|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 18:18:50   
brioš
Ja Nassika18 tudi jaz sem imela iste težave po koncu jemanja KT. Ta zmešnjava je trajala dobro leto, potem se je stabiliziralo in sem 1user posted image . Po porodu so se mi kar lepo uredile in nisem imela težav, začeli pa so se pojavlati rjavi izcedki in zato sem se naročila k G ( bris OK, HPV neg., pokazalo je vnetje in majhne ciste na jajčnikih, ki sicer še ne potrjujejo PCO, ampak nakazujejo nanje.). Po nasvetu G sem začela še bolj paziti pri hrani ( do sedaj sem izgubila 2kg, telovadim 2x tedensko, sem več na sprehodih teža 59,5 trenutno.) pa bomo videli. Ampak tudi jaz imam ta krog občutek da se teta user posted image heca z mano.user posted image , saj je bil mesec stresen.
Bomo videli...držim pesti, da boš imela ta mesec srečouser posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 7:27:54   
HeLenčica
GregUr, nisem vidla prej, ampak ja, ta test pa je bil pozitiven. Kar pomeni, da je O nastopila v roku do 24 ur po tem...upam da sta bila pridna. Sicer pa si imela prav - boljše da ne delaš teh testov, ker se preveč psihiraš user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 8:45:19   
kaatkaa
živjo punce kaj nič ne lulate,... kaj zaj?

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 9:49:28   
Nessika18
kaatkaa pošlji mi malo sreče, (moja že 4. dan zamuja, test včeraj -) , da bove skup vozičkale user posted image

brioš kako je pri tebi danes?

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu kaatkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 10:02:14   
aviva83
Pozdravček user posted image sem še k vami malo pokukala da vidim kako je s statistiko user posted image vidim da vas ima še kar veliko za na lulati user posted image tako da navijam za vse vas user posted image user posted image

brioš tudi jaz sem imela VK za katero sem najprej mislila da nakazuje prihod user posted image .... uglavnem meni je 8 dni po VK testek pokazal 2 črtici... Upam da sem ti bila v pomoč....

Polivam z roziko

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 10:17:36   
GregUr

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

GregUr, nisem vidla prej, ampak ja, ta test pa je bil pozitiven. Kar pomeni, da je O nastopila v roku do 24 ur po tem...upam da sta bila pridna. Sicer pa si imela prav - boljše da ne delaš teh testov, ker se preveč psihiraš user posted image


user posted image hvala ampak vseeno - čudna sem očitno user posted image ker včeraj popoldne pa so ble črtice resnično istih barv. temperatura je danes narastla, me zanima kakšne barve nianse bojo danes na vidiku, pol pa... O naj bi bla jutr - glede na graf v prejšnjem ciklu. in vse tko kaže da bo očitno res user posted image ah ja...

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 10:36:14   
brioš
Živjo punce...kako ste na ponedeljek pa še turoben po vrhu ?

Nessika18 stanje nespremenjeno, nobenih znakov, občasno mi slabi in se mi vrti..ampak to pripisujem stresu, ker je res občasno. V bistvu kar čakam, da pride user posted image , da gremo naprej v boje. Pri tebi, počutje ?

Aviva83 ja tisto ''čudno''situacijo ( oranžna sluz ) je bila v torek...tako da,..mah ne vem saj veste upanja je bilo že dovolj, razočaranja pa tudi. Hvala za podatek.

Katkaa lulamo, lulamo...jaz sem v soboto ( itak - ), planiram v sredo, če bom zdržala :) sem pa itak čez datum prihoda user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 11:46:42   
Nessika18
brioš pri meni tudi, mislim špikanje se je nehalo, malo me pa v prsih špika, moj pravi da sem mu prav čudna samo bi nekaj jedla in niha mi razpoloženje user posted image s tem da so taki znaki pri meni tudi pred user posted image včasih..

