|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 12:35:37   
larisa
Čau,
o MucaMaca mene pa v slabih dneh tudi pogreje jamranje po parih mesecih, grrrrrrrrr. Ampak ko sem ok volje me pa ne, hvalabogu.

Meni se tudi zdi da sploh odkar je novi forum ni več tako vzdušje, pa klepetanje tule gor. Pa vse manj fosilk s katerimi sem bla od začetka fosilk tule, je kar izginilo . Jaz upam da so srečke , samo jih pa pogrešam. Da bi blo vsaj vse manj fosilk nad črto in da bi vsaj tiste ki smo še ostale, bile skupaj na forumu!!!

jaz tud vem kaj je gajžla, hi, hi, hi....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 12:38:44   
TANTRA
No, priznam, da sem tudi jaz kar debelo pogledala ko sem prebrala tvoj komentar muca maca....Tudi meni se toži po starem RR, pa ful hiter je bil...pa navajene smo bile nanj..
Jaz mislim tako, da vsaka zapade v kako krizo zaradi neuspele nosečnosti in se sekira in veliko tudi napiše. Verjetno tudi do trenutka odločitve ni sodelovala na RR. Taka sem bila tudi jaz in sem parkrat imela hude težave....Hvala bogu fosilkam in ostalim, da so me potolažile in da danes na to gledam drugače.. Tudi nove se mi zato bolj smilijo....
Najlepše se mi pa zdi, da smo skupaj en dober tim, ene bolj ene manj...Vendar v trenutku krize vsaka dobra beseda pomaga...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 12:47:25   
larisa
Tantra

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 12:52:45   
biba77
simi73 je napisal/a:

čuj ema, jst pa mislim da si fejst napačno predstavljaš . pr nas je gajžla=bič (tak za konje)


Pri nas tudi!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 13:19:10   
emaa
lepo, da ste mi povedale, saj ostali vejo kaj gajžla je, meni ni noben nč razložil, pa take bedarije pol ven mečem

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 13:20:51   
simi73
Ema, vidiš, zveš vsak dan neki novga

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 15:51:43   
Špela100
Joj punce, jaz se tudi javljam po dolgem času.Saj preberem vse, ampak kar neki se mi ne da pisati, pa ne zaradi vas, ampak se mi prav tako kot Tantri toži po starem RR.Se mi zdi da non stop berem ene in iste poste,pa ful moram z miško šibati, da pridem do konca...
Ma dovolj jamranja...kako ste???
Moja OOOOOOOO je minila, sploh ne vem kdaj je bila.Sem tako gledala vsak večer v tisti F tester al kaj je že, pa praproti nisem videla.Zdaj jo ne čakam 26.9.Bomo videli, ta mesec sem malo bolj skulirana, ker ne pričakujem dosti, ker nisva bila ravno ful pridna.
Bomo videli.

Dela imam ful v službi, tako da prebrati vas še utegnem, za pisanje je pa že kriza.

Držim pesti za vse vas, za Neni mi je ful žal, za Maki pa držim pesti in seveda za vse ostale.Tantra kaj pa ti???
Muca maca ti si pa faca, kar povej kaj te teži, saj smo tukaj.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Za nas (273.nadaljevanje)
15.9.2005 18:42:34   
bambi
MucaMaca kar na dan z besedo, zato pa smo tukaj, fosilke te pa še kako razumemo, saj smo takšne občutke dajale skozi prav vse..... Enkrat je bolje, drugič zopet totalni Bad...... ampak potrebno je gledati naprej in imeti pač potrpljenje..... Meni so takšne debate kot npr.: "Že 2 meseca se trudiva pa nič..... " lase pokoncu postavljele in potem še srečnice, ki jim je takoj uspelo, meni pa ne in ne...... ampak za vsako bo posijalo sonce, v to sem prepričana in potem boste s ponosom lahko rekle, da tako srečna kot fosilka ko zagleda pa ne more biti nobena druga.... in tudi to je nekaj, a ne????

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?