|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 18:48:54   
ta*mala
Hvala za vspodbudo, curly... se tolažim s tem, da če je moglo it kaj narobe je bolš da je šlo sedaj in samo od sebe, brez kakšnih posegov v telo, kot pa da bi blo treba kasneje... zdaj bomo tko čakal na naslednjo normalno M, potem pregled, potem bomo pa videli kako naprej...

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 18:52:24   
curly
Pravilno razmišljaš!
Verjamem, da vama bo kmalu uspelo in da bo naslednjič z zarodkom oz. nosečnostjo vse okej!

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 20:50:17   
Iskrica 86
ta*mala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 20:55:42   
Klimtovka
ta*mala, te popolnoma razumem, kako ti je... Žal moraš to dati skozi. Ampak znova boš spet zagledala user posted image !!!

No, jaz se tudi selim k decemberkam, moja user posted image je pohitela in prišla danes. Pomodrite me...

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 6:33:42   
brioš
Dobro jutro,

Ta*mala user posted image user posted image  želim vama, da čim hitreje zagledata user posted image , do takrat pa čim več sproščenosti.

Moje stanje : user posted image  od nikjer ( od zadnjega SO 20 dni) tako da upanje je itak že šlo. Delala teste BC mini negativen ( samo na enemu se vidi senca druge črte  še to po cca. 10/15 min, kar ne velja ), delala CB ( pri obeh se je v 2 min. pojavil rahel plus, ki je potem hito izginil - se pravi je bila samo tista e....črtica). Dobesedno si želim, da se usuje user posted image  in , da gremo naprej. Strah me je da se ne bo začela kakšna zgodba z zamujanji iz pred 5 let. Testov pa imam že vrh glave.

Mesec november pa res ni najbolj naš mesec punce....če še čakate na user posted image  držim pesti user posted image

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 8:36:57   
_sonček
oh ta*mala žal mi je, da moraš čez to user posted image  je pa boljše, če je že moglo bit tako, da se je končalo samo od sebe...pa pogumno naprej in ko bosta spet pripravljena, vama želim čimprej en lep plusek!

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 10:39:40   
Nusyka
Pozdravljene... Nič kaj rozast ni ta november. Meni je bila danes odkrita velika pregrada, ki je onemogočala zanositev. Po vseh neštetih pregledih, UZ in laparoskopiji, inseminaciji danes izvem, da je tukaj vzrok za najin neuspeh po treh letih truda. Ne obupajte, zame je danes posijalo sonce!!!

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 10:49:42   
curly
Nusyka, super novičke!!!
Kdaj greš na histeroskopijo?

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 14:31:02   
Nessika18


user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog)user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv user posted image
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog)
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog)


26.11.
tara04 user posted image
pišanec (1. krog s klomifenom) user posted image


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)
Trezka user posted image

30.11.
tara.81 (12. krog) user posted image
Klimtovka (11. krog) user posted image
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image
*viva* (2. krog) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 39

user posted image NOSEČKE: 5


user posted image USPEŠNOST: 12,82%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 14:39:06   
Nessika18
ta*mala user posted image user posted image user posted image user posted image

Nusyka super, da se je končno začelo nekaj premikat user posted image

Vse, ki čakate še, kak ste kaj? Jaz pa ne vem a me vreme daje danes al kaj - vrti se mi kot da bi bila 3 dni zapored pijana user posted image , špikanje je ponehalo, od včeraj me prsi bolijo obupno - sem včeraj komaj čakala da si modrc slečem user posted image , no user posted image pa še vedno ni - očitno je vred s Kanglerjem in Jankovićem odšla na dopust user posted image . Jutri delam ponovno test, če je danes več ne bo.