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 12:01:05   
Anonimen
Še ena z znakci za user posted image ali user posted image user posted image
Ničesar ne pričakujem, upanje ostaja do konca. V četrtek bi naj dobila user posted image , tako da čakam. Prsi me ta mesec nič kaj ne bolijo, tudi na otip ne, tu pa tam me "zasrbijo" pa špikne me v njih, samo res redko pa verjetno sem preveč pozorna. Spodaj pa čutim nekakšen pritisk, kot da bi mi nekdo stal na trebuhu. Ne vem, če je to kakšen znakec, ker se mi zdi, da imam pred user posted image tudi iste simptome.user posted image Izcedek je še bel, je pa tako, da dobim tam 3-4 dni pred user posted image rjav izcedek, zato zdaj čakam, če bo danes ali jutri kaj na papirju ali hlačkah. O testu še ne razmišljam, ker bi rada počakala vsaj do petka, če je ne bo!
user posted image user posted image user posted image user posted image vsem, ki boste lulale! user posted image

(odgovor članu Nessika18)
  Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 12:14:52   
GregUr
no pri meni je pa stanje takšno. ve čvekate o N testih, jst pa o O testih. user posted image pa še vedno se nisem prestavla med decembrke. user posted image jaaao jst user posted image

sej najbrž bo najbol vedla Helenčica včeraj ob 19h recimo je bil O test pozitiven - obe so ble iste barve. Danes ob 11h zjutraj, pa je bla samo še bežna črtica. se pravi da je do O prišlo/bo prišlo kdaj?! ponoči? oziroma med tema dvema testoma, al je še šansa da pride? no midva sva se vseeno zdajle še enkrat napadla user posted image tko da upajmo da je jajčk še počaku, če ni meu od prej nobenga za sprejet user posted image

punce, za vas pa še ful držim pesti, da se mal tale procent v novembru dvigne na eno spremenljivo raven user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 12:19:39   
Penny
Moja T je tudi danes fejst narastla (včeraj 36,1 - danes 36,76), ampak ne vem, če je sploh merodajna user posted image .
Spat sem šla ful pozneje kot ponavadi, ca. 3 ure po tem me je nekaj zbudilo (ampak nisem vstala), potem sem takoj nazaj zaspala za slabe 3 ure in ko sem se zbudila, sem merila T.
In zdaj so tle 3 stvari: pomanjkanje spanja (5-6 ur samo), poznejša ura merjenja in nisem spala vsaj 3 ure v kosu (po tisti kratki budnici).
Presneto! user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 12:26:25   
Penny

IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

no pri meni je pa stanje takšno. ve čvekate o N testih, jst pa o O testih. user posted image pa še vedno se nisem prestavla med decembrke. user posted image jaaao jst user posted image


Midve še kar tu visiva, ja user posted image . Kaj pa naj, če je tle tolk fajn družba. Še te 4 dni sva lahko tu, potem bo pa čas, da se zbrcava v december, kaj praviš? user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 12:29:01   
GregUr
ja točno, pa da jih čimmanj s sabo potegneva! dejve to super družbo še z julijkami delit user posted image user posted image user posted image

drugače pa na to BT bi se jst kar zanesla, ker tut na fertilityfriend ti tega kolk časa spiš ne upošteva. upošteva samo uro. in če je ena ura vmes razlike, ti označi za "morebiti netočno" BT. drugače pa kdaj pričakuješ O?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 12:47:26   
Penny
Dala sem najprej sleep deprived (ker meni je 5-6 ur čist premal spanca user posted image ) in mi je takoj naredilo prazen krogec. Potem sem še uro dopisala (je bilo kar 2 uri kasneje kot ponavadi, ne samo 1) in je tisti krogec itak ostal. Bom vidla, kaj bo jutri zjutraj (moram začet hodit bolj zgodaj spat!!! user posted image )
O pričakujem danes ali jutri (danes sem 14. dan, cikle imam pa 27,28 dnevne). Na O testu sem imela včeraj enkrat najmočnejšo črtico do sedaj (ampak ne enako močno kot kontrolno - to mi zgleda ni usojeno user posted image ), potem ko sem lulala še drugič in tretjič user posted image , je bila že malo svetlejša, se mi zdi. Bom vidla, kaj bom še danes nalulala in kaj bodo jutri bradavičke rekle. Če bodo že občutljive, potem je danes O. Tako je ponavadi. Vsaj upam, da sploh imam O user posted image .

