|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
20.2.2013 8:31:58   
Paštetka
user posted image pri nas spet sneži. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
20.2.2013 12:56:21   
petarda
Pa kakšni so to znakci zraven takega teksta??? Tega je treba limat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image . No, pri nas še ne sneži, pa komaj čakam, da začne...pogled skozi okno je čudovit. user posted image  Pa tudi otroci se nič ne pritožujejo. Ko sem v ponedeljek rekla, da zunaj sneži in vprašala ali bi šli kljub temu smučat, so mi odvrnili, da Tina Maze tudi smuča, ko sneži user posted image user posted image user posted image user posted image

No...včeraj smo bili pa notri cel dan - prali glave, posteljnino, sesali, brisali....tole pa si zasluži tale znak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Polaromania....evo prva se javljam...sem vztrajala...čeprav me je ene 100 x ven vrglo...evo spet tale user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz rabim vse razen 14, 36, 43, 48, 53, 55, 59, 27, 61, 77, 81, 87 102, 104, 105, 140, 142, 145, 147, 152, 157, 178, 181, 190, 193 user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
20.2.2013 14:43:54   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image pri nas spet sneži. user posted image



Ja, tokrat je tudi pri nas user posted image , ker z bubijem nisva mogla it smučat user posted image

Zdaj po malem snežinke poplesavajo, to ne bi bil problem, zjutraj pa je metalo, da joj user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
20.2.2013 21:24:00   
Paštetka
user posted image user posted image user posted image

Sem že iskala sličice, ko vidim, da ti ne manjkajo samo te, ampak skoraj vse user posted image
Kaj album že imaš? user posted image se mi zdi, da bi bilo bolj smotrno,da ti kupim album in direkt not prilepim user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
21.2.2013 7:50:17   
NinaŠ
Sneg gre, glej zunaj (spet user posted image ) sneg gre user posted image user posted image user posted image iiiiiiiiii kakšna lepa zima ...čeprav user posted image user posted image nas je ob pol 5 vse plug zbudil user posted image ...pa zvečer ne vem če bom uspela pravi čas v Kr.goro pridet user posted image (Anže dirka na enem memorialu)... čakte, vam en fajn mail, ki pritiče letošnji zimi, pošljem user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
21.2.2013 7:51:41   
NinaŠ
...ah, vidim, da sem mail že poslala user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
21.2.2013 8:28:55   
petarda
Mujota! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
21.2.2013 8:29:56   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image user posted image user posted image

Sem že iskala sličice, ko vidim, da ti ne manjkajo samo te, ampak skoraj vse user posted image
Kaj album že imaš? user posted image se mi zdi, da bi bilo bolj smotrno,da ti kupim album in direkt not prilepim user posted image


Ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... Ne pridem do Spara, če je pa povsod ta jebeni sneg...bi rekel Mujo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
21.2.2013 8:33:35   
petarda
Kje je pa Urša kaj? Zdaj bi se lahko javila, ko so počitnice...pa mal spet svoje user posted image user posted image user posted image pokazala.... Izak je ziher že fuuuul velik...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
21.2.2013 17:48:05   
petarda
Kaj pa jaz, ko vam preko televizije piš'em? Ne moreš verjet kako je tehnika napredovala :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 6:56:29   
NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kaj pa jaz, ko vam preko televizije piš'em? Ne moreš verjet kako je tehnika napredovala :)

user posted image ja, kljub temu, da mislim da sledim napredku, včasih izpadem kot butelj iz srednjega veka (no, za tole s TVjem sem vsaj že slišala user posted image )

Včeraj smo s tekme prišli domov ob 10h zvečer user posted image , Tina z zmrznjenimi nogami user posted image , Anže z zlato medaljo user posted image - bil je v bistvu klubski ravanš, v okviru Memoriala Jureta in Sašota Robiča user posted image . Ponosna user posted image .

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 6:57:36   
NinaŠ
Aja, pa dobro jutro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 8:32:57   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image Anže.

Nina, zdaj bi pa menjala z vami.... mi imamo zadnji dan počitnic, vi zadnji dan pred počitnicami user posted image user posted image user posted image

Nič, bo treba delat.... sem kar veliko zabušavala ta teden... no, zabušavala kar se službe tiče, sem se pa zato lahko fajn posvetila otrokoma... obema skupaj in vsakemu posebej. Kak je to fajn. Sem imela že grozno slabo vest, ko mi je bubi kak mesec nazaj rekel: veš, mami, jaz pa si želim, da ti ne bi toliko delala še popoldan user posted image

Ja, pride kak teden, ko se vidimo samo zjutraj in zvečer user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 8:42:42   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

user posted image user posted image user posted image Anže.

