|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 21:19:49   
tara.81
user posted image user posted image novim user posted image . Mene lahko obarvate v modro. Je prišla celo en teden prej ta krog, verjetno je klomfen pomagal user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
23.11.2012 23:34:00   
tara04
Tudi mene v modro...je prišla user posted image . Sej sem jo pričakovala glede na to, da so me dva dni nazaj (.)(.) prenehale boleti...je kar dobr pokazatelj - na rabim testov user posted image
Pa gremo v december...

Ostale pa vse v roza !

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 8:34:29   
Nessika18

user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog) user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog)
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog)


26.11.
tara04 user posted image
pišanec (1. krog s klomifenom)


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)
Trezka

30.11.
tara.81 (12. krog) user posted image
Klimtovka (11. krog)
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image
*viva* (2. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 39

user posted image NOSEČKE: 6


user posted image USPEŠNOST: 15,38%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 8:41:57   
Nessika18
tara.81 in tara04 user posted image user posted image decembera pa bo ziher user posted image

Trezka sem te dala na seznam, držim pesti da bo user posted image

No pri meni še nič, po računalniških izračunih bi naj bila user posted image 22.11, po mojih izračunih pa včeraj - no vglavnem do zdaj še ni nič, sva se pa odločila da počakava do ponedeljka in če še takrat ne bo pa narediva test. No moj najdaljši normalen cikel je bil 30 dni, drugače pa letos 60 dni ampak je G rekel da je to bilo zaradi prenehanja jemanja KT. Znaki trenutno - občasno špikanje v spodnjem delu, to je pa tudi vse.user posted image

Bomo počakali in bomo vidli, glede na tiste čudne bolečine pred enim tednom, pa si glih ne upam upat na user posted image

Vsem ostalim, ki še čakate upam da bo user posted image da dvignete malo povprečje, ostalim pa user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 11:37:01   
tara.81
Ne, saj ni panike itak sem vedela, da bo prišla. user posted image Vesela sem, da je pohitela in da se lahko v ponedeljek naročim pri Rešu za UZ. Upam, da naju bo hitro uvrstil v kak postopek glede na katastrofalen spermiogram in moj PCO. Zdaj, ko vem da možnosti po naravni poti nimava, se mi je nekako oddahnilo, sva oba bolj sproščena in user posted image , ko se nama zljubi. Sem nekoliko odklopila. Časa za razmišljanje pa itak nimam ob študiju in službi imam polne dneve.

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 11:38:53   
*viva*
Evo babike, mene tudi v modro. Me že zaseda user posted image user posted image

No ja, nekaj rozik pa je ta mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse in user posted image user posted image user posted image user posted image posebej za ta*malo. Vse bo ok, boš vidla, če pa pa se bo karkoli dogajalo pa nič ne čakaj, kar k dežurnemu, brez strahu, te zelo lepo obravnavajo in pomirijo user posted image

Leto se iztek, mineva še eno leto brez uspeha ampak drugo leto bo pa zagotovo od nas, starih bork! Brez zamere "novinke" ampak vidim, da se vas drži večja sreča user posted image user posted image in naj tako tudi ostaneuser posted image

Lp

ž

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 13:28:39   
GregUr
Žal mi je za vse ki je pritekla user posted image , tara.81 tebi želim, da se ti zdej res izpelje tko da bosta čimprej prišla do kakšne rešitve, da se začnejo stvari premikat...
no, jst sem mojga predragega zvečer ob 11h pričakala z oljem za masažo... user posted image mislim, da mi ni treba posebej razlagati kako se je vse skupaj končalo user posted image user posted image ampak kaj pa to, ko je danes spet O črtica ful močna? user posted image ma kera izkušnje s tem? pač da je bla 2x močnejša, šibkejša, pol pa spet ful močna? - v štirih dnevih...

a je to pozitivni rezultat? praktinčo je za en lasek FUL močnejši odtenek kot kontrolna črta, ostalo pa šibkejše kot kontrolna... upam da se bo vidlouser posted image

user posted image

pa se opravičujem zarad teh slik, ampak res sem zgubljena, vse to delam prvič user posted image pa vem da mi bo sigurno ktera lahko pomagala user posted image hvala vam, zlate ste! user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 13:37:20   
Penny
Meni se zdi tvoja testna enako močna kot kotrolna, deloma je pa že močnejša mogoče (tisti lasek levo).
Mogoče ponoviš čez nekaj ur, pa boš vidla, kaj bo?