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 13:07:50   
GregUr
aja a da ti to tut upošteva? no to pa nisem vedla. nikol nisem po tistih zavihkih nč klikala, ker se mi ni zdel tok pomembno user posted image po moje je tist minimalno upoštevano, pač da če boš nasledn cikel mela kontra temperaturo, da boš vedla primerjat kao zakaj ni podobno, pa boš vedla da si prejšn cikel premal spala user posted image user posted image
drugače pa pri navodilih za uporabo pri mojih O testih piše, da pri nekaterih ženskah, je maximum LH nižji kot ga zazna test in da je lahko O tudi če je testna črtica svetlejša kot kontrolna, naslednjič pa je pač ni. razumeš? o bože kolk sem tole zakomplicirala user posted image user posted image
tko da O bo ziher, ti kar lepo omreži svojega predragega, pa hitr pol kovter!! user posted image
očitno naslednji mesec skupi lulamo user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 13:22:26   
pišanec
živjo punce,

mene kljub klomifenu v user posted image , je prišla točno kot ura. edini učinek klomifena je bil ta, da sploh ni bilo ovulacije user posted image .
Zdaj grem v drugi krog klomifena in če bo vse po sreči, bo še letos božiček prinesel user posted image .

čestitke vsem user posted image in veliko sreče vsem, ki čakate user posted image

p

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 13:57:45   
Penny
pišanec user posted image Decembra bo bolš, boš vidla :) .

IZVIRNO SPOROČILO: GregUr
aja a da ti to tut upošteva? no to pa nisem vedla. nikol nisem po tistih zavihkih nč klikala, ker se mi ni zdel tok pomembno user posted image po moje je tist minimalno upoštevano, pač da če boš nasledn cikel mela kontra temperaturo, da boš vedla primerjat kao zakaj ni podobno, pa boš vedla da si prejšn cikel premal spala user posted image user posted image
drugače pa pri navodilih za uporabo pri mojih O testih piše, da pri nekaterih ženskah, je maximum LH nižji kot ga zazna test in da je lahko O tudi če je testna črtica svetlejša kot kontrolna, naslednjič pa je pač ni. razumeš? o bože kolk sem tole zakomplicirala user posted image user posted image
tko da O bo ziher, ti kar lepo omreži svojega predragega, pa hitr pol kovter!! user posted image
očitno naslednji mesec skupi lulamo user posted image

To mi je pa dalo malo upanja, hvala user posted image .
Jaz klikam po vseh zavihkih. A nisi vidla, da imajo ene celo 50 RAZLIČNIH znakov vnešenih? user posted image Čeprav mislim, da je to malo premalo kritično, ker ena je imela recimo vnešen znak srbeče oči, to pa dvomim, da ima kaj veze s ciklom. Al kaj jaz vem. Jaz napišem T, O test, izcedek, SO, potem pa še (če so) kake krče, spremembne na joških, povečan sex drive, glavobol in pol se počasi konča.
Sem dragega omrežila že danes ponoči, preden sem šla spat. Sem ga sicer morala zbudit, ker je že spal, ampak se je splačalo user posted image .

Lulam pa 11.12. Pa prej par dni tudi, ker imam itak tono visokoobčutljivih testov doma user posted image .