Vsem, ki vas je obiskala user posted image in upam da bo december user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 15:06:48   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

no pri meni je pa stanje takšno. ve čvekate o N testih, jst pa o O testih. user posted image pa še vedno se nisem prestavla med decembrke. user posted image jaaao jst user posted image

sej najbrž bo najbol vedla Helenčica včeraj ob 19h recimo je bil O test pozitiven - obe so ble iste barve. Danes ob 11h zjutraj, pa je bla samo še bežna črtica. se pravi da je do O prišlo/bo prišlo kdaj?! ponoči? oziroma med tema dvema testoma, al je še šansa da pride? no midva sva se vseeno zdajle še enkrat napadla user posted image tko da upajmo da je jajčk še počaku, če ni meu od prej nobenga za sprejet user posted image

punce, za vas pa še ful držim pesti, da se mal tale procent v novembru dvigne na eno spremenljivo raven user posted image user posted image


Od 24 do 48 ur po pozitivnem testu nastopi ovulacija. Če sta seksala zdaj, je to super, bi pa veljalo tudi kak dan prej, ker spermiji preživijo "noter" tudi do 5 dni user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 19:42:31   
Nessika18
Evo in je moja user posted image prišla danes torej 34 dan. Pa po eni strani tudi boljše tak - vsaj vem na čem sem. Sicer pa se zgleda začne nekaj dogajat v najinem življenju torej bo mogoče misel na user posted image podana na stran in bo mogoče tako tudi prej uspelo.

Vsem, ki še čakate držim pesti, ostale pa da čim prej nalulate user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 20:09:37   
Nusyka
Najprej si moram izborit napotnico in operacijo. Upam, da bo to čim prej. Že tko čas hitro mineva in me je groza, če pomislim, da bi lahko imela 2 leti starga otroka. Bomo zmogli? Bomo ja!!

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
28.11.2012 22:37:41   
Anonimen
Zivijo.

Jutri bi mogla dobiti user posted image , danes sem na papirju opazila minimalno svetlo-rjavega izcedka, ki je bil pomes!n z belim tokom. Kolicina je bila tako majhna, da ce ne bi bila pozorna, bi spregledala. Kasneje se izcedek ni vec pojavil. Ponavadi se mi M naznani po 3 ali 4 dni prej z obilnejsim in temnejsim rjavim izcedkom. Zdaj me muci ali je koncno to to ali pa se napoveduje, kar pomeni, da bo prisla par dni kasneje. Naj jutri, na dan D, naredim test ali naj se pocakam!? Razmisljam, da bi pocakala vsaj do petka, ker ce je slucajno bila VK, je jutri. Menda prehitro, ali kako?

(odgovor članu Nusyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 8:51:12   
witch
ta mala user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse ki še niste pobarvane pa en kup roza barve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 10:33:12   
lillith82
Ojla!
Sem vas na hitro malo preletela...
ta*mala user posted image user posted image user posted image upam da čimprej zagledaš user posted image

Meni pa ni nič več jasno. Po 17 letih rednih menstruacij, se mi je očitno sfrtajčakalo. Prejšnji mesec je zamujala 18 dni, ta mesec zamuja trenutno 2 dni... Od česa? Ni mi jasno...
Na pregledu sem dobila napotnico za reprodukcijo-neplodnost in sem hotela počakati da dobim user posted image in se pol naročim. A je za pregled bistvenega pomena kdaj imam user posted image ? Naj zdaj čakam če se misli ulit, ali naj se vseeno naročim?

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 10:51:15   
curly
Ne, za prvi obisk ni pomembno, če imaš ali nimaš M. Vsaj v MB ne, ker itak potem dobiš napotnice za nadaljnje preglede. Prvič gre za pogovor. Priporočam, da se čim prej naročiš, ker je čakalna doba kar dolga. Jaz sem čakala na 1. razgovor skoraj pol leta. user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 11:01:25   
mamica deklicam
jaz sem v Ljubljani dobila datum dva meseca kasneje, kot sem se naročila. Tako, da upam, da boš kmalu na vrsti.

Pri meni pa zgleda, da bo pritekla. Se je začelo nekaj pacati. Javim, pa ko bom sigurna, kaj je.

