|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:43:16   
Penny
Brioš, mogoče narediš še kak FS ali BC, ki sta bolj občutljiva?

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:44:15   
Nessika18
GregUr ah jaz nočem vedet kateri SO je tapravi bil, me čist nič ne zanima user posted image gre se samo za to da ko berem druge forume, pač mi je bilo čudno da jih dosti napiše tolko-pa tolko dni po SO sem delala test, pravzaprav midva user posted image ko nama paše tudi po O .. zato sem to vprašala, vem malo čudno formulirano.. pozabimo to user posted image

Mislim pa da mi user posted image že dovolj dolgo zamuja, zdaj bi se že lahko odločila če bo prišla al ne, ker je mam vrh glave user posted image



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 16:57:22   
GregUr
oprosti, ampak napisala si:

IZVIRNO SPOROČILO: Nessika18

brioš meni se tudi tak zdi, pa sem mislila da kot medicinska sestra pa res morem take stvari vedet, pa zgleda da so nas slabo učili v šoli.. No jaz ne vem če bi moj zdržal 19 dni brez, da bi pa zdaj točno vedla keri SO je bil tisti ta pravi to pa ... user posted image

Glede + ti pa jaz nažalost ne morem pomagat pa bo vrjetno katera druga, držim pesti pa da je to to user posted image


zato sem pa tko odgovorila user posted image no pa saj res nima veze user posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 17:04:32   
Nessika18
Ja samo mogoče je nerazumljivo bilo - ni bilo mišljeno na mene osebno - ampak na tiste, kaj sem pač prebrala. Sicer pa res nima čisto nič veze, samo mogla sem nekomu povedat, ker se mi res banalno zdi da ene pišejo da točno vejo tisti SO je bil pa tapravi, to lahko res reče če je v celem ciklu samo enkrat user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 17:08:51   
kaatkaa
brioš jaz ko sem delala test je bil en lepiuser posted image , in seveda je čez nekaj ur izginil, tako če je bil + pol je bil,....

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 17:12:18   
Shana86
Nessika18, še moje mnenje (sestra in dohtarca bosta pa že nekej skupej sestavili user posted image ): tisto o zadnjem SO je bolj mišljeno za punce, ki nočejo postati noseče. Se pravi, če je bil tvegan SO pred 19. dnevi (a kolk je tista meja) in je test negativen, potem najbrž ne gre za nosečnost.
Valda ne veš, kateri SO je bil 'tisti', saj niti slučajno ne moreš čutiti, da spermij oplodi jajčece, ker se to zgodi med plavanjem v jajcevodu. Od vsega tega skupaj naj bi lahko čutile samo O in seveda potem krče, ko je minime že vgnezden. Okej, če imaš samo en nezaščiten SO okoli O, je to že mogoče, tistim zgodbicam 'vsak dan sva 3x, ampak točno vem, kdaj se je prijelo' pa ne verjamem.

Joooj punce, ajmo lulat pluske, slab procent je tale mesec!!! Navijam user posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 17:16:54   
Nessika18
Shana86 user posted image pa sve prišle do rešitve - kot sem na začetku napisala - da so nekateri ljudje "svoje glavi" user posted image tega jaz tudi ne vrjamem, in v bistvu na to je bilo ciljano, ko pravijo da točno vejo kdaj je uspelo.

Mislim pa da se vse z lulanjem šparajo za konec in da bo vse rozaaa user posted image

< Sporočilo je popravil Nessika18 -- 26.11.2012 17:18:12 >


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 17:26:24   
brioš
Katka pri meni se je videl samo kakšno minutko tako, da se mi zdi to kar čudno. Ne vem ali bi naredila še BC?

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 19:29:52   
brioš
BC negativenuser posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 19:55:37   
Penny
Brioš user posted image user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 20:53:22   
Shana86
brioš dokler ne priteče rdeča smotka, je upanje!!! Ravno pred kratkim je kolegica šele po osmih dneh zamude nalulala plusek, prej sami minuski. Pa ima redne cikle. Držim pesti!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 21:16:31   
Nessika18
brioš user posted image user posted image sicer pa se strinjam s Shana86 dokler ne priteče je upanje..


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
26.11.2012 22:02:01   
brioš
Hvala punce za user posted image user posted image upanje res umre zadnje.
Sem šla potem gledat test po 10/15min in sem videla na BC čisto rahlo črtico. ( ma ja vem ne bi smela pogledati testa po tolikem času =, ampak vidi se še zdaj. OK sem se skulirala, kar bo pa bo. Dvignem glavo če bo prišla user posted image in držim punce, Nessika18, da zagledate user posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 6:28:37   
brioš
Dobro jutro...danes nalulala še eno velik minus. Čakamuser posted image  in grem optimistično naprej. Psiha dela čudeže ( sedaj 2,5 l ni zamujala, tudi če imam nekaj cistic - s katerimi sem že sklenila, da jih nočem večuser posted image ) tako, da čakam da pride in gremo v nove boje.user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 9:51:01   
trezka
Jutro user posted image !

No mene lahko kr pobarvate v modro, je user posted image  mal pohitela.  Vse, ki ste pa še na seznamu, pa naj vas čim manj heca in je naj sploh ne bo. user posted image


Pošiljam vam user posted image user posted image user posted image da bo čimveč user posted image  še ta mesec. Je kr nizko povprečje. user posted image

Lp

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 10:14:34   
ta*mala
Pa še mene boste lahko jutri prebarvale v modrouser posted image

Mislim, da najin + ravno odhaja svojo pot...

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 10:37:37   
brioš
Ta*mala user posted image user posted image   vse pozitivne misli usmrejam tebi in vajini pikici.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 10:44:37   
ta*mala
Hvala...ampak js nimam več moči da bi mislla pozitivno, ker čutim, da ni ok... žal... sam še teče...user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 10:50:33   
Penny
ta*mala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 11:20:14   
_sonček
ta*mala user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 11:48:15   
waja
tamala te popolnoma razumem in vem kako se počutiš. Svetujem ti, da se TAKOJ odpraviš na urgenco, seveda če se že nisi, da te dajo na UZ. Vem da nimaš moči da bi mislila pozitivno ampak moraš biti močna. Ni nujno, da je že vse izgubljeno, vendar moraš res čimprej na pregled, da vsaj zveš pri čem si in da preprečiš morebitne nadaljne komplikacije user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 14:56:02   
Shana86
ta*mala žal mi je... user posted image user posted image

(odgovor članu waja)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 15:45:22   
curly
tamala, tudi jaz bi na tvojem mestu šla do zdravnika.
Poročaj, kako bo, držimo pesti, da se dobro izide! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 17:35:19   
ta*mala
...našemu darilčku za rojstni dan ni uspelo...user posted image user posted image user posted image in je šel med user posted image groznja izkušnja, ki je nobeni ne privoščim... zdj pa itak rabim čas... da zaceli rane te v glavi in une mal nižje...user posted image Upam, da boste imele ostale več sreče!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
27.11.2012 18:18:24   
curly
user posted image user posted image user posted image
Čim prejšnje celjenje ran želim, duševnih in telesnih.
Malo za spodbudo, čeprav verjamem, da ti je težko zdaj razmišljat o tem, ampak statistično imaš dobre možnosti, da če se je enkrat prijelo, se bo drugič tudi! Ko se bosta pobrala pa le pozitivno naprej v nove boje! Mislim nate! user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?