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 13:55:38   
brioš
Tara pa kot kaže res ne bova ta mesec nalulali user posted image . Jutri je pri meni dan najdaljšega cikla v tem letu, danes tudi test nosečnosti -, tako da se telo nekaj igra z mano. Mesecje bil malo bolj stresen tako, da je verjetno vse skupaj posledica leč-tega. Od zadnjega SO pa 16 dni. Tako, da čakam da pride user posted image čimprej in z dvignjeno glavo naprej.
Ostalim, ki čakate na user posted image , držim pesti.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 14:56:32   
Nessika18
Punce eno vprašanje, povsem za tiste ki ste že bile user posted image , a je mela katera krče oz. špikanje kot da pride user posted image pa je ni bilo pa je bil test user posted image ?? Mene na vsake tolk tok špika pol letim na wc kaj pa če - in seveda belina.. Pred dvema mescema ko je zamujala 6 dni sem imela vse znake boleče (.)(.), špikanje, glavobole itd. zdaj pa razen špikanja nič drugo. Razen ful neki močen "beli tok" sem mela približno teden pa pol - nikoli še ni bil tak user posted image Nočem kaj preveč upat, da ne bi bila razočarana, vprašam pa le lahko user posted image saj se bojim da bi bilo kako vnetje.

Pošiljam vsem dosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 16:10:24   
GregUr
nessika opisuješ popolnoma moje stanje v času user posted image - pač na začetku. povečan beli tok k ga prej v življenju nisem mela, pa taki krči kot pred M. tko da user posted image mislim, da te lahko proglasimo za rozasto!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 20:22:31   
LittleSun
nessika naredi test in poročaj user posted image user posted image

beli tok je res eden izmed znakov, za špikanje nebi mogla rečt, me je špikalo velikokrat v tem času, tako kot me je tudi rahlo v začetku moje nosečnosti.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 22:30:25   
Tammyv
nama tudi ta mesec ni uspelo. Naslednji teden imam pregled pri ginekologu, pa bomo videli kaj bo rekel...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
24.11.2012 22:43:03   
MEGi20
Živjo...
Evo mene malo na RR po dolgeeeeem času..Zanima me k melo berem vaše objave kako pa to da je bei tok eden od pokazateljev??
priznam imam ga zadnjih nekaj dni zelooo povečanega, prej ga nisem imela in sem se bala, da nisem fasala kako vnetje...je pa bel malce gostejši in brez vonja user posted image ;pa da ne bi delala panike-zato vprašam.

No poleg vsega pa imam kar krče občasno čez dan; bolj pa pa ponoči...sem pa bolj utrujena kot pred user posted image , in ja no pridobilaa sem skoraj dva kiogramčka user posted image pa seveda imam malo težavico z oblačenjem kavbojk saj me vsse tiščijo v pasu..Trebušček pa se je malce povečaluser posted image .

Me pa tudi zanima kako lajšati slabosti in vrtoglavice'??Pride dan ko se ne morem stat iz postelje zaradi vsega tega..

LP;Megi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 0:41:40   
Penny
Gregur, poglej si to galerijo, se mi zdi, da ima ta bejba približno enake črtice kot ti tole zadnjo, tko da ima da je akcija danes in jutri user posted image : http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test-gallery/all-user-images47075

Moji O testi so še vedno pri domišljiskih črticah, pa sem že 12. dan user posted image . Upam, da bo jutri in v ponedeljek že kaj bolš.

Megi, po mojem se zaradi višje koncentracije hormonov poveča tudi izcedek? Če ne srbi, če bi skutast, ali nedajbože kake čudne barve, potem po mojem ni panike?
Kako si pa kaj drugače, nosečka? user posted image

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 8:56:45   
brioš
Dobro jutro...pri meni danes dan D, Znakov nobenih, je pa povečan izcedek ( rahlo lepljiv). Vnetje al karkoli ni, ker sem se 14 dni nazaj zdravila z Dalacinom in vem kako je pač, če imaš drugačen izcedekuser posted image . Me pa občasno špika levo in desno. Test v petek, soboto negativen. Delala sem digitalnega je pokazal minus ( in pa obris plusa ), tednov pa itak ne. Torej je negativen. Čakam, da se mi usujeuser posted image , da gremo naprej. Skrbi me da se mi bi ciklus kaj podalšal.
Koliko časa od SO pa naj bi tes pokazal user posted image ( če bi) oz. koliko časa od vgnezditve ( v torek sem imela 1x oranžen, sluzas izcddek)?
Katera vE?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 10:50:39   
GregUr
Penny pa je res čist podoben user posted image bazalna se mi ni še nič spustila ne dvignila, tko da ne vem, je pa danes 15. dan cikla, sem pa imela petelinji zajtrk user posted image tko da to je to, bom pa vidla tekom dneva kakšen bo O test danes.

Megi če je izcedek bel, pa magari ga je na kile user posted image in če ne smrdi, te ne srbi ali peče, potem to vse skupaj paše k user posted image . Mislim pa da je to neki v zvezi z materničnim vratom, ampak je povsem normalno, ne se bat.
Glede slabosti pa si h postelji pripravi kakšen piškot in predno boš začela zjutraj funkcionirati, ga pojej. meni je uspelo, da sem s takšno prakso vsaj vstala brez vrtoglavic in slabosti, so se mi pa pojavlale ob lakoti ali pa ob kateri hrani ki je tiste minute nisem prenesla user posted image , kasneje pa sem ugotovila, da mi je slabo po Elevit tabletah. drugače pa pomaga ingver - skuhaj si kakšen čaj (dm ima ingverjev čaj svojo firmo pa je čist dober, pa še bio je user posted image , lahko si kupiš pa koreninco ingverja pa jo strgaš in namakaš), potem kakšno glodanje bobi palčk- če ti pašejo...