Nina, zdaj bi pa menjala z vami.... mi imamo zadnji dan počitnic, vi zadnji dan pred počitnicami user posted image user posted image user posted image

Nič, bo treba delat.... sem kar veliko zabušavala ta teden... no, zabušavala kar se službe tiče, sem se pa zato lahko fajn posvetila otrokoma... obema skupaj in vsakemu posebej. Kak je to fajn. Sem imela že grozno slabo vest, ko mi je bubi kak mesec nazaj rekel: veš, mami, jaz pa si želim, da ti ne bi toliko delala še popoldan user posted image

Ja, pride kak teden, ko se vidimo samo zjutraj in zvečer user posted image



Ooooooooooooooo Anže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...upam, da te je mami uspela kaj posneti user posted image

Naše počitnice so pa bolj tko... do torka je bilo OK, ful dogajalo...potem smo dva dni uši preganjali....no v bistvu še vedno parkrat na dan pregledam glave... potem je pa še junior vročino dobil....sicer ne veliko, ampak ravno toliko, da za ven ni... No, smo pa vsaj skupaj - user posted image . In ja, čas ki ga preživimo skupaj je neprecenljiv. Je pa res, da odkar smo se preselili in ne letamo več toliko okoli je tega časa na preteeeek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 9:26:14   
NinaŠ
Junior user posted image user posted image user posted image

Uši grrrrr user posted image ...upam, da zdajle ko se bom pohvalila ne dobim udarca nazaj, ampak pri nas letos, po štirih letih nenehnih obvestil, prisotnosti uši še ni bilo zaslediti. Sicer jih moja2 na srečo domov nista nosila user posted image , ampak glave je bilo pa treba vseeno non stop pregledovati user posted image

Ne Petarda nisem nič posnela, ker je bila tekma na takem koncu smučišča, da mi ni niti jasno kako so otroci videli smučat user posted image user posted image user posted image , kaj šele, da bi bilo primerno za snemanje. Svojega otroka sem prepoznala, ko je bil skoraj vzporedno z mano user posted image , Se potrudim čez vikend, upam, da ne bo premočno snežilo user posted image

Ja Bubi, mi je znano to, da otroka vidiš le zjutraj in zvečer user posted image , ravno ta teden se imamo tako.... Tudi jaz sem naslednji teden vzela dopust, pravzaprav iz istega razloga kot ti - da sem malo z otrokoma, planov pa nimamo nobenih.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 10:11:32   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Uši grrrrr user posted image ...upam, da zdajle ko se bom pohvalila ne dobim udarca nazaj, ampak pri nas letos, po štirih letih nenehnih obvestil, prisotnosti uši še ni bilo zaslediti. Sicer jih moja2 na srečo domov nista nosila user posted image , ampak glave je bilo pa treba vseeno non stop pregledovati user posted image




Kaj šele, ko jih je treba prati, pa izčesavati user posted image user posted image


Odkar je petardito v šoli, smo jih imeli že dvakrat, prej nič. So pa še kako živi spomini na moje otroštvo in mukotrpno izčesavanje...Če so bile uši v skupini, sem jih jaz imela 100% user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
22.2.2013 12:08:24   
*bubi*
Me že vse srbi user posted image user posted image user posted image


Moja dva še nista imela obiskovalcev.... trkam user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
24.2.2013 10:42:42   
petarda
Danes jaz vabim na kavo user posted image ....Nina prideš? Ostale povabim poleti! user posted image

user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
24.2.2013 18:46:26   
NinaŠ
No, končno da lahko komentiram... cel dan mi je neko napako javljalo... user posted image

Ja Petarda, kavica v idili user posted image ...res je lepo, tudi pri nas smo ga na novo dobili krepko pošiljko user posted image .
Posnetek A smučanja sem ti poslala na FB, upam, da si dobila user posted image (za shrani.si in mail je prevelik)... Tu lahko prilimam le kako fotko: user posted image


Današnja slalomska tekma na Starem vrhu je bila na srečo odpovedana... vsaj razmere na cesti so me pošteno skrbele user posted image . Tako smo imeli frej dan, s kidanjem,sankanjem, "snežakanjem" user posted image ... zunaj smo bilo od 7h user posted image zjutraj do 5h popoldne user posted image (vmes smo šli le na kosilo in zamenjat komplet mokrih cunj user posted image )

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
26.2.2013 6:36:42   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image za delovne punce user posted image

Včerajšnji sončen dan smo izkoristili za uživanje na snegu (samo smučali nismo, ostalo je bilo vse na sporedu user posted image ), današnji, vremensko malo slabši user posted image , imamo v planu sankanje v družbi Anžetovih klubskih prijateljčkov user posted image ...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
28.2.2013 23:11:14   
petarda
Nina ampak tvoje počitnice so se pa še bolj hitro obrnile kot moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
1.3.2013 18:48:09   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Nina ampak tvoje počitnice so se pa še bolj hitro obrnile kot moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image se meni tudi zdi, ja.

Jao, mi v gužvi, sem upala, da še kak dan za smučanje ujamemo, samo to vreme bo zgleda načrte pokvarilo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
1.3.2013 18:58:19   
NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Nina ampak tvoje počitnice so se pa še bolj hitro obrnile kot moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image se meni tudi zdi, ja.

ja men tud user posted image

Jao, mi v gužvi, sem upala, da še kak dan za smučanje ujamemo, samo to vreme bo zgleda načrte pokvarilo.

nam tud user posted image

user posted image user posted image

moram priznat, da med počitnicami s Tino nisva niti enkrat smučali user posted image ...če ni bilo vreme slabo, je bila pa na smučišču nepopisna gneča... user posted image no, smo pa tekli na smučeh, se sankali, kot že dolgo ne... saj je bilo vseeno fletno... na šolo smo pa čist pozabili user posted image , ju moram vsaj v nedeljo malo nanjo spomnit user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
2.3.2013 8:36:51   
Paštetka
Ponoči nas je zapustil naš dragi ajta (dedek).
Najdi svoj mir, končno brez bolečin user posted image .

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
2.3.2013 9:14:57   
NinaŠ
Sožalje Paštetka user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?