:46   
HeLenčica
Nič se ne sekiraj, najbrž je bila O oziroma je ravnokar user posted image Naskoči dragega!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 15:39:22   
GregUr
cel dan dela, zadnja mu bo po moje še user posted image ko pride iz 16 urnega dela... user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 17:39:22   
brioš
No jaz sem kar lulala in na lulala eno samo črtico, verjetno bo ciklus daljši...tako, da čakamo še naprej na

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 18:51:32   
brioš
Pa še to zadnji SO sva imela 15 dni nazaj tako, da smo 100 % da ni nič uspelo. Ja 15 dni nazaj je bila zadnjiuser posted image user posted image partner močno bolan 14 dni...da ne bo katera mislila, da nama tako slabo gre hihihiih

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?