Brioš user posted image navijam, itak! čeprav si že zgubila upanje zarad minusov na testu, ampak sej veš da ta*mala je tut mela minuse, pol je pa kr + nalulala user posted image mogoče je še prekmalu. za "ziher", računaj 19 dni po zadnjem SO.

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 12:19:37   
Nessika18
Evo mene, in nič novega user posted image še vedno ni, špikanje se zmanjšalo, beli tok spet malo močnejši - nima čudnega vonja, niti čudne sestave ni, test pa je seveda pokazal en vlki minus user posted image (FS), nisem ne jezna, ne razočarana enostavno samo ne vem kaj si naj mislim..

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 12:22:14   
Nessika18


user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog) user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv user posted image
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog)
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog)


26.11.
tara04 user posted image
pišanec (1. krog s klomifenom)


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)
Trezka

30.11.
tara.81 (12. krog) user posted image
Klimtovka (11. krog)
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image
*viva* (2. krog) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 39

user posted image NOSEČKE: 6


user posted image USPEŠNOST: 15,38%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1




_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 12:45:49   
Penny
GregUr
Nisi nič več ponavljala O-testa? Petelinji zajtrk user posted image user posted image .

Moja BBT se lepo spušča, vsak dan za ca. 0,15°C, zdaj bo počasi dvig, upam :) . Sej tko tko gre a ne, padci, pote,m pa en dvig?
Pa O test je bil že boljši, lepo vidna črtica (ampak ne enako temna kot K). Sicer ne vem, če je kul, da sem ga delala z 2. jutranjim urinom, ampak itak bom popoldan in zvečer še kakega polulala user posted image .

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 14:21:14   
GregUr
Penny ne, včeraj nisem ponavljala O testa, sem ga pa nardila danes ob enih, pa je bla črtica dost vidna, ampak šibkejša kot ona včeraj user posted image me RES zanima kaj bo jutri, ker kao v torek naj bi bla O glede na BT v prejšnjem ciklu. RESNIČNO me zanima. drugače pa ja, naj bi blo tko, da je najprej padec, potem pa dvig. ni pa rečeno. jst recimo ta mesec nisem mela padca, ampak konstantno. bomo vidli, lahk da bo jutri padec user posted image glede urina in O testa je pa tko, da sam pazit moraš, da ni preveč koncentriran - pač prvi jutranji, ali pa da ni preveč razredčen - da bi ful pila prej.

no dejmo punce, še par dni maste da dvignete %! a se vse za na konc šparate? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 17:04:31   
brioš
Nessika18 pri meni podobno. Špikanje je danes minimalno oz. ga skoraj ni. Povečan beli tok, vlečljiv. Energije pa ogromno, ter nobene napihnjenosti, kot ponavadi pred M. Če je ne bo test delam v sredo, ampak mislim, da bo -. Držim pesti za ostale.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 17:30:32   
Nessika18
brioš očitno nama ta mesec ne prizanaša gospa nezaželjena user posted image user posted image upam da bo vsaj pri teb user posted image

...sem prej gledala malo moje cikle in imam povprečno na 28-29 dni, najdaljši je 35 dni, torej imam še 3 dni časa, sem rekla da če je ne bo do petka v petek ponovim test, sem pa brala malo in ve to bolj veste če je res, da bi tej lističi FS naj bili dokaj nezanesljivi..je to res?

Držim pesti ostalim!

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 17:35:42   
brioš
Nessika18 kaj če bi mi2 kar obe nalulaliuser posted image user posted image . Ko bi bilo tako enostavno kajne. Pri meni je bila zdaj 2 leti kar redno na 28-31 dni, kdaj 34. Sem pa imela 1 leto rjave izcedke od O naprej ( ta mesec ugovotljene ciste na jajčnikih)...no ta mesec rjavih izcedkov ni. Ampak mislim, da se je zaradi stresa,user posted image malo poigrala zmano. Bomo videli

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
25.11.2012 17:43:23   
Nessika18
brioš se strinjam s tabo za user posted image , to bi le bilo najboljše user posted image ma kolk sebe poznam nisem te sreče user posted image jaz sem edine težave imela po jemanju KT, je bil en cikel 65 dni, drugi 68 dni, nato pa se je uravnalo in pravim od takrat je 28-29dni razen tisti enkrat septembra 35 dni..

...špekulirat je po moje brez veze al bo al je ne bo druge možnosti ni user posted image ker imam počasi že dovolj tega, da me heca, če je res do nedelje ne bo in bodo testi - , se bom drugi teden naročila h G in naj se on muči naprej...zato je tam...

Pošiljam vsem user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?