Poleg tega rabim še en vaš nasvet. Mogoče se katera spomni, da sem brez službe. Danes me je klicala, da naj jutri pridem spet na razgovor (ŽE 4 za isto delovno mesto). V ponedeljek so me obvestili, da bodo vzeli eno z doktoratom, sedaj se je izkazalo, da pač ona odpade, takoj za njo sem bila jaz. Ta ženska, ki me je klicala bi že prej rajši vzela mene a so njeni nadrejeni odločili drugače. Bi bila pa SANJSKA služba. In tu se pojavi sedaj dilema. Kaj naretiti glede želje po tretjem otroku. Upoštevajte tudi, da bom čez pol leta že 39. user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 11:05:04   
lillith82
Hvala punce user posted image Grem zdej v akcijo naročanja.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 11:31:26   
waja
mamica deklicam, to je pa res dilema, ampak če si trenutno brez službe zagrabi priložnost, sej kdaj boš zanosila tako ne moreš za sigurno vedet. Če pa vmes še zanosiš, boš pa tako ali tako imela na začetku pogodbo za določen čas in ti jo pač potem verjetno delodajalec ne bo podaljšal. Če se boš pa zelo dobro ujela v novi službi, pa obstaja tudi možnost, da ti pogodbo podaljša ali te celo nazaj vzame po končanem porodniškem dopustu.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 11:37:30   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: waja

mamica deklicam, to je pa res dilema, ampak če si trenutno brez službe zagrabi priložnost, sej kdaj boš zanosila tako ne moreš za sigurno vedet. Če pa vmes še zanosiš, boš pa tako ali tako imela na začetku pogodbo za določen čas in ti jo pač potem verjetno delodajalec ne bo podaljšal. Če se boš pa zelo dobro ujela v novi službi, pa obstaja tudi možnost, da ti pogodbo podaljša ali te celo nazaj vzame po končanem porodniškem dopustu.


službo bom vzela, če me bodo na koncu le sprejeli. Sem se pripravljena tudi sanjam o treh otrocih odpovedati. Vem, da je v teh časih treba zagrabiti vsako priložnost. Itak moram malo na tistem - nekaj narediti. Kakor vidim, je curly glede tega zelo pridna (- na tehnici mislimuser posted image )

Sem pa mojemu že prejšni teden povedala: boš videl, ko bom dobila službo, bom pa še zanosila. user posted image

(odgovor članu waja)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 12:20:02   
curly
Mamica deklicam, tudi jaz bi se na tvojem mestu odločila za službo, tako da user posted image .
Hja, curly je pridna z minusom na vagi pa še z enim drugim minusom. user posted image Danes bi mogla dobiti user posted image in valda sem zjutraj že lulala, ker je na mojih gatah VSE BELO!? in kaj nalulam? Nič novega, eno samo črtico... Mislim, da smo back v zmešnjavi, da me bo user posted image hecala, ker nimam ne rjavih izcedkov, ne bolečih prsi ama ništa. Imela sem neke nažiralske napade v prejšnjih dneh pa malo krčev v predelu maternice... aja pa pikico belega do svetlo rjavo-rozastega izcedka na papirju včeraj. To je vse! Dejstvo pa je, da sem nalulala user posted image minus! Zdaj pa tu čiči pa čaki, kdaj se bo vlila... Je pa res, da sem nekaj tuhtala okoli O ali je ali ni in da sem imela 2 krat "znakce" za O, no če bi bila po prvih znakih, bi prišla danes, če pa po drugih pa v roku petih dneh... Bomo videli. Ko že misliš, da si že videl vse pa se ti zgodi še to... Aja, naj še omenim, da sem od aprila imela točno user posted image , na 32 dni, prej pa zelo neredne, tako da je možno, da je nered "nazaj".

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 12:23:42   
kaatkaa
user posted image user posted image user posted image nesikka 18user posted image user posted image user posted image user posted image škoda bi lahko skup vozičkaleuser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 12:31:59   
waja
mamica deklicam, pravilno razmišljaš. V novi službi boš dala drill okoli nosečnosti malo na stranski tir, potem pa saj veš, da je veliko punc takih, ki so zanosile ravno takrat, ko so o tem najmanj razmišljale.
curly, mogoče pa je še prezgodaj za testek...

(odgovor članu kaatkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 12:57:47   
curly
waja, sliši se predobro, da bi bilo res. user posted image
bebica25, sem dobila tvoje sporočilce pa ne morem odpisati. Nekaj me heca. Mislim nate, odpišem takoj, ko bom lahko! user posted image

(odgovor članu waja)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?