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 15:35:45   
Nessika18


user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog) user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv user posted image
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog)
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog)


26.11.
tara04 user posted image
pišanec (1. krog s klomifenom) user posted image


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)
Trezka

30.11.
tara.81 (12. krog) user posted image
Klimtovka (11. krog)
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image
*viva* (2. krog) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 39

user posted image NOSEČKE: 6


user posted image USPEŠNOST: 15,38%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 15:38:44   
GregUr
jst si pa označim pač T, uro, SO, izcedek, pa zdej še to, da dodajam progesteron. drugače pa nč ostalega, ker se mi zdi, da ni nč povezano kej velik z O, sploh srbeče oči. obog user posted image

jst pa ne vem kdaj bom lulala, ker ne vem kdaj naj je ne pričakujem, ker mam dabroston zdej do 26. dneva cikla za jest. ene pravijo, da pride po dveh dneh, druge jo čakajo tud 8 dni... bomo vidli...

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 15:53:46   
Nessika18
Punce jaz mam eno vprašanje, meni se zdi - al se ljudem meša - al so nas v šoli slabo učili user posted image (zdravstvena stroka) Ko ene pravijo da bi naj približno 16 dni po zadnjem SO pokazal test user posted image a pol ene ne user posted image več po O al kako? No ja morem si malo pojme razčistit, ker so mi določene stvari prav smešne ko jih preberem in da bom pol v službi povedala da so nas narobe učili v šoli user posted image No zanima me pa res, če bi delala test, koliko pred naj nebi imela SO? Ker mislim da nekak to ni definirano.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:10:46   
brioš
Punce malo pomoči...delala sem sedaj CB. In po minutki/dveh se mi je pokazal rahel +, ki je potem kmalu izginil. Videl ga je najprej moj ( ki je totalen realist), jaz sem takoj rekla da je to samo - ( ker je bila navpična črtica samo rahla in potem je izginila ). ???

Nessika18 19 dan po SO ( no pri meni je to danes ) naj bi ti pokazalo...nimam pa tudi jaz teh pojmov raziščenih ( pa sem mislila, da jih imam ) bolj ko berem manj vem :)

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:19:17   
Nessika18
brioš meni se tudi tak zdi, pa sem mislila da kot medicinska sestra pa res morem take stvari vedet, pa zgleda da so nas slabo učili v šoli.. No jaz ne vem če bi moj zdržal 19 dni brez, da bi pa zdaj točno vedla keri SO je bil tisti ta pravi to pa ... user posted image

Glede + ti pa jaz nažalost ne morem pomagat pa bo vrjetno katera druga, držim pesti pa da je to to user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:22:06   
brioš
Nassik18 no ti pol 100 % veš kako in kaj če si medicinska sestra..joj ve ste pa res zlata vredne osebe.
Jaz trenutno vem samo zato, da je 19 dan, ker je bil moj odsoten in bolan toliko časa...user posted image

Ja glede CB-ja zdaj pojma nimam, itak sedaj kaže -, prej pa takole.

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:30:33   
Nessika18
Ma glih to je problem, da se mi včasih zdi, da MS manj vemo kot ostale user posted image pa nič zato, človek se celo življenje uči in nabira izkušnje..in sem ponosna na to, da si tu izmenjamo mnenja in ko mi kaj novega poveste in me kaj novega naučite user posted image

Saj veš kako je bilo pri nekaterih da so bili testi negativni, al pa črte ki so izginjale, pa je na koncu le bilo user posted image , upanje umre zadnje, konec koncov pa ti še vedno ostane krvni..

Pošiljam ti enega user posted image za srečo

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:36:53   
GregUr
brioš sicer sama nimam slabih izkušenj s CB, ravno nasprotno, ko je FS z veliko domišljije pokazal drugo črtico, je CB z istim urinom narisal ponosen plus. tko da kaj več kot to, da poskusi še enkrat mogoče jutri ali v sredo, ti ne morem svetovati. mislim pa, da bomo slavili user posted image user posted image

Nessika in zakaj točno bi rabla vedet kater SO je bil tisti ta pravi? vidva se prepustita užitkom, v času O še tolk bolj, pa bo! ko bo user posted image dost zamujala, pa ko bo od O preteklo dovolj časa, brez skrbi, bo tudi test pozitiven user posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?